Zoiets zag ik online bij Scapino. Vind het een beetje vies idee op blote voeten. Maar misschien ben ik wel raar daarin. 16 nov info uurtje dan zal ik het nog wel navragen.quote:Op woensdag 4 november 2009 09:26 schreef Rottdog het volgende:
Livelink wat een nachtmerriegelukkig goed afgelopen.
Bij ons hebben ze echt wel schoeisel aan maar waar wel gevraagd wordt om op te letten is een schoen met harde zool. Niet van die turnschoentjes want die worden nl erg glad aan de onderkant.
Zulk soort dus
[ afbeelding ]
ja helemaal!quote:Op woensdag 4 november 2009 10:07 schreef Rewimo het volgende:
Vicky, is Amber al gewend aan het slapen zonder speen?
ik heb schoentjes van Rucanor gekocht, met klittenband. Die vond ik steviger dan die instappers.quote:Op dinsdag 3 november 2009 16:14 schreef _Ingrid_ het volgende:
Ik kom een maand te vroeg even binnenvallen.
Raden jullie gym/turn schoentjes aan? Ik heb gelezen dat ze in ondergoed en blote voeten gymmen op de basisschool. Ik hoor om me heen kijk dan maar uit voor wratten ed op de voeten.
Dus nu twijfel ik wel of geen schoentjes.
Ze gaat 23 november al naar de basisschool. (6 dec wordt ze 4)
uhh volgens mij bij Nelson. Waten iets van een tientje geloof ik.quote:Op woensdag 4 november 2009 11:42 schreef _Ingrid_ het volgende:
Waar heb je die gekocht Vicky? We gaan zaterdag de stad in kunnen we meteen kijken.
Zo gaat dat hier ook. De spullen gaan mee naar huis als het vakantie is. Nu zaten er tot nu toe alleen gymschoentjes in, dus dat was niet zo'n punt. De afgelopen maanden heeft ze in haar hemdje en onderbroek gegymd. Maar nu heb ik wel een broekje en een t-shirt meegegeven, omdat het kouder wordt.quote:Op woensdag 4 november 2009 23:01 schreef Luchtbel het volgende:
Livelink, hoe is het met jullie? Is de 'rust' een beetje terug? Ik kan me namelijk voorstellen dat zoiets je nog dagen aanvliegt, zo af en aan? Vreselijk zeg
Oh en over gymspullen gesproken. Gaan die bij jullie elke keer mee naar huis na gym? Bij Jolie op school zitten de spullen in tassen in een bak en die tas krijg jje mee naar huis als het vakantie is. Ja? Echt! Iehl. Wij doen hier dus ook niet aan mee, alleen Jolie is steeds bang dat ze op d'r kop krijgt van de juf als ze d'r tas meeneemt dus die rent op de gymdagen als de juf niet meer kijkt bij het naar huis gaan even naar binnen om d'r tasje te pakken
Het vloog me wel aan de afgelopen week, ja. Maar dat komt meer omdat ik ineens tot het besef ben gekomen dat er wel degelijk sprake is van een gedragsstoornis. Nou weet ik wel dat november vorig jaar ook een hele slechte maand was ivm verjaardag en Sinterklaas, maar we hebben de afgelopen tijd weer zoveel met hem te stellen dat ik mijn ogen nu niet meer durf te sluiten voor de realiteit. En dat is bij mij keihard aangekomen deze week.quote:Op woensdag 4 november 2009 23:01 schreef Luchtbel het volgende:
Livelink, hoe is het met jullie? Is de 'rust' een beetje terug? Ik kan me namelijk voorstellen dat zoiets je nog dagen aanvliegt, zo af en aan? Vreselijk zeg
Dat leek mij ook iddquote:Op vrijdag 6 november 2009 09:07 schreef poemojn het volgende:
moet hij niet worden opgenomen bij een verdenking van hersenvliesontsteking ?!
Tijdje terug was Arwen ook helemaal laveloos, en lusteloos, overal pijn, en hoge koorts etc. HAP gebeld direct binnen 10 minuten daar.quote:Op vrijdag 6 november 2009 09:07 schreef poemojn het volgende:
moet hij niet worden opgenomen bij een verdenking van hersenvliesontsteking ?!
Mijn oudste en jongste hebben dit heel sterk. Maar alleen als het werkje hen niet uitdaagt. Is het een leuk en aansprekend werkje no problemo. Bij ons op school doen ze dat met evaluatie na het maken. Hoe vond ik het werkje? hoe deed ik het? en met de beertjesmethode (wat ga ik doen, wat heb ik nodig, heb ik alles, nadenken over werkje, nakijken) er aan vooraf. Oudste heeft dit nog maar kort, dat helpt niet meer, maar zie bij jongste wel duidelijk dat het vruchten afwerpt.quote:Op vrijdag 6 november 2009 09:26 schreef Lishe het volgende:
Toen ik het las dacht ik ook: die hoort in het ziekenhuis. Buiten het gevaar: naast alle zorgen is de verantwoordelijkheid te groot en de kennis te klein. Ik hoop dat hij snel opknapt Anitra!
Een vraag:
mn oudste is een dromer. Daardoor is haar werktempo (te) laag. Het is geen faalangst, maar ze zweeft weg als ze een werkje aan het maken is volgens juf.
Iemand tips of ideeen hoe ik hier thuis wat aan kan werken? Ik wou iig een thermometer maken met een slakje, schildpad, paard en (baby)jaguar (haar lievelings). Dan kan ik haar laten zien wat juf bedoelt.
W had (ook) een koortsstuip.quote:Op vrijdag 6 november 2009 06:40 schreef livelink het volgende:
Anitra, wat een schrik. Hoe zijn jullie de nacht doorgekomen? Sterkte!
En Noli, wat was er toen aan de hand met W.?
Hoge koorts kan toch horen bij Mexicaanse griep? Ik dacht dat huisartsen dan een niet komen beleid hadden? Of had ie dan meer symptomen moeten hebben??quote:Op vrijdag 6 november 2009 10:12 schreef Anitra het volgende:
Ieuw klinkt niet fijn van die knie.
De nacht was vrij rustig, wel hoge koorts maar redelijk aanspreekbaar bij het wakker maken. Geen vlekken dus dat was goed. Maar koorts blijft hoog, ook met paracetamol. Wankelt op zijn beentjes, dus ha gebeld en Rick is er nu naar toe met Djulian.
Thanks voor de lieve woorden.
hij kreeg bij binnenkomst een kapje op en mocht niemand in de wachtkamer. Pm deze tijd ook nooit patienten want is overleg.quote:Op vrijdag 6 november 2009 10:14 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Hoge koorts kan toch horen bij Mexicaanse griep? Ik dacht dat huisartsen dan een niet komen beleid hadden? Of had ie dan meer symptomen moeten hebben??
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |