En zichzelf in vogelnestjes verhangen (lekkere vogelnesten zullen dat zijn, met een been dat anderhalve meter langer is dan het anderequote:Op donderdag 1 oktober 2009 17:56 schreef Duderella het volgende:
[..]
Beetje over water lopen en zorgen dat ze zichzelf niet verblindt met haar vrolijk schitterende aureool, schat ik zo.
quote:Op donderdag 1 oktober 2009 19:06 schreef Ole het volgende:
Zoek de fouten
http://www.mickyhoogendijk.nl/
Echt he?!?!?!quote:Op donderdag 1 oktober 2009 19:12 schreef DancingPhoebe het volgende:
Nooooooooooooooooo:ooooooooooooooooooh! En die andere knie zit ook nogges veeul hoger!
Oh ik vond het wel grappig en schattigquote:Op donderdag 1 oktober 2009 19:17 schreef Pisces29 het volgende:
Ptwish weer bij Boulevard. Ging weer nergens over
Ik las treurwilgquote:Op donderdag 1 oktober 2009 16:33 schreef Greys het volgende:
'Een héél stuk langer' en dan is het op te lossen met een inlegzool?
Een inlegzool van een centimeter of tien hoog stel ik me dan voor?
Die heeft overdrijven en aandachtshoeren echt uitgevonden he? Wat een treurig wicht
Alles voor een minuutje aandacht.
Ik stop metéén met persen, dan maar geen kind of droogbloemen!quote:Op donderdag 1 oktober 2009 23:18 schreef Ole het volgende:
!!!!!!!!!!!!!!!BREAKING NEWS!!!!!
Shownieuws meldt dat Micky zojuist Christina heeft ontmoet
schijnt op haar facebook te staan
STOP DE PERSEN !!!!!!!
Maar dan de hamvraag: zie je ook kleuren?!quote:Op donderdag 1 oktober 2009 20:15 schreef MaLo het volgende:
Jongens, let eventjes goed op. Dit is heel boeiend wat ik nu ga typen!
Mijn ene been is OOK langer dan het andere en ik heb OOK inlegzolen gehad!
Spannend he.
En voor mensen die het interesseert, hoewel ik het me niet kan voorstellen, met een inlegzool kun je een verschil van maximaal 1 cm corrigeren)
Pssssst, over kleuren: dat balkje in de PMbox wordt geel als ik je wil PMen. Hij is vol!!quote:Op donderdag 1 oktober 2009 23:38 schreef Vivi het volgende:
[..]
Maar dan de hamvraag: zie je ook kleuren?!
Dat zeiden ze niet, het was echt tijdens de eindtune.quote:Op donderdag 1 oktober 2009 23:26 schreef Duderella het volgende:
[..]
Ik stop metéén met persen, dan maar geen kind of droogbloemen!
Wat is er gebeurd tussen die twee dan???
Misschien bedoelde ze met 'C is great' heul iets anders!quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 12:44 schreef DarkElf het volgende:
hehe die mick, ze kan ook niets anders dan dat schrijven natuurlijk, zelfs al was t akelig ..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |