Guess, je nagelcollectie viel meteen op bij het centraal-honden-topicquote:Op donderdag 24 september 2009 22:04 schreef Guess. het volgende:
Is een gel/acryl laagje niet iet voor je Miryam? Weet natuurlijk niet of je zin hebt om dat bij (te Laten)houden maar nagels die dubbel klappen...brrrr...krijg kippenvel als ik er aan denk,auw!!
dat is echt zo teringpijnlijkquote:Op donderdag 24 september 2009 22:04 schreef Guess. het volgende:
Is een gel/acryl laagje niet iet voor je Miryam? Weet natuurlijk niet of je zin hebt om dat bij (te Laten)houden maar nagels die dubbel klappen...brrrr...krijg kippenvel als ik er aan denk,auw!!
Naildesigndinges was bij mijn eerste bestelling heel traag (lees: drie weken levertijd ofzo) maar bij vervolgbestellingen had ik alles na een week in huis.quote:Op donderdag 24 september 2009 23:02 schreef Tegan het volgende:
Hoe zit het met de levertijd van de sites in de OP?
Dan kan ook goed inderdaad.quote:Op vrijdag 25 september 2009 14:50 schreef veels het volgende:
Bedoel je bubbeltjes soms luchtbelletjes? Want dan schud je te hard met het flesje voor gebruik.
Ik vind hem ook mooi, daarom post ik nu ook weinig nagellakfoto's want ik doe geen nagellak op.quote:
Eigenlijk net zoals met nagellak maar dan dikker, stroperiger en plakkeriger.quote:Op vrijdag 25 september 2009 17:13 schreef snkr-xxx het volgende:
Ja ik snap dat je niet lakt als het er zo uit ziet zonder!![]()
Maar hoe werkt dit nu precies? Je gel heeft 2 kleuren? Of? Ik ben een gel n00b
Ik weet eigenlijk alleen van O.P.I (ben nogal O.P.I mindedquote:Op vrijdag 25 september 2009 17:38 schreef Tegan het volgende:
Wat is een goede soft white dan? Al die french white's vind ik alsnog veel te wit/hard...
ik ookquote:Op vrijdag 25 september 2009 15:33 schreef MinderMutsig het volgende:
Ik ga nu iedere keer dat ik in de buurt kom even naar binnen om te checken.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |