ja idee die tunnels hoeven niet meer gegraven te worden ,dat doen ze zelf al .quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:27 schreef Whiskey_Tango het volgende:
Waarom niet een enorme ondergrondse tunnel graven onder Gaza stad, daar de kernbom plaatsen en tot ontploffing brengen? Dat brengt een aardbeving van jewelste waarbij de meesten toch wel omkomen (de grond schiet een tiental meters de lucht in) en daarna stort alles weer in. Dan heb je ook maar weinig fallout, en het is eigenlijk te doen met een relatief kleine kernbom.
C'est ca.
Don't blame the messenger, ik geef gewoon een situatieschets dat het wel mogelijk is. Het is wat moeilijk inderdaad, maar met wat inventiviteit wel te doen.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:31 schreef Dragorius het volgende:
Vent
Elke dode van welke kant dan ook is onnodig.
Oh ok, gelukkig. Ik dacht al >quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:33 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Don't blame the messenger, ik geef gewoon een situatieschets dat het wel mogelijk is. Het is wat moeilijk inderdaad, maar met wat inventiviteit wel te doen.
Overigens vind ik zelf kernwapens inzetten waanzin.
Militair tacticus tot uw orders.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:34 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Oh ok, gelukkig. Ik dacht al >
In dat geval moet ik je wellicht nog eens een pm sturenquote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:35 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Militair tacticus tot uw orders.
I am just a pianist!quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:33 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Don't blame the messenger, ik geef gewoon een situatieschets dat het wel mogelijk is. Het is wat moeilijk inderdaad, maar met wat inventiviteit wel te doen.
Overigens vind ik zelf kernwapens inzetten waanzin.
Uiteraard. Maar de vraag is dus of hij dat soort achterlijke dingen wel roept. En de context...quote:Op donderdag 29 oktober 2009 09:04 schreef SicSicSics het volgende:
Ja, natuurlijk! Een kernbom op Gaza.En als de wind verkeerd staat hoef je geen straatverlichting meer te plaatsen bij de klaagmuur!
![]()
En alsof Lieberman 'clearance' heeft op dat niveau!
Heb ik ergens aangegeven wie mijn voorkeur had?quote:Op donderdag 29 oktober 2009 10:14 schreef Billy-jazz het volgende:
[..]
En jij gelooft Lieberman omdat je anti-moslim bent. Ik hoef je postgeschiedenis niet door te nemen, 1 reactie uit dit topic is al genoeg:
[..]
Het is wel waar. Overal waar jij post zie ik alleen anti-islam en allochtonen en anders kleurlingen.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:55 schreef Matteüs het volgende:
[..]
Heb ik ergens aangegeven wie mijn voorkeur had?
Dit gebeurd zo vaak hier op fok!. Men vult al voor jou in wat je denkt.
eigenlijk best wel. zeker omdat israel haar luchtaanvallen in het algemeen vooraf aankondigd. overigens richten zij zich nooit op burgerdoelen, dat kan je van die fijne islamietjes niet zeggen.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:29 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Precies. En alle burgers die dan omkomen zijn doodgegaan doordat de terroristen zich verschuilden achter de onschuldige burgers. De burgerdoden zijn altijd de schuld van de terroristen.
Hun geavanceerde technologie faalde gewoon zo vaak bij de aanval op Gaza eind 2008 / begin 2009?quote:Op donderdag 29 oktober 2009 18:58 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
overigens richten zij zich nooit op burgerdoelen,
Je maakt ontzettend veel aannames en toch is er geen een waar. Jezus, wat moet het lastig leven zijn wanneer je zo dom en achterlijk bent als jij.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 08:19 schreef telavivnick het volgende:
[..]
bron
hier ook een linkje voor jou![]()
http://www.dse.nl/~zvg/frustraties.htm
of ben je ook een parttimer ? 'Veel islamieten leiden seksueel dubbelleven'
AMSTERDAM - Veel islamieten leiden een dubbelleven. Overdag zijn ze getrouwd en bijvoorbeeld vader, en 's avonds, in een café, laten ze pas hun homoseksualiteit zien.
http://www.telegraaf.nl/b(...)_dubbelleven___.html![]()
![]()
nee, dat had dus meer te maken met het feit dat er ineens veel mensen (lees onschuldige vrouwen en kinderen) rondom een target gingen staan. heel vreemd eigenlijk.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:03 schreef OldJeller het volgende:
[..]
Hun geavanceerde technologie faalde gewoon zo vaak bij de aanval op Gaza eind 2008 / begin 2009?
Wellicht was er een aankondiging, maar als vervolgens een heel gebied onder vuur wordt genomen, ben je niet gauw ergens veilig op zo'n stukje grond. Vandaar dat bij de grens met Egypte het tot een rel leidde, omdat mensen de aanvallen wilden ontvluchten, maar de grenswachters hen in eerste instantie tegenhielden.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:05 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
nee, dat had dus meer te maken met het feit dat er ineens veel mensen (lees onschuldige vrouwen en kinderen) rondom een target gingen staan. heel vreemd eigenlijk.
u kent de ijzerengreep van hamas? die doen alles wat in hun vermogen ligt om israel de zwartepiet toe te schuiven. en ja, helaas zijn ze ook in staat om over het leven van onschuldige mensen te beslissen.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:10 schreef OldJeller het volgende:
[..]
Wellicht was er een aankondiging, maar als vervolgens een heel gebied onder vuur wordt genomen, ben je niet gauw ergens veilig op zo'n stukje grond. Vandaar dat bij de grens met Egypte het tot een rel leidde, omdat mensen de aanvallen wilden ontvluchten, maar de grenswachters hen in eerste instantie tegenhielden.
Onschuldige mensen (mannen, vrouwen, kinderen) gingen doelbewust bij een doelwit staan waarvan ze wisten dat het onder vuur zou worden genomen. Ja joh, tuurlijk.
Jawel, dat doen ze wel:quote:Op donderdag 29 oktober 2009 18:58 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
eigenlijk best wel. zeker omdat israel haar luchtaanvallen in het algemeen vooraf aankondigd. overigens richten zij zich nooit op burgerdoelen
quote:, dat kan je van die fijne islamietjes niet zeggen.
En hamas vermoord geen burgers wil je hiermee zeggen?quote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:29 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Jawel, dat doen ze wel:
Israeli soldiers admit to deliberate killing of Gaza civilians
http://www.timesonline.co(...)t/article5939611.ece
[..]
Nee. Dat zeg ik niet en dat wil ik ook niet zeggen.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:31 schreef Bommenlegger het volgende:
[..]
En hamas vermoord geen burgers wil je hiermee zeggen?
Dat wordt volgens mij nooit beweerd. Waar wel een verschil in zit of ze het willen:quote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:36 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Nee. Dat zeg ik niet en dat wil ik ook niet zeggen.
Punt is dat men zegt dat de hamas burgers doodt, en het Israëlische leger zogenaamd niet.
Dat is een onwaarheid.
er is geen een kogel geschoten bij de grens dat als eerste .de gevlugte palastijntje die konden wel een kogel krijgen als ze naar de grens vlugte.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:10 schreef OldJeller het volgende:
[..]
Wellicht was er een aankondiging, maar als vervolgens een heel gebied onder vuur wordt genomen, ben je niet gauw ergens veilig op zo'n stukje grond. Vandaar dat bij de grens met Egypte het tot een rel leidde, omdat mensen de aanvallen wilden ontvluchten, maar de grenswachters hen in eerste instantie tegenhielden.
Onschuldige mensen (mannen, vrouwen, kinderen) gingen doelbewust bij een doelwit staan waarvan ze wisten dat het onder vuur zou worden genomen. Ja joh, tuurlijk.
True. Daarom schieten ze met witte fosfor en focking flechettes.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 20:08 schreef Schuifpui het volgende:
[..]
Israel wil ook geen slachtoffers onder Palestijnse burgers
Ja dan wil je echt geen burgerslachtoffers maken... Onbegrijpelijk dat mensen tot de conclusie komen dat het precies wèl de bedoeling van Israel is.quote:Flechettes - tiny metal darts (4cm long, sharply pointed at the front and with four fins at the rear) that are packed into120mm shells. These shells, generally fired from tanks, explode in the air and scatter some 5,000 to 8,000 flechettes in a conical pattern over an area around 300 metres wide and 100 metres long.
Flechettes are an anti-personnel weapon designed to penetrate dense vegetation and to strike a large number of enemy soldiers. They should never be used in built-up civilian areas.
A bloodstained wall full of flechettes
je bent en blijft een ster in het omdraaien van zaken om zo israel zwart te maken. gelukkig is het niet alleen de vs die achter israel staat.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 09:13 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
True. Daarom schieten ze met witte fosfor en focking flechettes.
[..]
Ja dan wil je echt geen burgerslachtoffers maken... Onbegrijpelijk dat mensen tot de conclusie komen dat het precies wèl de bedoeling van Israel is.
Briefjes gooien dat ze gaan bombarderen en als de mensen gaan schuilen in scholen en moskees daar vervolgens een bom op gooien.
Ze zijn immiddels volkomen afhankelijk van bescherming van de VS om ze te behoeden voor een veroodeling voor oorlogsmisdaden. Zo ver zijn we inmiddels, of beter gezegd, zo ver is de rest van de wereld inmiddels. En laten we het maar niet over verliezen qua image hebben. Israel word wereldwijd als moreel failliet en als pariah staat beoordeeld. Maar wedden dat men gewoon doorgaat? Ik heb het al vaker gezegd, Israels gedrag staat gelijk aan zelfvernietiging.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |