dat is nog eens leuk shoppenquote:Op dinsdag 29 september 2009 17:55 schreef Debsterr het volgende:
Als dit totaalbedrag nou zou kloppen
[ afbeelding ]
[/zure sloot]quote:Op dinsdag 29 september 2009 16:00 schreef Syytön het volgende:
is het sowieso al een tijdje. Slowchat topic is dit toch, trouwens?
Alleen maar janken omdat H&M dit en dat weer verkeerd heeft gedaan, en toch allemaal blijven bestellen.![]()
En daarna helemaal hysterisch van enthousiasme gaan krijsen als H&M weer nieuwe 13-in-dozijn truitjes op de site heeft gezet. En dat ge-ieeeuwww als er eens een afwijkend en gewaagd jurkje op staat, god sta mij bij.
Ik heb ook 2 keer moeten kijken hoe het precies zatquote:Op dinsdag 29 september 2009 18:11 schreef Daph_ het volgende:
Debsterr dat is een hele fijne prijs!!
Het stond er zomaar ineensquote:
Was het maar echtquote:
quote:De bestelling is geannuleerd.
quote:Je bestelling is in behandelin 29.09.2009
Hmmm.. het lijkt erop dat er weer wat mis is dus, met de webshop.quote:Op dinsdag 29 september 2009 21:28 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
[..]Wat is dit nou weer dan.
Ik heb helemaal niks geannuleerd.
Ik hoop maar dat het 2e waar is en hij inderdaad in behandeling is
Hoewel er vanmiddag nog 'half okt.' stond.
Blijkbaar.quote:Op dinsdag 29 september 2009 21:31 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Hmmm.. het lijkt erop dat er weer wat mis is dus, met de webshop.
Als ze 'm al hadden hebben ze 'm nu zeker niet meer. Ik vind het gewoon raar dat ze het elke keer verplaatsen. Ik ben dan gewoon irritant en ga daarover zeiken tot ze gek van me wordenquote:Op dinsdag 29 september 2009 13:04 schreef Mini_rulez het volgende:
April? Dat is wel heel lang.Hadden ze hem dan niet in de winkel ofzo?
is erg mooi jurkje ja....quote:Op woensdag 30 september 2009 09:23 schreef Niara het volgende:
Ze hebben hem nu wel in he tpaars
[ afbeelding ]
Maar ik wil blauw verdorie.
Ik wacht nog even af en anders plaats ik gewoon een bestelling.. of ik ga weer eens in de winkel zelf kijken.
Ik had gemailed, maar de bestelling is dus blijkbaar gewoon in behandeling en niet geannuleerd. [ondanks dat dat er wel staat, maar als hij ook bij 'in behandeling' staat dan is dat laatste het geval].quote:Op dinsdag 29 september 2009 23:14 schreef Sarabi het volgende:
Ik heb precies hetzelfde CZ (behalve dat ik ergens ook nog iets van 10 euro kwijt ben geraakt)
Hopelijk gaat het nu nog wel goed, begrijp opeens weer waarom ik al heel lang niets meer besteld had
Die van mij ook, er zat zelfs iets bij van eind oktober, vanmorgen nog iets bijgegooid en nu dus in behandeling, maar als ik bij 'nog niet geleverd' kijk, staat er 'bestelling is geannuleerd'?quote:Op dinsdag 29 september 2009 22:05 schreef ChipsZak. het volgende:
Maar mijne staat tegelijk op in behandeling(hoewel dat vanmiddag nog 'half okt' was)
Maf gedoe.
Als je dingen naar het winkelmandje gooit en je slaat de wishlist niet opnieuw op, dan staat er de volgende keer weer hetzelfde als voorheenquote:Op woensdag 30 september 2009 10:09 schreef CherryLips het volgende:
Ik snap m'n wishlist niet. Gisteren m'n verlanglijstje aangemaakt, besloten wat ik wel en niet wilde, alles wat ik wilde besteld, de rest weggemieterd... en nu staat alles weer in het verlanglijstje (waarvan nu dus de helft is uitverkocht). Wtf?
Heb de paarse en er ook al complimenten mee gescoord!quote:Op woensdag 30 september 2009 09:23 schreef Niara het volgende:
Ze hebben hem nu wel in he tpaars
[ afbeelding ]
Maar ik wil blauw verdorie.
Ik wacht nog even af en anders plaats ik gewoon een bestelling.. of ik ga weer eens in de winkel zelf kijken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |