Ja, want in Amerika lopen die wel gewoon rond om mensen af te knallenquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 07:53 schreef PerryVogelbekdier het volgende:
hmm lastige zaak..
Jammer dat we hier in NL geen soort van Charles Bronson / Steven Seagal hebben die al dat tuig gewoon afknalt. Zou een hoop problemen voorkomen..
Een bankpas is nu al voldoende.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 08:12 schreef Technofreakzz het volgende:
maar ik moet altijd een bankafschrift laten zien als ik een abbo afsluit.. die had ze toevallig bij zich toen ze naar die (vriendin) ging? het klinkt meer als een broodje aap verhaal
Sterker nog, steeds vaker is een bankafschrift niet meer geldig als "bewijsje" bij het afsluiten van een abo. Bankpas + 1 cent pinnen + id.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 08:12 schreef Technofreakzz het volgende:
maar ik moet altijd een bankafschrift laten zien als ik een abbo afsluit.. die had ze toevallig bij zich toen ze naar die (vriendin) ging? het klinkt meer als een broodje aap verhaal
En dan? 5 Antillianen die je begeleiden naar een plaats waar ze jou voor je geweldige medewerking bedanken?quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 08:35 schreef Karina het volgende:
TVP even volgen dit, zo'n vreemd verhaal, het klinkt inderdaad een beetje als een broodje aap. Als je onder dwang naar een of andere winkel wordt genomen om een abonnement af te sluiten en je bent bang, dan ga je in die winkel toch heel hard staan gillen/schoppen, weet ik wat?
Zo'n winkel is altijd in een winkelstraat/winkelcentrum, dus iemand zal je heus wel horen, en in een winkel zijn meestal ook wel andere klanten en ander personeel. Ik vind het maar een raar verhaal.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 08:39 schreef caspervc het volgende:
[..]
En dan? 5 Antillianen die je begeleiden naar een plaats waar ze jou voor je geweldige medewerking bedanken?
quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 08:46 schreef boskameel het volgende:
Tvp, ben nog op zoek naar een goed abonnement. Welke bleek de goedkoopste van die 7?
Wat? Hij heeft alle providers al gebeld, terwijl dat zijn taak niet eens is.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 08:43 schreef Strolie75 het volgende:
TS zit nog steeds zijn roes uit te slapen ipv in actie te komen zie ik.
Ja en je vult toch niet je echte gegevens in ofzo, maar een verkeerde bankrekeningnummer.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 08:40 schreef Karina het volgende:
[..]
Zo'n winkel is altijd in een winkelstraat/winkelcentrum, dus iemand zal je heus wel horen, en in een winkel zijn meestal ook wel andere klanten en ander personeel. Ik vind het maar een raar verhaal.
Als je in zo'n winkel keihard zegt dat je dit van die jongens onder dwang moet doen, dan zal er toch wel íemand in actie komen. Denk ik danquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 08:40 schreef Karina het volgende:
[..]
Zo'n winkel is altijd in een winkelstraat/winkelcentrum, dus iemand zal je heus wel horen, en in een winkel zijn meestal ook wel andere klanten en ander personeel. Ik vind het maar een raar verhaal.
Dat dusquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 09:20 schreef Sjeen het volgende:
Nooit gedacht dat ik dezelfde gedachtengang zou hebben als Kasta...
*topic volgt
3x verkeerde pin en je pas is geblokkeerd... geen abbo meer mogelijk 1quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 08:35 schreef Luc_Nilis_PSV het volgende:
[..]
Sterker nog, steeds vaker is een bankafschrift niet meer geldig als "bewijsje" bij het afsluiten van een abo. Bankpas + 1 cent pinnen + id.
Het is toch ook verschrikkelijk met de politie in dit land. Ik advisier die shit meteen te retouren morgen net zolang zeiken/klagen tot ze je aangifte opnemen. Daarna die lui eens op zoeken...quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 02:33 schreef Yi-Long het volgende:
Fijn ook weer om te horen dat de politie er 'geen tijd' voor heeft(!)
Tja, wat kun je doen!? Toch maar door blijven zeiken bij de politie totdat ze het wel serieus nemen, I guess. Aangifte doen etc van afpersing, bedreiging, etc etc.
Maar goed, de politie doet er toch geen flikker aan, dus tja... she's shit outta luck, I'm affraid.
Heb niet een te hoge pet op van de politie.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 09:24 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Kan me ook eigenlijk niet voorstellen dat je zo weggestuurd word bij de politie als het verhaal zo helder is als TS het doet voorkomen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |