Ptwish heeft lang Engels geproken he, slip of the tonguequote:Op woensdag 30 september 2009 21:25 schreef DarkElf het volgende:
opdringen neem ik aan dat Ptwish bedoelde..?
Dank voor het relativeringsmomentjequote:
Ja hallo. Straks wil je ook nog dat we gaan nuanceren ...quote:Op donderdag 1 oktober 2009 00:16 schreef bloodymary het volgende:
Beetje relativeren allemaal, het komt uit de Telegraaf en die zetten gerust quotes neer zonder iemand gesproken te hebben.
Shocking. Ronduit shocking.quote:Micky Hoogendijk onderging ingreep
Uitgegeven: 1 oktober 2009 12:44
Laatst gewijzigd: 1 oktober 2009 12:44
AMSTERDAM - Een botoxbehandeling hoeft niet zo nodig van Micky Hoogendijk, maar de zakenvrouw en nieuwe vriendin van Adam Curry heeft wel aan zichzelf laten sleutelen, bekent ze deze week aan de website Wellness.nl.
© Wenn.comOver de aard van de cosmetische ingreep laat ze zich alleen niet expliciet uit. "Ik kom er eigenlijk niet meer graag op terug, want dan gaat het zo'n eigen leven leiden", zegt ze tegen de site.
"Oké, laat ik dit zeggen dan: ik ben in de loop der jaren niet alleen in de léngte gegroeid. Dan kan iedereen wel een beetje bedenken wat ik bedoel."
Botox ziet Hoogendijk daarentegen niet zitten. "Zelf zou ik nooit botox laten inspuiten omdat dan je hele expressie verdwijnt. Als actrice is dat een handicap, want je moet het daar juist mede van hebben."
Uitstraling
Hoogendijk geeft haar uiterlijk "een blije acht". Naar eigen zeggen heeft ze een vrolijke en vriendelijke uitstraling. "Als mensen al omkijken naar mij, zal het daardoor komen. En ik heb mijn lengte natuurlijk aardig mee."
Hoogendijk was de afgelopen maanden veelvuldig in het nieuws, omdat Adam Curry zijn vrouw Patricia Paay voor haar verliet.
© NU.nl
So what is her point?quote:Botox ziet Hoogendijk daarentegen niet zitten. "Zelf zou ik nooit botox laten inspuiten omdat dan je hele expressie verdwijnt. Als actrice is dat een handicap, want je moet het daar juist mede van hebben."
Ik snap het ook niet helemaal ...quote:Op donderdag 1 oktober 2009 15:04 schreef DarkElf het volgende:
'mede door de dood van haar moeder' heeft haar leven een totaal andere wending gekregen?
nu is je moeder verliezen verschrikkelijk dus daar hoor je mij niet over maar.... die is toch pas net overleden? dat heeft toch niets te maken met hoe haar leven daarvoor was.. of ben ik nu blont?
nu vraag ik mij af of hij Chrissie ook heeft voorgelogen?quote:vroeg ik hem nog: Adam, ik neem aan dat Micky niet in San Francisco is wanneer Christina bij je logeert?
Nee, daar hoefde ik me geen zorgen over te maken, want Micky
was in Nederland.
Hij heeft me echt belazerd.
Hmmmmmz....... behalve een blauwe maandag in GTST, wat heeft ze nog meer gedaan eigenlijk, als actrice zijnde? Ik geloof dat ze toen ook niet was aangenomen op haar acteertalent, maar eerder op haar strakke koppie.............(ik denk dat het dan ook niet lang zal duren, voor ze in de boekhouding bij Eddem op zoek gaat naar een rekening van Docter Smooth, om zodoende de naam van de wonderdokter van Patries te achterhalen....)quote:Botox ziet Hoogendijk daarentegen niet zitten. "Zelf zou ik nooit botox laten inspuiten omdat dan je hele expressie verdwijnt. Als actrice is dat een handicap, want je moet het daar juist mede van hebben."
Uitstraling
Hoogendijk geeft haar uiterlijk "een blije acht". Naar eigen zeggen heeft ze een vrolijke en vriendelijke uitstraling. "Als mensen al omkijken naar mij, zal het daardoor komen. En ik heb mijn lengte natuurlijk aardig mee."
Telegraaf.quote:Micky: 'Ik ben een mankepoot'
AMSTERDAM - Adam Curry is niet de enige die weleens een scheve schaats heeft gereden...
Zijn vriendin Micky Hoogendijk vertelt op Wellness.nl dat het lastig is om in haar schoenen te staan. Haar benen zijn ongelijk en dat levert een aantal vervelende problemen op. "Mijn ene been – en ik zeg niet welk been – is een heel stuk langer dan het andere! Feitelijk ben ik gewoon een mankepoot. Zonder inlegzool in mijn schoen loop ik hartstikke scheef. Mijn afwijking levert mij helaas een hoop gewrichtspijn op aan schouders, nek en rug. Daarvoor laat ik mij elke zes weken door een manueel therapeut behandelen."
Ook vertelt ze dat ze onder het cosmetische mes is geweest, maar wát ze nu precies heeft laten doen wil ze dan weer niet kwijt. Al is het geen groot raadsel... "“Ik ben in de loop der jaren niet alleen in de léngte gegroeid."
quote:Op donderdag 1 oktober 2009 16:22 schreef Copycat het volgende:
Maar Mick heeft dus een penisverlenging laten uitvoeren. Goh.
quote:Op donderdag 1 oktober 2009 16:22 schreef Copycat het volgende:
Maar Mick heeft dus een penisverlenging laten uitvoeren. Goh.
Beetje over water lopen en zorgen dat ze zichzelf niet verblindt met haar vrolijk schitterende aureool, schat ik zo.quote:Op donderdag 1 oktober 2009 17:42 schreef bloodymary het volgende:
Wat doet zij eigenlijk voor de kost. Vroeger heeft ze ooit een rolletje gehad in gtst en ze heeft ooit gewerkt in de Supper Club, maar wat doet ze nu?
En zichzelf in vogelnestjes verhangen (lekkere vogelnesten zullen dat zijn, met een been dat anderhalve meter langer is dan het anderequote:Op donderdag 1 oktober 2009 17:56 schreef Duderella het volgende:
[..]
Beetje over water lopen en zorgen dat ze zichzelf niet verblindt met haar vrolijk schitterende aureool, schat ik zo.
quote:Op donderdag 1 oktober 2009 19:06 schreef Ole het volgende:
Zoek de fouten
http://www.mickyhoogendijk.nl/
Echt he?!?!?!quote:Op donderdag 1 oktober 2009 19:12 schreef DancingPhoebe het volgende:
Nooooooooooooooooo:ooooooooooooooooooh! En die andere knie zit ook nogges veeul hoger!
Oh ik vond het wel grappig en schattigquote:Op donderdag 1 oktober 2009 19:17 schreef Pisces29 het volgende:
Ptwish weer bij Boulevard. Ging weer nergens over
Ik las treurwilgquote:Op donderdag 1 oktober 2009 16:33 schreef Greys het volgende:
'Een héél stuk langer' en dan is het op te lossen met een inlegzool?
Een inlegzool van een centimeter of tien hoog stel ik me dan voor?
Die heeft overdrijven en aandachtshoeren echt uitgevonden he? Wat een treurig wicht
Alles voor een minuutje aandacht.
Ik stop metéén met persen, dan maar geen kind of droogbloemen!quote:Op donderdag 1 oktober 2009 23:18 schreef Ole het volgende:
!!!!!!!!!!!!!!!BREAKING NEWS!!!!!
Shownieuws meldt dat Micky zojuist Christina heeft ontmoet
schijnt op haar facebook te staan
STOP DE PERSEN !!!!!!!
Maar dan de hamvraag: zie je ook kleuren?!quote:Op donderdag 1 oktober 2009 20:15 schreef MaLo het volgende:
Jongens, let eventjes goed op. Dit is heel boeiend wat ik nu ga typen!
Mijn ene been is OOK langer dan het andere en ik heb OOK inlegzolen gehad!
Spannend he.
En voor mensen die het interesseert, hoewel ik het me niet kan voorstellen, met een inlegzool kun je een verschil van maximaal 1 cm corrigeren)
Pssssst, over kleuren: dat balkje in de PMbox wordt geel als ik je wil PMen. Hij is vol!!quote:Op donderdag 1 oktober 2009 23:38 schreef Vivi het volgende:
[..]
Maar dan de hamvraag: zie je ook kleuren?!
Dat zeiden ze niet, het was echt tijdens de eindtune.quote:Op donderdag 1 oktober 2009 23:26 schreef Duderella het volgende:
[..]
Ik stop metéén met persen, dan maar geen kind of droogbloemen!
Wat is er gebeurd tussen die twee dan???
Misschien bedoelde ze met 'C is great' heul iets anders!quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 12:44 schreef DarkElf het volgende:
hehe die mick, ze kan ook niets anders dan dat schrijven natuurlijk, zelfs al was t akelig ..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |