Na het blokkeren van de linkse anti Berlusconi motie, laat de PVV weer zien aan mij dat mijn stem op hun de enige juiste was. Als eerste partij neemt men het op voor de belastingbetaler door idiote vergoedingen te weigeren. Over dit soort zaken heb ik de traditionele partijen nog nooit gehoord.quote:STRAATSBURG - De PVV-fractie in het Europees Parlement weigert 90 procent van de vergoeding voor kantoorkosten.
Die vergoeding van het parlement bedraagt 4200 per maand per parlementslid, bedoeld voor de kosten van telefoons, internet en dergelijke. „Schandelijk veel”, zegt Barry Madlener, leider van de vier PVV'ers in het Europarlement vrijdag. „Het bedrag moet voor alle Europarlementariërs fors worden gekort”.
De fractie heeft het parlement in augustus gemeld dat het hooguit 400 euro per lid wil ontvangen als vergoeding voor telefoonkosten. Madlener noemt het onbegrijpelijk dat andere parlementsleden deze onkosten zomaar aanvaarden.
De regeling leidt volgens hem tot misbruik. „Er blijken Europarlementariërs te zijn die zelfs een kamer in hun eigen huis huren en zo een extra vergoeding opstrijken.”
ChristenUnie-Europarlementslid Peter van Dalen had donderdag zijn grote verbazing uitgesproken dat hij en andere leden van het Europarlement geheel geen bonnetjes of andere verantwoording zijn verschuldigd voor de kantoorvergoeding. Van Dalen wil het onderwerp in december aan de orde stellen bij het Oranjeberaad van de gezamenlijke Nederlandse Europarlementariërs.
De regeling voor kantoorkosten in eigen land is nog de enige die het parlement zonder controle betaalt aan de leden. Sinds de zomer moeten parlementsleden wel bijvoorbeeld hun reiskosten aantonen. Ook mogen ze niet meer zo makkelijk lucratieve banen geven aan familieleden en vrienden.
http://www.telegraaf.nl/b(...)oorvergoeding__.html
quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 11:49 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Hier heb ik de SP ook nog nooit over gehoord..
Dit soort populisme is natuurlijk prima. In wezen is dit namelijk gelegaliseerde corruptie. Dat moeten we niet hebben.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 11:47 schreef Adames het volgende:
Stelletje populisten. Al is het natuurlijk wel van de zotte.
Hoewel de PVV natuurlijk wel een punt heeft, zijn het van die inkoppertjes. Als die vergoeding wordt gekort zet dat namelijk totaal geen zoden aan de dijk. Het is symboolpolitiek, en dat beheerst de PVV als geen ander. Jan met de pet zal deze actie toejuichen en het gevoel krijgen dat de PVV strijdt tegen de regerende elite. Ik zou willen dat de mensen eens door die goedkope trucjes heen zouden kijken.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 11:43 schreef DikVoormekaar het volgende:
[..]
Na het blokkeren van de linkse anti Berlusconi motie, laat de PVV weer zien aan mij dat mijn stem op hun de enige juiste was. Als eerste partij neemt men het op voor de belastingbetaler door idiote vergoedingen te weigeren. Over dit soort zaken heb ik de traditionele partijen nog nooit gehoord.
Wel vreemd dat als de PVV met goede ideeën komt dat het populisten zijn en dat als andere partijen met zo'n idee komen er alleen maar gejuicht wordtquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 11:47 schreef Adames het volgende:
Stelletje populisten. Al is het natuurlijk wel van de zotte.
Ja de SP pakt het gewoon aan en stort het in de partijkasquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 11:52 schreef vijfhonderd het volgende:
De SP doet het veel rigoureuzer al sinds zij bestaat, puur media-geilheid dit van de PVV.
quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 11:51 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Hoewel de PVV natuurlijk wel een punt heeft, zijn het van die inkoppertjes. Als die vergoeding wordt gekort zet dat namelijk totaal geen zoden aan de dijk. Het is symboolpolitiek, en dat beheerst de PVV als geen ander. Jan met de pet zal deze actie toejuichen en het gevoel krijgen dat de PVV strijdt tegen de regerende elite. Ik zou willen dat de mensen eens door die goedkope trucjes heen zouden kijken.
En daarmee hou je de charlatans buiten.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 11:53 schreef weert-gilders het volgende:
[..]
Ja de SP pakt het gewoon aan en stort het in de partijkasVERPLICHT
Nou nou, wat een goed idee. Ik denk zelfs dat we de AOW niet meer hoeven te vehogen. De verzorgingsstaat is in een klap gered als we het voorstel van de PVV doorvoeren.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 11:52 schreef weert-gilders het volgende:
[..]
Wel vreemd dat als de PVV met goede ideeën komt dat het populisten zijn en dat als andere partijen met zo'n idee komen er alleen maar gejuicht wordtBegint er beetje op te lijken de de populisme schreeuwers zelf erg populistisch bezig zijn
Je verhaal klinkt leuk maar die kleine 4000 die ze terug geven is voor deze PVV'ers persoonlijk geen verwaarloosbaar bedrag.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 11:51 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Hoewel de PVV natuurlijk wel een punt heeft, zijn het van die inkoppertjes. Als die vergoeding wordt gekort zet dat namelijk totaal geen zoden aan de dijk. Het is symboolpolitiek, en dat beheerst de PVV als geen ander. Jan met de pet zal deze actie toejuichen en het gevoel krijgen dat de PVV strijdt tegen de regerende elite. Ik zou willen dat de mensen eens door die goedkope trucjes heen zouden kijken.
De SP knijpt haar eigen volksvertegenwoordigers uit. Die worden ook wakker:quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 11:52 schreef vijfhonderd het volgende:
De SP doet het veel rigoureuzer al sinds zij bestaat, puur media-geilheid dit van de PVV.
Tja helemaal niets doen levert natuurlijk veel meer opquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 11:51 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Hoewel de PVV natuurlijk wel een punt heeft, zijn het van die inkoppertjes. Als die vergoeding wordt gekort zet dat namelijk totaal geen zoden aan de dijk. Het is symboolpolitiek, en dat beheerst de PVV als geen ander. Jan met de pet zal deze actie toejuichen en het gevoel krijgen dat de PVV strijdt tegen de regerende elite. Ik zou willen dat de mensen eens door die goedkope trucjes heen zouden kijken.
Tja laat de gevestigde orde eerst die 16 miljard aan verloren belastinginkomsten maar eens binnen gaan harken door het dichten van de mazen in de gatenbelastingkaasquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 11:54 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Nou nou, wat een goed idee. Ik denk zelfs dat we de AOW niet meer hoeven te vehogen. De verzorgingsstaat is in een klap gered als we het voorstel van de PVV doorvoeren.
En houd jij eens op alles door een pro-PVVbril te bekijken. Iedereen doet net alsof de PVV zonnestralen schijt. Het is desalniettemin een aardig idee, maar het speelt zo vreselijk opzichtig in op het gevoel van de mensen. De PVV wil zich overduideijk afzetten van de regerende 'elite', en gebruiken als om tegen deze groep aan te schoppen.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 11:53 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
![]()
Hou eens op met door je antiPVVbrilletje de zaak te bekijken. Het is een grof schandaal dat onze gekozen vertegenwoordigers niet zuinig met onze centen omgaan. Als de PVV daartegen wil optreden is dat helemaal prima, wat heet: andere partijen hadden dat al veel eerder moeten doen.
ChristenUnie-Europarlementslid Peter van Dalen had donderdag zijn grote verbazing uitgesproken dat hij en andere leden van het Europarlement geheel geen bonnetjes of andere verantwoording zijn verschuldigd voor de kantoorvergoeding.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 11:43 schreef DikVoormekaar het volgende:
[..]
Na het blokkeren van de linkse anti Berlusconi motie, laat de PVV weer zien aan mij dat mijn stem op hun de enige juiste was. Als eerste partij neemt men het op voor de belastingbetaler door idiote vergoedingen te weigeren. Over dit soort zaken heb ik de traditionele partijen nog nooit gehoord.
Gelukkig heeft Wilders wel goede voorstellen om die 16 miljard terug te krijgen. Wat was het ook alweer: iedereen 500 euro geven om de economie te stimuleren?quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 11:59 schreef weert-gilders het volgende:
[..]
Tja laat de gevestigde orde eerst die 16 miljard aan verloren belastinginkomsten maar eens binnen gaan harken door het dichten van de mazen in de gatenbelastingkaasDaarna gaan we kijken of die AOW nog omhoog moet
Als al die linkse hobbies worden afgeschaft kan er inderdaad geld toegegeven worden en dan hoeft er ook helemaal niemand langer door te werken.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 12:01 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Gelukkig heeft Wilders wel goede voorstellen om die 16 miljard terug te krijgen. Wat was het ook alweer: iedereen 500 euro geven om de economie te stimuleren?
4000 Euro van je salaris inleveren blijft gewoon elke maand 4000 euro inleveren voor deze vier mensen..quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 12:00 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
En houd jij eens op alles door een pro-PVVbril te bekijken. Iedereen doet net alsof de PVV zonnestralen schijt. Het is desalniettemin een aardig idee, maar het speelt zo vreselijk opzichtig in op het gevoel van de mensen. De PVV wil zich overduideijk afzetten van de regerende 'elite', en gebruiken als om tegen deze groep aan te schoppen.
Dat doe ik niet hoor (ik stem ook helemaal geen PVV). Ik vind dit alleen een prima plan, en dat het van de PVV komt zal me een zorg zijn.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 12:00 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
En houd jij eens op alles door een pro-PVVbril te bekijken.
Het is toch schandalig dat andere partijen hier duidelijk geen probleem mee hebben? Het is prima dat een partij als de PVV daartegen ageert, dat is ook hun functie.quote:Iedereen doet net alsof de PVV zonnestralen schijt. Het is desalniettemin een aardig idee, maar het speelt zo vreselijk opzichtig in op het gevoel van de mensen. De PVV wil zich overduideijk afzetten van de regerende 'elite', en gebruiken als om tegen deze groep aan te schoppen.
quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 11:53 schreef vijfhonderd het volgende:
[..]
En daarmee hou je de charlatans buiten.
LPF anyone?
Geert Wilders was ook zo'n charlatan, vraag de VVD maar.
Ten eerste heb ik geen eigen partij. Ik wacht wel tot de echte debatronde begint, voorafgaand aan de Tweede Kamerverkiezingen. Dan pas maak ik een keus. Ik erger mij er gewoon aan dat iedereen hier zo makkelijk instinkt.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 11:58 schreef weert-gilders het volgende:
[..]
Tja helemaal niets doen levert natuurlijk veel meer opAls je zo over alle "kleine" bedragen en uitgaven denkt wordt het gewoon een puinhoop. vele kleintjes maken tezamen namelijk nog steeds een grote. Tien keer 1000,- euro is namelijk ook gewoon nog steeds 10.000,-
maar goed mensen zoals jij zullen altijd iets te zeuren en zaniken houden want als de partij waar je stiekem een hekel aan hebt met goede ideeën komt zet het nooit zoden aan de dijk terwijl als je eigen partij met zoiets komt hang je de vlag buiten en sta je te glimmen als een opgepoetst baasje
Ook onverdraagzame linksfascisten zoals jij wensen openlijk dat een ander ermnee moet kappen om vanuit zijn wereldbeeld de maatschappij te bekijken.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 12:00 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
En houd jij eens op alles door een pro-PVVbril te bekijken. Iedereen doet net alsof de PVV zonnestralen schijt. Het is desalniettemin een aardig idee, maar het speelt zo vreselijk opzichtig in op het gevoel van de mensen. De PVV wil zich overduideijk afzetten van de regerende 'elite', en gebruiken als om tegen deze groep aan te schoppen.
Weinig mensen hebben een eigen partij.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 11:58 schreef weert-gilders het volgende:
[..]
Tja helemaal niets doen levert natuurlijk veel meer opAls je zo over alle "kleine" bedragen en uitgaven denkt wordt het gewoon een puinhoop. vele kleintjes maken tezamen namelijk nog steeds een grote. Tien keer 1000,- euro is namelijk ook gewoon nog steeds 10.000,-
maar goed mensen zoals jij zullen altijd iets te zeuren en zaniken houden want als de partij waar je stiekem een hekel aan hebt met goede ideeën komt zet het nooit zoden aan de dijk terwijl als je eigen partij met zoiets komt hang je de vlag buiten en sta je te glimmen als een opgepoetst baasje
Linkse hobby'squote:Op vrijdag 23 oktober 2009 12:02 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Als al die linkse hobbies worden afgeschaft kan er inderdaad geld toegegeven worden en dan hoeft er ook helemaal niemand langer door te werken.
Israel heeft die paar centen echt niet nodig.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 12:06 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Linkse hobby's![]()
Geen geld meer richting Israel sturen lijkt me een goede eerste stap, nietwaar John?
beide zaken staan volledig los van elkaarquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 12:01 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Gelukkig heeft Wilders wel goede voorstellen om die 16 miljard terug te krijgen. Wat was het ook alweer: iedereen 500 euro geven om de economie te stimuleren?
Het hoort eigenlijk in een ander topic, maar aangezien je daar niet meer reageert:quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 11:43 schreef DikVoormekaar het volgende:
Na het blokkeren van de linkse anti Berlusconi motie, laat de PVV weer zien aan mij dat mijn stem op hun de enige juiste was.
Wereldvreemder kan bijna niet.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 12:10 schreef isogram het volgende:
Na Hitler hebben we in West-Europa niet meer een leider gezien die op deze manier de media beïnvloedt, met de nodige propaganda.
Alleen is dit geen 4000 euro van hun salaris maar 4000 euro 'onkostenvergoeding' bovenop hun toch al riante salaris...quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 12:02 schreef Ralphmeister het volgende:
[..]
4000 Euro van je salaris inleveren blijft gewoon elke maand 4000 euro inleveren voor deze vier mensen..
Kruip jij effe snel onder je complot-steenquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 12:11 schreef JohnDope het volgende:
De media is synoniem voor propaganda. Sjors Orwell draait 'z'n eigen' om in zijn graf
Ben duidelijk genoeg geweest Isogram en als je goed had gelezen danb had je kunnen weten dat ik die mening al had voordat ik Berlusconi zijn reactie had vernomen.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 12:10 schreef isogram het volgende:
[..]
Het hoort eigenlijk in een ander topic, maar aangezien je daar niet meer reageert:
Hoe kom je er in godsnaam bij dat het een 'linkse' motie is? Je laat je werkelijk hersenspoelen door dezelfde praatjes als waarmee Berlusconi zijn stemvee inpakt. Triest om te zien. Berlusconi mompelt het nodige over "links versus rechts" en DikVoormekaar neemt het voor zoete koek aan.
Kerel, VERDIEP je eens ergens in ofzo. Berlusconi is eigenaar van meerdere commerciële stations EN oefent als premier ook invloed uit op de staatsomroep. Verder heeft hij zichzelf onschendbaar gemaakt, zodat hij moeilijker vervolgd kan worden vanwege zijn dubieuze verleden. Na Hitler hebben we in West-Europa niet meer een leider gezien die op deze manier de media beïnvloedt, met de nodige propaganda.
Heb je het verschil tussen zomertijd en wintertijd inmiddels ontdekt, trouwens?
Dat heeft echt helemaal niks met een eventueel "complot" te maken, dit is namelijk gewoon beleid.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 12:14 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Kruip jij effe snel onder je complot-steen
quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 12:11 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Wereldvreemder kan bijna niet.
De media is synoniem voor propaganda. Sjors Orwell draait 'z'n eigen' om in zijn graf
quote:Er was een tijd dat ik het meeste
te vertellen had op feesten
waar ik met verlichte geesten
vaak de politiek besprak.
Waarin wij ons nooit vergisten,
mensen die het beter wisten,
waren allemaal fascisten
die het aan verstand ontbrak.
Toen ik naar mijn navel staarde
en mij communist verklaarde
en met alle andere baarden
op de bom te wachten zat.
Toen die maar niet wilde vallen
hoorde men al spoedig lallen
en we lagen met zijn allen
wereldvredig op de mat.
Noem mij eens één land in Europa (westelijk van het voormalige ijzeren gordijn) waar we na de Tweede Wereldoorlog nog een leider hebben gezien met zo veel media-invloed? Ja, je zult een enkele dictatuur vinden, die inmiddels allang tot het verleden behoort. Meer niet.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 12:11 schreef JohnDope het volgende:
Wereldvreemder kan bijna niet.
De media is synoniem voor propaganda. Sjors Orwell draait 'z'n eigen' om in zijn graf![]()
Ja, en jij dacht dat een MEP die verondersteld wordt een kantoorruimte in het eigen land erop na te houden altijd in staat is dat te doen voor ¤400 euro per maand? Misschien lukt je dat in Amersfoort, maar in London, Parijs of Amsterdam ligt dat toch een beetje anders.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 12:14 schreef anboni het volgende:
[..]
Alleen is dit geen 4000 euro van hun salaris maar 4000 euro 'onkostenvergoeding' bovenop hun toch al riante salaris...
Verder, als deze regeling uitgekleed zou worden, waardoor alle EP leden die 90% inleveren, dan bespaart dat 'n goeie 30 miljoen op jaarbasis. Vraag me af hoeveel procent dat is van de totale kosten voor het EP.
Sowieso is in tijden van globalisering het begrijp "leider" al zwaar achterhaald.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 12:16 schreef isogram het volgende:
[..]
Noem mij eens één land in Europa (westelijk van het voormalige ijzeren gordijn) waar we na de Tweede Wereldoorlog nog een leider hebben gezien met zo veel media-invloed? Ja, je zult een enkele dictatuur vinden, die inmiddels allang tot het verleden behoort. Meer niet.
De discussie kan trouwens beter hier:
PVV torpedeert Berlusconi-resolutie
Of hier: Massaal protest tegen Berlusconi
Precies.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 11:51 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Hoewel de PVV natuurlijk wel een punt heeft, zijn het van die inkoppertjes. Als die vergoeding wordt gekort zet dat namelijk totaal geen zoden aan de dijk. Het is symboolpolitiek, en dat beheerst de PVV als geen ander. Jan met de pet zal deze actie toejuichen en het gevoel krijgen dat de PVV strijdt tegen de regerende elite. Ik zou willen dat de mensen eens door die goedkope trucjes heen zouden kijken.
De politiek maakt gebruik van propaganda, de media niet.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 12:15 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Dat heeft echt helemaal niks met een eventueel "complot" te maken, dit is namelijk gewoon beleid.
Jij en ik zouden precies hetzelfde gedaan hebben als we daar aan de touwtjes zouden trekken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |