quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 22:09 schreef Reddiablo het volgende:[..]
met 150-160 is hij makkelijk in staat om in welke competitie dan ook mee te komen. Honda heeft nog niet kunnen bewijzen dat hij meer waard is. Overweeg om hem wel een set PA van 160 te geven, omdat hij de laatste paar interlands voor Japan het wel aardig deed, maar dit is dik na de data lock. 4-5 goede wedstrijden in de Eredivisie zijn geen garantie voor een -9.
Bedankt dat je de moeite neemt om uberhaupt hier te reageren.
De meeste data kan ik me bij Feyenoord echt wel in vinden,(als realistisch Feyenoord fan) maar mijn suggesties/aanmerkingen op twee spelers dat ik als storend ervaar:
Leroy Fer. Op dit moment maakt hij een stormachtige ontwikkeling door en is hij Wijnaldum als het grote talent eigenlijk al voorbijgestreefd. Als hij zo doorgaat is ook volgens van Marwijk/Derksen etc. het grote oranje slecht een kwestie van tijd.
Nou weet ik zijn PA niet, maar hij staat in elk geval niet bij de -9 of -10 lijst.
Beenhakker:
quote:
Op dit moment is het opvallend dat Leroy Fer al een dragende speler is. Maar wat doe je als hij wegvalt? Dan lever je zoveel in. Een ander kan daar prima spelen, maar de balans ben je kwijt.
Ook zijn er wat interviews met coaches te vinden die in hem de nieuwe Patrick Vieira zien.
Daarbij gezegd, als controlerende middenvelder! In FM is zijn natural positie op dit moment linkermiddenvelder. Hij heeft vroeger uit nood ook nog even rechtsback en op de 10 positie gestaan maar daar nog nooit.
Daarbij wordt hij geroemd om zijn fysieke duelkracht, waar hij erg veel duels mee wint. Mijn suggestie is om de fysieke krachten: Balance; Jumping, Stamina en Strength (vooral Balance en Strength!) een stevige boost te geven. Verder kunnen misschien zijn tackling en heading een puntje of 3 omhoog, omdat hij met beiden aspecten (vooral het tegenstanders van de bal afzetten) juist positief opvalt. Ter compensatie kan zijn concentration wel wat naar beneden worden gesteld, omdat hij nog wel eens een steekje wil laten vallen.
Ignatovic - is inderdaad veel en veel te hoog beoordeeld.
Op de trainingen en in het tweede elftal is duidelijk te zijn dat de beste man totaal niet blijkt te kunnen voetballen.(als in, een pass over 1 meter geven, traag, een niet bestaande techniek en geen greintje tactisch besef) Hij verdiendt in elk geval een hele flinke downgrade in mentale en technische attributen!
Op
donderdag 9 mei 2013 16:42 schreef
tong80 het volgende:
Je bent de grootste kut-user van FOK! realiseer je je dat ?