quote:
quote:Pepijn Idema (151752943)
26 jaar en 5 dagen, volgende verjaardag: 12-02-2010
Nederland
goed in vorm, conditie uitstekend
Een aangenaam persoon die temperamentvol en rechtvaardig is.
Hij heeft redelijk ervaring en is een waardeloos leider.
Eigenaar: Deportivo de Roberto
(sinds 09-12-2007 (5/34), 6s 2w 3d)
Total Skill Index (TSI): 50 850
Loon: 22 970 ¤/week
367 520 ¤ / seizoen
Waarschuwingen: 1
Fysiek: fit
Deadline: 28-10-2009 14:14 (1u 7m)
Vraagprijs: 1 ¤
Hoogste bod: 1 339 000 ¤ door RKDEO
Huidige vaardigheden
Conditie: uitstekend Keepen: rampzalig
Positiespel: bovennatuurlijk Passen: goed
Vleugelspel: slecht Verdedigen: slecht
Scoren: matig Spelhervatting: bovennatuurlijk
quote:Mediaangemiddelde prijs 2 739 000 ¤
Gemiddelde prijs 2 803 200 ¤
Loon is een nog betere indicator dan TSIquote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:08 schreef augurkenkoning het volgende:
Het is wel erg handig om aan de hand van TSI te kunnen voorspellen wanneer een trainee zou moeten gaan poppen zeg. Zijn daar ergens tabelletjes voor te vinden?
Ik vrees dat ik de komende paar seizoenen niet genoeg ervaring heb om dat te kunnen zien/
Thx. Al had dat sh niet gehoeven en had ik liever koppen maar goed. Ik kan m voor die prijs niet laten lopen vind ik.quote:
Je hebt hem nog nietquote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:11 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Thx. Al had dat sh niet gehoeven en had ik liever koppen maar goed. Ik kan m voor die prijs niet laten lopen vind ik.
Nee maar als je Firefox gebruikt is er wel een leuke tool die je als addon kan installeren. PsicoTSI Die geeft dan aan hoe hoog een speler zit qua trainingen.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:08 schreef augurkenkoning het volgende:
Het is wel erg handig om aan de hand van TSI te kunnen voorspellen wanneer een trainee zou moeten gaan poppen zeg. Zijn daar ergens tabelletjes voor te vinden?
Ik vrees dat ik de komende paar seizoenen niet genoeg ervaring heb om dat te kunnen zien/
* FrituurVetPet is niet Flapquote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:15 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Weet ik daarom moest jij ook even bieden want ik verwacht dat ie ergens rond de 3 mil gaat.
Thank GODquote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:15 schreef FrituurVetPet het volgende:
[..]
* FrituurVetPet is niet Flap
Damn en dan was ik net scherp volgens Flapquote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:15 schreef FrituurVetPet het volgende:
[..]
* FrituurVetPet is niet Flap
Hetgeen uiteraard niet zo heel vreemd isquote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:18 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Damn en dan was ik net scherp volgens Flap
Goed ik had dus niet gekeken naar de naam en ging er blind van uit dat flap weer reageerde
Kans dat 'ie door z'n SH en 5 dagen daar nog aardig over heen gaat.. Succes iig (je bent al weer flink overboden..)quote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:15 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Weet ik daarom moest jij ook even bieden want ik verwacht dat ie ergens rond de 3 mil gaat.
Aan de hand van TSI alleen kun je niet voorspellen wanneer een speler popt. Iemand met 1100 TSI en goede bijstats kan langer nodig hebben dan iemand met 300 TSI en geen bijstats. Loon is veel belangrijker, maar ook niet helemaal heilig. Het is van veel meer afhankelijk.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:08 schreef augurkenkoning het volgende:
Het is wel erg handig om aan de hand van TSI te kunnen voorspellen wanneer een trainee zou moeten gaan poppen zeg. Zijn daar ergens tabelletjes voor te vinden?
Ik vrees dat ik de komende paar seizoenen niet genoeg ervaring heb om dat te kunnen zien/
Gelukkig niet.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:19 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Hetgeen uiteraard niet zo heel vreemd is
Ik merk t wel ik heb nu 3,9 mil te bestedenquote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:19 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Kans dat 'ie door z'n SH en 5 dagen daar nog aardig over heen gaat.. Succes iig (je bent al weer flink overboden..)
Dat biedt perspectiefquote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:22 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Ik merk t wel ik heb nu 3,9 mil te besteden
Verstandigquote:Ach laat ze maar bieden straks bij de deadline ben ik er pas weer.
Ook leuk, maar wel een flink loon...quote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:27 schreef Outpost76 het volgende:
Luc Kleuters (144058556)
Ook leuk trouwens
Das waar maar dat moet ik wel kunnen leien volgens mij.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:30 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Ook leuk, maar wel een flink loon...
Ik zou er denk ik voor kiezen om het hele middenveld een niveau op te krikken, in plaats van 1 topspeler....quote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:32 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Das waar maar dat moet ik wel kunnen leien volgens mij.
Ook leuk om de naam:')quote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:27 schreef Outpost76 het volgende:
Luc Kleuters (144058556)
Ook leuk trouwens
Ik heb al 1 bovennatuurlijk en 1 weereldklasse dus hij misstaat dan niet echt zo onwijs. Daarbij verkoop ik een speler met 10k aan salaris dus komt er maar iets van 50k bij. Dat houd in dat ik op ± 140k per week aan salaris kom en met dik 260 per thuis wedstrijd en 100k aan sponser geld moet t te doen zijnquote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:33 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Ik zou er denk ik voor kiezen om het hele middenveld een niveau op te krikken, in plaats van 1 topspeler....
Gewoon 1 voor 1 vervangen die gasten
OK, wat je zelf wilt natuurlijkquote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:38 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Ik heb al 1 bovennatuurlijk en 1 weereldklasse dus hij misstaat dan niet echt zo onwijs. Daarbij verkoop ik een speler met 10k aan salaris dus komt er maar iets van 50k bij. Dat houd ik dat ik op ± 140k per week aan salaris kom en met dik 260 per thuis wedstrijd en 100k aan sponser geld moet t te doen zijn
Klopt maar daar gaat t niet all1 om. Het moet wel een goed gefundeerde aankoop zijn. Vandaar dat ik aangeef dat t tot de mogelijkheden behoort. Ik kijk eerst wel hoe duur die 1e wordt en dan kan ik altijd nog overstappen op die andere.quote:
En je hoeft niet per se vandaag een mid binnen te halenquote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:41 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Klopt maar daar gaat t niet all1 om. Het moet wel een goed gefundeerde aankoop zijn. Vandaar dat ik aangeef dat t tot de mogelijkheden behoort. Ik kijk eerst wel hoe duur die 1e wordt en dan kan ik altijd nog overstappen op die andere.
Te slecht in vorm. En slechts 1 niveau hoger dan mn wonderbaarlijk mid die ik nu verkoop.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:37 schreef Flappekz het volgende:
En deze, Outpost?
Freek-Jan van Reemst (153926815)
Ook dat is waarquote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:42 schreef Flappekz het volgende:
[..]
En je hoeft niet per se vandaag een mid binnen te halen
2 niveaus toch? wonderbaarlijk < wereldklasse < bovennatuurlijkquote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:43 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Te slecht in vorm. En slechts 1 niveau hoger dan mn wonderbaarlijk mid die ik nu verkoop.
Achtergrond vorm inderdaad. bij een speler die vanuit de JO op de TL gezet wordt is altijd hoog.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:34 schreef augurkenkoning het volgende:
Ik heb de psico ding geinstalleerd. Handige tool inderdaad!
Ik snap alleen niet waarom hij het bij 'form' uitsplits? Gaat dat over de achtergrondvorm?
Owjaquote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:44 schreef Flappekz het volgende:
[..]
2 niveaus toch? wonderbaarlijk < wereldklasse < bovennatuurlijk
Ik vind matig nog wel acceptabel altijd eigenlijk.... en deze heeft uitstekend passen en wereldklasse shquote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:46 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
OwjaNouja iig is zn vorm voor mij niet goed genoeg.
Ik probeer meestal daar wel op te letten aangezien ik al te vaak de boot in ben gegaan met matig of lager vorm aankopen.
Matig zit zo op zwak als je niet uitkijkt en das echt drama.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:47 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Ik vind matig nog wel acceptabel altijd eigenlijk.... en deze heeft uitstekend passen en wereldklasse sh
Als ik mij niet vergis wordt het niveau van je SH tegenwoordig berekend over het sh-niveau van alle spelers die in het veld staanquote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:50 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Wereldklasse of die andere bovennatuurlijk sh heb ik niets aan want ik heb al een goddelijk sh
Daarom dacht ik ook aan luc. Die heeft uitstekend passen en geen noemenswaardig sh.
Klopt maar dat was dacht ik all1 voor als je afstands schoten als taktiek neemt en geld niet voor je sh hoer.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:51 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Als ik mij niet vergis wordt het niveau van je SH tegenwoordig berekend over het sh-niveau van alle spelers die in het veld staan
Niet alleen hoor.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:53 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Klopt maar dat was dacht ik all1 voor als je afstands schoten als taktiek neemt en geld niet voor je sh hoer.
Je hebt directe en indirecte spelhervattingen. De directe vrije trappen en strafschoppen heb je alleen je SP'er voor nodig. Voor de indirecte vrije trappen (zie je toch wel regelmatig) en afstandschoten telt team-SPquote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:53 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Klopt maar dat was dacht ik all1 voor als je afstands schoten als taktiek neemt en geld niet voor je sh hoer.
18e was vorige week zondag. Als je 'm zelf deze week opstelt, mist 'ie dus geen enkele week..quote:Die jij noemde heeft al sinds de 18e niet meer gespeeld dus zal ie nog wel verder zakken qua vorm
quote:
niet voor indirecte set pieces dus.quote:Direct set pieces
Direct set pieces are penalties and direct free kicks. To score your appointed set pieces taker uses his set pieces skill to outwit the opposing goalkeeper. Your goalkeeper uses set pieces in addition to his goalkeeping skill when defending against direct set pieces, but he can not be your set pieces taker.
Indirect set pieces
About 1/3 of your set pieces chances will be indirect. Indirect set pieces are indirect free kicks, and the outcome depends on team effort. To attack you use (in order of importance) your outfield players' average scoring skill, their average set pieces skill, and your set pieces taker's set pieces skill.
To defend you use (in order of importance) your outfielders' average defending, their average set pieces, your goalkeeper's goalkeeping, and his set pieces.
En dat is in het nederlands:quote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:56 schreef FrituurVetPet het volgende:
[..]
[..]
niet voor indirecte set pieces dus.
quote:Spelhervattingen
Sommige van je basisaanvallen zullen resulteren in een spelhervattingssituatie. Net als in het echte voetbal kun je veel punten verdienen door goed te zijn in spelhervattingen. Er zijn twee soorten spelhervattingen: directe en indirecte.
Directe spelhervattingen
Directe spelhervattingen zijn strafschoppen en directe vrije trappen. Om te scoren gebruikt je aangewezen spelhervatter zijn vaardigheid in spelhervatten om de keeper van de tegenstander te slim af te zijn. Jouw keeper gebruikt, naast zijn keepen-vaardigheid, zijn spelhervatten voor het verdedigen tegen directe spelhervattingen. Hij kan echter niet je spelhervatter zijn.
Indirecte spelhervattingen
Ongeveer een derde van je kansen op spelhervattingen zal indirect zijn. Indirecte spelhervattingen zijn indirecte vrije trappen, en de uitkomst hangt af van de inspanningen van het hele team. Voor de aanval maak je gebruik van (in volgorde van belangrijkheid) de gemiddelde vaardigheid in scoren van je veldspelers, hun gemiddelde spelhervatten, en het spelhervatten van je spelhervatter. Voor de verdediging gebruik je (in volgorde van belangrijkheid) de gemiddelde vaardigheid in verdedigen van je veldspelers, hun gemiddelde spelhervatten, het keepen van je doelverdediger, en diens spelhervatten.
Ok kijk wel even waar t op uit draait.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:56 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Je hebt directe en indirecte spelhervattingen. De directe vrije trappen en strafschoppen heb je alleen je SP'er voor nodig. Voor de indirecte vrije trappen (zie je toch wel regelmatig) en afstandschoten telt team-SP
Dan heeft ie dus al meer dan een week niet gespeeld en moet ik m vandaag laten mee doen om geen vorm verlies te laten lijden? Waardoor zn kans op blessures voor zondag dus all1 maar groter wordtquote:18e was vorige week zondag. Als je 'm zelf deze week opstelt, mist 'ie dus geen enkele week..
Nee!!quote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:59 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Dan heeft ie dus al meer dan een week niet gespeeld en moet ik m vandaag laten mee doen om geen vorm verlies te laten lijden? Waardoor zn kans op blessures voor zondag dus all1 maar groter wordt
Succes in deze (spannende) laatste minutenquote:Nog een kwartier en Pepijn staat pas op 2,3Freek al op 2,6
quote:02:21
TMK vertrouwde vandaag minder op zijn vleugels en viel vooral door het midden aan.
01:52
Het was duidelijk dat Elsloo de voorkeur gaf aan aanvallen door het midden.
Zo hoog was ik denk ik ook niet gegaan....quote:Op woensdag 28 oktober 2009 14:15 schreef Outpost76 het volgende:
Freek is verkocht voor 2,8 en Pepijn zit al over de 3 miljoen heen nu
Dat is een taktiek om mensen gefrustreerd te krijgen zodat ze niet meer bieden. Werkt prima, al zeg ik het zelf.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 14:20 schreef Outpost76 het volgende:
bied er steeds iemand in de laatste minuut over heenMn laatste bod dit 3,29 anders bied ik op die 2e kut daar is geen koper voor gevonden
Je hebt umquote:Op woensdag 28 oktober 2009 14:20 schreef Outpost76 het volgende:
bied er steeds iemand in de laatste minuut over heenMn laatste bod dit 3,29 anders bied ik op die 2e kut daar is geen koper voor gevonden
Klopt dat blessure verhaal ff snel afquote:Op woensdag 28 oktober 2009 14:11 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Nee!!
Dat 'ie al meer dan een week niet gespeeld heeft maakt geen biet uit. Het gaat er, net als bij de 'gewone training' om dat hij in de week voorafgaand aan de trainingsupdate in actie is gekomen. Voor de training van vorige week donderdag (de 22e) speelde hij op de 18e. Voor de training van morgen (de 29e) zou hij vandaag nog in actie kunnen komen. Ook al is dat 10 dagen na zijn vorige wedstrijd.. Blessurerisico is er altijd wel, maar die afweging zul je zelf moeten maken.
Bovendien geef je zelf ook al aan eigenlijk toch geen kans op het kampioenschap meer te maken. Dus of 'ie dan vandaag mee speelt en geblesseerd raakt of zondag mee speelt en geblesseerd raakt maakt an sich niet zo veel uit.. Als 'ie al geblesseerd raakt natuurlijk
[..]
Succes in deze (spannende) laatste minuten
quote:Deadline: 28-10-2009 14:23 (0m)
Vraagprijs: 1 ¤
Hoogste bod: 3 297 000 ¤ door RKDEO
Het bieden is geëindigd!
Ja erg hequote:Op woensdag 28 oktober 2009 14:13 schreef Flappekz het volgende:
Possie zit te bieden tegen een gast die fan is van AZ en PSV .....
Ach wat is een ton of 2 of 3 op zo een bedrag?quote:Op woensdag 28 oktober 2009 14:19 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Zo hoog was ik denk ik ook niet gegaan....
Maarja, als je een speler graag wilt hebben, bied je nou eenmaal weleens teveel. Weet er alles van
idd erg frustie ja. Maar goed voor hem ook iedere keer dan weer zien dat ik meteen er weer overheen biedquote:Op woensdag 28 oktober 2009 14:23 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Dat is een taktiek om mensen gefrustreerd te krijgen zodat ze niet meer bieden. Werkt prima, al zeg ik het zelf.
Maar feli. Je hebt hem.
Thxquote:Op woensdag 28 oktober 2009 14:23 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Je hebt um![]()
En voor deze prijs moet je echt heel hard gaan genieten van hem
Het is net niet frustrerend, maar lachwekkend als ze er meteen weer overheen bieden. Dan weet je namelijk dat iemand zich irriteert hieraan.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 14:27 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
idd erg frustie ja. Maar goed voor hem ook iedere keer dan weer zien dat ik meteen er weer overheen bied
Ik bied heel regelmatig direct over die gasten heen, maar het irriteert me niet hoorquote:Op woensdag 28 oktober 2009 14:34 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Het is net niet frustrerend, maar lachwekkend als ze er meteen weer overheen bieden. Dan weet je namelijk dat iemand zich irriteert hieraan.
Het telt inderdaad niet voor iedereen. Zelf maakt het me ook niet uit. Ik neem een max bedrag dat ik wil uitgeven, en hoe lang het duurt voordat we daar zijn maakt me niet uit. De max wat ik zo een speler heb zien uitlopen van zijn eerste deadline was 40 minunten of zo.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 14:35 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Ik bied heel regelmatig direct over die gasten heen, maar het irriteert me niet hoor
mijn goal was wel geniaalquote:Op woensdag 28 oktober 2009 14:18 schreef RealBizkit666 het volgende:
Ik sta gewoon met 1-2 voor op kleintjes van Xummon.
Beide met CA als taktiek...
[..]
quote:Elsloo liet zich niet intimideren, wat mocht blijken uit een mooie panna van Ivo Krabbé in het centrum, die vervolgens de bal zo in het vijandelijke doel liep: 1-2.
Ja. Een mooie panna...quote:
mijn aanvoerderquote:Op woensdag 28 oktober 2009 14:41 schreef RealBizkit666 het volgende:
Daarnaast vind ik nog een speler in jouw selectie die een grappige naam heeft: "Kleibeuker".
quote:65:11 Geerten Wybenga sprong steeds hoog op bij de corners en was heel dicht bij een doelpunt, maar kopte net over.
Oja mijn jeugd team heeft maandag gehakt gemaakt van Vullie zn spelertjes. 6-0quote:
Jij vind t lachwekkend. Misschien vind die gast t wel irri of frustie dat zn tactiek niet werkt deze keer.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 14:34 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Het is net niet frustrerend, maar lachwekkend als ze er meteen weer overheen bieden. Dan weet je namelijk dat iemand zich irriteert hieraan.
En daar blijft het ook bij. Gewonnen met 1-2.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 14:48 schreef Xummon het volgende:
moet zeggen saaie 2e helft, de gebeurtenissen tot nu toe:
[..]
Bovendien heb ik van Flap geleerd dat je een speler sowieso moet opstellen om vormupdate op de training te krijgen. Je moet hem dus sowieso vandaag laten spelen Possie.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 14:11 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Nee!!
Dat 'ie al meer dan een week niet gespeeld heeft maakt geen biet uit. Het gaat er, net als bij de 'gewone training' om dat hij in de week voorafgaand aan de trainingsupdate in actie is gekomen. Voor de training van vorige week donderdag (de 22e) speelde hij op de 18e. Voor de training van morgen (de 29e) zou hij vandaag nog in actie kunnen komen. Ook al is dat 10 dagen na zijn vorige wedstrijd.. Blessurerisico is er altijd wel, maar die afweging zul je zelf moeten maken.
Bovendien geef je zelf ook al aan eigenlijk toch geen kans op het kampioenschap meer te maken. Dus of 'ie dan vandaag mee speelt en geblesseerd raakt of zondag mee speelt en geblesseerd raakt maakt an sich niet zo veel uit.. Als 'ie al geblesseerd raakt natuurlijk
[..]
Succes in deze (spannende) laatste minuten
Of gewoon ff 5 minuten in laten vallenquote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:01 schreef FrituurVetPet het volgende:
[..]
Bovendien heb ik van Flap geleerd dat je een speler sowieso moet opstellen om vormupdate op de training te krijgen. Je moet hem dus sowieso vandaag laten spelen Possie.
Dat is het allerbeste. En het beste kun je hem dan in de eerste 5 minuten opstellen. Dan gebeurd het minste. Zeker in tegenstelling tot de laatste 5 minunten.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:05 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Of gewoon ff 5 minuten in laten vallen
Als ik die speler had gekocht had ik dat ook wel gedaan maar ik heb een andere gekochtquote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:01 schreef FrituurVetPet het volgende:
[..]
Bovendien heb ik van Flap geleerd dat je een speler sowieso moet opstellen om vormupdate op de training te krijgen. Je moet hem dus sowieso vandaag laten spelen Possie.
Pepijn ook?quote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:05 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Of gewoon ff 5 minuten in laten vallen
Zou het wel ff doen, de eerste 5 minuten laten spelen iddquote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:07 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Als ik die speler had gekocht had ik dat ook wel gedaan maar ik heb een andere gekocht
[..]
Pepijn ook?![]()
Dan moet je hem nog steeds laten spelen voor een vorm updatequote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:07 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Als ik die speler had gekocht had ik dat ook wel gedaan maar ik heb een andere gekocht
[..]
Want dat maakt zo veel uit voor zn vorm?quote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:08 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Zou het wel ff doen, de eerste 5 minuten laten spelen idd
Hm, dat zou ik ook met mijn gisteren gekochte keeper kunnen doen?quote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:05 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Of gewoon ff 5 minuten in laten vallen
Als je hem niet laat spelen, dan heb je zomaar kans dat hij volgende week 2 niveau's zakt.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:07 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Als ik die speler had gekocht had ik dat ook wel gedaan maar ik heb een andere gekocht
[..]
Pepijn ook?![]()
Zijn achtergrondvorm met name.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:11 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Want dat maakt zo veel uit voor zn vorm?
Dan kan ik mn spits evt ook wel ff 5 minuten mee laten doen.
Hij heeft zondag nog gespeeld.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:11 schreef FrituurVetPet het volgende:
[..]
Dan moet je hem nog steeds laten spelen voor een vorm update
Ik begrijp steeds minder van dit spelletjequote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:12 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Zijn achtergrondvorm met name.
Gewoon opstellen de eerste 5 minunten.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:12 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Ik begrijp steeds minder van dit spelletje
Ah vandaar.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:13 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Hij moet een wedstrijd bij jouw team gespeeld hebben voor een TU.
Geregeld. Net als mn matig in vorm zijnde A spits. Of maakt dat dan weer geen ruk uit?quote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:13 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Gewoon opstellen de eerste 5 minunten.
Het maakt altijd uit. Het risico op een vormdrop is kleiner als je hem laat spelen. Garantie is er natuurlijk nooit.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:15 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Ah vandaar.
[..]
Geregeld. Net als mn matig in vorm zijnde A spits. Of maakt dat dan weer geen ruk uit?
Ook 5 minuten? Ik heb nu 3 wissels in de 5e minuutquote:
Zolang deze aanvallers op zondag niet hebben gespeeld, zou ik ze inderdaad allemaal 5 minuutjes laten meespelenquote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:18 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Ook 5 minuten? Ik heb nu 3 wissels in de 5e minuutKom er nl achter dat al mn A aanvallers matig in vorm zijn.
Alleen opstellen als ze nog niet gespeeld hebben deze week. Dus wat flap zegt inderdaad.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:18 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Ook 5 minuten? Ik heb nu 3 wissels in de 5e minuutKom er nl achter dat al mn A aanvallers matig in vorm zijn.
quote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:19 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Zolang deze aanvallers op zondag niet hebben gespeeld, zou ik ze inderdaad allemaal 5 minuutjes laten meespelen
Ja tuurlijk spelen mijn A aanvallers op zondag. Het heeft dus geen nut ze meer dan 90 minuten te laten spelen. Ik weet dat dat voor de training zo is maar geen idee of dat qua (actergrond) vorm ook zo is.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:21 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Alleen opstellen als ze nog niet gespeeld hebben deze week. Dus wat flap zegt inderdaad.
Dat telt ook voor (achtergrond)vorm.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:24 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Ja tuurlijk spelen mijn A aanvallers op zondag. Het heeft dus geen nut ze meer dan 90 minuten te laten spelen. Ik weet dat dat voor de training zo is maar geen idee of dat qua (actergrond) vorm ook zo is.
quote:Spelers die gedurende een week ten minste 90 minuten hebben gespeeld ontvangen 100% effect van de hoeveelheid conditietraining. Spelers die minder dan 90 minuten gespeeld hebben (zoals wisselspelers) ontvangen 75% van het effect, plus een aandeel voor elke minuut die ze gespeeld hebben. Overige spelers die die week niet hebben gespeeld, maar gezond genoeg zijn om te trainen (1 week of minder geblesseerd) ontvangen de helft van de training.
Alle spelers die enigszins van belang zijn, moeten of op zondag, dan wel op woensdag spelen. Het heeft geen zin ze op beide dagen op te stellenquote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:24 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
[..]
Ja tuurlijk spelen mijn A aanvallers op zondag. Het heeft dus geen nut ze meer dan 90 minuten te laten spelen. Ik weet dat dat voor de training zo is maar geen idee of dat qua (actergrond) vorm ook zo is.
Kut zooiquote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:25 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Dat telt ook voor (achtergrond)vorm.
Vorm is een variabele binnen Hattrick, en die blijft ongrijpbaarquote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:27 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Kut zooi![]()
Nouja dan maar duimen dat ze snel beter worden. Ik heb een best sterke aanval en als ze in vorm zijn de beste uit mijn div maar ja zolang ze kut in vorm zijn werkt t niet echt he.
Mijn beste spits is slecht in vorm op dit moment, maar hij lepelt er wel gewoon 2 in afgelopen zondag en haalde nog 6*.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:27 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Kut zooi![]()
Nouja dan maar duimen dat ze snel beter worden. Ik heb een best sterke aanval en als ze in vorm zijn de beste uit mijn div maar ja zolang ze kut in vorm zijn werkt t niet echt he.
En dat is een feit.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:28 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Vorm is een variabele binnen Hattrick, en die blijft ongrijpbaar
1.675quote:Op woensdag 28 oktober 2009 12:56 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Het hoeft ook niet direct, gewoon wachten tot er een mooie speler op de TL staat voor je ... maar hou maar in je achterhoofd dat je een mooi startbod kunt verwachten.
Ik weet t. Maar goed ik kan altijd nog algemeen trainenquote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:28 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Vorm is een variabele binnen Hattrick, en die blijft ongrijpbaar
Mijn wk spits haalt nog maar 5,5 sterren en schopt er al weken niets meer in.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:28 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Mijn beste spits is slecht in vorm op dit moment, maar hij lepelt er wel gewoon 2 in afgelopen zondag en haalde nog 6*.
quote:Hildwin Kooi [Staat op de transferlijst]
17 jaar en 1 dagen, TSI = 310
redelijk in vorm,
Conditie: zwak Keepen: rampzalig
Positiespel: zwak Passen: redelijk
Vleugelspel: zwak Verdedigen: zwak
Scoren: waardeloos Spelhervatting: slecht
Voor 1k af te halen.quote:PsicoTSI Terminus Edition 1.0.21
Passing [Form=High]=6.13
Passing [Form=Average]=6.14
Passing [Form=Low]=6.16
En niet zo een klein beetje ookquote:
Ik kwam er net achter (tijdens t bieden) dat ik nog helemaal geen oefenwedstrijd had geregeld voor deze week. Mijn spelers blijven dus maar een weekje in Nederland aangezien er niets meer in t buitenland te regelen was.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:30 schreef Flappekz het volgende:
Zo, mijn spelers zijn heel gebleven in Letland. Laat de TU maar komen
Lastig als je niet weet wat je doen moet.quote:Clubgebeurtenissen
28-10-2009 (8/40) Wedstrijdorders voor wedstrijd zijn ingesteld.
28-10-2009 (8/40) Wedstrijdorders voor wedstrijd zijn ingesteld.
28-10-2009 (8/40) Wedstrijdorders voor wedstrijd zijn ingesteld.
28-10-2009 (8/40) Wedstrijdorders voor wedstrijd zijn ingesteld.
28-10-2009 (8/40) Wedstrijdorders voor wedstrijd zijn ingesteld.
28-10-2009 (8/40) Wedstrijdorders voor wedstrijd zijn ingesteld.
28-10-2009 (8/40) Wedstrijdorders voor wedstrijd zijn ingesteld.
28-10-2009 (8/40) Wedstrijdorders voor wedstrijd zijn ingesteld.
28-10-2009 (8/40) Wedstrijdorders voor wedstrijd zijn ingesteld.
28-10-2009 (8/40) Wedstrijdorders voor wedstrijd zijn ingesteld.
28-10-2009 (8/40) Wedstrijdorders voor wedstrijd zijn ingesteld.
Dat is dus met recht 3x niks...quote:Op woensdag 28 oktober 2009 16:48 schreef RealBizkit666 het volgende:
Pfff. Ik heb gewoon een jeugdspeler die als Vleugelverdediger, als vleugelspeler en als middenvelder 4* haalt...
Ja. Maar hij heeft wel verdedigen op matig en passen op matig (en dat is ook meteen het maximale). En vleugelspel heeft hij slecht als maximale. Nu eens kijken of ik morgen iets over zijn positiespel hoor, anders steek ik geen moeite meer in hem...quote:Op woensdag 28 oktober 2009 16:59 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Dat is dus met recht 3x niks...
scoren kan ook nogquote:Op woensdag 28 oktober 2009 17:02 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Ja. Maar hij heeft wel verdedigen op matig en passen op matig (en dat is ook meteen het maximale). En vleugelspel heeft hij slecht als maximale. Nu eens kijken of ik morgen iets over zijn positiespel hoor, anders steek ik geen moeite meer in hem...
Dat ga ik dan ook niet doen inderdaad. Ik ga alleen door met positiespel, als mijn andere toptalent er ook baat bij heeft. Anders ga ik weer mooi verdedigen en vleugelspel trainen.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 17:13 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
scoren kan ook nogAl moet je dan voor 1 speler je training veranderen en dat zou ik niet doen.
Bidwarretje er overheen en viola, 635kquote:Op woensdag 28 oktober 2009 11:55 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
Oja, voor de liefhebbers. Mijn pull van 3 weken geleden staat te koop. Loopt vanmiddag vlak voor de friendlies af. Mits je met bekerregels speelt, kan hij nog mee doen
[..]
lekker prijsje nogquote:Op woensdag 28 oktober 2009 17:25 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Bidwarretje er overheen en viola, 635k
Overigens is dat ook zo ongeveer de transfervergelijking. Daar staan er echter ook van <17j25d tussen. Poon is vorige week (na 2 trainingen) gepopt naar goed Passen. Scheelde zo'n 250-300k op de transfervergelijking, dus dat was makkelijk verdiend
Dat dacht ikquote:
Het is ook wel een lekkere speler om te trainen. Het is dat ik al een bod van jou nodig had vorige week en dus geen geld had anders had ik over hem getwijfeld. Voor een zachtere, iets realistischere, prijs is het een lekkere trainee.quote:
Met 450k was ik (gezien zijn leeftijd met 70 dagen) tevreden geweest. Daaronder zou ik hem zelf terug gekocht hebben, nu ben ik zeer contentquote:Op woensdag 28 oktober 2009 17:36 schreef FrituurVetPet het volgende:
[..]
Het is ook wel een lekkere speler om te trainen. Het is dat ik al een bod van jou nodig had vorige week en dus geen geld had anders had ik over hem getwijfeld. Voor een zachtere, iets realistischere, prijs is het een lekkere trainee.
Hij zit waarschijnlijk ook dicht tegen een PM-pop aan. Dus dat drijft de prijs omhoog. Je hebt zomaar kans dat hij volgende week weer te koop komt te staan.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 18:12 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Met 450k was ik (gezien zijn leeftijd met 70 dagen) tevreden geweest. Daaronder zou ik hem zelf terug gekocht hebben, nu ben ik zeer content
Anyways, ik ben weg. Bekerpotje kijken in het ALS
als ik op zoek was had ik hem voor 450k wel gekocht denk ik.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 18:12 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Met 450k was ik (gezien zijn leeftijd met 70 dagen) tevreden geweest. Daaronder zou ik hem zelf terug gekocht hebben, nu ben ik zeer content
Anyways, ik ben weg. Bekerpotje kijken in het ALS
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |