abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_74167704
quote:
Op woensdag 28 oktober 2009 20:46 schreef Shark.Bait het volgende:
mooi al die voorbeelden, maar C heeft wel relatief gezien veel steekjes laten vallen. Ik vergat de Banding op de 5D en de spiegel die er bij sommigen plots uitviel. Voor die falende AF van de !D3 zijn mensen ook 2 keer terug geweest, elke keer had C een andere oplossing. natuurlijk ook hordes mensen die nergens last van hebben. Het blijft internet....
Ik heb 1 keer een kapot spiegelmechanisme gehad op een 5 jaar oude 300D. Heeft Canon daar ook een steekje laten vallen?
  FOK!fotograaf woensdag 28 oktober 2009 @ 22:28:21 #42
18921 freud
Who's John Galt?
pi_74168258
quote:
Op woensdag 28 oktober 2009 21:41 schreef ebeaydojraes het volgende:
tsja.. pluspuntje van Canon wat niemand anders heeft.. F4.0 objectieven. damn good and for good price.
En meer primes
Ik nuf je seuk!
Ik hier?
If it's free, you're the product!
  woensdag 28 oktober 2009 @ 22:32:38 #43
181312 kvdv
<=50mm Baby!
pi_74168456
Hmm.. ik heb tot op heden geen problemen ondervonden *afklopt* aan Canon, en heb er toch inmiddels 4 in gebruik (gehad).

Alleen m'n EOSje 30 (analoog) vreet batterijen..

Desondanks kan Canon me verder niets schelen.. als Sigma een fullframe Foveon op de markt brengt met ruisvrije foto's tot 1600 verkoop de hele rotzooi en stap ik over.
Crack open the cranium, and let awareness begin...
&gt; Zoekt kamer in Utrecht!
  vrijdag 30 oktober 2009 @ 18:14:23 #44
150897 ebeaydojraes
Gek Zijn Is Gezond (.nl)
pi_74231178
quote:
Although he is impressed with Micro Four Thirds, he does not expect Canon to enter the area yet: 'I agree with what Olympus and Panasonic are doing in the digital single lens [non-reflex] market. Using a sensor smaller than in DSLRs they can make a product that is smaller and a different design that is more attractive to people including young customers and ladies who would not buy a DSLR. At the same time, I don't think it can compete with mid-range DSLRs. The sensitivity and autofocus speed is not as good as mid-range and high-end DSLR and the smaller sensor means it is unlikely to be taken up by mid-range, high amateur and professional photographers.' Instead he thinks mirrorless systems will compete with entry-level DSLRs, an area both Nikon and Canon are strong in - 'I think maybe Canon and Nikon will not get involved yet.' Instead he thinks it's an area that will initially be contested by consumer electronics companies such as Samsung, Sony and Panasonic 'They are digital consumer brands they don't have the same investment in lens or optical technologies such as steppers [industrial optical devices used in the manufacture of silicon chips], they need to make a different type of camera compared to the traditional camera brands. However, they have the technology to produce key components such as electronic viewfinders and that will be the way for them to gain market share.'
van DPreview.
ben ik het dus totaal niet mee eens. Hij ziet het niet als concurrentie. ja het is een andere markt, maar veel mensen die een 1000D of een D3000 kopen zouden ook blij zijn met een kleinere camera. Ze zijn alleen nu nog iets te duur, maar dat kan snel minder gaan worden als ze veel meer gaan verkopen. Ik denk dat Canon en Nikon binnen 4 jaar denken, goh misschien ....
- "Was Ik Maar Een Dichter, Dan Kon Ik Dichter Bij Jou Zijn!"
- 'ye cannae change the laws of physics'
Licentie:http://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0/nl/
  vrijdag 30 oktober 2009 @ 21:05:36 #45
249755 mikayla
Hij zit onder het bed!
pi_74236683
ik heb een panasonic lumix g1 in me handen gehad.. moet eerlijk zeggen, dat ik het wel een mooi toestel vond..
de kleinere cam's komen, ook in mini formaat (als voorbeeld, de leica m9)

ik zou ook indd graag canon / nikon in die markt zien, aangezien hun wel de marktleider zijn in de dslr markt
  vrijdag 30 oktober 2009 @ 21:21:37 #46
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_74237239
Het blijft een leercurve dat digitaal fotograferen, resultaten zijn snel goed, maar het beinvloeden van de resultaten blijft wennen.
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
  vrijdag 30 oktober 2009 @ 22:39:37 #47
277759 caroline88
The Unstoppable
pi_74240136
Was op zoek naar wat ervaringen met Canon Powershot G10 of G11 omdat ik twijfel tussen deze twee.
Grootste verschil is het wel of niet kantelbare schermpje. Schiet ik daar wat mee op? Heb in mijn predigitale tijdperk het altijd uitstekend kunnen vinden met een gewone zoeker. En wat ik aan voorbeelden van G10 plaatjes op het web heb gezien (o.a. www.bill.lockharts.com), kan ik toch niet anders concluderen dan dat het een heel fatsoenlijk apparaat is. Maar de G11 is nog maar kort op de markt dus daar is weinig feedback of fotomateriaal beschikbaar.

Meningen? Ervaringen?
  vrijdag 30 oktober 2009 @ 23:39:10 #48
150897 ebeaydojraes
Gek Zijn Is Gezond (.nl)
pi_74242132
- "Was Ik Maar Een Dichter, Dan Kon Ik Dichter Bij Jou Zijn!"
- 'ye cannae change the laws of physics'
Licentie:http://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0/nl/
  zaterdag 31 oktober 2009 @ 01:07:57 #49
150897 ebeaydojraes
Gek Zijn Is Gezond (.nl)
pi_74244075
owww en deze:

http://www.photographybay(...)ikon-d300s-iso-test/

oeps
als dit een voorbode is van de 1D mark IV ...
maar goed, dit is maar 1 test. moet er nog meer zien voor ik hoera ga zeggen ....


en qua G11
http://www.photographybay(...)-iso-test/#more-8487

voor dat geld doe mij de WX1 maar. Sony is iig goed bezig. of een S90. in principe zelfde als G11 maar met minder features, maar wel control ring.


edit 2:
owwwww. red valt wel erg tegen... prijslaartjes van 5 cijfers... ja beter kwaliteit, maar tov 1D en 3Ds ...

[ Bericht 18% gewijzigd door ebeaydojraes op 31-10-2009 01:30:33 ]
- "Was Ik Maar Een Dichter, Dan Kon Ik Dichter Bij Jou Zijn!"
- 'ye cannae change the laws of physics'
Licentie:http://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0/nl/
  zaterdag 31 oktober 2009 @ 09:43:36 #50
277759 caroline88
The Unstoppable
pi_74246402
Ai D7 doet mooie plaatjes, vooral bij uitvergroten zie je het verschil duidelijk. Het kan altijd mooier beter scherper als je maar centjes op de toonbank legt.

Essentieel voor mij zijn manual controls. Liefst op een draaiknop inderdaad want al die menu's. Las dat de power zoom exacte framing onmogelijk maakt en dat vind ik ook knap vervelend. Voor de gewone plaatjes is de G10 ruim voldoende. Maar voor de meer artistieke plaatjes. Iets juist expres onscherp willen hebben voor het effect. Zoomlens, vogels van heel ver naar dichtbij halen.
Al zal framing misschien niet zo'n groot probleem zijn, mag toch aannemen dat ik met Adobe elk willekeurig rechthoekje kan uitknippen.
Welke betaalbare camera met large size image sensor (die geen 20 kg weegt) wordt mijn buddy?
Misschien moet ik toch ook wat verder kijken naar DSLR.

Zie commentaar onderaan deze review

Mijn vraag is overigens academisch want G10 is niet meer leverbaar. Veilingsites zijn niet mijn keuze.

EDIT dagje en een paar site read later (Ken Rockwell) ... ga waarschijnlijk voor de Nikon D90 kiezen. Maar die moet ik eerst eens in de winkel in mijn handen houden en kijken hoe dat aanvoelt. Al die technische specs zijn leuk maar het moet ook lekker in de hand liggen.

[ Bericht 8% gewijzigd door caroline88 op 01-11-2009 21:34:09 ]
  zaterdag 31 oktober 2009 @ 15:09:41 #51
22914 Shark.Bait
Deze zin geen werkwoord.
pi_74252718
quote:
Op woensdag 28 oktober 2009 22:15 schreef EchnaDarr het volgende:

[..]

Ik heb 1 keer een kapot spiegelmechanisme gehad op een 5 jaar oude 300D. Heeft Canon daar ook een steekje laten vallen?
klopt, canon had een plastic pin gebruikt in het spiegel mechanisme en die brak bij een heleboel mensen af na 10k tot 50k. spiegel acties. Maar gezien de doelgroep vind ik het eerder een mankement aan de gierige eigenaar die voor een duppie op de eerste rang wil zitten dan aan het adres van C.
quote:
Op woensdag 28 oktober 2009 21:41 schreef ebeaydojraes het volgende:
tsja.. pluspuntje van Canon wat niemand anders heeft.. F4.0 objectieven. damn good and for good price.
Niet helemaal waar hoor.
quote:
Op woensdag 28 oktober 2009 21:38 schreef freud het volgende:

[..]

Maar Canon pro lenzen hebben een rood randje , maakt heul veel goed
Ja, idd, ik zat eraan te denken om dat Nikon gouden randje ook rood te schilderen, want sigma/tokina/tamron/etc zitten dat gouden randje allemaal na te apen
quote:
Op woensdag 28 oktober 2009 22:28 schreef freud het volgende:

[..]

En meer primes
Zonder twijfel





[ Bericht 4% gewijzigd door Shark.Bait op 01-11-2009 13:42:35 ]
Too many men / There's too many people / Making too many problems / And not much love to go round / Can't you see This is a land of confusion - Genesis
  maandag 2 november 2009 @ 12:33:05 #52
167923 appelsjap
All the above
pi_74312025
Ik denk erover om een Canon EF 50mm F/1.8 II lens te kopen, maar heb nog een paar vraagjes.

Deze lens is goed geschikt voor indoor en potret, maar is deze lens ook geschikt voor landschapfotos? Zijn die fotos dan ook zo haarscherp? Ik hoor mensen alleen over het indoor/potret gedeelte hebben.

En is een ringflits alleen voor macro of ook voor potret? Of zijn er verschillende soorten, de een voor potret en de ander voor macro?

Is een ringflits als alternatief voor een flitsset te gebruiken? Of in combinatie met?
Op vrijdag 11 september 2009 18:32 schreef jogy het volgende:
Ik ben zo trots op je dat ik je in brons wil gieten, in de achtertuin wil zetten met een tuinslang door je mond als appelsjapfontein.
  maandag 2 november 2009 @ 12:44:15 #53
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_74312342
Voor landschap kom je wellicht wat groothoek tekort.

Een ringflits kun je ook gebruiken voor portret Er zijn zelf fotografen die dat beter vinden.
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
  maandag 2 november 2009 @ 13:02:48 #54
167923 appelsjap
All the above
pi_74312898
quote:
Op maandag 2 november 2009 12:44 schreef sanger het volgende:
Voor landschap kom je wellicht wat groothoek tekort.

Een ringflits kun je ook gebruiken voor portret Er zijn zelf fotografen die dat beter vinden.
Dus ipv een flitset met softboxen etc gewoon een ringflits en een achtergrond?
Op vrijdag 11 september 2009 18:32 schreef jogy het volgende:
Ik ben zo trots op je dat ik je in brons wil gieten, in de achtertuin wil zetten met een tuinslang door je mond als appelsjapfontein.
pi_74315372
quote:
Op maandag 2 november 2009 12:33 schreef appelsjap het volgende:
Deze lens is goed geschikt voor indoor en potret, maar is deze lens ook geschikt voor landschapfotos? Zijn die fotos dan ook zo haarscherp? Ik hoor mensen alleen over het indoor/potret gedeelte hebben.
Tsja, de meeste mensen kopen een 50mm nou eenmaal niet om er landschappen mee te gaan schieten...

Daarvoor is zelfs je 18-55 kitlens nog beter geschikt, aangezien die nog een redelijke groothoek heeft.
  maandag 2 november 2009 @ 15:10:30 #56
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_74316959
Die 50mm F1.8 is een leuk lensje, en scherp is 'ie zeker... maar qua contrast en kleuren vind ik hem toch wat tegenvallen (but nothing photoshop can't fix natuurlijk). Voor landschap zou ik 'm zelf eigenlijk niet gebruiken tenzij het toevallig zo uit zou komen.
Huilen dan.
pi_74319942
de 50mm f1.8 is erg leuk, ook voor bijvoorbeeld aquariumfotografie (iets wat ik nog wel eens doe), maar ook inderdaad de portretten en indoor. Landschappen is-ie mijns inziens niet groothoek genoeg voor.

Dan een vraag van mijn kant:
Over een tijdje heb ik de Tokina 12-24 f/4 als het goed is. Er komt ook nog een Canon 70-200 f/4, maar voor daar tussenin zoek ik nog iets. Iemand een suggestie?
De 24-70L is me te duur..
Mochten er in deze range nog goede 'analoge' lenzen zijn is dat ook geen probleem, ik gebruik toch vrijwel alleen maar MF.
Circular reasoning works, because circular reasoning works.
  maandag 2 november 2009 @ 16:51:31 #58
12888 Skull-splitter
your selection of the finest
pi_74320221
Landschappen kunnen er prima mee, scherpte doe je het best door hem tussen de F/5 en F/8 dicht te schroeven, daarna wordt het er niet mooier op. Alleen moet je wel selectiever kijken, wijdse landschappen worden niet zo makkelijk iig, tenzij je de panoramasoftware gebruikt
I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter
pi_74320310
quote:
Op maandag 2 november 2009 16:43 schreef Muzrub het volgende:
Over een tijdje heb ik de Tokina 12-24 f/4 als het goed is. Er komt ook nog een Canon 70-200 f/4, maar voor daar tussenin zoek ik nog iets. Iemand een suggestie?
De 24-70L is me te duur..
De 24-70L is vrij prijzig inderdaad... Is de 24-70 van bijvoorbeeld Sigma geen optie dan?

Ik weet niet wat je budget is, maar voor iets minder dan 700 euro heb je een Sigma 24-70mm F2.8 IF EX DG HSM (scheelt toch ruim 300 euro vergeleken met de Canon L), en als je echt wat goedkopers zoekt heb je bijvoorbeeld nog de EX DG MACRO van Sigma... (400 euro ongeveer)
  maandag 2 november 2009 @ 16:55:54 #60
24981 Cryothic
nerd... meer niet.
pi_74320361
quote:
Op maandag 2 november 2009 16:43 schreef Muzrub het volgende:
de 50mm f1.8 is erg leuk, ook voor bijvoorbeeld aquariumfotografie (iets wat ik nog wel eens doe), maar ook inderdaad de portretten en indoor. Landschappen is-ie mijns inziens niet groothoek genoeg voor.

Dan een vraag van mijn kant:
Over een tijdje heb ik de Tokina 12-24 f/4 als het goed is. Er komt ook nog een Canon 70-200 f/4, maar voor daar tussenin zoek ik nog iets. Iemand een suggestie?
De 24-70L is me te duur..
Mochten er in deze range nog goede 'analoge' lenzen zijn is dat ook geen probleem, ik gebruik toch vrijwel alleen maar MF.
Misschien iets in de zin van:
Tamron AF SP 28-75/2.8 XR Di LD Asf. IF
¤ 329,-

geen idee hoe de kwaliteit is, maar over m'n tamron 17-50 f2.8 ben ik zeer te spreken
NIEUW: Foto's!
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie maandag 2 november 2009 @ 16:56:34 #61
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_74320374
quote:
Op maandag 2 november 2009 16:43 schreef Muzrub het volgende:
de 50mm f1.8 is erg leuk, ook voor bijvoorbeeld aquariumfotografie (iets wat ik nog wel eens doe), maar ook inderdaad de portretten en indoor. Landschappen is-ie mijns inziens niet groothoek genoeg voor.

Dan een vraag van mijn kant:
Over een tijdje heb ik de Tokina 12-24 f/4 als het goed is. Er komt ook nog een Canon 70-200 f/4, maar voor daar tussenin zoek ik nog iets. Iemand een suggestie?
De 24-70L is me te duur..
Mochten er in deze range nog goede 'analoge' lenzen zijn is dat ook geen probleem, ik gebruik toch vrijwel alleen maar MF.
moet hij lichtsterk zijn? anders zou je nog naar de 28-105 kunnen kijken
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
  maandag 2 november 2009 @ 16:58:12 #62
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_74320430
quote:
Op maandag 2 november 2009 16:56 schreef Ynske het volgende:

[..]

moet hij lichtsterk zijn? anders zou je nog naar de 28-105 kunnen kijken
24-105
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie maandag 2 november 2009 @ 16:58:53 #63
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_74320449
quote:
Op maandag 2 november 2009 16:58 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

24-105
die is ook een optie, maar die bedoelde ik neit
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
  maandag 2 november 2009 @ 17:11:15 #64
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_74320811
Oeh Zeiss komt met een nieuwe 35 mm F2 voor canon
http://www.dpreview.com/n(...)s35mmcanon.asp#specs
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_74321123
quote:
Op maandag 2 november 2009 17:11 schreef Pietverdriet het volgende:
Oeh Zeiss komt met een nieuwe 35 mm F2 voor canon
http://www.dpreview.com/n(...)s35mmcanon.asp#specs
Hmm, staat niet bij wat die moet gaan kosten.
  maandag 2 november 2009 @ 17:27:26 #66
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_74321269
quote:
Op maandag 2 november 2009 17:22 schreef EchnaDarr het volgende:

[..]

Hmm, staat niet bij wat die moet gaan kosten.
The ZE mount version will start shipping from November 16 for a retail price of US $870.
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
  maandag 2 november 2009 @ 18:10:34 #67
12888 Skull-splitter
your selection of the finest
pi_74322469
quote:
Op maandag 2 november 2009 16:58 schreef Ynske het volgende:

[..]

die is ook een optie, maar die bedoelde ik neit
Als het de 3.5-5.6 betreft, doe je er verstandig aan de 28-135mm variant te nemen. Zit wat beter in elkaar, optisch sterker

(al moet ik zeggen dat die 28-105 variant me opperbest bevalt)
quote:
Op maandag 2 november 2009 16:54 schreef Omniej het volgende:

[..]

De 24-70L is vrij prijzig inderdaad... Is de 24-70 van bijvoorbeeld Sigma geen optie dan?

Ik weet niet wat je budget is, maar voor iets minder dan 700 euro heb je een Sigma 24-70mm F2.8 IF EX DG HSM (scheelt toch ruim 300 euro vergeleken met de Canon L), en als je echt wat goedkopers zoekt heb je bijvoorbeeld nog de EX DG MACRO van Sigma... (400 euro ongeveer)
Die Sigma is wel redelijk duur in vergelijking met zijn voorganger...
I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie maandag 2 november 2009 @ 18:13:39 #68
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_74322556
quote:
Op maandag 2 november 2009 18:10 schreef Skull-splitter het volgende:

[..]

Als het de 3.5-5.6 betreft, doe je er verstandig aan de 28-135mm variant te nemen. Zit wat beter in elkaar, optisch sterker

(al moet ik zeggen dat die 28-105 variant me opperbest bevalt)
[..]

Die Sigma is wel redelijk duur in vergelijking met zijn voorganger...
die bedoel ik ja, heel wat fijn plezier van gehad
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_74325153
De tamron 28-75 krijgt een paar goede reviews, en de scherpte lijkt me zo te zien ook erg goed. Ik mis dan 25-27mm, maar daar ga ik niet over zeiken
Vooral de prijs valt me erg mee, zeker vergeleken met de Sigma 24-70, die, alhoewel hij een stukje beter is, ook een pak duurder is.
Voor verdere suggesties sta ik open, maar tot nu toe in ieder geval al enorm bedankt!
Lichtsterkte is niet een heel groot punt. Een vast grootste diafragma is altijd wel fijn, en f/4 of groter is netjes. f/2.8 is helemaal geweldig.
Circular reasoning works, because circular reasoning works.
  dinsdag 3 november 2009 @ 01:36:34 #70
150897 ebeaydojraes
Gek Zijn Is Gezond (.nl)
pi_74337952
quote:
Op maandag 2 november 2009 18:10 schreef Skull-splitter het volgende:

[..]

Als het de 3.5-5.6 betreft, doe je er verstandig aan de 28-135mm variant te nemen. Zit wat beter in elkaar, optisch sterker

(al moet ik zeggen dat die 28-105 variant me opperbest bevalt)
[..]

Die Sigma is wel redelijk duur in vergelijking met zijn voorganger...
het is veel geld, maar duur is hij zeker niet gezien de kwaliteit die je ervoor terug krijgt. ZO nu en dan heeft Sigma een winner en dit is er eentje van.
- "Was Ik Maar Een Dichter, Dan Kon Ik Dichter Bij Jou Zijn!"
- 'ye cannae change the laws of physics'
Licentie:http://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0/nl/
  FOK!fotograaf dinsdag 3 november 2009 @ 21:36:28 #71
18921 freud
Who's John Galt?
pi_74365083
quote:
Op maandag 2 november 2009 13:02 schreef appelsjap het volgende:

[..]

Dus ipv een flitset met softboxen etc gewoon een ringflits en een achtergrond?
Ringflits om je model te belichten en 2x flitser voor je achtergrond/haarlicht/etc. Ik heb weinig ervaring met een ringflitser, maar een goeie ringflitser is ook >¤1000 ...
Ik nuf je seuk!
Ik hier?
If it's free, you're the product!
  woensdag 4 november 2009 @ 00:16:31 #72
150897 ebeaydojraes
Gek Zijn Is Gezond (.nl)
pi_74371593
quote:
Op zaterdag 31 oktober 2009 01:07 schreef ebeaydojraes het volgende:
owww en deze:

http://www.photographybay(...)ikon-d300s-iso-test/

oeps
als dit een voorbode is van de 1D mark IV ...
maar goed, dit is maar 1 test. moet er nog meer zien voor ik hoera ga zeggen ....
http://www.photographybay(...)00-iso-test-round-2/

back to square one. Maar het blijft een prestatie gezien het chipverschil
- "Was Ik Maar Een Dichter, Dan Kon Ik Dichter Bij Jou Zijn!"
- 'ye cannae change the laws of physics'
Licentie:http://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0/nl/
pi_74375519
Waar kan je die Canon USB stick kopen?
  woensdag 4 november 2009 @ 15:54:05 #74
38917 manga
bah weep granah weep nini bong
pi_74388148
quote:
Op woensdag 4 november 2009 09:27 schreef Tijgertje. het volgende:
Waar kan je die Canon USB stick kopen?
2 linkjes naar blogs waar ze refereren naar die mini Canons Ze zijn geweldig he? (En geweldig duur ).
http://www.2dayblog.com/2(...)anon-eos-5d-mark-ii/
http://www.2dayblog.com/2(...)50d-is-an-usb-drive/
Ze zijn trouwens te vinden op eBay.
...Jesus said, "Come forth, John, and receive eternal life."... But John came fifth, and got a toaster...
  † In Memoriam † woensdag 4 november 2009 @ 16:51:21 #75
31818 Barbaaf
Awesomely sprightly
pi_74390366
Is hier iemand die de Canon EF-S 10-22mm F/3.5-4.5 USM heeft? Ik zit erover te denken er één aan te schaffen voor m'n 400d, de reviews die ik erover lees zijn doorgaans lovend alleen hoorde ik van een kennis dat deze het probleem zou hebben dat het AF-mechanisme kapot kan gaan als je het met de hand aanraakt terwijl de AF motor bezig is. Iemand die daar meer over kan vertellen? Zo las ik bijvoorbeeld dat de lens full time manual focus ondersteunt, wat toch zou betekenen dat het genoemde probleem niet voor zou kunnen komen, of denk ik nu verkeerd?
Ooit schreef oh-oh het volgende:Management en beleid en zo, dat kan elke debiel leren.
pi_74390544
quote:
Op woensdag 4 november 2009 15:54 schreef manga het volgende:

[..]

2 linkjes naar blogs waar ze refereren naar die mini Canons Ze zijn geweldig he? (En geweldig duur ).
http://www.2dayblog.com/2(...)anon-eos-5d-mark-ii/
http://www.2dayblog.com/2(...)50d-is-an-usb-drive/
Ze zijn trouwens te vinden op eBay.
Jezus. Laat maar zitten inderdaad.
  woensdag 4 november 2009 @ 17:01:53 #77
22914 Shark.Bait
Deze zin geen werkwoord.
pi_74390765
quote:
Op woensdag 4 november 2009 16:56 schreef Tijgertje. het volgende:

[..]

Jezus. Laat maar zitten inderdaad.
Ja dat dacht ik dus ook voor maar 4 GB
Too many men / There's too many people / Making too many problems / And not much love to go round / Can't you see This is a land of confusion - Genesis
  woensdag 4 november 2009 @ 18:52:23 #78
38917 manga
bah weep granah weep nini bong
pi_74394252
quote:
Op woensdag 4 november 2009 17:01 schreef Shark.Bait het volgende:

[..]

Ja dat dacht ik dus ook voor maar 4 GB
Jammer he dat ze zo schreeuwend duur zijn, ze zijn zoooo leuk
...Jesus said, "Come forth, John, and receive eternal life."... But John came fifth, and got a toaster...
pi_74397850
Die zijn echt geweldig, maar 100 dollar? Jezus.
Circular reasoning works, because circular reasoning works.
pi_74421835
Tokina AT-X 12-24 binnen
Circular reasoning works, because circular reasoning works.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')