ja idee die tunnels hoeven niet meer gegraven te worden ,dat doen ze zelf al .quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:27 schreef Whiskey_Tango het volgende:
Waarom niet een enorme ondergrondse tunnel graven onder Gaza stad, daar de kernbom plaatsen en tot ontploffing brengen? Dat brengt een aardbeving van jewelste waarbij de meesten toch wel omkomen (de grond schiet een tiental meters de lucht in) en daarna stort alles weer in. Dan heb je ook maar weinig fallout, en het is eigenlijk te doen met een relatief kleine kernbom.
C'est ca.
Don't blame the messenger, ik geef gewoon een situatieschets dat het wel mogelijk is. Het is wat moeilijk inderdaad, maar met wat inventiviteit wel te doen.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:31 schreef Dragorius het volgende:
Vent
Elke dode van welke kant dan ook is onnodig.
Oh ok, gelukkig. Ik dacht al >quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:33 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Don't blame the messenger, ik geef gewoon een situatieschets dat het wel mogelijk is. Het is wat moeilijk inderdaad, maar met wat inventiviteit wel te doen.
Overigens vind ik zelf kernwapens inzetten waanzin.
Militair tacticus tot uw orders.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:34 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Oh ok, gelukkig. Ik dacht al >
In dat geval moet ik je wellicht nog eens een pm sturenquote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:35 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Militair tacticus tot uw orders.
I am just a pianist!quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:33 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Don't blame the messenger, ik geef gewoon een situatieschets dat het wel mogelijk is. Het is wat moeilijk inderdaad, maar met wat inventiviteit wel te doen.
Overigens vind ik zelf kernwapens inzetten waanzin.
Uiteraard. Maar de vraag is dus of hij dat soort achterlijke dingen wel roept. En de context...quote:Op donderdag 29 oktober 2009 09:04 schreef SicSicSics het volgende:
Ja, natuurlijk! Een kernbom op Gaza.En als de wind verkeerd staat hoef je geen straatverlichting meer te plaatsen bij de klaagmuur!
![]()
En alsof Lieberman 'clearance' heeft op dat niveau!
Heb ik ergens aangegeven wie mijn voorkeur had?quote:Op donderdag 29 oktober 2009 10:14 schreef Billy-jazz het volgende:
[..]
En jij gelooft Lieberman omdat je anti-moslim bent. Ik hoef je postgeschiedenis niet door te nemen, 1 reactie uit dit topic is al genoeg:
[..]
Het is wel waar. Overal waar jij post zie ik alleen anti-islam en allochtonen en anders kleurlingen.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:55 schreef Matteüs het volgende:
[..]
Heb ik ergens aangegeven wie mijn voorkeur had?
Dit gebeurd zo vaak hier op fok!. Men vult al voor jou in wat je denkt.
eigenlijk best wel. zeker omdat israel haar luchtaanvallen in het algemeen vooraf aankondigd. overigens richten zij zich nooit op burgerdoelen, dat kan je van die fijne islamietjes niet zeggen.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 11:29 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Precies. En alle burgers die dan omkomen zijn doodgegaan doordat de terroristen zich verschuilden achter de onschuldige burgers. De burgerdoden zijn altijd de schuld van de terroristen.
Hun geavanceerde technologie faalde gewoon zo vaak bij de aanval op Gaza eind 2008 / begin 2009?quote:Op donderdag 29 oktober 2009 18:58 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
overigens richten zij zich nooit op burgerdoelen,
Je maakt ontzettend veel aannames en toch is er geen een waar. Jezus, wat moet het lastig leven zijn wanneer je zo dom en achterlijk bent als jij.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 08:19 schreef telavivnick het volgende:
[..]
bron
hier ook een linkje voor jou![]()
http://www.dse.nl/~zvg/frustraties.htm
of ben je ook een parttimer ? 'Veel islamieten leiden seksueel dubbelleven'
AMSTERDAM - Veel islamieten leiden een dubbelleven. Overdag zijn ze getrouwd en bijvoorbeeld vader, en 's avonds, in een café, laten ze pas hun homoseksualiteit zien.
http://www.telegraaf.nl/b(...)_dubbelleven___.html![]()
![]()
nee, dat had dus meer te maken met het feit dat er ineens veel mensen (lees onschuldige vrouwen en kinderen) rondom een target gingen staan. heel vreemd eigenlijk.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:03 schreef OldJeller het volgende:
[..]
Hun geavanceerde technologie faalde gewoon zo vaak bij de aanval op Gaza eind 2008 / begin 2009?
Wellicht was er een aankondiging, maar als vervolgens een heel gebied onder vuur wordt genomen, ben je niet gauw ergens veilig op zo'n stukje grond. Vandaar dat bij de grens met Egypte het tot een rel leidde, omdat mensen de aanvallen wilden ontvluchten, maar de grenswachters hen in eerste instantie tegenhielden.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:05 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
nee, dat had dus meer te maken met het feit dat er ineens veel mensen (lees onschuldige vrouwen en kinderen) rondom een target gingen staan. heel vreemd eigenlijk.
u kent de ijzerengreep van hamas? die doen alles wat in hun vermogen ligt om israel de zwartepiet toe te schuiven. en ja, helaas zijn ze ook in staat om over het leven van onschuldige mensen te beslissen.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:10 schreef OldJeller het volgende:
[..]
Wellicht was er een aankondiging, maar als vervolgens een heel gebied onder vuur wordt genomen, ben je niet gauw ergens veilig op zo'n stukje grond. Vandaar dat bij de grens met Egypte het tot een rel leidde, omdat mensen de aanvallen wilden ontvluchten, maar de grenswachters hen in eerste instantie tegenhielden.
Onschuldige mensen (mannen, vrouwen, kinderen) gingen doelbewust bij een doelwit staan waarvan ze wisten dat het onder vuur zou worden genomen. Ja joh, tuurlijk.
Jawel, dat doen ze wel:quote:Op donderdag 29 oktober 2009 18:58 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
eigenlijk best wel. zeker omdat israel haar luchtaanvallen in het algemeen vooraf aankondigd. overigens richten zij zich nooit op burgerdoelen
quote:, dat kan je van die fijne islamietjes niet zeggen.
En hamas vermoord geen burgers wil je hiermee zeggen?quote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:29 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Jawel, dat doen ze wel:
Israeli soldiers admit to deliberate killing of Gaza civilians
http://www.timesonline.co(...)t/article5939611.ece
[..]
Nee. Dat zeg ik niet en dat wil ik ook niet zeggen.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:31 schreef Bommenlegger het volgende:
[..]
En hamas vermoord geen burgers wil je hiermee zeggen?
Dat wordt volgens mij nooit beweerd. Waar wel een verschil in zit of ze het willen:quote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:36 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Nee. Dat zeg ik niet en dat wil ik ook niet zeggen.
Punt is dat men zegt dat de hamas burgers doodt, en het Israëlische leger zogenaamd niet.
Dat is een onwaarheid.
er is geen een kogel geschoten bij de grens dat als eerste .de gevlugte palastijntje die konden wel een kogel krijgen als ze naar de grens vlugte.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:10 schreef OldJeller het volgende:
[..]
Wellicht was er een aankondiging, maar als vervolgens een heel gebied onder vuur wordt genomen, ben je niet gauw ergens veilig op zo'n stukje grond. Vandaar dat bij de grens met Egypte het tot een rel leidde, omdat mensen de aanvallen wilden ontvluchten, maar de grenswachters hen in eerste instantie tegenhielden.
Onschuldige mensen (mannen, vrouwen, kinderen) gingen doelbewust bij een doelwit staan waarvan ze wisten dat het onder vuur zou worden genomen. Ja joh, tuurlijk.
True. Daarom schieten ze met witte fosfor en focking flechettes.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 20:08 schreef Schuifpui het volgende:
[..]
Israel wil ook geen slachtoffers onder Palestijnse burgers
Ja dan wil je echt geen burgerslachtoffers maken... Onbegrijpelijk dat mensen tot de conclusie komen dat het precies wèl de bedoeling van Israel is.quote:Flechettes - tiny metal darts (4cm long, sharply pointed at the front and with four fins at the rear) that are packed into120mm shells. These shells, generally fired from tanks, explode in the air and scatter some 5,000 to 8,000 flechettes in a conical pattern over an area around 300 metres wide and 100 metres long.
Flechettes are an anti-personnel weapon designed to penetrate dense vegetation and to strike a large number of enemy soldiers. They should never be used in built-up civilian areas.
A bloodstained wall full of flechettes
je bent en blijft een ster in het omdraaien van zaken om zo israel zwart te maken. gelukkig is het niet alleen de vs die achter israel staat.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 09:13 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
True. Daarom schieten ze met witte fosfor en focking flechettes.
[..]
Ja dan wil je echt geen burgerslachtoffers maken... Onbegrijpelijk dat mensen tot de conclusie komen dat het precies wèl de bedoeling van Israel is.
Briefjes gooien dat ze gaan bombarderen en als de mensen gaan schuilen in scholen en moskees daar vervolgens een bom op gooien.
Ze zijn immiddels volkomen afhankelijk van bescherming van de VS om ze te behoeden voor een veroodeling voor oorlogsmisdaden. Zo ver zijn we inmiddels, of beter gezegd, zo ver is de rest van de wereld inmiddels. En laten we het maar niet over verliezen qua image hebben. Israel word wereldwijd als moreel failliet en als pariah staat beoordeeld. Maar wedden dat men gewoon doorgaat? Ik heb het al vaker gezegd, Israels gedrag staat gelijk aan zelfvernietiging.
Israel kan het zwartmaken van zichzelf prima zonder mij af.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 09:30 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
je bent en blijft een ster in het omdraaien van zaken om zo israel zwart te maken. gelukkig is het niet alleen de vs die achter israel staat.
quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 09:39 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Israel kan het zwartmaken van zichzelf prima zonder mij af.
Ik denk dat je net als een hoop andere Israel fans nog niet helemaal doorhebt hoe snel de steun voor Israel aan het afbrokkelen is.
wish full thinking.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 09:39 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Israel kan het zwartmaken van zichzelf prima zonder mij af.
Ik denk dat je net als een hoop andere Israel fans nog niet helemaal doorhebt hoe snel de steun voor Israel aan het afbrokkelen is.
De Nobelprijs voor Obama begint vruchten af te werken.quote:Als klap op de vuurpijl betuigde Erdogan maandag zijn 'vriendschap' voor Iran en de Iraanse president Mahmud Ahmadinejad. Zijn recente houding is Ankara al op een vingerwijzing van Washington te staan gekomen. De VS vreest aantasting van de 'Amerikaanse belangen' in de regio.
Je wil dat het waar is. Komt je beter uit met bashen.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 18:33 schreef Meki het volgende:
[..]
Het is wel waar. Overal waar jij post zie ik alleen anti-islam en allochtonen en anders kleurlingen.
Ja dat krijg je als je je eerst impopulair maakt en daarna een 'pussy' beleid gaat voeren, dan neemt iedereen een loopje met je. Jammer maar helaas, was McCain maar gekozen.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 10:38 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
De Nobelprijs voor Obama begint vruchten af te werken.
Ach daar is niemand voor nodig, mensen herkennen staatsterreur heus wel op tv.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 09:30 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
je bent en blijft een ster in het omdraaien van zaken om zo israel zwart te maken. gelukkig is het niet alleen de vs die achter israel staat.
nee die bronnen zijn er niet. wel wat vage islamitische sites natuurlijk.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 14:33 schreef Karrs het volgende:
Dat over die flechette-tankgranaten is nieuw voor me, heeft iemand een betrouwbare bron?
die zijn gebruikt , de fotograaf van reuters ,,Fadel Shana ,,is daarmee om het leven gekomen in de gaza strook een paar maanden voor de inval in de gaza-strook.hij door zijn grote lens op de camera aangezien als een hamas terrorist die een antietankgranaat wilden afvuuren .hij filmde zijn eigen dood . op 0.28quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 14:33 schreef Karrs het volgende:
Dat over die flechette-tankgranaten is nieuw voor me, heeft iemand een betrouwbare bron?
je kan tegen gretta's en islamieten blijven praten. ze zien het echte verhaal toch nooit in hun blinde haat jegens joden israel.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 21:18 schreef telavivnick het volgende:
[..]
die zijn gebruikt , de fotograaf van reuters is daarmee om het leven gekomen in de gaza strook een paar maanden voor de inval in de gaza-strook.hij werd door zijn grote lens op de camera aangezien als een hamas terrorist die een antietankgranaat wilden afvuuren .
uit beelden is gebleken dat de auto niet goed zichtbaar was waar de letters TV op stonden . en het zijn prive auto was en NIET de r.rover die reuters beschikbaar stelde voor hem .
daar heb je ook weer gelijk in maar ja dit voorval is wel gebeurd ,quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 21:20 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
je kan tegen gretta's en islamieten blijven praten. ze zien het echte verhaal toch nooit in hun blinde haat jegens joden israel.
je kan met zulke vijanden niet van iedereen, die meedoet om dit kwaad te verdelgen, verwachten dat ze die vijanden altijd respectvol behandelen. zeker niet als hun zus of ander familielid is opgeblazen. maar dat wordt dan weer gezien als overall evil van israel.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 21:23 schreef telavivnick het volgende:
[..]
daar heb je ook weer gelijk in maar ja dit voorval is wel gebeurd ,
maar dingen incidenten gebeuren in oorlogen helaas.
quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 21:37 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
je kan met zulke vijanden niet van iedereen, die meedoet om dit kwaad te verdelgen, verwachten dat ze die vijanden altijd respectvol behandelen. zeker niet als hun zus of ander familielid is opgeblazen. maar dat wordt dan weer gezien als overall evil van israel.
hoe vals kan een mens denken? hoe scheef kunnen mensen proberen een land en geloof wat hen niet aanstaat, maar waar ze wel hun eigen geloof aan te danken hebben, zo te sarren. ondankbare honden zijn het.
jammer idd maar idd veel aan zich zelf te danken . ook deze actie van israel op de 16 april geloof ik dat het was .waren er drie soldaten vermoord in israel . en israel gaza introk om de schutters en huis waar ze in zaten uit te schakelen .quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 21:37 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
je kan met zulke vijanden niet van iedereen, die meedoet om dit kwaad te verdelgen, verwachten dat ze die vijanden altijd respectvol behandelen. zeker niet als hun zus of ander familielid is opgeblazen. maar dat wordt dan weer gezien als overall evil van israel.
hoe vals kan een mens denken? hoe scheef kunnen mensen proberen een land en geloof wat hen niet aanstaat, maar waar ze wel hun eigen geloof aan te danken hebben, zo te sarren. ondankbare honden zijn het.
Keuze tussen twee kwaden. Na de verkrachting van het Midden Oosten door het beleid van Bush (en voorgaande verwanten) kun je hiermee doorgaan of stoppen. Deels doorgaan vereist de situatie, maar Obama heeft te kennen gegeven te willen praten. In élk geval laat je een puinhoop en een indruk van Amerika achter die hen op geen enkele manier helpt.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 11:38 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Ja dat krijg je als je je eerst impopulair maakt en daarna een 'pussy' beleid gaat voeren, dan neemt iedereen een loopje met je. Jammer maar helaas, was McCain maar gekozen.
Bron nu aubquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 22:03 schreef Burakius het volgende:
Geloof het zeker. Die minister uit Israël lopen constant te liegen. En iedereen slikt die shit als warme broodjes over de toonbank.
Niet lang geleden zij nog een welbekende president van Israël hoe hij er van genoot om met tanks Palestina in te rijden.
youtube: one minutequote:
Ze noemen wraak niet voor niets zoet.quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 22:03 schreef Burakius het volgende:
Geloof het zeker. Die minister uit Israël lopen constant te liegen. En iedereen slikt die shit als warme broodjes over de toonbank.
Niet lang geleden zij nog een welbekende president van Israël hoe hij er van genoot om met tanks Palestina in te rijden.
Alleen dat het geen wraak isquote:Op zondag 1 november 2009 22:05 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Ze noemen wraak niet voor niets zoet.
Altijd veel geblaat, weinig bom.quote:De ultrarechtse Israëlische minister van Buitenlandse Zaken, Avigdor Lieberman
Wat hebben de Turken er nou weer mee uit te staan?quote:Op zondag 1 november 2009 22:08 schreef Burakius het volgende:
[..]
Alleen dat het geen wraak is.
Ja als Turken op Cyprus zitten is het "bezetten", maar die Israëliers, als zij het doen dan is het niet zo. hypocriet.
In woede kan men van alles zeggen, wat niet realistisch is. Het gaat om de intentie van die uitspraak en het gevoel wat die persoon heeft.quote:Op zondag 1 november 2009 22:10 schreef Xebrozius het volgende:
Alsof Israel dat daadwerkelijk zou doen, radioactieve fall-out heeft geen uitwerking op Joden?
[..]
Altijd veel geblaat, weinig bom.
Dan nog kun je een heel land niet afrekenen op de uitspraak van één persoon. Kom op zegquote:Op zondag 1 november 2009 22:12 schreef Burakius het volgende:
[..]
In woede kan men van alles zeggen, wat niet realistisch is. Het gaat om de intentie van die uitspraak en het gevoel wat die persoon heeft.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |