Oh ja.... wacht... komt ie!quote:Op donderdag 24 september 2009 10:46 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja, zeg JIJ er eens wat van! Misschien maakt het indruk op Qwea!
Ik gok binnen nu en 3 weken wel danquote:Op donderdag 24 september 2009 10:55 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik niet heur. Ik heb nergens last van.
mee eensquote:Op donderdag 24 september 2009 10:55 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik niet heur. Ik heb nergens last van.
neh dan ook nietquote:Op donderdag 24 september 2009 10:55 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ik gok binnen nu en 3 weken wel dan
Ik doelde meer op darmellende en naar de wc-ren-hordelopenquote:Op donderdag 24 september 2009 10:55 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ik gok binnen nu en 3 weken wel dan
Neuh niet wc loop marathons, maar toch wel het sliertjes en bonkjes festijn. Of iig binnen 4 weken danquote:
nee ook nietquote:Op donderdag 24 september 2009 11:11 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Neuh niet wc loop marathons, maar toch wel het sliertjes en bonkjes festijn. Of iig binnen 4 weken dan
Ehm.. ik moet mn nieuwe bril halen maar dat doe ik zaterdag wel?quote:Op donderdag 24 september 2009 11:12 schreef Ynske het volgende:
[..]
nee ook nietgelukkig niet
maar goed, zijn er ook leukere onderwerpen voor vandaag?
bril goed dat je t aanhaalt, vanmiddag eventjes langs, een van mn pootjes is lingelaam...quote:Op donderdag 24 september 2009 11:13 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ehm.. ik moet mn nieuwe bril halen maar dat doe ik zaterdag wel?
Ik ga Baloe zn kong straks vullen?
Ik moet nog software doen?
Nee, geen leuke onderwerpen
Que?quote:Op donderdag 24 september 2009 @ 11:14 schreef Ynske het volgende:
[..]
bril goed dat je t aanhaalt, vanmiddag eventjes langs, een van mn pootjes is lingelaam...
Bier en tieten?quote:Op donderdag 24 september 2009 11:14 schreef ElisaB het volgende:
PM-men jullie even als het weer over smakelijke dingen gaat
Ik zou er niet op zitten wachtenquote:Op donderdag 24 september 2009 11:14 schreef ElisaB het volgende:
PM-men jullie even als het weer over smakelijke dingen gaat
ja. euh. hij klemt niet echt meer op t hoofd, als je de bril afdoet wiebelt dat oortje enormquote:
Ja dat zijn meer vrouwenonderwerpen... Wij mannen wachten dan wel even braaf en geduldig... zo zijn wijquote:Op donderdag 24 september 2009 11:17 schreef MikeyMo het volgende:
jullie moeten het hebben over hoe jullie lief elkaars borstjes (borsten in het geval van Greys en Hara) insoppen onder de douche
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |