Klopt, maar om nou iemand vriendschappelijk mee te vragen naar de film, terwijl ze aan de andere kant van het land woont is ook een beetje overdreven natuurlijk.quote:Op donderdag 24 september 2009 12:32 schreef Fluffy_Augurk het volgende:
Het is een leuke indie-film die niet cliché romkom is. Zeker waard, ook in je eentje. Maar wellicht moet je iemand meevragenNa tombo's post hierboven zal dat wellicht niet zo makkelijk worden als ik het nu voor doe komen, alhoewel, als vrienden kan je ook naar de film
Account aanmaken op IMDB, en dan kun je als je een film pagina bekijkt aanklikken dat hij bij My movies komt te staan. Als je dan naar My Movies gaat zie je een alfabetische lijst. Die kun je dan weer geloof ik daar aanpassen op genre of jaartal ofzo...quote:Zou ik ook eens moeten doen! Geen idee op wat voor getal ik uit zou komen... Hoe doe je dat? Op alfabet, of op jaartallen?
Ahh, ok. Maar je moet wel alle films afzonderlijk opzoekenquote:Op donderdag 24 september 2009 12:36 schreef dyonvbaal het volgende:
[..]
Klopt, maar om nou iemand vriendschappelijk mee te vragen naar de film, terwijl ze aan de andere kant van het land woont is ook een beetje overdreven natuurlijk.
[..]
Account aanmaken op IMDB, en dan kun je als je een film pagina bekijkt aanklikken dat hij bij My movies komt te staan. Als je dan naar My Movies gaat zie je een alfabetische lijst. Die kun je dan weer geloof ik daar aanpassen op genre of jaartal ofzo...
Ja, daarom is het ook zo'n saai k*twerkjequote:Op donderdag 24 september 2009 12:38 schreef Fluffy_Augurk het volgende:
[..]
Ahh, ok. Maar je moet wel alle films afzonderlijk opzoeken
ik probeer zoveel mogelijk niet te vallen op mensen die een vriend(in) hebben...quote:Op donderdag 24 september 2009 12:33 schreef Fluffy_Augurk het volgende:
[..]
Dan ben ik toch de enige waarvan ze het al weet zonder me te ontmoeten
Jammer genoeg heb je dat soort dingen niet in de hand...quote:Op donderdag 24 september 2009 12:42 schreef tombolafan het volgende:
[..]
ik probeer zoveel mogelijk niet te vallen op mensen die een vriend(in) hebben...
quote:Op donderdag 24 september 2009 12:40 schreef dyonvbaal het volgende:
[..]
Ja, daarom is het ook zo'n saai k*twerkje![]()
Ik dacht ik typ gewoon 1 van de studio's in en ga het lijstje af. Maar na 60 films gedaan te hebben (en te kijken of je ze niet dubbel in je lijst zet) word het best saai/vervelend.
(ja, je kunt films dubbel in de lijst zetten, hij is niet zelf zo slim om door te hebben dat het dubbel is...)
Verstandige zetquote:Op donderdag 24 september 2009 12:42 schreef tombolafan het volgende:
[..]
ik probeer zoveel mogelijk niet te vallen op mensen die een vriend(in) hebben...
geen idee eigenlijk...quote:Op donderdag 24 september 2009 12:45 schreef Fluffy_Augurk het volgende:
[..]
Verstandige zet
Ik ben toch niet de enige FMT-er met partner he?
Ik zeg niksquote:Op donderdag 24 september 2009 12:45 schreef Fluffy_Augurk het volgende:
[..]
Verstandige zet
Ik ben toch niet de enige FMT-er met partner he?
oh, goed opgevangen! Ik heb daar niets van gehoord... peilinkje doen:quote:Op donderdag 24 september 2009 12:50 schreef dyonvbaal het volgende:
Volgens mij heb ik zaterdag opgevangen dat Jeeh een vriendin had, dus dan ben je niet de enige
Ik heb wel gehoord over je dochter, maar of je getrouwd bent/samen woont heb ik eigenlijk niet gehoord...quote:
nou, ik weet wel dat jij kind(eren) hebt, maar tegenwoordig zegt dat niks over je huwelijkse staat he...quote:
WAT!quote:Op donderdag 24 september 2009 12:53 schreef Fluffy_Augurk het volgende:Clichéversterkend over mensen op fora.
Ik moet em eigenlijk wel gelijk geven hoor...quote:
Ik had het niet eens over mezelf.quote:Op donderdag 24 september 2009 12:54 schreef dyonvbaal het volgende:
[..]
Ik heb wel gehoord over je dochter, maar of je getrouwd bent/samen woont heb ik eigenlijk niet gehoord...
oeh, over wie dan? wat weet jij dat ik niet weet?quote:Op donderdag 24 september 2009 12:59 schreef Flitspaal het volgende:
[..]
Ik had het niet eens over mezelf.
Maar ik heb nog steeds een vriendin, die de moeder van mijn kind(eren) is.
Ik bedoelde ook Jeeh.quote:Op donderdag 24 september 2009 13:00 schreef tombolafan het volgende:
[..]
oeh, over wie dan? wat weet jij dat ik niet weet?
ow...quote:
en waarop baseer je deze twijfelgevallen? wat maakt victorinox in jou ogen "geen vrijgezel" en hornage "wel vrijgezel" ???quote:Op donderdag 24 september 2009 13:03 schreef dyonvbaal het volgende:
Mr. a ----> vrijgezel
Patch -----> vrijgezel
Tombo -------> vrijgezel
Dyon --------> vrijgeze
Jeeh --------> volgens mij niet vrijgezel
TJLinden ----------> zou het niet weten
Mike -----------> zou het niet weten
Hornage ----------> denk het wel vrijgezel
Victorinox ------------> denk het niet, maar niet zeker weten
Flitspaal -----------> niet vrijgezel
Wie was nummer 11?
hij noemt op wie op de meet was... dus dimmen jij!quote:Op donderdag 24 september 2009 13:05 schreef Fluffy_Augurk het volgende:
Nu vergeet je mij maar weer ff
quote:Op donderdag 24 september 2009 13:09 schreef tombolafan het volgende:
[..]
hij noemt op wie op de meet was... dus dimmen jij!
Bedankt voor de ondersteuning...quote:Op donderdag 24 september 2009 13:09 schreef tombolafan het volgende:
[..]
hij noemt op wie op de meet was... dus dimmen jij!
Nou eh...op uiterlijk? sorryquote:Op donderdag 24 september 2009 13:08 schreef tombolafan het volgende:
[..]
en waarop baseer je deze twijfelgevallen? wat maakt victorinox in jou ogen "geen vrijgezel" en hornage "wel vrijgezel" ???
rc-award, here i am!quote:Op donderdag 24 september 2009 13:10 schreef Fluffy_Augurk het volgende:
[..]
![]()
Te snel geoordeeld weer
quote:Op donderdag 24 september 2009 13:10 schreef dyonvbaal het volgende:
[..]
Bedankt voor de ondersteuning...
Nou eh...op uiterlijk? sorry
I don't carequote:Op donderdag 24 september 2009 13:11 schreef tombolafan het volgende:
[..]
![]()
laat hornage het niet horen! dan komt ie je weer in elkaar schreeuwen!
sowieso vind ik dat een vrij onaardige opmerking eigenlijk...quote:
Tja, ben ook niet altijd aardig. En anders om, had ik het zelfde over me zelf gezegd dusquote:Op donderdag 24 september 2009 13:14 schreef tombolafan het volgende:
[..]
sowieso vind ik dat een vrij onaardige opmerking eigenlijk...
Misschien toch nog een kans op die RC awardquote:Op donderdag 24 september 2009 13:15 schreef dyonvbaal het volgende:
[..]
Tja, ben ook niet altijd aardig. En anders om, had ik het zelfde over me zelf gezegd dus
hardhandig, bruut geweld gemeen = rc awardquote:Op donderdag 24 september 2009 13:21 schreef dyonvbaal het volgende:
[..]
Misschien toch nog een kans op die RC award
Ik heb ook altijd pech. Jij mot me niet, RC ben ik te slecht voor, ik ben slecht dus de liefste fokker kan ik ook al niet worden.... zucht...quote:Op donderdag 24 september 2009 13:22 schreef tombolafan het volgende:
[..]
hardhandig, bruut geweld gemeen = rc award
gewoon gemeen niet...
Wie doet dan ook zo ietsquote:Op donderdag 24 september 2009 15:38 schreef Flitspaal het volgende:
Hmmm, valt best tegen:
Een Russische film kijken met alleen Servische ondertitels beschikbaar.
Okee dan! moet ik wel kunnen zwemmen?quote:Op donderdag 24 september 2009 13:51 schreef hornage het volgende:
Ik ben nog wel vrijgezel jah
En voor de rest duurt het wel even voordat ik echt offended ben hoor
Ow en tombolafan, voor een zeildate hoef jij niet te kunnen zeilen hoorDat leer ik je wel ff
Thanks.quote:Op donderdag 24 september 2009 15:59 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Okee dan! moet ik wel kunnen zwemmen?![]()
@ Bellatrix;
http://www.biosagenda.nl/(...)mma-blank_19009.html
Ligt eraan of jij behoefte hebt tot zwemmen natuurlijk, maar doorgaans is dat niet een vereistequote:Op donderdag 24 september 2009 15:59 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Okee dan! moet ik wel kunnen zwemmen?![]()
@ Bellatrix;
http://www.biosagenda.nl/(...)mma-blank_19009.html
Ik heb 'm op dvdquote:Op donderdag 24 september 2009 15:48 schreef Bellatrix het volgende:
Heeft iemand De Laatste Dagen van Emma Blank al gezien? Ik wil hem zo graag zien en ik weet dat ie op het NFF draait maar weet iemand waar ik hem nog meer kan zien?
en als we dan omslaan???quote:Op donderdag 24 september 2009 16:27 schreef hornage het volgende:
[..]
Ligt eraan of jij behoefte hebt tot zwemmen natuurlijk, maar doorgaans is dat niet een vereiste
Nu al? Hoe kan dat nou?quote:
quote:Op donderdag 24 september 2009 16:39 schreef hornage het volgende:
Dan kan ik heel goed reddend zwemmen alsmede mond op mond beademing
Al een weekje ofzo.quote:
jaja... op de meet heel stoer beweren "dat je nog nooit iets gedownload hebt" en dan via contacten wel van alles hebben zeker...quote:Op donderdag 24 september 2009 16:55 schreef Patch het volgende:
[..]
Al een weekje ofzo.
Ik heb zo mijn contacten...
Inderdaad...quote:Op donderdag 24 september 2009 16:57 schreef tombolafan het volgende:
[..]
jaja... op de meet heel stoer beweren "dat je nog nooit iets gedownload hebt" en dan via contacten wel van alles hebben zeker...
quote:Op donderdag 24 september 2009 16:58 schreef hornage het volgende:
plus dat mijn boot zeewaardig is dus omslaan is bijna out of the question
quote:Op donderdag 24 september 2009 16:59 schreef Patch het volgende:
[..]
Inderdaad...
Gewoon de originele dvd.
Niks downloaden...![]()
Het zijn natuurlijk wel filmmaatschappij-contacten...
quote:Op donderdag 24 september 2009 20:00 schreef mr_anonimous het volgende:
Ben maar even online. Moet zo pokeren.
Tsja dat is nou eenmaal vaste prik op donderdag.quote:
ze wil dat jij haar red en mond op mond beademing geeft...quote:
Je weet niet hoeveel kinderen je hebt?quote:Op donderdag 24 september 2009 12:59 schreef Flitspaal het volgende:
Maar ik heb nog steeds een vriendin, die de moeder van mijn kind(eren) is.
Nu ben ik stiekem toch wel benieuwd naar de foto's.quote:
Als je mij wat foto's van jou stuurt in leuke poses, dan wil ik erover nadenken om jou de foto's van de meet te sturenquote:Op vrijdag 25 september 2009 00:54 schreef wyccie het volgende:
[..]
Je weet niet hoeveel kinderen je hebt?![]()
[..]
Nu ben ik stiekem toch wel benieuwd naar de foto's.
Het ging over mij, check mijn foto maar in mijn fotoboekquote:Op vrijdag 25 september 2009 00:54 schreef wyccie het volgende:
[..]
Je weet niet hoeveel kinderen je hebt?![]()
[..]
Nu ben ik stiekem toch wel benieuwd naar de foto's.
wat snap je niet dan geef ik wel uitlegquote:
quote:
te laat!quote:Op vrijdag 25 september 2009 10:31 schreef dyonvbaal het volgende:
[..]
wat snap je niet dan geef ik wel uitleg
Nou ja, ik moest een criterium noemen en heb toen maar voor uiterlijk gekozenquote:Op vrijdag 25 september 2009 10:32 schreef tombolafan het volgende:
[..]
![]()
Dyon zei dat hij op basis van hoe hornage en victorinox eruit zien verwachtte dat hornage vrijgezel is en victorinox niet...
Vandaar dat hornage zegt; kijk maar in mn fobo, dan weet je hoe ik eruit zie (weet je nog niet hoe victorinox eruit ziet, maar goed...)
je bent me altijd voor. ik hoef al nergens meer op te reageren, je hebt toch altijd wel ongeveer het zelfde antwoord en je bent sneller...quote:
ah...quote:Op vrijdag 25 september 2009 10:33 schreef dyonvbaal het volgende:
[..]
je bent me altijd voor. ik hoef al nergens meer op te reageren, je hebt toch altijd wel ongeveer het zelfde antwoord en je bent sneller...
Wat passen jullie toch goed bij elkaarquote:Op vrijdag 25 september 2009 10:33 schreef dyonvbaal het volgende:
[..]
je bent me altijd voor. ik hoef al nergens meer op te reageren, je hebt toch altijd wel ongeveer het zelfde antwoord en je bent sneller...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |