Ik doe het meer om te oefenen, ze maken me echt af onlinequote:Op vrijdag 16 oktober 2009 19:13 schreef Tim86 het volgende:
Montolivo is fantastisch op 10 bij mijn Ajax. Verder lijkt Gourcuff me ook wel tof, maar daar heb ik nooit mee gespeeld. Diego kan je ook nog aan denken. Is manager mode met Real nou leuk btw? Valt nog weinig te bereiken lijkt me..
Ik heb gewoon 1 jaar FIFA09 online gespeeld, de switch naar 10 is echt ontzettend groot en heb er nog steeds moeite mee.quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 19:16 schreef Tim86 het volgende:
Kan je beter met een mindere ploeg aan de gang gaan, dan leer je echt hoe je met slimheid duels kan winnen en ontwijken in sommige gevallen. Met Real win je die duels moeiteloos. Tenzij je online ook alleen maar met de echte topploegen wil gaan spelen natuurlijk, maar dat lijkt me ook saai worden.
Arshavinquote:Op vrijdag 16 oktober 2009 19:07 schreef Edwinuss het volgende:
Wat is Kaka langzaam zeg, hij is ook niet zo goed in de fysieke duellen, ben van plan om hem te gaan verkopen. Iemand een idee wie z'n potentiële vervanger kan worden?
Hehe, nice. Maar was het een 'bewussie'?quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 20:16 schreef Edwinuss het volgende:
http://www.easportsfootball.co.uk/media/play/video/11649080
Ik post em gewoon nog een keer
Ik heb het doelpunt niet zelf gemaakt, dat moet ik er wel bij zeggen.quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 21:59 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Hehe, nice. Maar was het een 'bewussie'?
Het is wat met die vriendinnenquote:Op vrijdag 16 oktober 2009 22:04 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Ik heb het doelpunt niet zelf gemaakt, dat moet ik er wel bij zeggen.
Een vriendin van me wou eens proberen
Je kan dus aannemen dat het niet bewust was. Ze bakte er daarna trouwens niks meer van.
Laat ze lekker.quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 22:10 schreef Edwinuss het volgende:
Pro Evolution Soccer 2010
Kom op jongens, bashen die handel.
Ik heb de demo op de ps3 gedaan en ik schrok me helemaal wild van die graphics, tering wat ziet dat er dat mooi uit.. Neemt niet weg dat de gameplay heel houterig is. Het scoren van goals gaat trouwens wel heel erg gemakkelijk in pes!quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 22:10 schreef Edwinuss het volgende:
Pro Evolution Soccer 2010
Kom op jongens, bashen die handel.
Het ziet er mooi uit?quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 22:18 schreef GieJay het volgende:
[..]
Ik heb de demo op de ps3 gedaan en ik schrok me helemaal wild van die graphics, tering wat ziet dat er dat mooi uit.. Neemt niet weg dat de gameplay heel houterig is. Het scoren van goals gaat trouwens wel heel erg gemakkelijk in pes!
Mijn ps3 pakt geen cds, maw, probeer um nou eerst maar is zelf..quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 22:19 schreef SoldMayor het volgende:
[..]
Het ziet er mooi uit?
Had je niet toevallig gewoon de cd van pes 6 er in zitten ofzo?
Ja ik ben net kampioen geworden en ben dus met mijn 2e seizoen bezig, maar ik zie geen europese wedstrijden in de Kalender staan ook staan er alleen nog maar friendlies bij oranje.quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 23:16 schreef emokid het volgende:
Eerste seizoen is altijd zonder, je kwalificeert je. Seizoen daarop zul je zien dat er wél CL wedstrijden zijn ingepland.
Hmm das zeker een groot minpunt!!quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 23:25 schreef Tim86 het volgende:
Be a Pro heeft dat niet volgens mij..was vorig jaar ook niet. Alleen bij Manager Mode. Idd een groot minpunt.
Jij hebt het over manager mode, in be a pro is dat helaas niet zo. Minpunt inderdaad.quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 23:16 schreef emokid het volgende:
Eerste seizoen is altijd zonder, je kwalificeert je. Seizoen daarop zul je zien dat er wél CL wedstrijden zijn ingepland.
Dat is één van de weinige dingen die ik mis bij BAP. Het feit dat er weinig competitie element in zit. Erg jammer.quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 23:25 schreef Tim86 het volgende:
Be a Pro heeft dat niet volgens mij..was vorig jaar ook niet. Alleen bij Manager Mode. Idd een groot minpunt.
Ja, kan gewoon. Ook als de ander er geen heeft. Speel zelf nooit met zo'n ding, maar krijg vaak op mijn tv ineens zo'm mompelende Pikey die me uit wil scheldenquote:Op zaterdag 17 oktober 2009 10:58 schreef Dirkos1987 het volgende:
Is het eigenlijk ook mogelijk om met headset te praten tegen je tegenstander? en kan het dan alleen als je er beide 1 hebt of ook als 1 iemand er een heeft?
Wist helemaal niet dat FIFA10 op de iPhone te spelen was!quote:Op zondag 18 oktober 2009 13:23 schreef tony3005 het volgende:
Spelen jullie deze game ook op de iPhone (lees hier meer)? Ik heb hem nu sinds een paar dagen en ben maximaal verslaafd
Bij mij ook al eens gebeurd dat de keeper duidelijk buiten het strafschop gebied stond maar hij liep rustig terug om de bal uit te trappen.quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 22:49 schreef Alfje het volgende:
Ik speelde afgelopen woensdag een paar potjes met vrienden 2 vs 2 en we kwamen wel een bizarre bug tegen, de keeper had de bal in zijn handen en liep naar voren, maar omdat er een speler opd e grond lag sprong hij erover heen maar hij kwam ver buiten het strafschopgebied terecht met de bal nog in zijn handen.
Hij rende snel terug en het spel ging gewoon verder.
heb ik ook meegemaakt, was wel raar, maar ik had wel verwacht dat er niet voor gefloten zou worden aangezien het niet mogelijk is in de game om er voor te kiezen met de keeper buiten het strafschopgebied te komen met de bal in de hand.quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 22:49 schreef Alfje het volgende:
Ik speelde afgelopen woensdag een paar potjes met vrienden 2 vs 2 en we kwamen wel een bizarre bug tegen, de keeper had de bal in zijn handen en liep naar voren, maar omdat er een speler opd e grond lag sprong hij erover heen maar hij kwam ver buiten het strafschopgebied terecht met de bal nog in zijn handen.
Hij rende snel terug en het spel ging gewoon verder.
Ik heb er 1565.quote:Op zondag 18 oktober 2009 22:34 schreef GieJay het volgende:
Ik heb nog steeds het gevoel dat mensen denken onder het verlies uit te komen door heel snel het spel af te sluiten. Ik heb vrijwel nog nooit een wedstrijd helemaal afgemaakt. Als de wedstijd is afgelopen en de rematch ding komt in beeld dan krijg ik meestal: Connection lost..Zo heeft iemand ipv met 3-2 te verliezen met 3-0 verloren..
Nu trouwens wel een leuke pot, spanje duitsland, ik scoor de 3-2 in de 118e minuut
Edit: Kzit nu trouwens op 1033 punten.. Hoeveel jullie?
Had ik ook.quote:Op maandag 19 oktober 2009 12:10 schreef Friesz het volgende:
Sjezus wat is dat bestuur streng zeg. Deed de managermode. Stond mooi bovenaan met Arsenal na een wedstrijd of 25, reputatiebalkje was aardig vol gelopen. Daarna speelde ik om FA Cup tegen ploeg uit Championship en verloor met 0-1 door veel pech. In een keer balkje zowat tot minimum gedaald. Daarna gelijkgespeeld tegen Chelsea en werd ik ontslagen
Ik had hem inderdaad op amateur gezetquote:Op maandag 19 oktober 2009 15:49 schreef Tim86 het volgende:
Zo had ik laatst ook gescoord ja
Alleen niet op amateur
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |