Bilthoven, het was (WEER) de overgang op de leyenseweg.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 17:15 schreef bork het volgende:
[..]
Dan woon jij (waarschijnlijk) vlakbij mij, ik was met jr om 12.00 en 13.00 bij de Darwindreef bij Blauwkapel, is het daar gebeurd, of in Groenekan of ergens in Bilthoven?
Hoeveel overwegen telt die lijn, hoogtijd voor ongelijk viersporig trajectquote:Op woensdag 28 oktober 2009 17:45 schreef Crientj het volgende:
[..]
Bilthoven, het was (WEER) de overgang op de leyenseweg.
Verslagje; http://weblog.alles-wat.n(...)de-licht-gedoofd-is/
1 vlak buiten overvecht, dan nog een halve vlak daarnaquote:Op woensdag 28 oktober 2009 19:08 schreef Brembo het volgende:
[..]
Hoeveel overwegen telt die lijn, hoogtijd voor ongelijk viersporig traject.
Het begon ooit allemaal met een busje dat door de oude bomen heen was gereden.. Buurman hier stond erbij. Auw.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 19:01 schreef Dr_Flash het volgende:
Hoe is het mogelijkTrekt zo'n extra beveiligde overweg dat aan of zo?
Duurt wel erg lang voor 260 m spoor een jaar!quote:Op woensdag 28 oktober 2009 16:21 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
http://www.leeuwardercour(...)alspoor-Sneek-begint
Klinkt lang, maar het is heel normaal. Er moet namelijk eerst een spoordijk gebouwd worden en deze moet inklinken. Pas als dat gebeurd is kan het afgebouwd worden.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 19:21 schreef brandsrus het volgende:
[..]
Duurt wel erg lang voor 260 m spoor een jaar!
Gewoon wat vaker stopmachines overheen sturenquote:Op woensdag 28 oktober 2009 19:36 schreef Dr_Flash het volgende:
Als je op dat inklinken moet wachten kom je wel wat langer uit dan een jaar hoor
Wat nou weer dan??quote:Op woensdag 28 oktober 2009 20:22 schreef Guppyfriend het volgende:
Kom ik nog goed weg. Ik moest van Utrecht via Den Bosch naar Arnhem, want er was geen treinverkeer mogelijk naar Driebergen-Zeist...
Je bent wel een ramptoerist zeg.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 17:45 schreef Crientj het volgende:
[..]
Bilthoven, het was (WEER) de overgang op de leyenseweg.
Verslagje; http://weblog.alles-wat.n(...)de-licht-gedoofd-is/
Ben ik zooooooooooooooooooooooooooooo vaak overeen gereden. Zelfs heel onbedoeld en onbewust met de laatste reizigerstrein...quote:Op dinsdag 27 oktober 2009 20:28 schreef Ireyon het volgende:
[..]
Niet zeuren, Rotterdam krijgt er tenminste nieuwe glorie voor terug..![]()
Maar het luchtspoor had ik inderdaad wel bewust mee willen maken..
[ afbeelding ]
Oh brrr. Dat lijkt me dus zo eng ;{quote:Op woensdag 28 oktober 2009 22:29 schreef JaguarXK het volgende:
Wat een drama vandaag. Moest van Groningen naar Utrecht voor een 2 uur durende afspraak. 12 uur weggegaan en vanavond 8 uur was ik terug. Toen ik in Utrecht was, was ik al te laat, dus na een half uurtje op Utrecht centraal maar weer terug naar Groningen. Ik zat in de trein die de scootmobiel aanreed, wel een triest ongeval natuurlijk.
De Memling was een Europese internationale trein voor de verbinding Brussel - Parijs. De trein is vernoemd naar de Belgische schilder Hans Memling.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 22:58 schreef James1988 het volgende:
Die BelgenBenelux wordt ook steeds bonter qua samenstelling, is het niet? Wat is een Memling-rijtuig nou weer?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Altijd onderweg naar het avontuur
De tweede keer al dat de Breaks gereviseerd worden.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:54 schreef greavy het volgende:
[..]
Aldus treinreiziger.nl
Werd volgens mij ook wel tijd, die modernisering
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |