3 mensen vertrokken omdat hun loot niet dropte van Koralonquote:Op vrijdag 6 november 2009 09:25 schreef Ulreazj het volgende:
[..]
Die groep kreeg wel koralon neer, maar niet Emalon ? Dan zou de dps daar toch ook hard moeten falen. ?
Authenticator hoeft je niet te "kopen", als je een telefoon hebt waar de software van hun op kan draaien.quote:Op donderdag 5 november 2009 21:35 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Kan dus ook geen authenticator kopen wat ik ook gelijk wou gaan doen. Name change en alles kan me ook gestolen worden dit is imo nog wel aardig zit ook nog steeds te twijfelen
.
VOA was nooit echt moeilijk geweest. emalon was in het begin moeilijk omdat niemand de overchargde add aanviel. Vind het eigenlijk wel leuk.. lekker 20 min. vermaak in een raid.quote:Op vrijdag 6 november 2009 09:56 schreef Vengswiejj het volgende:
Voa is zooooooooooh Boredwe doen het meestal voor de guild om mensen die wat gear kunnen gebruiken up te gearen, door vrijwel niks te doen op 1 button bash spam na zowat. Zelfs Kor is Boring en simpel. Het is gwoon 1 nuke en als ie zn fire comit punch doet laat je de tanks er staan... GG wat moeilijk.
De oudste boss ga ik meestal als holy "Dspen" zover dat lukt.
Dat is irritant, begint bij ons ook te komen.quote:Op vrijdag 6 november 2009 09:44 schreef Blistering het volgende:
[..]
3 mensen vertrokken omdat hun loot niet dropte van Koralon.
Ik heb hem 4 dagen ofzo na de release van WoTLK gedaan, iedereen zat nog voor 75% in lvl70 items en toen kregen we archavon niet dood voor de enragequote:Op vrijdag 6 november 2009 10:02 schreef Ericjuh het volgende:
[..]
VOA was nooit echt moeilijk geweest. emalon was in het begin moeilijk omdat niemand de overchargde add aanviel. Vind het eigenlijk wel leuk.. lekker 20 min. vermaak in een raid.
Good times.quote:Op vrijdag 6 november 2009 11:38 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ik heb hem 4 dagen ofzo na de release van WoTLK gedaan, iedereen zat nog voor 75% in lvl70 items en toen kregen we archavon niet dood voor de enrage.
Good times, waren de one shot wipes op C'thun als je het hoekje om kwam rennenquote:Op vrijdag 6 november 2009 13:53 schreef Atreidez het volgende:
Good times? Dat waren toch de wipefests op Vael?Of praat ik nu echt te retro?
gewoon in zangarmarsh 65 worden dan meteen door naar nagrand en als je daar klaar bent northrend ^^quote:Op vrijdag 6 november 2009 14:54 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Hmm, mn Paladin is nu bijna lvl 62, en ben dat snelle gelvl ineens beu, zal wel komen omdat ik nu weer naar Zangarmarshmoet. Kan wel in Hellfire blijven tot 63 ofzo, en dan meteen Nagrand proberen... maartoch
Ik kots op Zangarmarshquote:Op vrijdag 6 november 2009 15:17 schreef Vengswiejj het volgende:
[..]
gewoon in zangarmarsh 65 worden dan meteen door naar nagrand en als je daar klaar bent northrend ^^
Als je doelt op de zombies net voor Wotlk, die werden op den duur wel erg irritant.quote:Op vrijdag 6 november 2009 15:16 schreef Ulreazj het volgende:
Dat stuk met de world events van dat die zombies overal waren lijkt me wel mooi.
Heb geloof ik al van 3 guildies aanbod gekregen om dat ff te regelenquote:Op vrijdag 6 november 2009 11:33 schreef Blistering het volgende:
Iemand met een CC gevonden![]()
![]()
![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Hihi, thanks. Het zijn echt hele toffe petsquote:Op vrijdag 6 november 2009 17:55 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Heb geloof ik al van 3 guildies aanbod gekregen om dat ff te regelen. Volgende maand maar ff regelen
.
EDIT: En ik vergeet de gratz gewoon helemaal.
1 level is te doen, gewoon ondertussen AV spammen en de kill quests doen in zangar, daar zijn er best veel van en leveren ook een hoop XP op.quote:
Ik kots op dat hele Outland.quote:
Dan begin ik gelijk mn mage te levelen. Oh oh oh! Gratis level 70 DK! ...quote:Op vrijdag 6 november 2009 19:43 schreef Rikketik het volgende:
[..]
Maar goed, ik blijf het herhalen, alleen Blizzard wil niet luisteren: sloop Outland gewoon helemaal uit het spel en schop spelers meteen van 59 naar 70 of zo.
En ik begin gelijk weer met m'n Rogue. Ik wil het nu ook wel, maar ik zie Outland echt niet zitten.quote:Op vrijdag 6 november 2009 20:08 schreef Metonae het volgende:
[..]
Dan begin ik gelijk mn mage te levelen. Oh oh oh! Gratis level 70 DK! ...
Die paar leveltjes, je moet niet zeuren. Northrend is veeeeeeel langer.quote:Op vrijdag 6 november 2009 20:18 schreef Rikketik het volgende:
[..]
En ik begin gelijk weer met m'n Rogue. Ik wil het nu ook wel, maar ik zie Outland echt niet zitten.
Je hoeft sowieso maar 3 gebieden te doorlopenquote:Op zaterdag 7 november 2009 10:27 schreef Mister_T het volgende:
Outlands is echt heerlijk...lvlen is zo simpel...alleen blade edge is kut maar die sla je toch over
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |