 
		 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Op dinsdag 13 juli 2010 17:18 schreef ellevehC86 het volgende:
Even zonder gekheid mensen......
Het valt mij steeds meer op dat hier steeds meer vrouwen komen in ons mannenforum omdat ze denken ergens verstand van te hebben.
Met alle respect hoor, ik wil niet discrimineren maar ze horen hier absolut niet thuis, het zou hetzelfde zijn als wij van PTA een of ander bloemschikforum gingen overbevolken of iets dergelijks, ik heb ze al getolereerd met het WK dat ze ook eens een keertje onzin mochten meelullen over voetbal, maar het is nu weleens een keertje genoeg geweest.
Maar ik vind het nu wel weer eens leuk geweest. Sound?, zou jij misschien een aantal vrouwen uit PTA kunnen donderen zodat de rust hier weer kan wederkeren?.


 
											 
			 
			
			
			Oke, op jou manier dan....quote:Op dinsdag 13 juli 2010 22:37 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Kerol, ga ergens anders de semi intelligente grapjas uithangen, je hebt het pas geleden behoorlijk verbruikt bij me, en dit zijn wederom minpunten, ik ben namelijk nogal vrouwenfan
Ik heb liever 15 'minder intelligente' huisvrouwen die in PTA komen vragen hoe ze de ruitensproeier bij moeten vullen, als één stupide trollvraag in dit topic, dus gedraag je of donder een stukkie op alsjeblieft
Ken dat zo een beetje in het Algemeen Beschaafd Rotterdamsch, of moet ik duidelijker zijn ??

 
			 
			
			
			 
   
   
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Donequote:Op donderdag 15 juli 2010 17:36 schreef Duvel het volgende:
Kan iemand het woordje "uit" toevoegen aan de TT?
Treinentopic #241: zwaai hier Plan T uit
Bedankt!
 .
.
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Want we weten allebei dat die er komtquote:
 .
.
											 
			 
			
			
			En we weten allebei waar ie over zal gaanquote:Op woensdag 21 juli 2010 17:55 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Want we weten allebei dat die er komt.
 .
.
											 
			 
			
			
			het vleselijke activiteiten topic bestaat al,geen sex met zn bromfietscertificaat?quote:Op woensdag 21 juli 2010 17:56 schreef Anne het volgende:
[..]
En we weten allebei waar ie over zal gaan.
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Verbeterd.quote:Op woensdag 21 juli 2010 18:04 schreef Anne het volgende:
Als je de TT bedoelt, dat was ik eigenlijk.
 
											 
			 
			
			
			 
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |