Dat doen, en aangifte doen van diefstal van de telefoons. En van afpersing.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 02:29 schreef marcel-o het volgende:
Binnen 24 uur kan je alles opzeggen
moet je ook wel alle tel's inleveren
Voor aangiftes hebben ze om half 3 's nachts inderdaad geen tijd.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 02:33 schreef Yi-Long het volgende:
Fijn ook weer om te horen dat de politie er 'geen tijd' voor heeft(!)
TS zegt dat ze DIRECT naar de politie is gegaan, dus ik neem aan dat dat nog voor 9 uur s'avonds is geweest.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 02:36 schreef Dhr.Donder het volgende:
[..]
Voor aangiftes hebben ze om half 3 's nachts inderdaad geen tijd..
In zo'n geval ben je gewoon morgenochtend de eerste.
Leve Code10 en wat je er aan kan verdienenquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 02:42 schreef stevenmac26 het volgende:
Dit gebeurt helaas vaker maar meestal pakken ze toch de iets minder slimme mensen. Ik heb in een winkel gewerkt en we hebben vaak pogingen gehad van dit soort vreemde gasten die dan via primeline een dure laptop wilden kopen. Alleen als je het niet vertrouwde dan kon je iets aanvinken en dan kon je de aanvraag afmaken maar die werd hoe dan ook afgekeurd. Het is echt toch treurig gesteld met de mensheid tegewoordig
hehe een kennerquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 02:45 schreef marcel-o het volgende:
[..]
Leve Code10 en wat je er aan kan verdienen![]()
quote:
Die hebben daar een fraude-afdeling voor, maar die zullen er waarschijnlijk wel erg moeilijk over doen dat er niet meer actie is ondernomen om de schade te beperken (aangifte en blokkeren). Het is gelet op de omschrijving van de situatie namelijk onwaarschijnlijk dat de politie van een dergelijke zaak zelfs geen aangifte heeft willen opnemen. Wat voor gesprek heeft zij met de politie gehad? Is ze soms gewoon langsgegaan met de opmerking dat ze aangifte wilde doen van diefstal? Dan is het niet zo raar dat ze haar afwimpelen.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 02:26 schreef Martinovibes het volgende:
Maar de providers/operators , hoe gaan die met dat soort zaken om?
Alsof dat een reet uitmaakt.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 02:35 schreef Banjerkanjer het volgende:
Heeft ze haar handtekening gezet bij het afsluiten van die abonnementen?
Sommige mensen laten zich erg gemakkelijk intimideren. Meestal niet meer dan een id en geld afpakken en een beetje schreeuwen en gemeen kijken.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 02:46 schreef Sounddragon het volgende:
Ik ben overigens ernstig benieuwd wat het 'dwangmiddel' was, dat ze dat zomaar allemaal deed, en hoe ze aan die 'vriendin' kwam..
Ik ben bang dat je helemaal gelijk hebt maar...........quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:05 schreef 700MB het volgende:
[..]
Die hebben daar een fraude-afdeling voor, maar die zullen er waarschijnlijk wel erg moeilijk over doen dat er niet meer actie is ondernomen om de schade te beperken (aangifte en blokkeren). Het is gelet op de omschrijving van de situatie namelijk onwaarschijnlijk dat de politie van een dergelijke zaak zelfs geen aangifte heeft willen opnemen. Wat voor gesprek heeft zij met de politie gehad? Is ze soms gewoon langsgegaan met de opmerking dat ze aangifte wilde doen van diefstal? Dan is het niet zo raar dat ze haar afwimpelen.
Als ze nu nog niet met de providers heeft gebeld om uit te laten zoeken of er nummers op haar naam zijn afgesloten om die te laten blokkeren kan ze er vanuit gaan dat de kosten die al gemaakt zijn (en gaan worden tot het moment van wel blokkeren) voor haar zijn.
Sowieso kan ze er vanuit gaan dat ze komende jaren geen nieuw abonnement zal kunnen afsluiten.
Nou en of dat wat uitmaaktquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:07 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Alsof dat een reet uitmaakt.
Haar wil is gebrekkig gevormd, dus is de overeenkomst niet geldig. Immers valt bedreiging onder één van de categorieën van wilsgebreken. En wat beschouwt de wet als bedreiging? Er is sprake van bedreiging als iemand met ongewone pressiemiddelen een ander beweegt tot het aangaan van een rechtshandeling.
Ik ben rechtenstudent, voor zover je nog vragen hebt.
quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:07 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Alsof dat een reet uitmaakt.
Haar wil is gebrekkig gevormd, dus is de overeenkomst niet geldig. Immers valt bedreiging onder één van de categorieën van wilsgebreken. En wat beschouwt de wet als bedreiging? Er is sprake van bedreiging als iemand met ongewone pressiemiddelen een ander beweegt tot het aangaan van een rechtshandeling.
Ik ben rechtenstudent, voor zover je nog vragen hebt.
quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:10 schreef Banjerkanjer het volgende:
Mijn pleegdochter kon destijds ook geen aangifte doenProbleem is namelijk, dat het een nogal bekende methode is die al heel veel jaren voorkomt. Die telefoons komen nooit meer terug, die zijn allang doorverkocht en ws is er al voor een vermogen mee gebeld naar Marokko en Turkije (bijvoorbeeld). Bewijs maar eens dat jij werkelijk onder druk bent gezet, en niet zelf de poet hebt gevangen.
jij snapt hem en daarom ben ik midden in de nacht aan het bellen!quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:10 schreef Banjerkanjer het volgende:
Mijn pleegdochter kon destijds ook geen aangifte doenProbleem is namelijk, dat het een nogal bekende methode is die al heel veel jaren voorkomt. Die telefoons komen nooit meer terug, die zijn allang doorverkocht en ws is er al voor een vermogen mee gebeld naar Marokko en Turkije (bijvoorbeeld). Bewijs maar eens dat jij werkelijk onder druk bent gezet, en niet zelf de poet hebt gevangen.
Hmmm, dat opent wel mogelijkhedenquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:07 schreef 700MB het volgende:
[..]
Sommige mensen laten zich erg gemakkelijk intimideren. Meestal niet meer dan een id en geld afpakken en een beetje schreeuwen en gemeen kijken.
Maar natuurlijk.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:12 schreef Martinovibes het volgende:
[..]
Mocht het zover komen wil ik graag van je diensten gebruik maken
Heel verstandig!quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:12 schreef Martinovibes het volgende:
[..]
[..]
[..]
jij snapt hem en daarom ben ik midden in de nacht aan het bellen!
Mocht het zover komen wil ik graag van je diensten gebruik maken
Dat spreekt elkaar eigenlijk een beetje tegen.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:10 schreef Banjerkanjer het volgende:
Mijn pleegdochter kon destijds ook geen aangifte doenProbleem is namelijk, dat het een nogal bekende methode is die al heel veel jaren voorkomt.
Daarom doet de provider er ook moeilijk over, maar voor de politie moet dat voor de aangifte niet uitmaken, afhankelijk van de situatie en het verhaal is het niet perse het 'slachtoffer' dat dat bewijs moet leveren.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:10 schreef Banjerkanjer het volgende:
Die telefoons komen nooit meer terug, die zijn allang doorverkocht en ws is er al voor een vermogen mee gebeld naar Marokko en Turkije (bijvoorbeeld). Bewijs maar eens dat jij werkelijk onder druk bent gezet, en niet zelf de poet hebt gevangen.
quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:13 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Hmmm, dat opent wel mogelijkheden![]()
Ik vind het een erg apart verhaal, maargoed, het is een meid.. kan het me ook wel een beetje voorstellen.. maar dat het zó makkelijk is ??
Mensen kloppen om de raarste redenen bij de politie aan en raken om nog vreemdere redenen overstuur. Als er net een paar voor haar aan langs zijn geweest die helemaal hysterisch waren om ontzettend onnozele dingen en zij komt niet verder dan 'telefoon gestolen'. Tja...quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:11 schreef Martinovibes het volgende:
Ik neem aan dat de politie iemand wel serieus neemt als ze helemaal overstuur daar aankomt
In het ideale geval omdat ze zelf moet bellen, in het slechtste geval is het beleid dat ze het zelf maar uit moet zoeken.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:11 schreef Martinovibes het volgende:
T mobile KPN Telfort , Tele2 , enz enz lopen bellen en bijallemaal is er een meding in het systeem gezet , waarom Vodafoine dan niet ?
Nou nee, juist omdat de methode zo bekend is en veel voorkomt, zijn er natuurlijk ook mensen die doen alsof ze slachtoffer van die praktijken zijn geworden en een valse aangifte doen. Ook dat komt voor namelijk. Mja, dan ligt het een beetje aan je reputatie bij de politie, in hoeverre je serieus genomen wordt. Mijn pleegdochter had niet zo'n denderende reputatie.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:16 schreef 700MB het volgende:
[..]
Dat spreekt elkaar eigenlijk een beetje tegen.
Ja, maar dan ligt het dus aan haar (reputatie) en niet echt aan de gebruikte methode.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:20 schreef Banjerkanjer het volgende:
Mja, dan ligt het een beetje aan je reputatie bij de politie, in hoeverre je serieus genomen wordt. Mijn pleegdochter had niet zo'n denderende reputatie.
Jawel, aan beide. Nadien heb ik meer ervaringen hierover aangehoord.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:21 schreef 700MB het volgende:
[..]
Ja, maar dan ligt het dus aan haar (reputatie) en niet echt aan de gebruikte methode.
Je hebt ze er tussen die overal van in paniek raken. Een beetje boos kijken en ze huilt al. Dat zou overigens ook wel verklaren waarom ze er niet uit kwam bij de politie, een en al gegil zonder dat er een zinnig woord uit komt.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:13 schreef Sounddragon het volgende:
Hmmm, dat opent wel mogelijkheden![]()
Ik vind het een erg apart verhaal, maargoed, het is een meid.. kan het me ook wel een beetje voorstellen.. maar dat het zó makkelijk is ??
Zij is juist 180 graden anders , grote muil , nooit bang , een echte durfal , maar wel heel erg knap! en daar zit het probleem denk ik!quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:24 schreef 700MB het volgende:
[..]
Je hebt ze er tussen die overal van in paniek raken. Een beetje boos kijken en ze huilt al. Dat zou overigens ook wel verklaren waarom ze er niet uit kwam bij de politie, een en al gegil zonder dat er een zinnig woord uit komt.
Ja klopt, ze doen dan een rondje door de stad, overal 1 abonnement afsluiten en door naar de volgende. Waarschijnlijk zijn het dezelfde gasten, hoe oud is die vriendin?quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:24 schreef Martinovibes het volgende:
Goed , even wat meer uitleg .
Zij werd dus opeen op harde hand meegenomen
Ze moest met 5 ( antillianen )mee ( wat een vriendin is dat zeg )
4 man bleef buiten staan en een ging elke keer mee naar binnen
Ik wil even duidelijk maken dat het niet alleen in the phone house is gebeurt maar ook in andere zaken, ik bedoel , je sluit niet 7 abbo's af in een zaak
Het liefste zou je die gasten persoonlijk te grazen nemen , en dat kan ook maar wij willen die problemen niet hebben , want we kennen allemaal de methodiek van het OM!
Maar het liefste ......................................Motorkap!
quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:27 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Ja klopt, ze doen dan een rondje door de stad, overal 1 abonnement afsluiten en door naar de volgende. Waarschijnlijk zijn het dezelfde gasten, hoe oud is die vriendin?
En dus is de conclusie dat ze in elke zaak waar ze geweest zijn een 'connectie' hebben? Wat is anders het nut van specifiek vermelden dat ze in 1 zaak een connectie hebben maar ze vervolgens toch naar meerdere winkels gaan. En als ze juist een handlanger in de winkel hebben, dan is het niet alleen zonder probleem mogelijk om 7 abonnementen af te sluiten, maar dan hoeft ze helemaal niet mee, dan laten ze haar op een rustige plek gewoon wat formulieren invullen, nemen ze haar id mee, en de handlanger voert het gewoon in. Het is dan wat onlogisch om zoveel risico te lopen om haar mee te nemen.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:24 schreef Martinovibes het volgende:
Ik wil even duidelijk maken dat het niet alleen in the phone house is gebeurt maar ook in andere zaken, ik bedoel , je sluit niet 7 abbo's af in een zaak
Dat ze zo lijkt te zijn wil niet zeggen dat ze ook zo is als het er echt op aan komt. En dat ze zich tegen jou zo gedraagt wil niet zeggen dat ze dat bij iedereen doet/kan.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:24 schreef Martinovibes het volgende:
Zij is juist 180 graden anders , grote muil , nooit bang , een echte durfal ,
quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:24 schreef Martinovibes het volgende:
maar wel heel erg knap! en daar zit het probleem denk ik!
Eigenlijk hoop ik stiekum op wat meer concrete informatie maar je hebt gelijkquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:32 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Ok, meestal zijn ze jonger. Loverboycircuit enzo...
quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:33 schreef 700MB het volgende:
[..]
En dus is de conclusie dat ze in elke zaak waar ze geweest zijn een 'connectie' hebben? Wat is anders het nut van specifiek vermelden dat ze in 1 zaak een connectie hebben maar ze vervolgens toch naar meerdere winkels gaan. En als ze juist een handlanger in de winkel hebben, dan is het niet alleen zonder probleem mogelijk om 7 abonnementen af te sluiten, maar dan hoeft ze helemaal niet mee, dan laten ze haar op een rustige plek gewoon wat formulieren invullen, nemen ze haar id mee, en de handlanger voert het gewoon in. Het is dan wat onlogisch om zoveel risico te lopen om haar mee te nemen.
[..]
Dat ze zo lijkt te zijn wil niet zeggen dat ze ook zo is als het er echt op aan komt. En dat ze zich tegen jou zo gedraagt wil niet zeggen dat ze dat bij iedereen doet/kan.
[..]
Wat voor aanwijzingen gaan ze op die beelden aantreffen dan?quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:35 schreef Martinovibes het volgende:
Dat ICM de CAM beelden moet de politie weer van wat minutie voorzien...................hoop ik!
Porren in de zij ETC ETCquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:38 schreef 700MB het volgende:
[..]
Wat voor aanwijzingen gaan ze op die beelden aantreffen dan?
Die gasten zijn allang bekend hoor, bij de politie. Maar ze zijn nauwelijks op te pakken. Ze wonen niet op een vast adres, het is een netwerk wat zich uitspreidt over Den Haag, Rotterdam, Roozendaal en Antwerpen. Ze wonen steeds hooguit een maandje ergens, en rouleren continue tussen die steden. Vandaar dat (met name de zedenpolitie) zich voornamelijk richt op de slachtoffers en dagelijks een rondje doet en de meiden aanspreekt (als ze oud genoeg zijn om idd achter het raam te werken). Op die manier houden ze dan toch nog een oogje in het zeil.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:35 schreef Martinovibes het volgende:
[..]
Eigenlijk hoop ik stiekum op wat meer concrete informatie maar je hebt gelijk
Een ding is duidelijk, zij trapt niet in die pratjes maar mooi dat je het fenomeen loverboy aanstreeft , dat gaan we NL in de aangifte meenemen !
Dat ICM de CAM beelden moet de politie weer van wat minutie voorzien...................hoop ik!
Ala ze vlak achter elkaar steeds met iemand anders in verschillende winkels in beeld is, dan is dat wel iets dat een deel van haar verhaal kan bevestigen, maar het is maar de vraag of dergelijke details als porren goed zichtbaar zijn.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:38 schreef Martinovibes het volgende:
Porren in de zij ETC ETC
Waarom dan niet die gasten aanpakken!?quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:40 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Die gasten zijn allang bekend hoor, bij de politie. Maar ze zijn nauwelijks op te pakken. Ze wonen niet op een vast adres, het is een netwerk wat zich uitspreidt over Den Haag, Rotterdam, Roozendaal en Antwerpen. Ze wonen steeds hooguit een maandje ergens, en rouleren continue tussen die steden. Vandaar dat (met name de zedenpolitie) zich voornamelijk richt op de slachtoffers en dagelijks een rondje doet en de meiden aanspreekt (als ze oud genoeg zijn om idd achter het raam te werken). Op die manier houden ze dan toch nog een oogje in het zeil.
quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:43 schreef Sounddragon het volgende:
Hmmzz.. samenvattend:
Je bent lazerus, dat meisje is een leukerdje van 23, zit nu zwaar in een dip en je hebt heel, heel veel medelijden met haar en hangt nu even de prins op het witte paard uit..
I wonder where this is gonna end![]()
Je weet iig wat je moet doen als ze niet meewerkt
Dan moet je ze wel kunnen vinden, en...quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:47 schreef Martinovibes het volgende:
Waarom dan niet die gasten aanpakken!?
... de meeste slachtoffers durven niet te getuigen.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:47 schreef Martinovibes het volgende:
Blijkbaar is de bewijslast in NL nogal een probleem .......echt om te janken!
Ik neem aan van wel eigenlijkquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:43 schreef 700MB het volgende:
[..]
Ala ze vlak achter elkaar steeds met iemand anders in verschillende winkels in beeld is, dan is dat wel iets dat een deel van haar verhaal kan bevestigen, maar het is maar de vraag of dergelijke details als porren goed zichtbaar zijn.
Ik begin te geloven dat je echt weet waarover je praat.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:51 schreef 700MB het volgende:
[..]
Dan moet je ze wel kunnen vinden, en...
[..]
... de meeste slachtoffers durven niet te getuigen.
Voor de Politie schijnt dit nogal lastig te zijn, ook omdat die meiden (uit angst en onder druk) ze steeds weer van een alibi voorzien en gewoon alles glashard ontkennen als het erop aan komt. Aan de andere kant is het zo, dat wanneer er een poging tot arrestatie wordt gedaan dmv een inval in een woning, er vaak of ineens iemand anders in die woning woont, of dat de woning ineens leeg staat. Maar op dat moment lopen er meteen ook een aantal (waaronder ook minderjarige) meisjes werkelijk levensgevaar. Schiet niet op allemaal.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:47 schreef Martinovibes het volgende:
[..]
Waarom dan niet die gasten aanpakken!?
Dat is echt iets waarmee je BIjv de PVV de wind uit de zeilen kan nemen, dit is echt een praktijkvoorbeeld
Waar gaat dit over , men weet om wie het gaat maar men doet niks
Blijkbaar is de bewijslast in NL nogal een probleem .......echt om te janken!
Jij schtest een probleem waar ik me echt in kan vinden , ik zal daar morgen ook wat meer vragen over stellen aan haar
Feit blijft dat we dit moeten oplossen , naar haar zeggen is er voor meer dan 7000 aan abbo's afgesloten
[..]
Nee , zo zit het niet!
Maar het si wel een hele leuke meid !
Maar nogmaals , het is mijn gevoel tegen onrecht dat nu spreekt en dat had ik ook bij een levende grindtegel gedaan!
Die gasten weten echt wel hoe de camera's overal hangen, die gaan niet zichtbaar lopen porren op de cameraquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:51 schreef Martinovibes het volgende:
[..]
Ik neem aan van wel eigenlijk
Waarom zou een camera dat soort handelingen niet registreren ?
quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:55 schreef Martinovibes het volgende:
Beste mensen , ik ga nu naar bed , ik beloof jullie dat ik jullie op de hoogte hou!
TVP dus!!!
Die meid waar ik het nu over heb hangt ze met plezier op !, geen enkel probleem!quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:55 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Voor de Politie schijnt dit nogal lastig te zijn, ook omdat die meiden (uit angst en onder druk) ze steeds weer van een alibi voorzien en gewoon alles glashard ontkennen als het erop aan komt. Aan de andere kant is het zo, dat wanneer er een poging tot arrestatie wordt gedaan dmv een inval in een woning, er vaak of ineens iemand anders in die woning woont, of dat de woning ineens leeg staat. Maar op dat moment lopen er meteen ook een aantal (waaronder ook minderjarige) meisjes werkelijk levensgevaar. Schiet niet op allemaal.
Nee hoor, zo simpel is het echt niet. Het is een behoorlijk groot netwerk. Eentje oppakken, lost niets op maar brengt wel een aantal meiden in levensgevaar.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:58 schreef Martinovibes het volgende:
[..]
[..]
Die meid waar ik het nu over heb hangt ze met plezier op !, geen enkel probleem!
Wat je zegt over die arrestaties is natuurlijk lastig .
Als die gasten als een soort nomaden leven is het moeilijk! maar aan de andere kant....als die gasten nou ( in het gunstigste geval ) opgerot zijn dan zij die meiden ook vrij!
Mensen....welterusten, keep you informed!
Ze registreren het wel, maar de kwaliteit van de opnames zijn gewoon niet goed genoeg om dat soort dingen te registeren. Dat heeft verschillende oorzaken maar opslagcapaciteit is daarbij wel een belangrijke. Ooit naar die hakkelende, schokkerige beelden gekeken bij Opsporing Verzocht? Die bewakingscameras nemen meestal maar een beeld per seconde of halve seconde op, dan kunnen ze een langere tijdsperiode opslaan.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:51 schreef Martinovibes het volgende:
Waarom zou een camera dat soort handelingen niet registreren ?
Dat zegt ze nu, en dat zeggen ze allemaal vantevoren. Maar als het er echt op aan komt en ze oog in oog komen te staan met de daders, dan piepen ze wel anders. Ook omdat ze weet (en anders zorgen ze wel dat ze dat wet) dat ze vriendjes hebben die ze zelf niet kent, maar die haar wel kennen.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:58 schreef Martinovibes het volgende:
Die meid waar ik het nu over heb hangt ze met plezier op !, geen enkel probleem!
Dat is in het allergunstigste geval ja. Het alternatief is dat de meiden die er diep genoeg inzitten ook verdwijnen. En op een ander plek beginnen ze weer opnieuw met andere meiden dus daar schiet je ook weinig mee op.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:58 schreef Martinovibes het volgende:
Als die gasten als een soort nomaden leven is het moeilijk! maar aan de andere kant....als die gasten nou ( in het gunstigste geval ) opgerot zijn dan zij die meiden ook vrij!
Een tvp in een topic dat jezelf geopend hebt , hoe hard kun je falenquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:55 schreef Martinovibes het volgende:
Beste mensen , ik ga nu naar bed , ik beloof jullie dat ik jullie op de hoogte hou!
TVP dus!!!
Zo zal het ook zeker gegaan zijn, probleem is nu alleen wel, dat die gasten alle persoonlijke info hebben van de vriendin van TS.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 04:13 schreef 700MB het volgende:
[..]
Dat zegt ze nu, en dat zeggen ze allemaal vantevoren. Maar als het er echt op aan komt en ze oog in oog komen te staan met de daders, dan piepen ze wel anders. Ook omdat ze weet (en anders zorgen ze wel dat ze dat wet) dat ze vriendjes hebben die ze zelf niet kent, maar die haar wel kennen.
[..]
Dat is in het allergunstigste geval ja. Het alternatief is dat de meiden die er diep genoeg inzitten ook verdwijnen. En op een ander plek beginnen ze weer opnieuw met andere meiden dus daar schiet je ook weinig mee op.
Maar ik acht het gezien de omschrijving onwaarschijnlijk dat de dame waar dit topic over gaat er al zo diep inzit. Daarvoor lijkt het verhaal teveel op een incident. Misschien dat een vriendin van haar (degene waar ze naartoe ging wellicht) dat wel zit, en dat dat is waar ze druk mee hebben uitgeoefend 'als je niet meewerkt overkomt haar wat' oid.
quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:43 schreef Sounddragon het volgende:
Je bent lazerus, dat meisje is een leukerdje van 23, zit nu zwaar in een dip en je hebt heel, heel veel medelijden met haar en hangt nu even de prins op het witte paard uit..
Ja, want in Amerika lopen die wel gewoon rond om mensen af te knallenquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 07:53 schreef PerryVogelbekdier het volgende:
hmm lastige zaak..
Jammer dat we hier in NL geen soort van Charles Bronson / Steven Seagal hebben die al dat tuig gewoon afknalt. Zou een hoop problemen voorkomen..
Een bankpas is nu al voldoende.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 08:12 schreef Technofreakzz het volgende:
maar ik moet altijd een bankafschrift laten zien als ik een abbo afsluit.. die had ze toevallig bij zich toen ze naar die (vriendin) ging? het klinkt meer als een broodje aap verhaal
Sterker nog, steeds vaker is een bankafschrift niet meer geldig als "bewijsje" bij het afsluiten van een abo. Bankpas + 1 cent pinnen + id.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 08:12 schreef Technofreakzz het volgende:
maar ik moet altijd een bankafschrift laten zien als ik een abbo afsluit.. die had ze toevallig bij zich toen ze naar die (vriendin) ging? het klinkt meer als een broodje aap verhaal
En dan? 5 Antillianen die je begeleiden naar een plaats waar ze jou voor je geweldige medewerking bedanken?quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 08:35 schreef Karina het volgende:
TVP even volgen dit, zo'n vreemd verhaal, het klinkt inderdaad een beetje als een broodje aap. Als je onder dwang naar een of andere winkel wordt genomen om een abonnement af te sluiten en je bent bang, dan ga je in die winkel toch heel hard staan gillen/schoppen, weet ik wat?
Zo'n winkel is altijd in een winkelstraat/winkelcentrum, dus iemand zal je heus wel horen, en in een winkel zijn meestal ook wel andere klanten en ander personeel. Ik vind het maar een raar verhaal.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 08:39 schreef caspervc het volgende:
[..]
En dan? 5 Antillianen die je begeleiden naar een plaats waar ze jou voor je geweldige medewerking bedanken?
quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 08:46 schreef boskameel het volgende:
Tvp, ben nog op zoek naar een goed abonnement. Welke bleek de goedkoopste van die 7?
Wat? Hij heeft alle providers al gebeld, terwijl dat zijn taak niet eens is.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 08:43 schreef Strolie75 het volgende:
TS zit nog steeds zijn roes uit te slapen ipv in actie te komen zie ik.
Ja en je vult toch niet je echte gegevens in ofzo, maar een verkeerde bankrekeningnummer.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 08:40 schreef Karina het volgende:
[..]
Zo'n winkel is altijd in een winkelstraat/winkelcentrum, dus iemand zal je heus wel horen, en in een winkel zijn meestal ook wel andere klanten en ander personeel. Ik vind het maar een raar verhaal.
Als je in zo'n winkel keihard zegt dat je dit van die jongens onder dwang moet doen, dan zal er toch wel íemand in actie komen. Denk ik danquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 08:40 schreef Karina het volgende:
[..]
Zo'n winkel is altijd in een winkelstraat/winkelcentrum, dus iemand zal je heus wel horen, en in een winkel zijn meestal ook wel andere klanten en ander personeel. Ik vind het maar een raar verhaal.
Dat dusquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 09:20 schreef Sjeen het volgende:
Nooit gedacht dat ik dezelfde gedachtengang zou hebben als Kasta...
*topic volgt
3x verkeerde pin en je pas is geblokkeerd... geen abbo meer mogelijk 1quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 08:35 schreef Luc_Nilis_PSV het volgende:
[..]
Sterker nog, steeds vaker is een bankafschrift niet meer geldig als "bewijsje" bij het afsluiten van een abo. Bankpas + 1 cent pinnen + id.
Het is toch ook verschrikkelijk met de politie in dit land. Ik advisier die shit meteen te retouren morgen net zolang zeiken/klagen tot ze je aangifte opnemen. Daarna die lui eens op zoeken...quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 02:33 schreef Yi-Long het volgende:
Fijn ook weer om te horen dat de politie er 'geen tijd' voor heeft(!)
Tja, wat kun je doen!? Toch maar door blijven zeiken bij de politie totdat ze het wel serieus nemen, I guess. Aangifte doen etc van afpersing, bedreiging, etc etc.
Maar goed, de politie doet er toch geen flikker aan, dus tja... she's shit outta luck, I'm affraid.
Heb niet een te hoge pet op van de politie.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 09:24 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Kan me ook eigenlijk niet voorstellen dat je zo weggestuurd word bij de politie als het verhaal zo helder is als TS het doet voorkomen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |