Geen recente duidelijk foto van Caroline .quote:Op zondag 4 oktober 2009 21:55 schreef Reflectionne het volgende:
Is er ergens een duidelijke foto van Caroline aan het begin en aan het eind dan?
Ik vond het eerlijk gezegd wel meevallen.. Kan aan mij liggen!![]()
Ergens wel jammer dat Carine er uit is.. Was wel vermakelijk hoe zij zich er niet tussen vond passen enzo..
Hiukwan verloor de laatste proef van galbak hans. hans en yin zou dus op gestemd moeten worden door de rest. Dit zou tijdens de uitzending gebeuren.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 16:41 schreef Symn het volgende:
[..]
Ik heb niet veel zin om die vinale te bekijken, dus: Hoe hebben ze die 2 galbakken te kakken gezet in de finale?
Volgens mij krijgen ze wel iets als tampons oid mee alleen zie je dat niet... In één van de vorige afleveringen werd ook gebabbeld over dat er een paar vrouwen ongesteld waren.quote:Op maandag 5 oktober 2009 12:56 schreef berney het volgende:
Jammer dat Carine eruit is.. Ik had het wel leuk gevonden als ze er nog in zat, zeuren doen die andere wijven ook, alleen bij haar viel het extra op.
Wat ik mij al jaren afvraag, hoe zullen ze dat doen als die vrouwen ongesteld zijn?
Ze kregen de 1e 14 dagen niets mee dus ook geen tampons ect? Of zullen ze pilletjes slikken om in die periode niet ongesteld te worden? ik vraag het me echt af, wel een beetje ranzig onderwerp maar toch wel belangrijk om te weten. ( voor mij dan)
Oh ja, mijn nieuwe voorkeur bij de vrouwen is Sabine en die bij de mannen Marcel. Igor vind ik ook leuk voor de irritatie onderling.
Een paar? Wat ik begreep, waren ze allemaal tegelijkertijd ongesteldquote:Op maandag 5 oktober 2009 13:23 schreef AlmightyArjen het volgende:
[..]
Volgens mij krijgen ze wel iets als tampons oid mee alleen zie je dat niet... In één van de vorige afleveringen werd ook gebabbeld over dat er een paar vrouwen ongesteld waren.
Dat is een natuurlijk verschijnsel. Vrouwen die vaak in elkaars gezelschap zijn, zijn vaak tegelijk ongesteld.quote:Op maandag 5 oktober 2009 14:10 schreef Casos het volgende:
[..]
Een paar? Wat ik begreep, waren ze allemaal tegelijkertijd ongesteld
Ik had dat wel eens gehoord, maar dacht dat dat zo'n "urban myth" was, maar dat gaat dus echt op voor vrouwen in elkaars gezelschap.quote:Op maandag 5 oktober 2009 14:16 schreef Marrije het volgende:
[..]
Dat is een natuurlijk verschijnsel. Vrouwen die vaak in elkaars gezelschap zijn, zijn vaak tegelijk ongesteld.
quote:Op maandag 5 oktober 2009 14:16 schreef Marrije het volgende:
[..]
Dat is een natuurlijk verschijnsel. Vrouwen die vaak in elkaars gezelschap zijn, zijn vaak tegelijk ongesteld.
Mjah dat gaat pas na enkele maanden effect hebben natuurlijk, niet al na 14 dagenquote:Op maandag 5 oktober 2009 15:23 schreef Casos het volgende:
[..]
Ik had dat wel eens gehoord, maar dacht dat dat zo'n "urban myth" was, maar dat gaat dus echt op voor vrouwen in elkaars gezelschap.
Uit dat artikel:
In zweet zitten dus blijkbaar verborgen chemische boodschappen over lichaamsgesteldheid die bovendien directe invloed hebben op de hormoonhuishouding van anderen.
En dat zullen ze op dat eiland vast wel van elkaar geroken hebben, lichaamsgeuren. Niet alleen een sociaal experiment, maar ook nog eens wetenschappelijk. Zo slecht nog niet, dat Expeditie Robinson.
Zou dat niet sneller kunnen? Aangezien ze ook onder psychische stress staan, anders/weinig eten e.d. kan ik me voorstellen dat die hele hormoonhuishouding vrij snel op de schop gaat...quote:Op maandag 5 oktober 2009 15:50 schreef pullup het volgende:
[..]
Mjah dat gaat pas na enkele maanden effect hebben natuurlijk, niet al na 14 dagen
Aflevering 4, vanaf 5 minuten... moet je maar eens kijkenquote:Op maandag 5 oktober 2009 15:50 schreef pullup het volgende:
[..]
Mjah dat gaat pas na enkele maanden effect hebben natuurlijk, niet al na 14 dagen
quote:Op maandag 5 oktober 2009 18:47 schreef Casos het volgende:
[..]
Aflevering 4, vanaf 5 minuten... moet je maar eens kijken.
quote:Op maandag 5 oktober 2009 20:55 schreef Goodbye het volgende:
Even een tvp, ben benieuwd naar de volgende aflevering!
Ja over twee dagen alweer.quote:Op maandag 5 oktober 2009 20:55 schreef Goodbye het volgende:
Even een tvp, ben benieuwd naar de volgende aflevering!
Hoe? jij kent Igor ofzo?quote:Op woensdag 7 oktober 2009 18:17 schreef Goodbye het volgende:
Die woede uitbarsting van Igor in het filmpje van volgende week verbaasde me overigens niks, aangezien de dodelijke blik die ik van hem kreeg toen ik hem íets te lang aankeek .. Waar kén ik hem ook al weer van..... Ohja!![]()
Neequote:
Achso! Die dodelijke blik was waarschijnlijk omdat je er te lang over deed om hem te herkennen waardoor hij zich realiseerde niet zo bekend te zijn als hij zelf graag zou willenquote:Op woensdag 7 oktober 2009 21:33 schreef Goodbye het volgende:
[..]
NeeOp straat. En heel even dacht ik dus dat ik hem kende, tot ik me realiseerde dat hij dus van ER was
(Was na de eerste aflevering met de mannen volgensmij)
Dat moet haast wel want ze laten die lui zichzelf behoorlijk ophemelenquote:Op donderdag 8 oktober 2009 20:40 schreef Coos het volgende:
Wat is die Simone met zichzelf ingenomen![]()
Ik verwacht een "verrasssing".
quote:Op donderdag 8 oktober 2009 20:43 schreef PhalanX het volgende:
grappig dat de mensen zichzelf zo geweldig vinden... iedereen weet dat als je een lijstje moet maken, dat je NIET op dat lijstje wil staan.
maar wel een prettige geloof ik.quote:
We zullen het zo zienquote:Op donderdag 8 oktober 2009 20:48 schreef Coos het volgende:
[..]
maar wel een prettige geloof ik.
zou ook niet zomaar met de massa meelullen en doen.
doet Marcel ook niet maar die heeft charisma van huis uit.
ja, dom wijfquote:Op donderdag 8 oktober 2009 21:00 schreef PhalanX het volgende:
Simone denkt dat de anderen het ze gunnen. Hoe heerlijk naief... de anderen dachten dat de sterksten iets moesten oplossen.
Vind je? Om in slaap bij te vallen tot nu toe vind ik. Women onlyquote:
Die Igor is een wandelende GFT-bak. Alles wat groen is met een stokje eraan werkt ie naar binnen. Ik denk dat ze 1 appart mannetje op die jongen hebben gezet die in de gaten kan houden wat ie allemaal naar binnen werkt. Hoe doen ze dat eigenlijk als de rode vlag uithangt? Wat gebruiken ze daartegen?quote:Op donderdag 8 oktober 2009 21:15 schreef PhalanX het volgende:
Ik vind het walgelijk om mensen te zien kauwen op televisie. Igor die herkauwt is echt geen aangenaam gezicht, met die hangende onderlip, ingevallen wangen en die bolle ogen die nergens naar kijken.
Dan sluiten ze ramen en deuren zetten de rampenzender aan en wachten tot het sein veilig gegeven is.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 21:22 schreef slimhoof het volgende:
[..]
Hoe doen ze dat eigenlijk als de rode vlag uithangt? Wat gebruiken ze daartegen?
Dennis? Ja.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 21:22 schreef Coos het volgende:
Zo gaat Igor effe lekker uit z'n stekker. Maar die nicht is ook wel heel irri.
edit: is toch een nicht?![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |