Nou die van ons niet.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 09:17 schreef Dragorius het volgende:
Dan schieten ze weer in een kopjes-bui..ineens kopjes geven, spinnen knorren alles..en dan na een tijdje is het abrupt voorbij![]()
Als je geen gezeik wilt over dat soort dingen moet je ook niet aankomen met je standaard belerende toontje, het generaliseren van mensen op basis van wat ze wel eens gebruiken, en gewoon over het algemeen doen alsof je o-zo-verheven boven anderen staat.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 17:58 schreef mediaconsument het volgende:
[..]
Je weet nogsteeds niet of ik nu werk heb of niet. Het enige dat je weet, is dat ik een half jaar geleden een taaie tijd heb gehad, en dat ik toen werkeloos was.
Daarom de vraag of je eens een keer met je kinderachtige gedrag wil stoppen. Dat tussen de regels door beledigen heeft niks te maken met dit forum. Ik zit er dan ook niet op te wachten dat je dergelijke opmerkingen over mij plaatst, anders vroeg ik daar wel om.
Het is daarom ook vrij gemakkelijk, en ik neem aan dat binnen dit forum het beledigen van mensen op een dergelijke manier niet gewaardeerd word. Het is dan ook niet de eerste keer dat je mij op een dergelijke manier, zonder reden, persoonlijk loopt zwart te maken. Oftewel doe jezelf eens voor als een volwassene, en kap met die onzin. Begin er schoon genoeg van te krijgen.
quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 09:20 schreef _Led_ het volgende:
[..]
En er is maar ruimte voor 1 iemand met een opgeblazen ego hier
Sorry man, je staat bovenaan.. heb er nog niet de tijd en moeite voor genomen.. op het moment, sporten gamen en mn gezin.. zelfs de communicatie met mn gidsen op een laag pitje.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 09:10 schreef Darkwolf het volgende:
[..]
Van jou had ik ook niets anders verwacht mijn beste Dragius.![]()
Oh en maak je niet druk. Ben Dino echt niet vergeten, maar net als Bastard laat het soms even op zich wachten.
Tis nog vroeg Ledquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 09:20 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Als je geen gezeik wilt over dat soort dingen moet je ook niet aankomen met je standaard belerende toontje, het generaliseren van mensen op basis van wat ze wel eens gebruiken, en gewoon over het algemeen doen alsof je o-zo-verheven boven anderen staat.
Beginnen over klaplopers terwijl je zelf kort geleden moest bedelen voor eten, zeggen dat mensen die dezelfde drugs als jij gebruiken 'zelfkennis hebben' en mensen die iets anders doen klaplopers zijn,
denken dat jij het gewicht achter je naam hebt om te mogen oordelen of iemand zogenaamd "vooruit" gaat - dat is niks anders dan een opgeblazen ego.
En er is maar ruimte voor 1 iemand met een opgeblazen ego hier![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The truth was in here.
quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 09:25 schreef Bastard het volgende:
[..]
Tis nog vroeg Led![]()
Ik las vanmorgen trouwens dat mensen hoofdpijn krijgen van Led!Dan zal ik maar niet zeggen waar ik hoofdpijn van krijgSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
The Rated-R Era ... A Decade of Decadence
Mr. Prolapse 2009
quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 09:25 schreef Bastard het volgende:
[..]
Tis nog vroeg Led![]()
Ik las vanmorgen trouwens dat mensen hoofdpijn krijgen van Led!Morning!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat las ik ook net in de Spits, wel een giller he, eerst moeten we verplicht aan de Led-lamp, want het is zo goed voor het milieu, nu blijkt dat je er schele hoofdpijn van kunt krijgen. Ook treden er discolamp-achtige verschijnselen op waardoor we binnenkort waarschijnlijk hele gezinnen 's avonds door het huis zien swingen, hetgeen natuurlijk wel weer leuk is.
Minister Cramer, bedankt!!
Jij bent dan ook degene met het opgeblazen ego, dit forum boeit jou namelijk niet, de onderwerpen ook niet, alleen het feit dat TRU voor jou een nieuw soort ONZ is boeit. Dat beeld wil je dan ook maar al te graag duidelijk krijgen.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 09:20 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Als je geen gezeik wilt over dat soort dingen moet je ook niet aankomen met je standaard belerende toontje, het generaliseren van mensen op basis van wat ze wel eens gebruiken, en gewoon over het algemeen doen alsof je o-zo-verheven boven anderen staat.
Beginnen over klaplopers terwijl je zelf kort geleden moest bedelen voor eten, zeggen dat mensen die dezelfde drugs als jij gebruiken 'zelfkennis hebben' en mensen die iets anders doen klaplopers zijn,
denken dat jij het gewicht achter je naam hebt om te mogen oordelen of iemand zogenaamd "vooruit" gaat - dat is niks anders dan een opgeblazen ego.
En er is maar ruimte voor 1 iemand met een opgeblazen ego hier![]()
Maar het is geeneens goed voor het milieu dacht ik.. door de stoffen die er in zitten ofzoquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 09:36 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Morning!
Dat las ik ook net in de Spits, wel een giller he, eerst moeten we verplicht aan de Led-lamp, want het is zo goed voor het milieu,
Hij komt telkens als ik met een mening komt die hij niet kan hebben met persoonlijke zaken die niets met het onderwerp te maken hebben. Hij postte zo bijvoorbeeld een foto van mij, terwijl ik die niet publiekelijk verspreid heb, of blijft hij mij de hele tijd lastigvallen met dat bedel/werkeloosheidsverhaal, het ergste is dan ook dat hij voor je gaat bedenken welke psychische afwijking je hebt, op het moment dat hij je woorden niet begrijpt. Dat gaat mijns inziens wel ergens over, en moet dus snel stoppen.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 10:28 schreef Bastard het volgende:
Serieus.. ruzie maken via het internet op een forum.. nee ik wil en ga geen partij kiezen en probeer er omheen te lezen maar het slaat nergens op he?
Wat is er oude koe aan als het over een opmerking van 2 pagina's terug gaat? Jij schreef iets over spiritualisten en paddo's, ik schrijf iets over klaplopers en alcohol. En wat doet hij, hij gaat onzin lopen vertellen over bedelen en werkeloosheid mbt. mij. Wie is hier nu fout bezig?quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 10:35 schreef Dragorius het volgende:
Joh, doet dat lekker via PM dan ofzo. Dit is ouwehoer, niet oude-koeien-uit-de-sloot-blijven-halen
My, you catch on pretty quickquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 10:16 schreef mediaconsument het volgende:
[..]
Jij bent dan ook degene met het opgeblazen ego
Wat is dat toch met jou en het woordje 'werk' ?quote:Want, heb ik ooit iets over jouw persoonlijke leven gezegd anders dan dat jij je volgens mij meer met dit forum bezighoudt dan met je werk?
Het steekt nog steeds he, dat dat gewoon kanquote:Oftewel totdat je daarmee stopt, ben jij de man die niet van kinderen af kan blijven, want dat heb ik ergens gehoord. Owja, je baas zal het vast leuk vinden als hij te weten komt dat je tijdens werktijd fulltime aan het forummen bent.
Je bent vergeten te vertellen wat de andere optie is !quote:Dus de keus is simpel, je behandeld voortaan mensen op een normale manier, en zij behandelen jou ook op een normale manier terug.
Ik ben benieuwd hoeveel 'laatste berichten' ik nog te zien krijgquote:Dit is het laatste bericht over dit onderwerp. Ik heb geen zin meer in jouw onzin.
De foto of andere privacy dingen op FOK smijten kan inderdaad niet.. voor de rest boeit het me geen hol meer zo langzamerhand. Maakt niet uit wie wat zegt, als het topics verneukt word er genote.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 10:34 schreef mediaconsument het volgende:
[..]
Hij komt telkens als ik met een mening komt die hij niet kan hebben met persoonlijke zaken die niets met het onderwerp te maken hebben. Hij postte zo bijvoorbeeld een foto van mij, terwijl ik die niet publiekelijk verspreid heb, of blijft hij mij de hele tijd lastigvallen met dat bedel/werkeloosheidsverhaal, het ergste is dan ook dat hij voor je gaat bedenken welke psychische afwijking je hebt, op het moment dat hij je woorden niet begrijpt. Dat gaat mijns inziens wel ergens over, en moet dus snel stoppen.
Het is namelijk erg simpel, en ik neem aan dat dat ook in de regelementen van fok staat. Het beledigen, uitlokken of het wroeten in de privacy van een mede-user is niet zoals we hier met elkaar omgaan.
Moet je doen!quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 10:35 schreef Dragorius het volgende:
Joh, doet dat lekker via PM dan ofzo. Dit is ouwehoer, niet oude-koeien-uit-de-sloot-blijven-halen
En ik wilde potdorie net een LED-lamp voor op de slaapkamer
Wil je dat mensen hier anderen op de kast jagen? Het is vrij veel wat je mij vraagt namelijk, continu blijft die gast me lastigvallen met persoonlijk geneuzel waar ik niet op zit te wachten, en ik moet dan de ijzeren mentaliteit tonen om er niet op in te gaan? Dat is haast hetzelfde als drugshandel aanpakken dmv. het straffen van de gebruikers, dat werkt niet.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 10:41 schreef Bastard het volgende:
[..]
De foto of andere privacy dingen op FOK smijten kan inderdaad niet.. voor de rest boeit het me geen hol meer zo langzamerhand. Maakt niet uit wie wat zegt, als het topics verneukt word er genote.
Ik zeg het nog maar eens.. je kan er ook boven staan, je niet uit de tent laten lokken maar dat is hetzelfde als dat ik zeg aan Led "probeer die mensen nou eens niet op de kast te jagen" dat is als vragen aan een koe om geen melk te geven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |