abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 29 oktober 2009 @ 11:53:46 #1
132152 Ticker
En de Watskeburt?!
pi_74181312
Vreemde connecties...
Ze zijn er overal wel.

De vreemde connecties die ik hier wil aanhalen, zijn banden en links tussen mensen van wie we zouden zeggen dat het redelijk tegenstrijdig staat met het denkbeeld zoals we deze voor ogen krijgen.
Door de geschiedenis heen kunnen we familie banden traceren op plekken die aanknopings punten vormen in het 'grote plaatje'.
The BIG picture is het beeld wat je gevormd krijgt als je de geschiedenis met de gebeurtenissen van vandaag optelt. De toevalligheden naast je neer legt, en de waarheid onder ogen ziet.

In de OP begin ik met deze


Bush - Hitler connectie


Prescott Bush
- Was een Amerikaans senator namens de staat Connecticut en bankier op Wall Street bij Brown Brothers Harriman. Zowel zijn zoon George H.W. Bush als zijn kleinzoon George W. Bush zijn later president van de Verenigde Staten geworden.

Prescott Bush was de bewindvoerder over een Nederlandse bank (Bank voor Handel en Scheepvaart, te Rotterdam) tijdens de opkomst van het Derde Rijk. Fritz Thyssen wordt ervan beschuldigd dat hij, vóór en tijdens de eerste jaren van de Tweede Wereldoorlog, samen met Prescott Sheldon Bush de nazipartij NSDAP en dus Hitler financierde.

-

Op het einde van de eerste wereldoorlog ziet August Thyssen, de grootste militaire producent in Duitsland, zijn staalrijk in gevaar. In het 'neutrale' Nederland opent hij de Bank voor Handel en Scheepvaart, in Rotterdam. Zo kan hij zijn oorlogsbuit van de August Thyssen Bank in Berlijn op tijd versluizen tegen de schadeclaims van het Versailles-verdrag. De oude August schenkt 100 miljoen dollar en zijn industrieel imperium in het Ruhrgebied aan zijn zoon Fritz. Die raakt in 1923 in de ban van Adolf Hitler, de man die de Duitse industrie kan redden van de opstandige arbeidersklasse. (1) De staalbaron ontmoet Adolf Hitler en generaal Erich Ludendorff en besluit 100.000 goudmark te geven aan de beginnende NSDAP.

Maar Hitlers partij heeft veel meer fondsen nodig om de communistische beweging te verslaan. Het oorlogsgeld in Rotterdam volstaat niet. En dus wil Thyssen ook een Amerikaanse tak oprichten. In 1922 ontmoet hij in Berlijn Averell Harriman, de topman van de investeringsfirma W.A. Harriman & Co. "Harriman en Thyssen kwamen overeen om een bank voor Thyssen op te zetten in New York. Zakenvrienden van Harriman zouden dienen als directeur, samen met Thyssen's agent H.J. Kouwenhoven die naar de Verenigde Staten overkwam", aldus een officieel onderzoeksrapport uit 1942. (2)

Duitse kanonnenfabrikanten doen beroep op familie Bush.

Zo krijgt Thyssen naast Berlijn en Rotterdam ook voet aan wal in de Verenigde Staten. Begin 1924 reist Kouwenhoven, directeur van de Bank van Handel en Scheepvaart, naar New York om er samen met Averell Harriman en George 'Bert' Walker de Union Banking Corporation (UBC) op te zetten, in Broadway, op hetzelfde adres als Harriman & Co. Achter de schermen is de Union Banking Corporation eigendom van de Rotterdamse Bank, op haar beurt eigendom van Fritz Thyssen. (3)

Op 10 januari 1925 krijgt de August Thyssen Hütte een lening van 12 miljoen dollar van een andere Amerikaanse bank, Dillon, Read and Co. Anderhalf jaar later nog eens 5 miljoen dollar. Dillon is een oude vriend van Sam Bush, de overgrootvader van de huidige Amerikaanse president.

Op 1 mei 1926 besluit George Walker het vice-presidentschap van Harriman & Co aan zijn schoonzoon te geven, Prescott Bush, grootvader van George W. Bush jr. In 1931 fusioneert Harriman & Co met een Britse investeringsmaatschappij. Brown Brothers & Harriman verkrijgt een belangrijk aandeel in de Poolse mijnindustrie, de Consolidated Silesian Steel Corporation. Twee derde daarvan is in het bezit van Friedrich Flick, (6) lid van de 'Vriendenkring' van Heinrich Himmler. Hij gebruikt een deel van zijn winsten om de terroristische Schutzstaffel (S.S.) te financieren.

Prescott Bush krijgt als taak de Vereinigte Stahlwerke van Thyssen en Flick te superviseren, die Hitler blijven financieren tot hij aan de macht komt. In 1932 organiseert Thyssen een bijeenkomst met Hitler in het Park Hotel van Düsseldorf, waar hij de grote industriebonzen uit het Ruhr-gebied over de streep trekt om Hitler te steunen. De staalmagnaten worden het kloppend hart van de Duitse oorlogsindustrie

Na de aanval op Pearl Harbour in 1941 stelt de Amerikaanse regering de Trading with the Enemy Act op, de wet tegen de handel met de vijand. Op 20 oktober 1942 wordt beslag gelegd op alle aandelen van de Union Banking Corporation, ook die van Harriman en Prescott Bush. De regering stelt vast dat de bank van Bush "gehouden wordt voor de winsten van de Thyssen familie en eigendom is van leden van een bepaalde vijandige natie." (11) Harriman en Bush worden als collaborateurs aangeklaagd. Een maand later neemt de Amerikaanse regering ook de Silesian American Corporation over. Maar de maatschappij mag blijven werken en Prescott Bush behoudt zijn functie tot 1943, dank zij de beschermende hand van advocaat Allen Dulles, de man die later de CIA zal oprichten.
quote:
"The enormous sums of money deposited into the Union Bank prior to 1942 is the best evidence that Prescott Bush knowingly served as a money launderer for the Nazis. Remember that Union Banks' books and accounts were frozen by the U.S. Alien Property Custodian in 1942 and not released back to the Bush family until 1951. At that time, Union Bank shares representing hundreds of millions of dollars worth of industrial stocks and bonds were unblocked for distribution. Did the Bush family really believe that such enormous sums came from Dutch enterprises? One could sell tulip bulbs and wooden shoes for centuries and not achieve those sums. A fortune this size could only have come from the Thyssen profits made from rearming the Third Reich, and then hidden, first from the Nazi tax auditors, and then from the Allies."
Bronnen:
http://www.informationclearinghouse.info/article3255.htm
http://en.wikipedia.org/wiki/Prescott_Bush
http://www.dewaarheid.nu/okt01/prescott.htm


Prachtig dat je merkt dat dit soort families opkomen.. zichzelf in een kwaad daglicht zetten.. op de achtergrond verdwijnen om vervolgens weer keihard terug te komen.
- Maybe O.D.B My Long Distance Family -
"Computer says: no.."
"Laat hen gaan, blinden zijn zij, die blinden leiden. Indien een blinde een blinde leidt, zullen zij beiden in een put vallen". (Matteüs 15:14)
  donderdag 29 oktober 2009 @ 11:58:10 #2
4159 GI
Nee ik heet geen JOE
pi_74181476

  donderdag 29 oktober 2009 @ 12:00:48 #3
245626 error_404
nee, toch niet...
pi_74181594
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 11:58 schreef GI het volgende:
[ afbeelding ]

Dacht ik ook meteen
Op vrijdag 4 september 2009 schreef MarkyMarkx het volgende: Held _O_
hier schreef tong80 het volgende: _O_ :P
hier schreef stevenmac26 het volgende: :D
  donderdag 29 oktober 2009 @ 12:20:13 #4
95427 Hephaistos.
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
pi_74182236
Prescott lijkt best veel op George senior
pi_74182474
goed topic!

Er zijn vast een hoop stambomen te vinden.
pi_74182522
TT aangepast
The Rated-R Era ... A Decade of Decadence
Mr. Prolapse 2009
pi_74182566
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 12:26 schreef Ali_Kannibali het volgende:
goed topic!

Er zijn vast een hoop stambomen te vinden.
De mijne misschien? Ga meteen opzoeken. Welk site was het ook weer?
De mens regeert de wereld niet om een ander tevreden te stellen maar om zichzelf tevreden te stellen.
  donderdag 29 oktober 2009 @ 13:10:21 #8
132152 Ticker
En de Watskeburt?!
pi_74183978
Ook hier een link naar de WWII die direct te maken heeft met de huidige politiek in Amerika.

Bush, Karl Rove, Schwarzenegger - hitler connectie



Karl Christian Rove
Is een Amerikaans adviseur en was de politiek strateeg van George W. Bush, de voormalige president van de Verenigde Staten. Hij werd algemeen gezien als de belangrijkste adviseur van president Bush. Zijn visie op politiek en maatschappij viel samen met de visie van de president en kwam ook duidelijk naar voren in de beleidsbepaling. Hij stapte op 31 augustus 2007 op als adviseur van de president, naar eigen zeggen om meer tijd door te brengen bij zijn familie.Door dit alles kan Karl Rove genoemd worden als een van de architecten van het beleid van de Bush-administratie.
Karl Rove is tevens de kleinzoon van Karl Heinz Roverer, een Gauleiter van Oldenburg, oftewel een gouverneur van een hele Duitse staat onder Hitler. (Veel immigranten in de VS hebben hun naam ver-Amerikaniseerd, nvdr.)



Gustav schwarzenegger
Was een Oosterijkse potitie chef, post inspecteur, en seniore militair politie agent, wie later bekend werd om zijn rol als vader van hollywood ster en gouverneur van California, Arnold Scharzenegger.

Onlangs zijn documenten in het Oostenrijkse Staatsarchief gevonden en door "The Times" onderzocht. Deze documenten tonen aan, dat Gustav Schwarzenegger wel degelijk een grotere betrokkenheid had bij het regime van Hitler als het onderzoek van het Wiesenthal Centrum in 1990 heeft aangetoond.
Op de vraag waarom het Wiesenthal Centrum die documenten destijds niet heeft ontdekt, zegt Rabbijn Hier, dat de documenten niet beschikbaar waren en het Centrum ze dus niet kon inkijken. De nieuw ontdekte informatie was ogenschijnlijk niet openbaar en werd beschermd door een wet, die bepaalt, dat dit soort persoonsgegevens pas 30 jaar na overlijden van de betrokkene mogen worden geopenbaard.
Omdat Gustav Scharzenegger in 1972 is overleden zijn de documenten in 2002 publiek domein geworden en konden ze worden ingezien. Sinds 2002 is het Wiesenthal Centrum met een hernieuwd onderzoek bezig naar de rol die Arnold Schwarzenegger's vader gespeeld heeft in de Wehrmacht unit 521.
Volgens de documenten was Gustav Schwarzenegger vaak onder medische behandeling en het is niet uitgesloten dat hij verwond werd. Op een gegeven moment werd bij hem malaria vastgesteld. Hij verliet het leger in 1943.
Het dossier bevat ook een document uit 1947, waarin vermeld wordt, dat Gustav deel had genomen aan het denazificatieproces en waarin werd vastgesteld, dat hij zijn beroep als politie agent kon blijven uitoefenen, omdat er tegen hem geen aanklachten van misdaden tegen de menselijkheid waren ingediend. Hij was werkzaam als politie agent tot zijn dood in 1972.
Het oorlogsverleden van zijn vader achtervolgt Arnold Schwarzenegger al jaren. Daarnaast hebben critici hem het vuur aan de schenen gelegd, vanwege zijn openlijke sympathie betuiging voor Kurt Waldheim, de voormalige President van Oostenrijk en voormalig Secretaris Generaal van de Verenigde Naties. Waldheim werd er van beschuldigt gelogen te hebben over zijn betrokkenheid bij de oorlogsmisdaden van de nazi's tijdens de Tweede Wereldoorlog.

"Arnold Schwarzenegger heeft verteld, dat hij nooit heeft geweten wat zijn vader tijdens de oorlog heeft gedaan. Volgens een 53 jarige inwoner van het Oostenrijkse dorp waar Schwarzenegger is geboren en die de jonge Schwarzenegger heeft gekend: "Oostenrijkers van zijn generatie vroegen niet naar het oorlogsverleden van hun ouders. Niemand van ons sprak over de oorlog.""


De Pulitzerprijs-winnaar, journalist Bob Woodward, schrijft over een Bush-bijeenkomst dat Karl Rove de bijeenkomst vergeleek met een nazi-bijeenkomst. Nu promoot de combinatie Bush, Rove en Schwarzenegger een wereldwijde oorlog, in de naam van Amerikaanse veiligheid om de dreiging van het terrorisme te stoppen. Dezelfde geheime organisatie die Adolf Hitler financierde probeert nu een wereldregering te installeren. En Karl Rove is druk bezig Schwarzenegger president te maken. We begrijpen niet helemaal waarom hij (Schwarzenegger) plotseling zo belangrijk is en naar voren geschoven wordt. (Iemand anders zegt: Hij is per slot de republikeinse gouverneur van de meest populaire staat en een oude vriend van George Herbert Walker Bush). De San Francisco Chronicle schreef dat het besluit om Schwarzenegger mee te laten strijden voor gouverneur is genomen door Rove op Bohemian Grove.
Het is een ingenieus uitgedachte campagne. Tienduizenden republikeinen tijdens de Republikeinse Nationale Conventie (RNC) in Madison Square Garden, juichen en applaudisseren voor een man die voor open grenzen is en het verbieden van wapenbezit (de meeste Amerikanen zijn daar tegen). Maar de mensen is verteld hem te aanbidden, dus doen ze dat ook. Dit is niet de eerste keer dat we misleid worden door buitenlandse veroveraars.
Arnold maakt nu deel uit van de beroemde Kennedy-familie door Maria Shriver te huwen.




Zeg eens.. Roodschild!

Bronnen:

http://nl.wikipedia.org/wiki/Karl_Rove
http://www.afvn.nl/2006_4/afpag6_9.htm
http://en.wikipedia.org/wiki/Gustav_Schwarzenegger
http://187.vader-schwarze(...)p.nl/?act=fbextended


Bovenstaand verhaal is redelijk eenzijdig en van een kant. Er is veel te vertellen over Schwarzenegger, maar of hij slechte bedoeling heeft of een belangrijke pion is in het NWO verhaal.. ik betwijfel het.
Het is wel dat deze family ties, ervoor zorgen dat je op plekken komt die een 'sterveling' normaal niet snel kan bewandelen. Het feit dat de kleinzoon van een duitse gouvernour onder bewind van Hitler, ervoor kan zorgen dat de zoon van een oud SS officier wordt voorgetrokken in de verkiezingen, en de volle steun krijgt, zegt mij dat de kansen en de kaarten voor eventuele toekomstige plannen klaar gespeeld worden. Het is bijvoorbeeld niet zo dat Schwarzenegger geen kinderen heeft.. die spelen ook later weer een rol in de wereld.

Maar dan toch dit nog:
quote:
...In een in 1992 gepubliceerd artikel in Spy Magazine lezen we hoe Arnold geluidsopnamen van Hitler uitdeelde aan vrienden in Californië. En hoe graag hij de Sieg Heil groet maakte. Voormalig Mister Universe verklaarde dat Arnold donkere mensen graag 'nikker' noemde en zei dat ze niet konden rennen of wat dan ook. Dat hij zelfs zei dat donkere mensen waardeloos waren voor de maatschappij.

Een tweede donkere bodybuilder, kampioen Robbie Robinson, vertelde over een publiekelijke gebeurtenis ten overstaan van duizenden mensen. Het was in 1978 en Arnold begon plots te schreeuwen: "Weg met de negers weg met donkere mensen, jullie zijn een minder ras en niet in staat een land te regeren." Er komt geen eind aan dit soort berichten, maar de gevestigde media negeren het volledig...
De slechte manier waarop hij vrouwen behandelt is legendarisch. Hij heeft hier zelfs publiekelijk zijn excuses voor aangeboden


[ Bericht 2% gewijzigd door Ticker op 29-10-2009 13:16:01 ]
- Maybe O.D.B My Long Distance Family -
"Computer says: no.."
"Laat hen gaan, blinden zijn zij, die blinden leiden. Indien een blinde een blinde leidt, zullen zij beiden in een put vallen". (Matteüs 15:14)
pi_74183999
Goed topic
The Rated-R Era ... A Decade of Decadence
Mr. Prolapse 2009
  donderdag 29 oktober 2009 @ 15:06:47 #10
235357 TitusPullo
Sehr feierlich, aber schlicht
pi_74188583


Joseph P. Kennedy
Verachtelijk isolationist: droeg z'n antisemitisme over op z'n kroost.


(Ik weet dat het hier niet bon ton is om de doortraptheid van de familie Kennedy onder de aandacht te brengen, JFK was immers de grote rechtschapen vijand van de Federale Reserve, maar het kan geen kwaad om te herinneren aan de karaktertrekken van z'n voornaamste voorbeeld.)
The crowning attainment of historical study is a historical sense - an intuitive understanding of how things do not happen. - Lewis Namier
pi_74189775
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 11:58 schreef GI het volgende:
[ afbeelding ]

Tenenkrommend braaf

Verder: goed topic
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_74190157
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 11:53 schreef Ticker het volgende:

Fritz Thyssen wordt ervan beschuldigd dat hij, vóór en tijdens de eerste jaren van de Tweede Wereldoorlog, samen met Prescott Sheldon Bush de nazipartij NSDAP en dus Hitler financierde.
... tijdens de eerste jaren van de tweede wereldoorlog de nazi-partij financieren?

Weet je wel dat fritz Thyssen al sinds 1938 uit de nationaal-socialistische partij gezet was, eerst toen hij protesteerde wegens de slechte behandeling van Joden en de Katholieke Kerk in 1938, daarna toen hij bedenkingen plaatste bij het economisch beleid.

bij het begin van de oorlog (inval in Polen) zond hij een telegram naar Göring om te protesteren daartegen en kort hierop moest hij naar Franrijk vluchten, waar hij gearresteerd werd na de inval in Frankrijk e terecht kwam in een concentratiekamp; eerste Sachsenhausen, daarna Dachau tot de bevrijding ervan in 1945; alhoewel hij wel tot een klasse van 'beschermde gevangen behoorde ...

Beweren dat Thyssen de partij nog financierde in de begindagen van de tweede wereldoorlog is dus gewoon onzin, tenzij je mogelijk smeergeld om de betere gbehandeling 'af te kopen' hiertoe rekent...

Thyssen was zeker een financier van Hitler in de begindagen, maar had juist redelijk vroeg al zn fouten ingezien en erkent welk monster hij ontketend had, maar dat was toen helaas al te laat...
Thyssen is ook een prima voorbeeld dat het niet zo eenvoudig een 'zwart-wit'-verdeling was in duidelijk 'goede' of 'foute' mensen, maar dat sommige mensen die fout gehandeld hebben, zoals Thyssen in zn vroege ondersteuning van Hitler, daarmee mogelijk juist ook zelf dingen bereikten waaraan liever niet hadden willen bijdragen.
"Whatever you feel like: Life’s not one color, nor are you my only reader" - Ausonius, Epigrammata 25
  donderdag 29 oktober 2009 @ 16:02:44 #13
132152 Ticker
En de Watskeburt?!
pi_74190687
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 15:47 schreef RM-rf het volgende:

[..]

... tijdens de eerste jaren van de tweede wereldoorlog de nazi-partij financieren?

Weet je wel dat fritz Thyssen al sinds 1938 uit de nationaal-socialistische partij gezet was, eerst toen hij protesteerde wegens de slechte behandeling van Joden en de Katholieke Kerk in 1938, daarna toen hij bedenkingen plaatste bij het economisch beleid.

bij het begin van de oorlog (inval in Polen) zond hij een telegram naar Göring om te protesteren daartegen en kort hierop moest hij naar Franrijk vluchten, waar hij gearresteerd werd na de inval in Frankrijk e terecht kwam in een concentratiekamp; eerste Sachsenhausen, daarna Dachau tot de bevrijding ervan in 1945; alhoewel hij wel tot een klasse van 'beschermde gevangen behoorde ...

Beweren dat Thyssen de partij nog financierde in de begindagen van de tweede wereldoorlog is dus gewoon onzin, tenzij je mogelijk smeergeld om de betere gbehandeling 'af te kopen' hiertoe rekent...

Thyssen was zeker een financier van Hitler in de begindagen, maar had juist redelijk vroeg al zn fouten ingezien en erkent welk monster hij ontketend had, maar dat was toen helaas al te laat...
Thyssen is ook een prima voorbeeld dat het niet zo eenvoudig een 'zwart-wit'-verdeling was in duidelijk 'goede' of 'foute' mensen, maar dat sommige mensen die fout gehandeld hebben, zoals Thyssen in zn vroege ondersteuning van Hitler, daarmee mogelijk juist ook zelf dingen bereikten waaraan liever niet hadden willen bijdragen.
Goeie bijdrage ik duik er weer verder op in
- Maybe O.D.B My Long Distance Family -
"Computer says: no.."
"Laat hen gaan, blinden zijn zij, die blinden leiden. Indien een blinde een blinde leidt, zullen zij beiden in een put vallen". (Matteüs 15:14)
  vrijdag 30 oktober 2009 @ 09:12:48 #14
268009 Hoofdrubbel
Pleiaden Empire
pi_74214064
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 13:10 schreef Ticker het volgende:
Ook hier een link naar de WWII die direct te maken heeft met de huidige politiek in Amerika.

Bush, Karl Rove, Schwarzenegger - hitler connectie

[ afbeelding ]

Karl Christian Rove
Is een Amerikaans adviseur en was de politiek strateeg van George W. Bush, de voormalige president van de Verenigde Staten. Hij werd algemeen gezien als de belangrijkste adviseur van president Bush. Zijn visie op politiek en maatschappij viel samen met de visie van de president en kwam ook duidelijk naar voren in de beleidsbepaling. Hij stapte op 31 augustus 2007 op als adviseur van de president, naar eigen zeggen om meer tijd door te brengen bij zijn familie.Door dit alles kan Karl Rove genoemd worden als een van de architecten van het beleid van de Bush-administratie.
Karl Rove is tevens de kleinzoon van Karl Heinz Roverer, een Gauleiter van Oldenburg, oftewel een gouverneur van een hele Duitse staat onder Hitler. (Veel immigranten in de VS hebben hun naam ver-Amerikaniseerd, nvdr.)


[ afbeelding ]
Gustav schwarzenegger
Was een Oosterijkse potitie chef, post inspecteur, en seniore militair politie agent, wie later bekend werd om zijn rol als vader van hollywood ster en gouverneur van California, Arnold Scharzenegger.

Onlangs zijn documenten in het Oostenrijkse Staatsarchief gevonden en door "The Times" onderzocht. Deze documenten tonen aan, dat Gustav Schwarzenegger wel degelijk een grotere betrokkenheid had bij het regime van Hitler als het onderzoek van het Wiesenthal Centrum in 1990 heeft aangetoond.
Op de vraag waarom het Wiesenthal Centrum die documenten destijds niet heeft ontdekt, zegt Rabbijn Hier, dat de documenten niet beschikbaar waren en het Centrum ze dus niet kon inkijken. De nieuw ontdekte informatie was ogenschijnlijk niet openbaar en werd beschermd door een wet, die bepaalt, dat dit soort persoonsgegevens pas 30 jaar na overlijden van de betrokkene mogen worden geopenbaard.
Omdat Gustav Scharzenegger in 1972 is overleden zijn de documenten in 2002 publiek domein geworden en konden ze worden ingezien. Sinds 2002 is het Wiesenthal Centrum met een hernieuwd onderzoek bezig naar de rol die Arnold Schwarzenegger's vader gespeeld heeft in de Wehrmacht unit 521.
Volgens de documenten was Gustav Schwarzenegger vaak onder medische behandeling en het is niet uitgesloten dat hij verwond werd. Op een gegeven moment werd bij hem malaria vastgesteld. Hij verliet het leger in 1943.
Het dossier bevat ook een document uit 1947, waarin vermeld wordt, dat Gustav deel had genomen aan het denazificatieproces en waarin werd vastgesteld, dat hij zijn beroep als politie agent kon blijven uitoefenen, omdat er tegen hem geen aanklachten van misdaden tegen de menselijkheid waren ingediend. Hij was werkzaam als politie agent tot zijn dood in 1972.
Het oorlogsverleden van zijn vader achtervolgt Arnold Schwarzenegger al jaren. Daarnaast hebben critici hem het vuur aan de schenen gelegd, vanwege zijn openlijke sympathie betuiging voor Kurt Waldheim, de voormalige President van Oostenrijk en voormalig Secretaris Generaal van de Verenigde Naties. Waldheim werd er van beschuldigt gelogen te hebben over zijn betrokkenheid bij de oorlogsmisdaden van de nazi's tijdens de Tweede Wereldoorlog.

"Arnold Schwarzenegger heeft verteld, dat hij nooit heeft geweten wat zijn vader tijdens de oorlog heeft gedaan. Volgens een 53 jarige inwoner van het Oostenrijkse dorp waar Schwarzenegger is geboren en die de jonge Schwarzenegger heeft gekend: "Oostenrijkers van zijn generatie vroegen niet naar het oorlogsverleden van hun ouders. Niemand van ons sprak over de oorlog.""


De Pulitzerprijs-winnaar, journalist Bob Woodward, schrijft over een Bush-bijeenkomst dat Karl Rove de bijeenkomst vergeleek met een nazi-bijeenkomst. Nu promoot de combinatie Bush, Rove en Schwarzenegger een wereldwijde oorlog, in de naam van Amerikaanse veiligheid om de dreiging van het terrorisme te stoppen. Dezelfde geheime organisatie die Adolf Hitler financierde probeert nu een wereldregering te installeren. En Karl Rove is druk bezig Schwarzenegger president te maken. We begrijpen niet helemaal waarom hij (Schwarzenegger) plotseling zo belangrijk is en naar voren geschoven wordt. (Iemand anders zegt: Hij is per slot de republikeinse gouverneur van de meest populaire staat en een oude vriend van George Herbert Walker Bush). De San Francisco Chronicle schreef dat het besluit om Schwarzenegger mee te laten strijden voor gouverneur is genomen door Rove op Bohemian Grove.
Het is een ingenieus uitgedachte campagne. Tienduizenden republikeinen tijdens de Republikeinse Nationale Conventie (RNC) in Madison Square Garden, juichen en applaudisseren voor een man die voor open grenzen is en het verbieden van wapenbezit (de meeste Amerikanen zijn daar tegen). Maar de mensen is verteld hem te aanbidden, dus doen ze dat ook. Dit is niet de eerste keer dat we misleid worden door buitenlandse veroveraars.
Arnold maakt nu deel uit van de beroemde Kennedy-familie door Maria Shriver te huwen.



[ afbeelding ]
Zeg eens.. Roodschild!

Bronnen:

http://nl.wikipedia.org/wiki/Karl_Rove
http://www.afvn.nl/2006_4/afpag6_9.htm
http://en.wikipedia.org/wiki/Gustav_Schwarzenegger
http://187.vader-schwarze(...)p.nl/?act=fbextended


Bovenstaand verhaal is redelijk eenzijdig en van een kant. Er is veel te vertellen over Schwarzenegger, maar of hij slechte bedoeling heeft of een belangrijke pion is in het NWO verhaal.. ik betwijfel het.
Het is wel dat deze family ties, ervoor zorgen dat je op plekken komt die een 'sterveling' normaal niet snel kan bewandelen. Het feit dat de kleinzoon van een duitse gouvernour onder bewind van Hitler, ervoor kan zorgen dat de zoon van een oud SS officier wordt voorgetrokken in de verkiezingen, en de volle steun krijgt, zegt mij dat de kansen en de kaarten voor eventuele toekomstige plannen klaar gespeeld worden. Het is bijvoorbeeld niet zo dat Schwarzenegger geen kinderen heeft.. die spelen ook later weer een rol in de wereld.

Maar dan toch dit nog:
[..]

[ afbeelding ]
NWO is of zijn de grote familie van elkaar. Ik weet wel dat als je in die groep zit je behoorlijke voorrechten krijg maar buitenstaanders komen er niet in en zal ook nooit gebeuren. Daarvoor is er een macht aan het werk die alles bepaald door elf familie's. Vrijmetselaars, rozenkruizers en maltezerorde behoren allemaal tot die groep en ze zitten echt niet voor jou maar om hun eigen belangen te beschermen.
De mens regeert de wereld niet om een ander tevreden te stellen maar om zichzelf tevreden te stellen.
pi_74236801
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 15:06 schreef TitusPullo het volgende:
[ afbeelding ]

Joseph P. Kennedy
Verachtelijk isolationist: droeg z'n antisemitisme over op z'n kroost.


(Ik weet dat het hier niet bon ton is om de doortraptheid van de familie Kennedy onder de aandacht te brengen, JFK was immers de grote rechtschapen vijand van de Federale Reserve, maar het kan geen kwaad om te herinneren aan de karaktertrekken van z'n voornaamste voorbeeld.)
Anti-semitisme vind ik geen plaats hebben in dit topic, vooral omdat de betekenis van dit woord vaak onduidelijk is. Vind anti-semitisme dan ook weinig met doortraptheid te maken, mede doordat het er naar mijn idee bovenop ligt dat er net zoals in elke groep, er ook onder de joden een stel erg rotte appels rondlopen. Je weet dan ook niet of deze man tegen de joden als volk was, of tegen de rotte appels binnen dat volk. Daarom kun je er eigenlijk geen conclusies over trekken, of hij nou een goed of slecht iemand was. Net zoals dat bij Schwarzenegger moeilijk is, ondanks zijn ideeën over donkere mensen, en het verhaal van zijn vader blijkbaar.
As your walls tumble down, they crack into a smile, and the illumination of self shines through.
  vrijdag 30 oktober 2009 @ 21:14:18 #16
235357 TitusPullo
Sehr feierlich, aber schlicht
pi_74236989
quote:
Op vrijdag 30 oktober 2009 21:09 schreef mediaconsument het volgende:

[..]

Anti-semitisme vind ik geen plaats hebben in dit topic, vooral omdat de betekenis van dit woord vaak onduidelijk is.
Gunst, je hebt gelijk! Hier bezigt men louter onomstotelijke definities!
quote:
Vind anti-semitisme dan ook weinig met doortraptheid te maken, mede doordat het er naar mijn idee bovenop ligt dat er net zoals in elke groep, er ook onder de joden een stel erg rotte appels rondlopen.
Rotte appels heb ik nimmer zien rondlopen. Bovendien houdt het tweede deel van bovenstaande zin geen verband met het eerste.
quote:
Je weet dan ook niet of deze man tegen de joden als volk was, of tegen de rotte appels binnen dat volk.
Ik overweeg om je aan te stellen als mijn persoonlijk repetitor, je bent immers goed op de hoogte van wat ik wel en niet weet.
quote:
Daarom kun je er eigenlijk geen conclusies over trekken, of hij nou een goed of slecht iemand was.
Jawel hoor, wat let me?
The crowning attainment of historical study is a historical sense - an intuitive understanding of how things do not happen. - Lewis Namier
  maandag 14 december 2009 @ 15:10:40 #17
132152 Ticker
En de Watskeburt?!
pi_75614306
Misschien niet helemaal op zijn plaats, maar ik vond hem te mooi om het links te laten liggen.
quote:
Opmars van Hugo Boss begon met het naaien van SS-uniformen
KADER, MICHEL MAAS op 12 augustus '97, 00:00, bijgewerkt 16 januari '09, 09:43

'Raise your hand!', roept Hugo Boss op Internet zijn virtuele bezoekers op. 'Raise your hand!' en stuur het textiel- en parfumbedrijf een elektronisch briefje met op- en aanmerkingen, is de bedoeling. Maar sinds maandag doet de combinatie Hugo Boss en Raise your hand onwillekeurig even denken aan iets heel anders: de Hitlergroet.

Van onze correspondent

Michel Maas

BOEDAPEST

Maandag onthulde het Oostenrijkse tijdschrift Profil namelijk hoezeer het mode-imperium zijn bestaan te danken heeft aan Adolf Hitlers nationaal-socialistische partij. 'Stichter Hugo Boss was de kleermaker van de SA en de SS', luidt de kop boven een artikel waarin Profil aantoont dat Boss zonder de nazi's nooit was geworden wat het nu is.

De speurtocht van Profil naar het verleden van de in 1948 overleden stichter van het mode-imperium begon toen de naam 'Hugo Boss, Metzingen' opdook in een lijst met slapende rekeningen van Zwitserse banken. Die lijsten worden gepubliceerd om nazaten van nazi-slachtoffers in de gelegenheid te stellen hun geld terug te eisen.

Hugo Boss was alles behalve een slachtoffer. Wat hij wel was, was echter grotendeels onbekend. In de officiële annalen van het Hugo Boss-concern staat slechts: '1923, stichting van het bedrijf door Hugo Boss. 1953: productie van de eerste Boss-herenkostuums.' De dertig tussenliggende jaren bestaan niet op papier. Hugo's zoon Siegfried (82) en zijn kleinzoons Uwe en Jochen Holy zwijgen er het liefst over. Profil citeert Siegfried, die zich er geërgerd van afmaakt met: 'Natuurlijk was mijn vader lid van de NSDAP - maar wie was dat niet in die tijd? De hele industrie werkte toch voor de Wehrmacht.'

Profil dook in de archieven en ontdekte dat Hugo Boss wel heel erg gretig voor de nazi's werkte. De toen 46-jarige Boss werd al op 1 april 1931 lid van de NSDAP. Een jaar daarvoor was zijn in 1923 gestichte kleermakerijtje, waar 22 mensen overalls en andere werkkleding maakten, failliet gegaan. Zijn partijlidmaatschap leverde hem echter een ongekend grote nieuwe klantenkring. Hij begon een nieuwe kleermakerij en legde zich toe op de productie van SA-, SS- en Hitler Jugend-uniformen. Dat bleek een solide fundering voor een bloeiend bedrijf. Dankzij tewerkgestelde Poolse en Franse krijgsgevangenen leidde Hugo Boss de hele oorlog door een lucratief bestaan.

Na de oorlog werd Boss als 'profiteur van het Derde Rijk' het stemrecht ontnomen en kreeg hij een boete van 80 duizend mark. Die laatste betaalde hij grif (volgens Profil uit de verkoop van parachutezijde op de zwarte markt), maar tegen het ontnemen van zijn stemrecht heeft hij zich tot zijn dood verzet.

Zijn bedrijf schakelde over - eerst op spoorweg- en postbode-uniformen, en in de jaren vijftig op herenkostuums. Eind jaren zestig namen Boss' kleinzoons Uwe en Jochen Holy de zaak over en bouwden het met veel gevoel voor public relations uit tot het wereldwijde concern dat het nu is: een mode-imperium met een omzet van een half miljard gulden per jaar.

Het bedrijf is tegenwoordig eigendom van de Italiaanse textielbaron Pietro Marzotto. Die toont zich tegenover Profil niet erg onder de indruk van Boss' oorlogsverleden: 'Maar Hugo Boss is toch dood? Dit heeft allemaal niks met het merk Boss te maken.'



- Maybe O.D.B My Long Distance Family -
"Computer says: no.."
"Laat hen gaan, blinden zijn zij, die blinden leiden. Indien een blinde een blinde leidt, zullen zij beiden in een put vallen". (Matteüs 15:14)
  maandag 14 december 2009 @ 15:48:34 #18
64743 huupia
debunk the debunkers !
pi_75615552
DIT SOORT LIJSTJES zijn er in veelvoud te maken

beroemde families hebben vaak een roemrucht verleden, net als bedrijven

de voorloper van de abn bv, heeft heel veel centjes verdiend met de slavenhandel
pi_75620637
We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
pi_75621585
quote:
Op maandag 14 december 2009 18:15 schreef Resonancer het volgende:
DE 13 bloedlijnen en wat eromheen zwermt:
http://www.thewatcherfiles.com/bloodlines/index.htm
http://www.whale.to/b/sp/blood.html
heb je de tekst in die eerste link ook zelf gelezen

wat een slappe hoop nonsens ... over de vermeende top geheime invloedrijke familie 'Van Duyn':
quote:
Elizabeth Van Buren wrote The Sign of the Dove which is a book about the Merovingians [the 13th Top Illuminati bloodline] and Jesus. The book takes a gnostic approach to religion, and puts forth the idea that the Merovingians were of extra-terrestrial descent. I had expected to find the town of Duyn from which the Van Duyn would have taken their name, but none of the maps so far have shown it. I had expected to find more important Van Duyns in the Netherlands and in the U.S. Instead, I only found a Hidde Hendrick Van Duym, who came over from the Netherlands and became a state educational official. Clearly, I have only broken the surface in trying to understand the Dutch connection in the Illuminati.
Tja, die meneer heeft werkelijk het verstand van een amoebe... hard op zoek naar 'de nederlands stad Duyn' waar de familie 'van Duyn' hun naam vandaan heeft

zou hij eens moeten weten dat de allergrootste nederlandse komiek André van Duin ook bekend werd met sterke impressies van een UN-hog commissaris (tuuttuuttuut de groetjes van ruud)...
ook eentje uit het roemrijk geslacht van de 'Van Duyn's'
"Whatever you feel like: Life’s not one color, nor are you my only reader" - Ausonius, Epigrammata 25
pi_75621823
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 15:47 schreef RM-rf het volgende:

[..]

... tijdens de eerste jaren van de tweede wereldoorlog de nazi-partij financieren?

Weet je wel dat fritz Thyssen al sinds 1938 uit de nationaal-socialistische partij gezet was, eerst toen hij protesteerde wegens de slechte behandeling van Joden en de Katholieke Kerk in 1938, daarna toen hij bedenkingen plaatste bij het economisch beleid.

bij het begin van de oorlog (inval in Polen) zond hij een telegram naar Göring om te protesteren daartegen en kort hierop moest hij naar Franrijk vluchten, waar hij gearresteerd werd na de inval in Frankrijk e terecht kwam in een concentratiekamp; eerste Sachsenhausen, daarna Dachau tot de bevrijding ervan in 1945; alhoewel hij wel tot een klasse van 'beschermde gevangen behoorde ...

Beweren dat Thyssen de partij nog financierde in de begindagen van de tweede wereldoorlog is dus gewoon onzin, tenzij je mogelijk smeergeld om de betere gbehandeling 'af te kopen' hiertoe rekent...

Thyssen was zeker een financier van Hitler in de begindagen, maar had juist redelijk vroeg al zn fouten ingezien en erkent welk monster hij ontketend had, maar dat was toen helaas al te laat...
Thyssen is ook een prima voorbeeld dat het niet zo eenvoudig een 'zwart-wit'-verdeling was in duidelijk 'goede' of 'foute' mensen, maar dat sommige mensen die fout gehandeld hebben, zoals Thyssen in zn vroege ondersteuning van Hitler, daarmee mogelijk juist ook zelf dingen bereikten waaraan liever niet hadden willen bijdragen.
Tja, was hij 'n fout mens dat goed handelde, of n goed mens dat fout handelde, of gewoon 'n grijs muisje dat moest kiezen tussen twee kwaden (communisme/fascisme) ? Zijn motief lijkt mij vnl geld.
Het is ook niet zo dat hij Hitler even steunde, maar deed dit 15 jr lang.
Hij kwam idd in opstand toen Hitler de joden ging vervolgen en katholieken bekritiseerde. (hij was zelf katholiek).
quote:
In de jaren dertig is Fritz Thyssen een belangrijke financier van de NSDAP en Hitler. In 1939 -bij het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog- distantieert hij zich van Hitler of beter gezegd hij zorgt er voor dat zijn grote vermogen naar het buitenland wordt overgeheveld. Gedeeltelijk wordt zijn vermogen ondergebracht bij de Pelzer-stichting die in Glarus-Zwitserland is opgericht. Maar het grootste gedeelte van Fritz zijn stichtingsvermogen ligt in Nederland bij zijn broer's (Baron Thyssen-Bornemisza's) Bank voor Handel en Scheepvaart. Fritz Thyssen krijgt al in 1938 een proces aan zijn broek vanwege het overhevelen van kapitaal uit Duitsland naar het buitenland. Dat is een belangrijke reden voor Fritz zijn vertraagde politieke stellingname tegen Adolf Hitler en trawanten.

In 1940 als de oorlog al is begonnen sluist Fritz Thyssen via zijn vertrouwenspersoon in Nederland - Kouwenhoven - ook nog eens 318 staven goud weg naar Londen . Het goud wordt beheerd door de Nederlander Lieverse die tot Amerikaan is genationaliseerd en een voormalige directeur van de Union Banking Corporation in New York was. In die bank bekleedde opa Prescott Bush, de opa van de huidige George 'Doublejoew' Bush junior, een belangrijke rol. De Union Banking Corporation is namelijk ook een Thyssen-bank die geld ontvangt dat via Berlijn en Rotterdam naar Amerika wordt overgeheveld..
http://www.tonbiesemaat.nl/content/oj17.html
We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
  maandag 14 december 2009 @ 18:55:19 #22
132152 Ticker
En de Watskeburt?!
pi_75622067
quote:
Op maandag 14 december 2009 18:43 schreef RM-rf het volgende:

[..]

heb je de tekst in die eerste link ook zelf gelezen

wat een slappe hoop nonsens ... over de vermeende top geheime invloedrijke familie 'Van Duyn':
[..]

Tja, die meneer heeft werkelijk het verstand van een amoebe... hard op zoek naar 'de nederlands stad Duyn' waar de familie 'van Duyn' hun naam vandaan heeft

zou hij eens moeten weten dat de allergrootste nederlandse komiek André van Duin ook bekend werd met sterke impressies van een UN-hog commissaris (tuuttuuttuut de groetjes van ruud)...
ook eentje uit het roemrijk geslacht van de 'Van Duyn's'
quote:
André van Duin, pseudoniem van Adrianus Marinus Kyvon (Rotterdam, 20 februari 1947) is een Nederlands revueartiest, komiek, zanger, acteur, tekstschrijver, programmamaker en televisiepresentator.
- Maybe O.D.B My Long Distance Family -
"Computer says: no.."
"Laat hen gaan, blinden zijn zij, die blinden leiden. Indien een blinde een blinde leidt, zullen zij beiden in een put vallen". (Matteüs 15:14)
pi_75626262
quote:
Op maandag 14 december 2009 18:43 schreef RM-rf het volgende:

[..]

heb je de tekst in die eerste link ook zelf gelezen

wat een slappe hoop nonsens ... over de vermeende top geheime invloedrijke familie 'Van Duyn':
[..]

Tja, die meneer heeft werkelijk het verstand van een amoebe... hard op zoek naar 'de nederlands stad Duyn' waar de familie 'van Duyn' hun naam vandaan heeft

zou hij eens moeten weten dat de allergrootste nederlandse komiek André van Duin ook bekend werd met sterke impressies van een UN-hog commissaris (tuuttuuttuut de groetjes van ruud)...
ook eentje uit het roemrijk geslacht van de 'Van Duyn's'
Tja, de één is altijd hard op zoek naar "merkwaardigheden " in teksten, de ander zoekt aanknopingspunten.

ff serieus blijven he..




The Dutch Queen has Balls.

[ Bericht 21% gewijzigd door Resonancer op 14-12-2009 20:39:23 ]
We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
  maandag 14 december 2009 @ 20:57:17 #24
235357 TitusPullo
Sehr feierlich, aber schlicht
pi_75627516
Tot welke ''bloedlijn'' behoorden Pericles en Leonidas?
The crowning attainment of historical study is a historical sense - an intuitive understanding of how things do not happen. - Lewis Namier
  dinsdag 15 december 2009 @ 10:06:34 #25
45622 merlin693
Huh ! Asmodeus & me
pi_75641954
quote:
and puts forth the idea that the Merovingians were of extra-terrestrial descent.
De werkelijke Mythe is toch anders
quote:
Now according to the lengend their bloodline comes from the sea where creatures of blue blood live. "Part of legend of Merovignian....is that the beginning of the bloodline came from a sea creature that came out of ocean in Mediterranian his name Merovee.....Merovee was a semi supernatural figure worthy of classical 'myth' Merovee was born of TWO FATHERS....when already pregnant by her husband King Clodio Merovee's Mother supposedly went swimming in the ocean in the water she is said to have been seduced and or raped by an unidentified marine creature from beyond the sea Beast of Neptune similar to a quinotaur"
pi_75642841
quote:
Op dinsdag 15 december 2009 10:06 schreef merlin693 het volgende:

[..]

De werkelijke Mythe is toch anders
[..]


ook dat is weer hersenloos ge-copy-paste ...

leg nu eens uit hoe 'machtig' die vermeende familie 'Van Duyn' is/was, als die genoemd wordt bij de 'dertien allerbelangrijkste bloedlijnen'...

zelfs de auteur van die webpage komt niet op minimaal één belangrijke 'Van Duyn'.... hij noemt ergens een kolonisator uit de 16e eeuw en nog een arts een kennelijk rijke arts uit de 19 eeuw die ook wel geld gaf aan vrijmetselaars...


Is het nu zo vreemd dat ik vooral het idee heb dat ze ergens wat namen oppikken, en daaromheen en uiterst fantasievol, maar volledig uit de duim gezogen verhaal gaan vertellen.....

inclusief een vermeende 'Dutch Town of Duyn, from where the Van Duyn family comes..'
"Whatever you feel like: Life’s not one color, nor are you my only reader" - Ausonius, Epigrammata 25
  dinsdag 15 december 2009 @ 10:44:00 #27
64743 huupia
debunk the debunkers !
pi_75642994
de merovingers beschermden de bloedlijn van jezus en maria . sang real
de theorie is dat maria zwanger was van jezus en vluchtte naar frankrijk.

daar kreeg zij een zoon die dus een directe nazaat was van jezus.

of het waar is?, tsjaaa . zijn zat dikke boeken over geschreven .

holy blood , holy grail . is een van de bekendste

en de geheinzinnige priorij van sion, wat later weer een verzinsel bleek van pierre plantard, of toch niet...

iig door deze zaak ben ik een beetje in het BNW gebeuren gaan verdiepen ..
  dinsdag 15 december 2009 @ 11:32:31 #28
45622 merlin693
Huh ! Asmodeus & me
pi_75644398
quote:
ook dat is weer hersenloos ge-copy-paste ...

leg nu eens uit hoe 'machtig' die vermeende familie 'Van Duyn' is/was, als die genoemd wordt bij de 'dertien allerbelangrijkste bloedlijnen'...
was dit een reactie op het van duyn verhaal ...NEE !!! op het merovingian van extraterestrail descent

ik zal voor de voledighijd de quote die ik maakte nog ff plaatesn

Jasper schreef
quote:
and puts forth the idea that the Merovingians were of extra-terrestrial descent.
Reageer dan niet zo achterlijk tegen mij AUB !!!

Jouw post is hier dus hersenloos en typisch weer zon voorbeeld van niet lezen en wel oordelen secu in hokjes plaatsen. Kap hier nou eens mee (in het algemeen) dan word dit forum mischien ooit weer eens wat.
quote:
leg nu eens uit hoe 'machtig' die vermeende familie 'Van Duyn' is/was, als die genoemd wordt bij de 'dertien allerbelangrijkste bloedlijnen'...
Leg jij maar eens uit waarom ik hierop antwoord moet geven terwijl ik dit niet eens claim maar alleen aangaf dat de vermeende afkomst in de mythe al niet klopt

[ Bericht 7% gewijzigd door merlin693 op 15-12-2009 11:48:21 ]
pi_75644862
quote:
Op dinsdag 15 december 2009 11:32 schreef merlin693 het volgende:

[..]

was dit een reactie op het van duyn verhaal ...nee !!! op het merovingian van extraterestrail descent

Reageer dan niet zo achterlijk tegen mij AUB !!!
je haalde juist een quote uit mijn post en begint daarop over een heel ander verhaal...
natuurlijk wil je vast graag afleiden van die 'van Duyn' onzin omdat daaruit heel goed te halen is wat voor duim-zuigerij die schrijver bezigt .....
De betreffende quote ging _niet_ over de merovingen-dynasty, hooguit werd het in de eerste zin zijdelings genoemd.

Verhalen rondom de 'Merovingen'-dynasty hebben dan mischien wel en grotere bekendheidsgraad (en een grotere mythologie eromheen, het was het regerende geslacht vóór Karel de Grote, maar over hun bestaan vrijwel gen enkle 'direkte' bronnen, veelal juist mythes en overleveringen via meerdere 'door-vertellingen')...

Toch als dezelfde auteur van dat 'Van Duyn'-onzinverhaal het ook aanhaalt als onderdeel van een groot 'bloedlijnen-complot'... welke 'waarde' of 'betrouwbaarheid' hebben die mythes dan nog ?


Hooguit kun je een herkenbaar 'verband' terugvinden dat Wereldlijke macht altijd ook sterk 'familiair' overgeerft wordt:
Dat in specifieke periodes zulk macht altijd bij bepaalde 'families' berust, die veelal juist hun macht 'in de famili' probeert te houden ....

of dat nu de Medici's in Florence van de 14e eeuw (renaissance) waren... het Huis Oranje-Nassau vanaf de 16-17 eeuw..
in de 19e eeuw de Rothschild's (macht stammend vanuit de tweede hlft van de 17e eeuw) en in de 220 eeuw de Kennedy's en Bush-dynastyen in Amerika...

gerichtte en ge-arrangeerde huwelijken waren daarin een 'middel' tot uitbreiding van de macht.


Natuurlijk zie je hetzelfde ook terug in de structuur van de Maffia ... die ook als 'basis' een 'familie-structuur' kent.... met een sterke interne 'loyaliteit'.
"Whatever you feel like: Life’s not one color, nor are you my only reader" - Ausonius, Epigrammata 25
  dinsdag 15 december 2009 @ 11:51:35 #30
45622 merlin693
Huh ! Asmodeus & me
pi_75645019
Reageer je nu expres zo ?

nomaals
quote:
leg nu eens uit hoe 'machtig' die vermeende familie 'Van Duyn' is/was, als die genoemd wordt bij de 'dertien allerbelangrijkste bloedlijnen'...
Leg jij maar eens uit waarom ik hierop antwoord moet geven terwijl ik dit niet eens claim maar alleen aangaf dat de vermeende afkomst in de MYTHE al niet klopt

je bent vermoeiend

Jouw post is hier dus hersenloos en typisch weer zon voorbeeld van niet lezen en wel oordelen secu in hokjes plaatsen. Kap hier nou eens mee (in het algemeen) dan word dit forum mischien ooit weer eens wat.
pi_75645757
ehm... merlin693, voordat je nog harder begint te schelden...
Je reageerde zelf op mijn post .... enkel heb ik aangegeven dat ik in die post niks over de 'merovingen-dynasty' beweerde... hooguit stond die toevallig in de eerst zin van die alinea nog vermeld, als 'hoofd-onderwerp' van het boek waaruit een bepaalde bewering over de familie 'Van Duyn' gehaald werd (en de vermelding van de 'nederlandse stad Duyn' waaruit deze afkomstig zouden zijn) .


Voordat je mij gaat beschuldigen 'hersenloos' te zijn, zou ik zelf gewoon zelf wat beter lezen voordat je op mij reageert...
Ik ben zeker bereid constructief te discussieren en doe daarvoor vrijwel altijd volop mijn best .. maar dat moet gewoon ook van twee kanten komen.
"Whatever you feel like: Life’s not one color, nor are you my only reader" - Ausonius, Epigrammata 25
  dinsdag 15 december 2009 @ 12:17:06 #32
64743 huupia
debunk the debunkers !
pi_75645761
rm-f schreef: och als dezelfde auteur van dat 'Van Duyn'-onzinverhaal het ook aanhaalt als onderdeel van een groot 'bloedlijnen-complot'... welke 'waarde' of 'betrouwbaarheid' hebben die mythes dan nog ?

wat een non argument .

als een bepaalde claim dus niet klopt, zullen de anderen ook wel niet kloppen???

niet dat ik daar zelf in geloof, maar jouw argumentatie is verre van logisch
pi_75646027
quote:
Op dinsdag 15 december 2009 12:17 schreef huupia het volgende:
rm-f schreef: och als dezelfde auteur van dat 'Van Duyn'-onzinverhaal het ook aanhaalt als onderdeel van een groot 'bloedlijnen-complot'... welke 'waarde' of 'betrouwbaarheid' hebben die mythes dan nog ?

wat een non argument .

als een bepaalde claim dus niet klopt, zullen de anderen ook wel niet kloppen???

niet dat ik daar zelf in geloof, maar jouw argumentatie is verre van logisch
als een bepaalde argumentatie enkel gebaseerd is op de 'geloofwaardigheid' ... oftewel, je gewoon alles moet 'aannemen' wat hij beweert over bloedlijnen, want feitelijke en rationele bewijzen zijn er niet, en het is hooguit en kwestie van 'geloven in' (zoals bv ook in veel religies het geval)...

dan denk ik zeker dat het ook gewoon héél erg belangrijk is of er in zulk een geschrift ook pertinente onzin verwoven is en hele stukken tekst makkelijk aangetoond als 'duimzuigerij' (ook iets dat bij veel religieuze gschriften het geval is)....


Wat dat betreft vind ik het ook juist erg interessant of mensen die een groot 'geloof' hechten aan zo'n 'bloedlijn-mythologie', en dat bv. bijna als en 'dogma' zien (waarbij kennelijk familiaire bloedlijnen van de merovingen van 1500 jaar terug, nu nog steeds een 'direkte' waarde' zouden hebben voor huidig bestaande machtsfamilie's)..

Oók evenzeer en geloof hechten dat de 'Famili Van Duyn' ook tot de dertien belangrijkste Bloedlijnen zou behoren ... ondanks dat zelfs het miniemste bwijs dat er een machtig 'familie Van Duyn' bestaat of dat die zelfs een duidelijk 'herkomst uit de nederlandse stad Duyn' zouden hebben, bestaat....

Als die niet bestaat... is dan niet ook het hele 'getal van 'dertien bloedlijnen' onjuist en kunnen het er ook opeens 'minder' zijn (of meer)?
"Whatever you feel like: Life’s not one color, nor are you my only reader" - Ausonius, Epigrammata 25
  dinsdag 15 december 2009 @ 12:26:19 #34
45622 merlin693
Huh ! Asmodeus & me
pi_75646042
Blijf maar draaien RM-rf ik claimde niks ik corigeerde een Myhte die jij poste waarop je mij hersenloos begon te noemen !.
quote:
Ik ben zeker bereid constructief te discussieren en doe daarvoor vrijwel altijd volop mijn best .. maar dat moet gewoon ook van twee kanten komen.
Begin dan niet met beledigen.......
  woensdag 10 november 2010 @ 23:14:17 #35
132152 Ticker
En de Watskeburt?!
pi_88577790


http://truthalliance.net/(...)eId/336/Default.aspx


quote:
Despite the many years since the early photo taken in 1939 by Hugo Jaeger, we can notice that Gretl Braun has hardly changed. Under the assumed name of she is the doting mother of German Chancellor Angela Merkel who according to Stasi records was born on April 20th, her father's birthday. There is a Hitler youth Pope, but Angela is the real Hitler youth! Allegedly conceived by artificial insemination using Adolph's frozen seed. Seig Heil !
quote:
According to Stasi records, this is Angela Merkel's biological father. She was a pioneer of artificial insemination in the womb of her biological mother, Gretl Braun - yes Eva's sister - who was to be renamed Herlind Kasner. You may compare in another composite photo Gretl in 1939 and a much more recent picture of Herlind. Angela Merkel is clearly a blend between Adolph und Gretl. What is more worrysome is why she is now German Chancellor. This wouldn't have anything to do with Nazis, would it.





Iiiiiiiit's a small world..

[ Bericht 12% gewijzigd door Ticker op 10-11-2010 23:19:24 ]
- Maybe O.D.B My Long Distance Family -
"Computer says: no.."
"Laat hen gaan, blinden zijn zij, die blinden leiden. Indien een blinde een blinde leidt, zullen zij beiden in een put vallen". (Matteüs 15:14)
pi_96731545
Die foto's van Merkel, komaan.

De helft van de tijd is het een ruit, en als het al een piramide is, dan is het een omgekeerde.

Dus de lulhannes die de fotootjes bijelkaar plakte zou dan moeten geloven dat Merkel een 'good guy' is, nietwaar?

En wat moeten we er mee dat Bush zijn linkerarm een stukkie omhoog doet?

Dit soort triestigheid geeft het BNW-gebeuren geen beste naam, en terecht.
  vrijdag 13 mei 2011 @ 00:54:24 #37
132152 Ticker
En de Watskeburt?!
pi_96734896
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 23:42 schreef GoudIsEcht het volgende:
Die foto's van Merkel, komaan.

De helft van de tijd is het een ruit, en als het al een piramide is, dan is het een omgekeerde.

Dus de lulhannes die de fotootjes bijelkaar plakte zou dan moeten geloven dat Merkel een 'good guy' is, nietwaar?

En wat moeten we er mee dat Bush zijn linkerarm een stukkie omhoog doet?

Dit soort triestigheid geeft het BNW-gebeuren geen beste naam, en terecht.
Om alleen al aan te tonen dat je over hele andere dingen praat of denkt.. is wel het feit, dat jij denkt, dat ik die foto plaatste omdat er een 'hitler groet' valt te herkennen in Bush zijn gebaar.. maar het feit wat ik aan probeerde te halen, was hun verband.. FAMILY TIES.
|:(
- Maybe O.D.B My Long Distance Family -
"Computer says: no.."
"Laat hen gaan, blinden zijn zij, die blinden leiden. Indien een blinde een blinde leidt, zullen zij beiden in een put vallen". (Matteüs 15:14)
pi_96737946
Zoals reeds elders gepost:
quote:
Max Kohnstamm.

MaxKohnstamm (Amsterdam, 22 mei 1914 - aldaar, 20 oktober 2010) was een Nederlands historicus en diplomaat.

Inhoud [verbergen]
1 Levensloop
2 Bibliografie
3 Zie ook
4 Externe links
5 Bronnen, noten en/of referenties

[bewerken] LevensloopMax Kohnstamm was de jongste zoon van Philip Kohnstamm en An Kohnstamm-Kessler en vader van vijf kinderen onder wie ook Jacob Kohnstamm.

Kohnstamm studeerde moderne geschiedenis aan de Universiteit van Amsterdam. Na zijn kandidaatsexamen ging hij in 1938-1939 een jaar naar de Verenigde Staten voor een studie van de New Deal. In 1942 zat hij enkele maanden gevangen in Kamp Amersfoort. Ter gelegenheid van de verjaardag van Adolf Hitler werd hij op 20 april vrijgelaten, maar in juni van dat jaar werd hij opnieuw gevangengenomen en als gijzelaar in de kampen Haaren en Sint-Michielsgestel opgesloten. In laatstgenoemde kamp behoorde hij tot de Heeren Zeventien. Na de oorlog was hij particulier secretaris van koningin Wilhelmina van 1945 tot 1948. Van 1952 tot 1956 was hij Secretaris van de Hoge Autoriteit van de EGKS te Luxemburg. Hij werd een groot voorstander van de Verenigde Staten van Europa en werkte 25 jaar samen met Jean Monnet.

Kohnstamm was vicevoorzitter van het door Jean Monnet opgerichte Comité d'Action pour les Etats Unis d'Europe. Ook was hij betrokken bij de Bilderberg-conferenties. Van 1976 tot 1981 was hij de eerste president van het Europees Universitair Instituut te Florence. Hij was erevoorzitter van de Raad van advies van het European Policy Centre in Brussel.

Max Kohnstamm was Grootofficier in de Orde van Oranje Nassau, Grande Ufficiale van de Republiek Italië en drager van het Grote Kruis van Verdienste met Ster van de Bondsrepubliek Duitsland. In 1977 kreeg Max Kohnstamm de Wateler Vredesprijs, in 1987 de Jean Monnetprijs en in 2004 een Roosevelt Freedom Award die hem werd uitgereikt door zijn peetzoon Prins Constantijn.

Kohnstamm overleed op ruim 96-jarige leeftijd.[
Niet alleen was hij één van de Nederlandse stamgasten op de Bilderberg conferenties, hij was tevens een groot voorvechter van één Europa. Onderdeel van de NWO?

En dan zijn zoon. Jacob Kohnstamm.

quote:
LevensloopKohnstamm werkte na voltooiing van zijn studie rechten aan de Universiteit van Amsterdam van 1977 tot 1981 en van 1982 tot 1986 als advocaat. Hij werd in 1981 gekozen tot lid van de Tweede Kamer. Voor zijn fractie was hij woordvoerder op de terreinen defensie, politie en justitie. Van 1982 tot 1986 bekleedde hij het partijvoorzitterschap. Hij informeerde zich in oktober 1983 persoonlijk over de grote uitglijder van het Openbaar Ministerie bij het grootschalig ingrijpen bij een Tai Chi-groep die onterecht verdacht werd van kinderverwaarlozing.

Van 1986 tot 1994 was Kohnstamm opnieuw lid van de Tweede Kamer. In de eerste zittingsperiode (1986 tot 1989) trad hij op als woordvoerder binnenlandse zaken, politie en het Midden-Oosten. Hij bekleedde in die periode ook het voorzitterschap van de Vaste Kamercommissie Nationale Ombudsman. In de daaropvolgende parlementaire periode (1989 tot 1994) was hij woordvoerder op de beleidsterreinen van volksgezondheid, politie en het Midden-Oosten, en voorzitter van de Vaste Kamercommissie voor Politie.

Van 1994 tot 1998 was Kohnstamm staatssecretaris van Binnenlandse Zaken, in het bijzonder verantwoordelijk voor het ontwikkelen van het grotestedenbeleid. Nadat hij in 1999 een sabbatsjaar had gehouden, was hij van 1999 tot 2004 Eerste Kamerlid.

Op 1 augustus 2004 werd hij benoemd tot voorzitter van het College Bescherming Persoonsgegevens (CBP). In 2010 werd hij gekozen tot voorzitter van de “Working Party 29”, waarin de 27 'privacywaakhonden' in de EU bijeen komen om de Europese Commissie en het Europese Parlement te adviseren, acties te coördineren en te werken aan gelijkluidende uitleg van de bepalingen van de Privacy Richtlijn uit 1995.

In Nederland was hij voorzitter van een aantal andere organisaties, onder andere die van de Regieraad ICT en Politie. In zijn hoedanigheid als voorzitter van het CBP waarschuwt hij regelmatig voor de grote invloed van de zich steeds verder ontwikkelende informatietechnologie en de eventuele aantasting van de privacy die daaruit kan voortvloeien. Kohnstamm wil daarom dat de wettelijke mogelijkheden om de privacy te beschermen worden verbeterd omdat de huidige wetgeving onvoldoende waarborgen daartoe zou bieden.[1]
Voorvechter van onze privacy als voorzitter van het CBP? Of een wolf in schaapskleren?
Cuz I'm praying for rain, And I'm praying for tidal waves
I wanna see the ground give way.I wanna watch it all go down.
Mom please flush it all away.I wanna watch it go right in and down.
I wanna watch it go right in. Watch you flush it all away.
pi_96740918
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 mei 2011 00:54 schreef Ticker het volgende:

[..]

Om alleen al aan te tonen dat je over hele andere dingen praat of denkt.. is wel het feit, dat jij denkt, dat ik die foto plaatste omdat er een 'hitler groet' valt te herkennen in Bush zijn gebaar.. maar het feit wat ik aan probeerde te halen, was hun verband.. FAMILY TIES.
|:(
Ik was even afgeleid, maar begrijp je nu.

Blijft die ruit en omgekeerde piramide open (daardoor werd ik afgeleid). Denk ik daar ook over andere dingen.
pi_96741116
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 mei 2011 10:39 schreef GoudIsEcht het volgende:

[..]

Ik was even afgeleid, maar begrijp je nu.

Blijft die ruit en omgekeerde piramide open (daardoor werd ik afgeleid). Denk ik daar ook over andere dingen.
Trouwens, volgens Bankfurt was Bush toch een Windor-puppet en Merkel een Rothschildt?

Dan kunnen ze toch geen familie van elkaar zijn?

Bankfurt, waar gaat het mis in mijn redenatie?
pi_96741248
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 mei 2011 10:45 schreef GoudIsEcht het volgende:

Bankfurt, waar gaat het mis in mijn redenatie?
Het punt waar je te veel waarde hecht aan Bankfurt zijn hersenspinsels.
Cuz I'm praying for rain, And I'm praying for tidal waves
I wanna see the ground give way.I wanna watch it all go down.
Mom please flush it all away.I wanna watch it go right in and down.
I wanna watch it go right in. Watch you flush it all away.
  Moderator vrijdag 13 mei 2011 @ 11:05:30 #42
249559 crew  Lavenderr
pi_96741812
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 mei 2011 10:45 schreef GoudIsEcht het volgende:

[..]

Trouwens, volgens Bankfurt was Bush toch een Windor-puppet en Merkel een Rothschildt?

Dan kunnen ze toch geen familie van elkaar zijn?

Bankfurt, waar gaat het mis in mijn redenatie?
Waarom zou het geen familie kunnen zijn? Zelfs in de beste families komt ruzie voor..
pi_96741846
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 mei 2011 11:05 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Waarom zou het geen familie kunnen zijn? Zelfs in de beste families komt ruzie voor..
Als Merkel een Rothschild is dan zou Bush dat toch ook moeten zijn als ze zo op elkaar lijken?

Dat zou betekenten dat er een Rotschild naar de Windsor-click gegaan is, voor zover ik het kan beredeneren.

Niets is onmogelijk, maar ik zou het wel opmerkelijk vinden.
  Moderator vrijdag 13 mei 2011 @ 11:27:44 #44
249559 crew  Lavenderr
pi_96742605
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 mei 2011 11:06 schreef GoudIsEcht het volgende:

[..]

Als Merkel een Rothschild is dan zou Bush dat toch ook moeten zijn als ze zo op elkaar lijken?

Dat zou betekenten dat er een Rotschild naar de Windsor-click gegaan is, voor zover ik het kan beredeneren.

Niets is onmogelijk, maar ik zou het wel opmerkelijk vinden.
Daarom.
  vrijdag 13 mei 2011 @ 11:27:50 #45
134009 Killaht
Words of Wisdom
pi_96742608
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 mei 2011 11:06 schreef GoudIsEcht het volgende:

[..]

Als Merkel een Rothschild is dan zou Bush dat toch ook moeten zijn als ze zo op elkaar lijken?

Dat zou betekenten dat er een Rotschild naar de Windsor-click gegaan is, voor zover ik het kan beredeneren.

Niets is onmogelijk, maar ik zou het wel opmerkelijk vinden.
En je bron is Bankfurt voor dit verhaal.. :|W
"Strange times are these in which we live
when old and young are taught in falsehoods school.
And the one man that dares to tell the truth is called at once a lunatic and fool"
pi_96742976
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 mei 2011 11:27 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Daarom.
Daarom moeten we alles maar aannemen? Daar ben ik alvast niet in mee.
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 mei 2011 11:27 schreef Killaht het volgende:

[..]

En je bron is Bankfurt voor dit verhaal.. :|W
Ik ben inderdaad benieuwd wat Bankfurt hierop te zeggen heeft. Hij schrijft soms interessante dingen, en ik ben benieuwd in hoeverre dat consistent is. Dat bepaal ik verder zelf wel hoor, doe geen moeite.
pi_96743045
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 mei 2011 11:37 schreef GoudIsEcht het volgende:
Ik ben inderdaad benieuwd wat Bankfurt hierop te zeggen heeft. Hij schrijft soms interessante dingen, en ik ben benieuwd in hoeverre dat consistent is. Dat bepaal ik verder zelf wel hoor, doe geen moeite.
Interessant ja, maar dat zijn de verzamelde werken van Weis&Hickman ook.

Consistent nee, maar hij verzint vast wel weer iets om het (voor volgzame dummies) consistent te laten lijken.
Cuz I'm praying for rain, And I'm praying for tidal waves
I wanna see the ground give way.I wanna watch it all go down.
Mom please flush it all away.I wanna watch it go right in and down.
I wanna watch it go right in. Watch you flush it all away.
  Moderator vrijdag 13 mei 2011 @ 13:05:17 #48
249559 crew  Lavenderr
pi_96746406
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 mei 2011 11:39 schreef Hoppahoppa het volgende:

[..]

Interessant ja, maar dat zijn de verzamelde werken van Weis&Hickman ook.

Consistent nee, maar hij verzint vast wel weer iets om het (voor volgzame dummies) consistent te laten lijken.
Mwah, zo zou ik dat niet willen noemen. 'Geinteresseerden' dekt de lading beter denk ik :) .
pi_96747467
Bankfurt komt waarschijnlijk zo wel met verse inside informatie rechtstreeks uit hogere sferen. Wat boffen we toch dat we hier iemand hebben die de absolute waarheid verspreid.
  vrijdag 13 mei 2011 @ 13:46:05 #50
134009 Killaht
Words of Wisdom
pi_96747871
quote:
14s.gif Op vrijdag 13 mei 2011 13:34 schreef HyperViper het volgende:
Bankfurt komt waarschijnlijk zo wel met verse inside informatie rechtstreeks uit hogere sferen. Wat boffen we toch dat we hier iemand hebben die de absolute waarheid verspreid.
Dat is jouw mening. Ik vind altijd dat Bankfurt degene is die TRU/BNW topics verziekt met zijn uit de lucht gegrepen waanideeën.
"Strange times are these in which we live
when old and young are taught in falsehoods school.
And the one man that dares to tell the truth is called at once a lunatic and fool"
pi_96747997
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 mei 2011 13:46 schreef Killaht het volgende:

[..]

Dat is jouw mening. Ik vind altijd dat Bankfurt degene is die TRU/BNW topics verziekt met zijn uit de lucht gegrepen waanideeën.
Dan heb je spirituele implantaten, daar heeft Bankfurt al vaak zat voor gewaarschuwd.
  vrijdag 13 mei 2011 @ 14:03:25 #52
132152 Ticker
En de Watskeburt?!
pi_96748554
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 mei 2011 13:46 schreef Killaht het volgende:

[..]

Dat is jouw mening. Ik vind altijd dat Bankfurt degene is die TRU/BNW topics verziekt met zijn uit de lucht gegrepen waanideeën.
Sarcasme is je door de jaren heen ook al ontglipt..
- Maybe O.D.B My Long Distance Family -
"Computer says: no.."
"Laat hen gaan, blinden zijn zij, die blinden leiden. Indien een blinde een blinde leidt, zullen zij beiden in een put vallen". (Matteüs 15:14)
  vrijdag 13 mei 2011 @ 14:48:28 #53
134009 Killaht
Words of Wisdom
pi_96750347
quote:
14s.gif Op vrijdag 13 mei 2011 13:49 schreef HyperViper het volgende:

[..]

Dan heb je spirituele implantaten, daar heeft Bankfurt al vaak zat voor gewaarschuwd.
_O- Gelachen, nu weer ontopic bitte.
"Strange times are these in which we live
when old and young are taught in falsehoods school.
And the one man that dares to tell the truth is called at once a lunatic and fool"
  vrijdag 13 mei 2011 @ 14:49:42 #54
134009 Killaht
Words of Wisdom
pi_96750384
quote:
9s.gif Op vrijdag 13 mei 2011 14:03 schreef Ticker het volgende:

[..]

Sarcasme is je door de jaren heen ook al ontglipt..
Nee, maar aangezien communicatie 87% non-verbaal is, is het soms moeilijk geschreven teksten na een blik te interpreteren als sarcasme. :*
"Strange times are these in which we live
when old and young are taught in falsehoods school.
And the one man that dares to tell the truth is called at once a lunatic and fool"
  Moderator vrijdag 13 mei 2011 @ 16:15:58 #55
249559 crew  Lavenderr
pi_96754137
http://www.nu.nl/buitenla(...)-laurent-in-ban.html

Vraagje in het algemeen, het Belgische koningshuis, zijn die ook 'groot' in de zin van belangrijke bloedlijnen? Ik weet dat koningin Fabiola een vrome roomskatholiek is, net als haar overleden man koning Boudewijn. Dus hebben ze banden met het Vaticaan misschien?

En Laurent, wat is zijn rol? Soort spijtoptant?
pi_96791741
quote:
0s.gif Op maandag 14 december 2009 18:15 schreef Resonancer het volgende:
DE 13 bloedlijnen en wat eromheen zwermt:
http://www.thewatcherfiles.com/bloodlines/index.htm
http://www.whale.to/b/sp/blood.html
Dit is geen onjuiste info, wel disinfo; d.w.z. er zit heel veel harde waarheden tussen vermengd met leugens.

b.v. van Duyn familie; deze kan zeer zeker hoog staan in de hierarchie, zeker in commitee van 300 en verwant zijn aan de bijv. de Rothschilds of Habsburg; maar ze zijn geen familie als 1 van de 13 hoogste Illuminati groepen.

Thyssen behoort tot Krupp-lijn.

De Krupp familie is de illuminatigroep die zich bezig houd met technologie;
pi_96791908
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 mei 2011 11:27 schreef Killaht het volgende:

[..]

En je bron is Bankfurt voor dit verhaal.. :|W
En jouw bronnen zijn .... MSM.
pi_96792036
quote:
14s.gif Op vrijdag 13 mei 2011 13:49 schreef HyperViper het volgende:

[..]

Dan heb je spirituele implantaten, daar heeft Bankfurt al vaak zat voor gewaarschuwd.
Nou, niet zo spiritueel; wel laag-astraal of energetisch; vrijwel altijd on(der)bewust.

ja; in zekere zin klopt dit; iemand die is mind-controlled door MSM zit vol implantaten, maar dan vooral op mentaal niveau en astraal niveau; zoiets noemt men ook "ingeprente overtuigingen" of "instinctmatig aangeleerde verdedigingsmechanismen";
het politiek correcte MSM-wereldbeeld is hun referentiekader, en niets anders.
pi_96793438
quote:
11s.gif Op donderdag 29 oktober 2009 11:53 schreef Ticker het volgende:
Vreemde connecties...
Ze zijn er overal wel.

De vreemde connecties die ik hier wil aanhalen, zijn banden en links tussen mensen van wie we zouden zeggen dat het redelijk tegenstrijdig staat met het denkbeeld zoals we deze voor ogen krijgen.
Door de geschiedenis heen kunnen we familie banden traceren op plekken die aanknopings punten vormen in het 'grote plaatje'.
The BIG picture is het beeld wat je gevormd krijgt als je de geschiedenis met de gebeurtenissen van vandaag optelt. De toevalligheden naast je neer legt, en de waarheid onder ogen ziet.
...

Prachtig dat je merkt dat dit soort families opkomen.. zichzelf in een kwaad daglicht zetten.. op de achtergrond verdwijnen om vervolgens weer keihard terug te komen.
BTW: goed topic Ticker ! ^O^

Zo zijn er invloedsferen van de Illuminati w.b.t politiek en landen; bijv. Rothschild in Frankrijk en Rothschild's inlvoed in de meeste linkse partijen in Nederland.

Maar ook bij bedrijven en stromingen en sectoren.

Microsoft en Bill Gates zijn bijv. Windsor assets; terwijl Google meer onder controle staat van de Rothschilds.
De oorlog om ABN AMRO ging tussen de Windsors/Habsburg en St.Clairs en de Rothschilds:
Barclays Bank was Windsor; Fortis was Rothschild;
ABN AMRO is nu weer stevig in handen van de Rothschilds.

Over invloed:

NATO = Rothschild/Windsor/Habsburg; CFR is meer Windsors gericht;
Shell = Rothschild; Lukoil = Romanov; Esso en BP = Rockefeller en Windsor;
Total en ELF = Rothschild; Vodafone en Britih Telecom = Windsor; Goldman Sachs = Rothschild.
Jezuieten = Rothschild & beetje Habsburg.

Hugo Chavez is een Romanov puppet;

Britney Spears is een Windsor slavin; Madonna is een Rothschild slavin; hun kus is een global ritueel ter rituele globale programming.

Net zoals Sarkozy en Merkel elkaar kussen binnen de Rothschilds als private global Rothschild ritueel.
  zaterdag 14 mei 2011 @ 20:40:28 #60
134009 Killaht
Words of Wisdom
pi_96806853
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 mei 2011 13:56 schreef Bankfurt het volgende:

[..]

En jouw bronnen zijn .... MSM.
Alsjeblieft...:')
"Strange times are these in which we live
when old and young are taught in falsehoods school.
And the one man that dares to tell the truth is called at once a lunatic and fool"
  zondag 15 mei 2011 @ 11:00:00 #61
66714 YuckFou
Nu niet, nooit niet...
pi_96829789
quote:
14s.gif Op zaterdag 14 mei 2011 14:36 schreef Bankfurt het volgende:
Britney Spears is een Windsor slavin; Madonna is een Rothschild slavin; hun kus is een global ritueel ter rituele globale programming.
Doe je het weer :')
Are we not savages, innately destined to maim and kill?
Blame it on the environment, heredity or evolution: we're still responsible
Our intelligence may progress at geometric rates
Yet socially we remain belligerent neonates
  zondag 15 mei 2011 @ 14:16:23 #62
171727 StateOfMind
Ancient Astronaut
pi_96836749
Sommigen hebben echt veel te veel vrije tijd zeg...
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
  Moderator zondag 15 mei 2011 @ 16:48:39 #63
249559 crew  Lavenderr
pi_96845561
quote:
0s.gif Op zondag 15 mei 2011 14:16 schreef StateOfMind het volgende:
Sommigen hebben echt veel te veel vrije tijd zeg...
Ach, je kunt ook denken dat mensen interesse hebben in dit soort zaken.
pi_96858671
Bankfurt, als de illuminatie over technologie/middelen beschikken om je in je slaap te ontvoeren en meer van dat soort opmerkelijke zaken, waarom loopt een oorlog als die in Irak of Afghanistan zo moeilijk?
  zondag 15 mei 2011 @ 22:15:54 #65
66714 YuckFou
Nu niet, nooit niet...
pi_96862473
quote:
0s.gif Op zondag 15 mei 2011 21:25 schreef GoudIsEcht het volgende:
Bankfurt, als de illuminatie over technologie/middelen beschikken om je in je slaap te ontvoeren en meer van dat soort opmerkelijke zaken, waarom loopt een oorlog als die in Irak of Afghanistan zo moeilijk?
Omdat de oorlog tegen terrorisme zichtbaar moet zijn, dat snapt iedere tinfoilhat :{
Are we not savages, innately destined to maim and kill?
Blame it on the environment, heredity or evolution: we're still responsible
Our intelligence may progress at geometric rates
Yet socially we remain belligerent neonates
pi_96862677
quote:
14s.gif Op zondag 15 mei 2011 22:15 schreef YuckFou het volgende:

[..]

Omdat de oorlog tegen terrorisme zichtbaar moet zijn, dat snapt iedere tinfoilhat :{
Laat ik de vraag breder stellen: zijn er voorbeelden in de praktijk waar die technologie gebruikt wordt?

En zo nee, zijn er zijn er nog dwingende omstandigheden geweest die er om vroegen de technologie toch te gebruiken?
pi_96865737
quote:
0s.gif Op zondag 15 mei 2011 14:16 schreef StateOfMind het volgende:
Sommigen hebben echt veel te veel vrije tijd zeg...
Ik kom idd tijd te kort;

maar ok, het is dat je het zelf zegt; jouw bijdrage op BNW is ondanks dat nihil.
pi_96865823
quote:
0s.gif Op zondag 15 mei 2011 21:25 schreef GoudIsEcht het volgende:
Bankfurt, als de illuminatie over technologie/middelen beschikken om je in je slaap te ontvoeren en meer van dat soort opmerkelijke zaken, waarom loopt een oorlog als die in Irak of Afghanistan zo moeilijk?
o.a. interne ruzie tussen Windsors en Rothschilds/Romanovs; en niet alles is voorspelbaar voor de Illuminati.
pi_96865900
quote:
0s.gif Op zondag 15 mei 2011 22:18 schreef GoudIsEcht het volgende:

[..]

Laat ik de vraag breder stellen: zijn er voorbeelden in de praktijk waar die technologie gebruikt wordt?

En zo nee, zijn er zijn er nog dwingende omstandigheden geweest die er om vroegen de technologie toch te gebruiken?
Ja,

Pine Gap in Australie.
  Moderator zondag 15 mei 2011 @ 23:09:04 #70
249559 crew  Lavenderr
pi_96866126
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 mei 2011 16:15 schreef Lavenderr het volgende:
http://www.nu.nl/buitenla(...)-laurent-in-ban.html

Vraagje in het algemeen, het Belgische koningshuis, zijn die ook 'groot' in de zin van belangrijke bloedlijnen? Ik weet dat koningin Fabiola een vrome roomskatholiek is, net als haar overleden man koning Boudewijn. Dus hebben ze banden met het Vaticaan misschien?

En Laurent, wat is zijn rol? Soort spijtoptant?
Bankfurt? Kun jij me daar nog antwoord op geven? Als je wilt natuurlijk.
pi_96866932
quote:
0s.gif Op zondag 15 mei 2011 23:09 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Bankfurt? Kun jij me daar nog antwoord op geven? Als je wilt natuurlijk.
Tja, Belgie; je weet wat dat betekent ? Belgica = slagveld.

Belgie is een land met relatief veel satanische rituelen en magische lugubere plaatsen;
volg de Dutroux-affaire maar; dan heb je alle antwoorden al.
  Moderator zondag 15 mei 2011 @ 23:28:59 #72
249559 crew  Lavenderr
pi_96867311
quote:
0s.gif Op zondag 15 mei 2011 23:22 schreef Bankfurt het volgende:

[..]

Tja, Belgie; je weet wat dat betekent ? Belgica = slagveld.

Belgie is een land met relatief veel satanische rituelen en magische lugubere plaatsen;
volg de Dutroux-affaire maar; dan heb je alle antwoorden al.
Okee, ja, Dutroux, daar zeg je wat.
En Laurent, die naar de Kongo gaat , Kongo is in zekere zin ook een lugubere plaats met alle doden die daar gevallen zijn.
  maandag 30 mei 2011 @ 14:13:40 #73
134009 Killaht
Words of Wisdom
pi_97495001
quote:
0s.gif Op zondag 15 mei 2011 23:03 schreef Bankfurt het volgende:

[..]

o.a. interne ruzie tussen Windsors en Rothschilds/Romanovs; en niet alles is voorspelbaar voor de Illuminati.
Slaat nergens op wat je zegt, snel en wegwuif antwoord om de mond te snoeren met jouw achterlijke redenering.
"Strange times are these in which we live
when old and young are taught in falsehoods school.
And the one man that dares to tell the truth is called at once a lunatic and fool"
pi_97496623
quote:
0s.gif Op maandag 30 mei 2011 14:13 schreef Killaht het volgende:

[..]

Slaat nergens op wat je zegt, snel en wegwuif antwoord om de mond te snoeren met jouw achterlijke redenering.
Jouw redenering is anders ook niet zo sterk, want afwezig.
pi_97496729
Alex P. Keaton.
  maandag 30 mei 2011 @ 15:06:01 #76
134009 Killaht
Words of Wisdom
pi_97496889
quote:
0s.gif Op maandag 30 mei 2011 14:58 schreef Gray het volgende:

[..]

Jouw redenering is anders ook niet zo sterk, want afwezig.
Beter niets zeggen, dan onzin spreken.
"Strange times are these in which we live
when old and young are taught in falsehoods school.
And the one man that dares to tell the truth is called at once a lunatic and fool"
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')