Natuurlijk heb ik dat weleens gehad. Als er iets gebeurd was wat óf naar óf heel fijn was.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 22:40 schreef mediaconsument het volgende:
[..]
Ik vind verslaving dan ook een woord dat verboden zou moeten worden, we hebben het namelijk over behoeften. Alles wat je doet, gaat mijns inziens naar aanleiding van een behoefte. Bij de een is dat sterker dan bij de ander. Volgens mij heb jij dan ook weleens momenten gehad dat je zin had om eens goed te drinken. Dat is dan ook niks ongewoons.
Wat gebeurt er dan als je erg veel verdriet hebt, of erg veel te vieren hebt? Hoe vaak komt het eigenlijk voor dat je verdriet hebt, of iets te vieren hebt? Hoe komt het dan dat jij die behoefte krijgt op dat soort momenten?quote:Op donderdag 29 oktober 2009 22:43 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Natuurlijk heb ik dat weleens gehad. Als er iets gebeurd was wat óf naar óf heel fijn was.
In het eerste geval om het verdriet te 'verdrinken' en in het tweede geval om het te vieren.
Ik snap je, maar ...quote:Op donderdag 29 oktober 2009 22:40 schreef mediaconsument het volgende:
Ik vind verslaving dan ook een woord dat verboden zou moeten worden, <snip>
"Als er te voor staat, is het nooit goed."quote:Op donderdag 29 oktober 2009 22:43 schreef Lavenderr het volgende:
Natuurlijk heb ik dat weleens gehad. Als er iets gebeurd was wat óf naar óf heel fijn was.
In het eerste geval om het verdriet te 'verdrinken' en in het tweede geval om het te vieren.
quote:Op donderdag 29 oktober 2009 23:28 schreef R0N1N het volgende:
[..]
"Als er te voor staat, is het nooit goed."
Ja, hoe vaak gebeurt dat, geen idee.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 23:00 schreef mediaconsument het volgende:
[..]
Wat gebeurt er dan als je erg veel verdriet hebt, of erg veel te vieren hebt? Hoe vaak komt het eigenlijk voor dat je verdriet hebt, of iets te vieren hebt? Hoe komt het dan dat jij die behoefte krijgt op dat soort momenten?
Je hoeft er ook niets verkeerds in te zien, ik zeg het om aan te duiden dat dit de reden is waarom ieder zijn manieren heeft daarvoor. De een drinkt, de ander rookt wiet, de ander eet weleens een paddo, de ander gaat naar de kerk, de ander zit de hele dag te gamen of tv te kijken, noem maar op. Het is daarom goed om met al deze zaken bewust bezig te zijn en niet proberen te bepalen wat goed en wat slecht is, maar hoeveel en wat je ervan kunt leren. Hierna kun je altijd nog bepalen of je dat wil leren of niet.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 23:42 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ja, hoe vaak gebeurt dat, geen idee.
Soms dus.
Dan nog zie ik er niets verkeerds in. Het is leuk om iets te vieren met een lekker glaasje wijn.
En soms is het ook fijn om even iets lekkers te drinken om een beetje te ontspannen en het verdriet een beetje dragelijker te maken, maar nogmaals, dat komt niet vaak voor.
OKee, ik begrijp je, geloof ik.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 23:52 schreef mediaconsument het volgende:
[..]
Je hoeft er ook niets verkeerds in te zien, ik zeg het om aan te duiden dat dit de reden is waarom ieder zijn manieren heeft daarvoor. De een drinkt, de ander rookt wiet, de ander eet weleens een paddo, de ander gaat naar de kerk, de ander zit de hele dag te gamen of tv te kijken, noem maar op. Het is daarom goed om met al deze zaken bewust bezig te zijn en niet proberen te bepalen wat goed en wat slecht is, maar hoeveel en wat je ervan kunt leren. Hierna kun je altijd nog bepalen of je dat wil leren of niet.
Rood of wit?quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 08:07 schreef Bastard het volgende:
Ff wakker worden.. gisteren door al die praat over alcohol had ik zin in wijn.. vanmorgen bleken er ineens bijna 2 flessen doorheen te zijn
Witte wijn is voor kinderen jaquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 08:15 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Rood of wit?
Je drinkt toch geen rode wijn he?![]()
Dan ben ik maar een kindquote:
Eindelijk.quote:
Blame my dirty mind, maar hier heb ik echt heeeeeel vreemde gevoelens bijquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 08:45 schreef Darkwolf het volgende:
[..]
En ook zijn dwarsfluit is een unieke trademark van hem.
Hij doet er de gekste dingen mee!
Kan het ff niet checken op mn werk .. maar is het humor ofzo?quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 08:45 schreef Darkwolf het volgende:
[..]
Eindelijk.
Mis mijn lieverd verschrikkelijk daar ik haar vorige week niet heb gezien.
Dat je na bijna 12 jaar nog elkaar zo kan missen als je een weekje overslaat. Liefde kan zo mooi zijn.
Dus deze dag kan niet snel genoeg voorbij gaan wat mij betreft.![]()
Maar...
Vanavond ga ik trouwens ook iets heel leuks doen en is ook zeker de moeite waard.
Ik ga met een vriendin naar Klaas van der Eerden! Zijn nieuwe try out show!
Dit is van zijn allereerste show genaamd "Extreem!"
En ook zijn dwarsfluit is een unieke trademark van hem.
Hij doet er de gekste dingen mee!
Ik ga naar dus naar "Schwalbe", wat zijn vijfde show is.
(Extreem! -> Mix -> Schaap -> Wortels -> Schwalbe)
Zullen de hormonen wel zijn danquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 08:46 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Blame my dirty mind, maar hier heb ik echt heeeeeel vreemde gevoelens bij![]()
Zie pmquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 08:59 schreef Bastard het volgende:
[..]
Zullen de hormonen wel zijn danHoe oud ben je eigenlijk?
Van jou had ik ook niets anders verwacht mijn beste Dragius.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 08:46 schreef Dragorius het volgende:
Blame my dirty mind, maar hier heb ik echt heeeeeel vreemde gevoelens bij![]()
quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 09:06 schreef Bastard het volgende:
[..]
Durf je hier niet te zeggen dat je 16 bent dan?
Daarom drink ik geen Tequila meerquote:Op donderdag 29 oktober 2009 23:28 schreef R0N1N het volgende:
[..]
"Als er te voor staat, is het nooit goed."
Zeg dan ook even tegen Dino dat ie jou dan meteen vertelt waar hij de stylus van de DS heeft verstoptquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 09:10 schreef Darkwolf het volgende:
[..]
Van jou had ik ook niets anders verwacht mijn beste Dragius.![]()
Oh en maak je niet druk. Ben Dino echt niet vergeten, maar net als Bastard laat het soms even op zich wachten.
Wel kan ik je met gerust hart vertellen dat ik nog steeds bezig ben met het herintroduceren van actief communiceren met dieren in mijn leven.
En ben onlangs ook begonnen met astral healing live over de chat met een mens. Ook heel lang niet meer gedaan.
(Was een objectief en skeptisch meisje die achteraf toch wel onder de indruk was en zich fysiek daadwerkelijk beter voelde! Hoe skeptischer hoe beter in mijn geval wat dat betreft dit soort praktijken!)
Sowieso was er stiekum nog iemand voor je en na jou heb ik uit verschillende hoeken ook ineens verzoeken gehad. Toeval bestaat niet, zal ik maar zeggen.
En dan zeker lief en onschuldig spinnen alsof hij totaal niet weet wat hij gedaan is en dat het stout is?quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 09:11 schreef Dragorius het volgende:
Zeg dan ook even tegen Dino dat ie jou dan meteen vertelt waar hij de stylus van de DS heeft verstoptEn waarom de decoratieheks per se dood moest
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |