beetje domquote:Op zondag 27 september 2009 14:39 schreef appelsjap het volgende:
[..]
Oh, ik dacht dat steermouse een echte muis was, die ik dan weer moest gaan kopen. Ik wist niet dat het software was, sorry
Maar heb nu de drivers van MS geinstalleerd, het knopje doet t weer. En als ik op t scrollknopje druk dan opent ie expose!
Wel belachelijk dat ik drivers moet downloaden voor een muis.
Het is alleen maar illegaal als je geen legale Windows Product Key heb..quote:Op zondag 27 september 2009 15:34 schreef Zoely het volgende:
oh ik dacht dat het illegaal was namelijkwist niet dat apple het zou supporten.. maar thanks
met vmware fusion kun je autocad gewoon in Windows draaien, zoek mr op YouTube naar filmpjes,quote:Op zondag 27 september 2009 15:08 schreef Zoely het volgende:
ik heb een klein vraagje:
Ik heb nu een k*t acer. ben het echt beu, hij loopt vast, terwijl ik er weinig op het staat behalve programma's als alle adobe c4s, 3dmax, autocad etc..
Nu is mac beter voor grafisch, maar ik las dus dat autocad er niet op gaat, alleen als je er windows op zet. maar ik vind dit zonde voor de mac. want ik wil niet windows op een mac.
Dus mijn vraag is: als je windows erop zet via bootcamp.. ben je dan verplicht om met windows door te gaan of is er ergens een magische knop om het om te zetten?
ik heb echt geen verstand van computer systemen alleen de programmas over het algemeen:)
bedoel je niet misschien juist in os draaien? want ik wil juist naar een mac gaan en niet windowsquote:Op zondag 27 september 2009 17:35 schreef appelsjap het volgende:
[..]
met vmware fusion kun je autocad gewoon in Windows draaien, zoek mr op YouTube naar filmpjes,
Ja ik bedoel idd dat je dan Autocad in Mac OS kan draaien.quote:Op zondag 27 september 2009 17:57 schreef Zoely het volgende:
[..]
bedoel je niet misschien juist in os draaien? want ik wil juist naar een mac gaan en niet windows
mac msn is echt kut, ik gebruik ook wlm icm vm ware fusionquote:Op zondag 27 september 2009 19:15 schreef TwyLight het volgende:
Ik ben het nu eigenlijk ook wel zat, ga gewoon VM ware met windows installeren om WLM te draaien.
Die bagger allemaal voor os x.
True maar ik irriteer me echt mateloos aan alle messenger voor os x, windows messenger is uit het jaar 0 en amsn is echt een lelijk gedrocht.quote:Op zondag 27 september 2009 19:21 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
WLM is pas een gedrocht van een programma
mac os xquote:Op zondag 27 september 2009 19:26 schreef TwyLight het volgende:
[..]
True maar ik irriteer me echt mateloos aan alle messenger voor os x, windows messenger is uit het jaar 0 en amsn is echt een lelijk gedrocht.
adium is gewoon eye candy, verder gewoon bullshit.kots
quote:
quote:
Windows: Google Chromequote:Op zondag 27 september 2009 09:37 schreef G.Fawkes het volgende:
Er is een programma voor mac OS X wat websites als Applicaties laadt, zonder dat je alle safari controls ziet enzo. Iemand enig idee hoe dat heet?
Dat heb ik ook. Voordat hij gaat pitten ben ik 30s verder....quote:Op zondag 27 september 2009 17:04 schreef nelisb het volgende:
Iemand een idee?
Macbook sluimerstand was eerst een paar seconden,nu bijna een halve minuut.
Jaquote:Op zondag 27 september 2009 22:51 schreef G.Fawkes het volgende:
Windows installeren om WLM te draaien. Mis je de breezerchick smileys?
Junkie bedankt voor Fluid!
Menu en middenknop lang indrukkenquote:Op maandag 28 september 2009 09:12 schreef Federer-fan het volgende:
Hoe moet je een iPod ook alweer resetten? Hij is vastgelopen en op het scherm staat 'Verwijder voor loskoppeling' maar hij is allang losgekoppeld.
Tegelijk?quote:Op maandag 28 september 2009 09:46 schreef G.Fawkes het volgende:
[..]
Menu en middenknop lang indrukken
Yup.quote:
quote:At least the grinning dildos in the Windows video are fictional, whereas eerie replicant Mac monks really are everywhere, standing over your shoulder in their charcoal pullovers, smirking with amusement at your hopelessly inferior OS, knowing they're better than you because they use Mac OS X v10.6 Snow Leopard.
Snow Leopard. SNOW LEOPARD.
I don't care if you're right. I just want you to die.
Geweldig stukje leesvoerquote:Op maandag 28 september 2009 10:40 schreef Svyatagor het volgende:
Haha, een masochistische Windowsgebruiker.
[..]
http://www.guardian.co.uk(...)icrosoft-mac-windows
Nou, ik vond dit toch ook niet bepaald een parel van design:quote:
Ik kon ook prima leven met XP, 8 jaar geleden....quote:Op maandag 28 september 2009 14:21 schreef Stinosss het volgende:
Opzich kon ik met Windows XP best leven. De shit begon bij Vista, dat was ronduit klote.
Ik dacht dat je dat plaatje als .bmp had, maar dat nog net nietquote:Op maandag 28 september 2009 14:24 schreef Tijn het volgende:
[..]
Nou, ik vond dit toch ook niet bepaald een parel van design:
[ afbeelding ]
WTF moeten mensen met dit soort shit?
quote:Op maandag 28 september 2009 10:40 schreef Svyatagor het volgende:
Haha, een masochistische Windowsgebruiker.
[..]
http://www.guardian.co.uk(...)icrosoft-mac-windows
quote:
All hail to Jobs.quote:CUPERTINO, California—September 28, 2009—AppleŽ today announced that more than two billion apps have been downloaded from its revolutionary App Store, the largest applications store in the world.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |