Gut wat een gedoe, even een etentje en beetje leuk doen. Je bent toch zoeen sociaal diertje?quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 15:56 schreef Lamon het volgende:
[..]
Dit meisje wil wel, geloof ik:
[ afbeelding ]
Maar eerlijk gezegd is mijn seksdrive een beetje weg de laatste tijd, dus ik weet nog niet of ik er wel zin in heb.
Eerst een week heen en weer msn-nen, dan wachten tot ZIJ tijd heeft, dan charmant zijn bij de date, en dan heel doorzichtig gaan vragen of ze nog even binnen wil komen...
Het is zo'n gedoe allemaal.
Overigens zou het geen bal uitmaken voor mijn manier van posten hoor.
Ik heb geen vliegende hormonen meer all over the place.
quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 15:58 schreef SuperwormJim het volgende:
Het topic begon al aardig dood te bloeden, maar om er nu een SC van te maken![]()
Ga verder in de SC of open desnoods een nieuw topic, maar hier gaan we vanaf nu ontopic verder om zodoende het topic langzaam te laten inslapen.
Doe maar een slotje, het is officieel dood denk ik zo.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 15:58 schreef SuperwormJim het volgende:
Het topic begon al aardig dood te bloeden, maar om er nu een SC van te maken![]()
Ga verder in de SC of open desnoods een nieuw topic, maar hier gaan we vanaf nu ontopic verder om zodoende het topic langzaam te laten inslapen.
Hee, vijfde kloon die de behoefte heeft om zich als Lamon-aanbidster te profileren, voor wat voor zwakzinnige reden dan ook.quote:
Ik ben al heel lang geregistreerd heurquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 16:13 schreef Lamon het volgende:
[..]
Hee, vijfde kloon die de behoefte heeft om zich als Lamon-aanbidster te profileren, voor wat voor zwakzinnige reden dan ook.
Dat maakt het enkel maar triester, ik hoop dat je dat zelf beseft?quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 16:15 schreef I-Love-Lamon het volgende:
[..]
Ik ben al heel lang geregistreerd heur![]()
![]()
Zegt de man die zich voordoet als minderjarige meisjes,quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 16:21 schreef Lamon het volgende:
[..]
Dat maakt het enkel maar triester, ik hoop dat je dat zelf beseft?
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat valt dan toch wel tegen he?!quote:Op zondag 25 oktober 2009 01:58 schreef onlogisch het volgende:
Nou heb ik eindelijk alle delen een beetje doorgespit en nu valt het stil?
quote:Op zondag 25 oktober 2009 09:33 schreef TJDoornbos het volgende:
iemand nog wat vernomen van die gasten?
In de cel zou wel geen internet zijn.quote:Op zondag 25 oktober 2009 11:28 schreef Stephan1237 het volgende:
[..]
Laatste aanmelding:
2 dagen geleden
van youtube
Een Super Sayjanquote:
quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 16:13 schreef Lamon het volgende:
[..]
Hee, vijfde kloon die de behoefte heeft om zich als Lamon-aanbidster te profileren, voor Om wat voor zwakzinnige reden dan ook.
Moet jij zeggen man! Verrekte mongol! Vieze furfagquote:
Heb jij niet een beetje te veel New Kids gekeken?quote:Op zondag 25 oktober 2009 13:42 schreef Sigmund666 het volgende:
[..]
Moet jij zeggen man! Verrekte mongol! Vieze furfag
Aaight 14jarige kengsterquote:Op zondag 25 oktober 2009 15:53 schreef Zijdenuiltje het volgende:
http://youngboydadzie.hyves.nl/
This Ju Boy & Dadzii -[b]M check al zen sjickies
JUU BOYYYY
Laten we deze reeks weer tot leven brengen door een nieuwe 'crew' te vinden.quote:
Met z'n tweetjes in de WC foto's makenquote:Op zondag 25 oktober 2009 17:08 schreef AdvancedPower het volgende:
[..]
Laten we deze reeks weer tot leven brengen door een nieuwe 'crew' te vinden.
Ik heb al een kandidaat:
Hyves: http://royboyone.hyves.nl/?ref=sr
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 25 oktober 2009 17:21 schreef Zijdenuiltje het volgende:
Alain (747)
gisteren, 19:11
Ik Zie Mensen Gaan!(l)
Maar Jou Zie Ik Staan!(l)
Heb Ik Fitty Rent Iedereen Weg Behalve Jij(l)
Kuss Je Mattie Tommie(l)
![]()
![]()
![]()
![]()
Je bent echt geobsedeerd he?!quote:Op zondag 25 oktober 2009 17:08 schreef AdvancedPower het volgende:
[..]
Laten we deze reeks weer tot leven brengen door een nieuwe 'crew' te vinden.
Ik heb al een kandidaat:
Hyves: http://royboyone.hyves.nl/?ref=sr
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 25 oktober 2009 21:37 schreef Banzaiaap het volgende:
http://quino-1989-mdg.hyves.nl/
Is deze held met z'n stoere raps al gepost?
zelfs me buurjongetje met syndroom van down ziet er nog beter uit dan hemquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |