minimalisme hequote:Op zondag 11 oktober 2009 23:00 schreef trui het volgende:
zeker! mooi!heel kunstig zelfs! (maar waarom zo klein??
).
Hier sluit ik me bij aan! Heel veel succes met allesquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 23:17 schreef livelink het volgende:
Klinkt heftig, Fuente. Gelukkig nemen ze het wel serieus en pakken ze het grondig aan. Ik hoop dat het snel beter wordt voor jullie en vooral voor Sara.
Ik zou het al wel weten hoor, boodschappen doen, bij familie op bezoek en luierenquote:Op vrijdag 16 oktober 2009 13:35 schreef MevrouwVanDalen het volgende:
Bifi, hij blijft het hele weekend! 4 Nachten!!!
quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 16:57 schreef renzell het volgende:
Hi hi, wat schattig Mevrouw van Dalen!Toch echt een meisjesding volgens mij, dat zorgen.
Erg dat het zo is, maar het is ECHT zo, denk ik.
![]()
Ik ben er ook niet meer zo'n fan van ET. Heel irritant inderdaad, dat opbieden tegen elkaar!quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 19:39 schreef E.T. het volgende:
Hier werd er ook amper naar Puk omgekeken en in het schriftje leek het wel of de moeder tegen elkaar aan het opbieden waren wat Puk allemaal wel niet voor geweldigs had meegemaakt..
Sindsdien heb ik dus een beetje genoeg van die logeer-beesten
quote:
quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 23:45 schreef trui het volgende:
ik weet nog dat Livelink een keer een heel mooi verslag in 't schriftje van de logeerbeer had geschreven. (toch?). met als illustratie een foto van beer die in de hoek van de gang lag.
Daar zou het over over moeten gaan natuurlijk!quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 00:37 schreef Luchtbel het volgende:
Maar voor de kinderen die er wel van genieten is het natuurlijk hartstikke leuk. Zie hierboven![]()
Ik vind het systeem met dat schriftje wel een beetje maf. Bij Jolie in de oude klas was een klassenkabouter en als je jarig was dan mocht de kabouter een nachtje bij je slapen. De kinderen vertelden de dag daarna in de kring hoe het geweest was. Ik dacht eigenlijk ook dat het daarom ging. Om het navertellen? Door de kinderen dan.
Wij hebben Flip de beer ook gehad. Maar inderdaad, opbieden in de boekjes: en toen gingen we op de hele grote dure trampoline van ons springen, en toen spelden we op de nieuwe exclusieve spelcomputerquote:Op vrijdag 16 oktober 2009 16:57 schreef renzell het volgende:
Hi hi, wat schattig Mevrouw van Dalen!Toch echt een meisjesding volgens mij, dat zorgen.
Erg dat het zo is, maar het is ECHT zo, denk ik.
![]()
Die krokodil werd hier weliswaar zeer enthousiast begroet door meneer, maar na een kwartier al achteloos in een hoek gesmeten, om er het hele weekend vervolgens niet meer naar om te kijken. En wij uit beleefdheid een heel verhaal uit ons duim zuigen, over wat 'Kroko' allemaal gedaan had, terwijl hij het hele beest nog geen blik waardig had gegund.
Die van mij maakte echt geen herrie en hij heeft Amber ook niet 3 keer aan het huilen gemaakt. Heus nietquote:Op zondag 18 oktober 2009 21:10 schreef Vicky het volgende:
Ik verwacht nog wel dat ze wakker gaat worden vannacht.
Verder was het een hele leuke en gezellige verjaardag. Hadden van 13 tot 16 gezegd en dat was ook lang zat. Amber is flink verwend!
Van ons heeft ze een Vsmile Motion gekregen met 2 extra spelletjes, van schoonouders een pot pindakaas (had mijn schoonvader beloofd), een jas en Miniloco. Van mijn ouders nieuwe schoenen, een tasje uit Turkije met heel veel kleingeld en Turkse armbandjes. Van een vriendin het Hippohap spel, van m@x het boek Koekjes, van een ander stel vrienden een speelgoedkassa en van mijn zusje een verkleedkist met iinhoud en een juwelendoosje met zo'n dansende ballerina. Oh en van de buuf een boekje en badschuim
Het was een drukke boel.. Mèn wat kunnen 4 kinderen een hoop herrie maken
ach tja... ruzie maken hoort erbijquote:Op maandag 19 oktober 2009 20:15 schreef m@x het volgende:
[..]
Die van mij maakte echt geen herrie en hij heeft Amber ook niet 3 keer aan het huilen gemaakt. Heus niet. Arme Amber met haar speentjes. Gisteren wandelde ze er nog zo stoer mee naar de prullenbak. Even doorbijten, het gaat haar wel lukken.
Lief!!quote:Kai vertelde me vanavond dat hij van me hield dus ik zei dat ik ook van hem hield. 'Mama, dat moet je niet zeggen, daar krijg ik rode wangen van'
Ah schattigquote:Op maandag 19 oktober 2009 22:59 schreef She-Wolf het volgende:
Zo was er laatst een met de vraag: "Ik ben stiekem verliefd op...." Waarop ze de naam van een jongetje bij ons uit de straat in mijn oor fluisterde.![]()
Ze wilde het daarna niet aan papa vertellen.
Hier is dat ook: de Hulk of Spidermanquote:Op maandag 19 oktober 2009 22:52 schreef beefcake het volgende:
Bij zijn droomwens staat dus altijd dat hij een superheld wil zijn
Wat fijn Vicky!quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 19:41 schreef Vicky het volgende:![]()
![]()
progressie!!
![]()
![]()
Amber is vanavond gaan slapen ZONDER te vragen om d'r fuppie
ik ook niet... Nou ja, eerst maar eens zien of de ab. wat gaat doen.quote:Op dinsdag 27 oktober 2009 15:29 schreef Rewimo het volgende:
Tjee Vicky, wat een gedoe met die infecties allemaalNeusamandel weghalen was hier wel meteen de oplossing tegen de veelvuldige oorontstekingen. Maar of dat ook voor luchtwegen geldt weet ik niet.
Fijn dat ze school zo leuk vindt!
ik kreeg echt dé remedie daartegen. Betadine-lotion. ze drogen in no time uit en worden dan heel groot en dik en zijn dan weg.quote:Op dinsdag 27 oktober 2009 15:31 schreef Vicky het volgende:
[..]
ik ook niet... Nou ja, eerst maar eens zien of de ab. wat gaat doen.
En Amber zit helemaal onder de waterwratjes. Vooral onder haar arm+ en ze heeft er ook een paar op haar buik/been.
Ja hier ook in exceem en dan echt supermegaontstoken. En dat doet zo'n pijn....quote:Op dinsdag 27 oktober 2009 17:38 schreef lily het volgende:
oh, die tip neem ik ook mee buurvrouw.
Hier zitten ze beiden ook flink onder (al een jaar ofzo).
Vooral oudste heeft er flink last van. Ik ben ook bij de huisarts geweest en zelfs bij de dermatoloog maar ze willen er niks aan doen.
Zijn knieholten zitten onder en soms zijn ze flink ontstoken.
Ik heb wel hormoonzalf maar dat gebruik ik alleen als ze zo ontstoken zijn.
niet echt denderend, je ATquote:Op dinsdag 27 oktober 2009 20:51 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Ja hier ook in exceem en dan echt supermegaontstoken. En dat doet zo'n pijn....
Maar die jodiumdruppels zeg maar.. je zag ze met het uur uitdrogen!en de grote plekken van oudste dus met betadinescrub. Gaat supersnel. Ik had gewild dat ik dit eerder wist. Jongste liep erbij als een melaats.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |