Ik was blij dat ik de promo al had gezienquote:Op dinsdag 20 oktober 2009 22:38 schreef UncleErnie het volgende:
Ik schrok bijna even erg als House en Foreman.
			
			
			
			Ik vond Taub stom, dus daar zit ik niet zo mee.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 22:42 schreef TNA het volgende:
[..]
Ik was blij dat ik de promo al had gezien
Ik vind dat ze Taub trouwens wel een erg abrupte exit hebben gegeven.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Omdat WIlson het licht aan ziet gaan, en dus stil is uit angst om gehoord te wordenquote:Op woensdag 21 oktober 2009 12:58 schreef TNA het volgende:
Trouwens, als House de stem van Wilson hoorde, waarom verdween die stem dan weer als hij het licht aandeed?
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			9 november wordt de volgende aflevering pas uitgezonden volgens het TV schema van de lokale Fox.quote:Op woensdag 21 oktober 2009 12:37 schreef Mavro het volgende:
Jammer dat we tot 3 nov. moeten wachten op de volgende ep.
			
			
			
			
			
			
			
			Dat lijkt me de meest betrouwbare bron, blijkbaar zitten veel andere sites ernaast. Drie wekenquote:Op woensdag 21 oktober 2009 17:12 schreef OMG het volgende:
[..]
9 november wordt de volgende aflevering pas uitgezonden volgens het TV schema van de lokale Fox.
			
			
			
			Bitch, wij hebben vier maanden in spanning gezeten na de season's finale van 5.quote:Op woensdag 21 oktober 2009 21:11 schreef Sjowhan het volgende:
Wat een prachtige eerste en tweede aflevering. Heb er al helemaal weer zin in
			
			
			
			quote:Op woensdag 21 oktober 2009 21:14 schreef TNA het volgende:
[..]
Bitch, wij hebben vier maanden in spanning gezeten na de season's finale van 5.
			
			
			
			Bij de meeste series die ik volg probeer ik alles op te sparen om cliffhangers te vermijden, maar bij House kán ik het gewoon nietquote:Op woensdag 21 oktober 2009 21:17 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
![]()
Dat is altijd een voordeel als je in een serie komt binnenwandelen die al een tijd aan de gang is. Maar ken 't gevoel, heb ook bij Heroes en Prison Break te lang moeten wachten op het vervolg.
			
			
			
			Je posts hier altijd toffe screencaps, maar ik heb je nog nooit een mening over de serie horen geven. Of kijk je soms alleen om ons van plaatjes te voorzien?quote:
			
			
			
			
			
			
			
			Fixed, thanks.quote:Op woensdag 21 oktober 2009 21:29 schreef Adelante het volgende:
gele kikker in de OP, please fix this TS
			
			
			
			quote:Op woensdag 21 oktober 2009 13:00 schreef _evenstar_ het volgende:
[..]
Omdat WIlson het licht aan ziet gaan, en dus stil is uit angst om gehoord te worden
			
			
			
			
			
			
			
			Fuuu ik ging uit van het eerdergenoemde 3 november en zag dat er helemaal niks online stond nogquote:Op woensdag 21 oktober 2009 17:12 schreef OMG het volgende:
[..]
9 november wordt de volgende aflevering pas uitgezonden volgens het TV schema van de lokale Fox.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |