We hebben constant het gevoel gehad van een jongetje. Totaal nooit gedacht dat het een meisje zou zijn. En dat klopte dus ook. Niet echt over gedroomd volgens mij, maar ik onthou zelden dromen.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 16:29 schreef Sidn3y het volgende:
En Happyme, een jongetje, had je daar ook over gedroomd of klopt het niet?
Vervelend die pijn. Misschien de vlos eens vragen, want het zijn wel heel concrete klachten als staan en lopen pijnlijk is maar traplopen niet.quote:Vertel ik hier begin van de middag aan de buurvrouw nog dat het zo goed gaat, half uur later kan ik geen stap meer verzetten en lig plat op de bank. Na 3 kwartier boven een kruik gehaald en nog eens 3 kwartier gelegen. Het vreemde was dat lopen en staan gruwelijk pijn deed, maar traplopen had ik compleet geen last van
Gelukkig maar dat het dan klopt, anders zou het zo rauw op je dak komen.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 16:36 schreef happyme28 het volgende:
We hebben constant het gevoel gehad van een jongetje. Totaal nooit gedacht dat het een meisje zou zijn. En dat klopte dus ook. Niet echt over gedroomd volgens mij, maar ik onthou zelden dromen.
Donderdag mag ik weer, maar ik hoop eigenlijk dat het na het avondeten weer voorbij is, anders kom ik gelijk kreupel aan op m'n eerste zwangerschapscursusavond.quote:Vervelend die pijn. Misschien de vlos eens vragen, want het zijn wel heel concrete klachten als staan en lopen pijnlijk is maar traplopen niet.
Dat sucks..quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 17:43 schreef Asyniur het volgende:
vanmiddag bij de bedrijfsarts geweest en die heeft gezegd dat ik nog maar 3 halve dagen mag werken en maximaal een kwartier mag autorijden![]()
Die werd toch ingeleid vandaaG? Of ben ik nou in d war?quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 18:20 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Xenia, gefeliciteerd met jullie dochter. wat een kleintje!
En is Takkembah bezig? Oeh spannend!
Ook apart, ze was vlak na mij uitgerekend, en mijn kleine mannetje is alweer 3 weken vandaag...
Succes Takkie!
Ik.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 18:25 schreef Ssserpente het volgende:
Xenia! Gefeliciteerd!Wat fijn dat je toch natuurlijk bent bevallen! Heel veel liefde en plezier gewenst met jullie kleine meisje! Geniet!
![]()
Heb alleen nét d'r naam gemist!Wie pm-t mij..?
kan niet, heb nog nachtkastje ernaastquote:
je gaat toch bij een paar mensen op visite, daarvoor had je spul besteld bij de hema en dat ging niet goed en had je een webwinkel gevonden.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 19:05 schreef Incantrix het volgende:
Haha, dat scheelt alweer een boel vechten kan ik je zeggenEn ja, zulke dagen hou je he?
En ik snap wel wat je bedoelt.. Het is soms zo lastig dat mensen dan tegen je zeggen "oh, maar dat komt goed hoor, da's maar 5 minuutjes lopen!"
Voor hen wel ja.. En als er dan ook nog ergens gewácht moet worden wordt het helemaal lastig! Traplopen gaat bij mij trouwens wel weer redelijk, alleen loop ik na een paar treden al te hijgen als een paard
Ennuhm, kraamvisite? Dat was toch niet voor mij he??
Fijn dat je 'goed' nieuws hebt gehad...quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 19:25 schreef Aoraki het volgende:
Ow, Xenia, ik had de naam niet gemist, maar is dit nu de naam die jullie al lang van te voren hadden bedacht? Of die jullie van de week toch stiekum ook heel erg leuk vonden? Geniet iig van je meisje!
Ik ben weer terug van de gynaecoloog. Het lijkt gelukkig mee te vallen. Ik ben meteen door de medische molen gehaald, er is bloed afgenomen en urine onderzocht (met spoed, zodat we het vandaag nog wisten) Ik heb geen zwangerschapsvergiftiging, dus dat is erg mooi. Daarna werd ik aan de CTG gekoppeld om de hartslag van de kleine in kaart te brengen. Ze konden de hartslag niet direct vinden en toen ze hem hadden was hij weer aan het draaien. Daarna begon hij te schoppen en toen hij daar mee klaar was krijg hij de hik. Gelukkig had de gynaecologe genoeg gezien om conclusies te kunnen trekken, hij had het niet moeilijk en zijn hartslag was prima. Zij maakte zich in elk geval niet erg zorgen. Ik moest wel rustig aan doen en halve dagen gaan werken. Het is nu afwachten hoe de tweede groei echo eruit zal zien, maar ik zie het nu gelukkig een stuk positiever in.
*foreheadslap*quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 19:07 schreef DaviniaHR het volgende:
[..]
je gaat toch bij een paar mensen op visite, daarvoor had je spul besteld bij de hema en dat ging niet goed en had je een webwinkel gevonden.
dus ja, kraamvisite voor jou, om als kado te geven
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |