Kip-en-ei verhaal dus.quote:Op maandag 30 november 2009 14:54 schreef mediaconsument het volgende:
[..]
In 90% van de gevallen vragen deze mensen daar ook om op het moment dat ze lambiekje weer belachelijk lopen te maken.
Ik heb Obama nog nooit Lambiekje belachelijk horen maken. Daarbij: op het moment dat je iemand belachelijk maakt, moet je er dus op rekenen voor Hitler te worden uitgescholden? Waarop moet Lambiekje dan rekenen als-ie weer eens de Holocaust ontkent?quote:Op maandag 30 november 2009 14:54 schreef mediaconsument het volgende:
[..]
In 90% van de gevallen vragen deze mensen daar ook om op het moment dat ze lambiekje weer belachelijk lopen te maken.
Obama --> Hilter: gebeurt ook in zijn eigen land en is niet strafbaar, hoewel het wel verwerpelijk is. Wilders wordt hier vaak ook daarmee vergeleken.quote:Op maandag 30 november 2009 14:57 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Ik heb Obama nog nooit Lambiekje belachelijk horen maken. Daarbij: op het moment dat je iemand belachelijk maakt, moet je er dus op rekenen voor Hitler te worden uitgescholden? Waarop moet Lambiekje dan rekenen als-ie weer eens de Holocaust ontkent?
ban nr. 5 of iets in die richtingquote:Op maandag 30 november 2009 14:57 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Ik heb Obama nog nooit Lambiekje belachelijk horen maken. Daarbij: op het moment dat je iemand belachelijk maakt, moet je er dus op rekenen voor Hitler te worden uitgescholden? Waarop moet Lambiekje dan rekenen als-ie weer eens de Holocaust ontkent?
Waar ik het over heb in jip en janneke taal is dat er grenzen zijn, moment dat er geen voetballer meer op het veld verschijnt wil dat zeggen dat je bepaalde grenzen te buiten bent gegaan.quote:Op maandag 30 november 2009 14:45 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Aha, dus als je van voetbal houdt mag je nooit van een team zeggen dat ze slecht gespeeld hebben ?
En ga je feestvieren als jouw team verliest want je houdt immers van voetbal ?
Zeggen dat iemand een beroerde hoekschop nam is uit den boze ?
Wat doen zij verkeerd?quote:Op maandag 30 november 2009 14:54 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Door de hardnekkige bellenblazers Danny en NorthernStar, ja.
En welk gedeelte van "de mods bepalen die grenzen, niet jij" was het dat jij niet begrijpt ?quote:Op maandag 30 november 2009 15:01 schreef slackster het volgende:
[..]
Waar ik het over heb in jip en janneke taal is dat er grenzen zijn, moment dat er geen voetballer meer op het veld verschijnt wil dat zeggen dat je bepaalde grenzen te buiten bent gegaan.
Zo ingewikkeld is dat toch niet?
Klopt. Het hoeft ook niet verboden te worden en ik wil hier ook niemand voor Hitler uitmaken, maar het is wel een blijk van bereidheid, zeer ver te gaan.quote:Op maandag 30 november 2009 15:01 schreef ToT het volgende:
[..]
Obama --> Hilter: gebeurt ook in zijn eigen land en is niet strafbaar, hoewel het wel verwerpelijk is. Wilders wordt hier vaak ook daarmee vergeleken.
Tja als we weer zeggen dat je bepaalde personen / groepen niet mag uitschelden op basis van je overtuigingen, loopt het voetbalveld heel snel leeg. In dit subforum vindt men het blijkbaar nodig om keihard te schelden naar spelers van het andere team.quote:Op maandag 30 november 2009 15:02 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Klopt. Het hoeft ook niet verboden te worden en ik wil hier ook niemand voor Hitler uitmaken, maar het is wel een blijk van bereidheid, zeer ver te gaan.
geen, maar de afwezigheid van mods met bepaalde affiniteit voor complot theorieën wel.quote:Op maandag 30 november 2009 15:02 schreef _Led_ het volgende:
[..]
En welk gedeelte van "de mods bepalen die grenzen, niet jij" was het dat jij niet begrijpt ?
Dus jij loopt gewoon de crew te bashen hier ?quote:Op maandag 30 november 2009 15:07 schreef slackster het volgende:
[..]
geen, maar de afwezigheid van mods met bepaalde affiniteit voor complot theorieën wel.
als je niet eens leest wat ik schrijf heeft jou bijdrage weing zin vindt je ook niet _led_?
bij een voetbalwedstrijd heb je een voetbal scheidsrechter nodig.
niet een hockey scheidsrechter die zijn roeping is misgelopen.
Ik stel vast een leeg voetbalveld hetgeen jij nog steeds niet begrijpt.quote:Op maandag 30 november 2009 15:08 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Dus jij loopt gewoon de crew te bashen hier ?
Wie begint er?quote:Op maandag 30 november 2009 14:57 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Kip-en-ei verhaal dus.
"Zij schelden hem uit ! Nee hij scheldt mensen uit ! Nee zij schelden hem uit !..." ad infinitum.
Pfff ik kom op wel meer forums die als op sterven na dood worden beschouwd, maar er komen altijd wel nieuwe mensen en dat levert altijd wel weer interessante discussies op.quote:Op maandag 30 november 2009 15:10 schreef slackster het volgende:
[..]
Ik stel vast een leeg voetbalveld
Niet als een gerichte aanval op jouw persoon bedoelt maar heb wel serieuze twijfels over jouw affiniteit met de complot theorie wereld.quote:Op maandag 30 november 2009 15:17 schreef ToT het volgende:
[..]
Pfff ik kom op wel meer forums die als op sterven na dood worden beschouwd, maar er komen altijd wel nieuwe mensen en dat levert altijd wel weer interessante discussies op.
Kap eens een keer met alles op de moderators af te schuiven, het is gewoon niet haalbaar (en indien wel haalbaar: niet wenselijk) om een elitair hoekje van BNW te maken waarin alleen mensen mogen komen die in conspiracies geloven of bereid zijn zich te laten overtuigen.
Ik kan begrijpen dat mensen soms de behoefte hebben aan hun ei kwijt te kunnen zonder gebashed te worden. Daarom had ik al voorgesteld om het zelfde te doen als in TRU: geef soms gewoon in de OP aan dat het in dat specifieke topic niet wenselijk is om teveel tegengas te geven, omdat je even écht de diepte in wil gaan.
Maar ja....dat werd zelfs door degenen die in conspiracies geloven als een slecht idee beschouwd.
Nogmaals: ik zit in het midden qua opvattingen over conspiracies: ik geloof echt wel dat er meer aan de hand is als de meeste mensen denken, maar ik ga niet zo diep als de meeste believers.quote:Op maandag 30 november 2009 15:22 schreef slackster het volgende:
[..]
Niet als een gerichte aanval op jouw persoon bedoelt maar heb wel serieuze twijfels over jouw affiniteit met de complot theorie wereld.
Je bent de gangmakers op dit gebied kennelijk liever arm dan rijk, de bezwaren komen ook altijd uit die richting zelden uit de richting van de honende tribunes van de tegenstanders
Althans dat is mijn indruk, dus kan er naast zitten
Mensen die uit het niks groepen mensen "klaplopers" noemen bijvoorbeeld ?quote:
"Zoals jij", Mediaconsument. Leer ervanquote:Dit is dan ook de manier die trolls zoals jou maar al te graag gebruiken.
Inderdaad, als jij wilt toestaan dat Lambiekje mensen beledigt is het niet meer dan eerlijk dat die mensen dat dan ook bij hem mogen doen.quote:Hierdoor krijg je vrij spel om te beledigen namelijk.
Dat zie ik meestal ook gebeuren hoor. Ik doe dat in ieder geval altijd.quote:En om op je vorige post in te gaan, je mag je best kritisch uitlaten over alle stellingen, echter lijkt het mij duidelijk dat je dit dan ook inhoudelijk doet
Mag ik hieruit opmaken dat je voortaan van plan bent dat te doen ???quote:en op het moment dat het inhoudelijke niet meer mogelijk is, je eerlijk genoeg bent om iemand in bepaalde punten gelijk te geven
Ga je dat nou over meerdere topics uittrekken ?quote:en hem niet gaat lopen beledigen, of in mijn geval, de privacy gaat lopen schenden.
Dat klopt, je hebt dan ook zelden argumenten.quote:Kijk, in de discussies die wij hebben gehad, en dat zijn er inmiddels redelijk veel, heb je mij in al die tijd eigenlijk nergens gelijk in gegeven
Tadaa, ik discussieer dan ook op basis van argumentenquote:ik heb jou in veel punten dan weer wel gelijk gegeven
Ja, het is wel meer mensen opgevallen dat zodra jij een discussie verliest je altijd gaat huilen over de persoon in plaats van de discussie aan te gaan op basis van inhoudelijke argumentenquote:echter blijf ik altijd vallen over dat gedrag en de toon waarop je discussieerd.
Nee hoor, ik vraag vaak genoeg om uitleg.quote:Je gebruikt kritische gedachten die je moeilijk vind om te begrijpen dan ook om de rest van de moeite die ik in de discussie stop voor niets te laten zijn geweest want als jij iets niet begrijpt, dan ligt het aan de ander. De ander is dan gek!
Nee hoor.quote:Mensen die je niet begrijpt, daar mag je alles mee doen wat je wil, uitlachen, uitschelden, aan de schandpaal nagelen, noem maar op. Dat is volgens jou namelijk erg cool. Oftewel zo kom je over.
"je kwetsbaar opstellen" is niet hetzelfde als "je mening niet inhoudelijk kunnen beargumenteren"quote:Dat gedrag heeft weinig met discussieren over een onderwerp te maken. Dat zijn geslepen tactics gebruiken om je tekort aan zelfvertrouwen te kunnen compenseren dmv. de meest makkelijke doelen aan te vallen die er maar zijn. Namelijk mensen die zich kwetsbaar opstellen!
Tuuuuuurlijkquote:Mjah, jij zult jezelf dan ook nooit kwetsbaar opstellen, jij zult dan ook altijd je mening laten verschuilen achter die van de massa, want je weet maar al te goed, dat dit gevaarlijk is.
De makkelijkste manier om maar niet inhoudelijk na te hoeven denken is je 'tegenstander' af te doen als niet-ter-zake-doend. Tevens ook de lafste manier trouwens, wederom inhoudelijke discussie vermijdend.quote:Oftewel in mijn ogen, ben jij een troll, en zijn trolls allemaal bang van hun omgeving!
Neuh, er zijn ook zaken die we zeker weten, en maten van aannemelijkheid.quote:Daarom is het ook zo mooi om te zien dat veel mensen nieteens doorhebben dat we allemaal believers zijn, echter dat we allemaal in andere dingen believen.
Maar over de aannemelijkheid van ideeen juist welquote:Over smaak valt niet te twisten toch?
Hetgeen ik op mijn beurt weer sneu vind, om helemaal in de stress schieten daarover, heb 'n beetje humor..quote:Op woensdag 2 december 2009 21:38 schreef ChungLingSoo het volgende:
Kan iemand weer eens even aan Lambieksje's riem trekken ?
Misschien niet vanuit hier, maar ook vanuit FP enzo.
Mensen als schapen enzo zien en sneu trolls noemen (vanuit zijn positie) geeft mij het recht op te roepen dat zijn ouders uit de ouderlijke macht mogen gezet worden (als ze dat al niet zijn) of op de man af te roepen dat hij aan de medicijnen moet enzo.
(Waar ik gaarne toe bereid toe ben, natuurlijk, maar het blijft een discussie-forum)
quote:Op woensdag 2 december 2009 21:43 schreef slackster het volgende:
[..]
Hetgeen ik op mijn beurt weer sneu vind, helemaal in de stress schieten daarover, heb 'n beetje humor..
Zonder hem word het wel n erg leeggelopen en saaie boel op de BNW
Dus als ik maar voldoende schop krijg ik meer vrijheid omdat niemand er meer wakker van ligt ? Ook al verkloot ik interessante discussies ?quote:Op woensdag 2 december 2009 21:50 schreef ToT het volgende:
Eens met ChungLingSoo, maar idd ook met slackster!Ik zag zijn posts, maar ik denk dat akelig weinig mensen meer wakker liggen van zijn geschop, toch?
Als hij door blijft gaan of echt over de schreef gaat, krijgt hij wel een tik over z'n neus hoor!
Weet ik ookquote:Op woensdag 2 december 2009 22:03 schreef ToT het volgende:
Take it easy!Hij heeft echt niet meer rechten, maar bij sommige mensen is het gewoon genetisch onmogelijk om altijd volgens de geldende fatsoensnormen te posten. (In beide "kampen", ook al vinden sommigen dat ik niet zo zou mogen rederneren.)
Opmerkingen van sommige mensen moet je soms even met een korreltje zout nemen, tot het idd wel te ver gaat.heeft bijvoorbeeld ook nog geen permban!
Leer dingen te relativeren, des te langer duurt het voor je aan een harttransplantatie toe bent.
idd., ik ben in BNW en TRU wel wat gewend qua onsamenhangendheid en slecht Nederlands enz., maar hier kan ik echt geen chocola van maken...quote:
Jammer.. Succes hier in je eentje ToTquote:Op woensdag 16 december 2009 01:17 schreef ToT het volgende:
Overigens ook hier maar ff het bericht die ik ook in het slowchattopic onder de aandacht heb gebracht: Dragorius stopt op BNW
Veel info kunnen we er niet over geven, behalve dat Dragorius door omstandigheden de komende tijd niet meer online komt. (Niet alleen op Fok)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |