SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
quote:Op maandag 21 september 2009 14:22 schreef mefke79 het volgende:Mefke toch.....SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
als je het 'nu' weet, heb je wel nog 20 weken om aan het idee te wennen...quote:Op maandag 21 september 2009 14:03 schreef Sc0rPi0n het volgende:
[..]
Heb wel wat gevonden maar niet zoveel. Zal vanavond nog eens kijken.
[..]
Ik heb zelf een vrouw die niets voor zich kan houdenMaar goed wij hebben dus al twee mooie namen, die veranderen toch niet meer. En het maakt me op zich niets uit wat het wordt, maar ik heb wel een voorkeur (al kan je er weinig aan veranderen). Ik ben gewoon bang dat als ik weet wat het is ik 'teleurgesteld' zal zijn. En dat wil ik niet. Maar ja of ik het nu weet of over een half jaar....
quote:Op maandag 21 september 2009 14:22 schreef mefke79 het volgende:
Xenia, schijn ik ook ineens heel erg te doen. En (effe onder spoiler, echt te ranzig voor woorden):Dat spoiler gedoe, doe ik altijd al...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Ons gedichtje vond ik op internet. Was er gelijk helemaal verliefd op en mijn vriend ook. Dus ik ga echt niet zelf kloten terwijl ze gewoon geweldig op internet staan!quote:Op maandag 21 september 2009 14:10 schreef martine1984 het volgende:
Xenia, snurken heb ik ook last van... niet echt charmant maar ja er valt niks aan te doen. Zal denk ik wel door de baby komen die alles in de verdrukking brengt....
Ik probeer een geboorte gedichtje te vinden of in elkaar te draaien, maar t lukt nietEn morgen ga ik naar de drukker om t kaartje in elkaar te laten zetten. Ben zelf helemaal niet creatief met dit soort dingen... alles wat ik verzin lijkt wel een veredeld sinterklaas gedicht
bah
Wat een schitterend gedichtje Ymme, krijg er tranen van in mijn ogen!quote:Op maandag 21 september 2009 14:52 schreef ymme het volgende:
Ik heb zojuist de tekst doorgegeven aan de drukker:
Tekst 1 (x):
Hoelang zal het duren
Om dit kaartje naar de hemel te sturen?
Zodat mijn lieve opa kan horen
Dat ik ben geboren?
Dolblij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon:
*********
We noemen hem:
*******
Hij is geboren op .. februari 2010 om ..:.. uur
en weegt .... gram.
*adres*
Wil je hem komen bewonderen, graag even een belletje.
Wij hadden bij Milan:quote:Op maandag 21 september 2009 15:07 schreef amaranta het volgende:
Ik vind alleen die laatste regel niet zo. Graag even een belletje.
Wij hadden.
Beschuitje? telefoonnummer
Ook nie denderend maargoed.
uhm, ziekmelden en naar huis gaan?quote:Op maandag 21 september 2009 15:36 schreef DJRandall het volgende:
Ego-post:
Kan iemand me even opbeuren?
Voel me beroerd, inclusief hoofdpijn, en ik ben doodmoe. Ik zit nu op mijn werk en moet nog twee uur!!
Ik verveel me natuurlijk ook nog enorm en heb internet uit.
Bleh, rotdag!
Tja, dat kan ik dus niet he. Ben zo iemand die altijd hondsberoerd op haar werk blijft zitten. Me ziek melden zorgt meestal voor nog meer schuldgevoel...quote:Op maandag 21 september 2009 15:40 schreef Asyniur het volgende:
[..]
uhm, ziekmelden en naar huis gaan?
Helpt 't als ik zeg dat ik me hetzelfde voel? Althans, dat vervelen dan. Gelukkig geen hoofdpijn en moe, maar toch.quote:Op maandag 21 september 2009 15:36 schreef DJRandall het volgende:
Ego-post:
Kan iemand me even opbeuren?
Voel me beroerd, inclusief hoofdpijn, en ik ben doodmoe. Ik zit nu op mijn werk en moet nog twee uur!!
Ik verveel me natuurlijk ook nog enorm en heb internet uit.
Bleh, rotdag!
Een uur extra pauze? vertel..quote:Op maandag 21 september 2009 15:43 schreef happyme28 het volgende:
[..]
Helpt 't als ik zeg dat ik me hetzelfde voel? Althans, dat vervelen dan. Gelukkig geen hoofdpijn en moe, maar toch.
Kop op! Het wordt vanzelf half 6Kun je niet wat eerder weg? Of neem je je uur extra pauze gedurende de dag al? Ik doe het echt niet elke dag, maar als ik moe ben of koppijn heb, ga ik lekker wat eerder naar huis.
Gedeelde smart is halve smart .. ofzoiets
dat rijmt tenminstequote:Op maandag 21 september 2009 15:10 schreef MamaNik het volgende:
[..]
Wij hadden bij Milan:
Wilt u beschuit met muisjes komen eten, laat het ons dan even weten.
en bij de tweeling, hadden we een babyborrel dus toen hadden we gewoon 1 datum
http://www.anwb.nl/auto/r(...)iding/auto/auto.htmlquote:Supersnel of in je eigen tempo
Bij de ANWB bepaal jij hoe snel je je rijbewijs haalt. Je kunt kiezen voor een compacte opleiding die je in 10 dagen afsluit met het CBR examen, maar die je natuurlijk ook kunt spreiden over een aantal weken.
mja dat is ook zo, maar wat ik uit Ymmes posts heb begrepen is dat opa gewoon erg belangrijk is.quote:Op maandag 21 september 2009 15:53 schreef Troel het volgende:
Ik vind het gedichtje wel heel zwaar voor op een geboortekaartje![]()
Maarja, het is hoe dan ook erg moeilijk om iets te vinden wat zo blijvend is natuurlijk
Zwangeren hebben recht op extra pauzequote:
Nouja, ik vind het ook wat minder leuk voor andere opa zeg maarquote:Op maandag 21 september 2009 15:56 schreef amaranta het volgende:
[..]
mja dat is ook zo, maar wat ik uit Ymmes posts heb begrepen is dat opa gewoon erg belangrijk is.
Beebje wordt zelfs naar hem vernoemd. Dus kun je nagaan!
Kan me dus wel indenken dat ze op het kaartje naar hem willen refereren. (al zou dat hier enorm een doorn in het oog van oma zijn ben ik bang)
dat ook, maar dan moet Ymme dus maar een 2de baby maken die ze naar de andere opa vernoemdquote:Op maandag 21 september 2009 15:58 schreef Troel het volgende:
[..]
Nouja, ik vind het ook wat minder leuk voor andere opa zeg maar
ben bang dat bij mij op het werk die vlieger niet op gaatquote:Op maandag 21 september 2009 15:58 schreef DaviniaHR het volgende:
[..]
Zwangeren hebben recht op extra pauze
Succes met de laatste uurtjes vandaag!
Preciesquote:Op maandag 21 september 2009 15:59 schreef amaranta het volgende:
[..]
dat ook, maar dan moet Ymme dus maar een 2de baby maken die ze naar de andere opa vernoemd
En ons die net gebaard hebben of heel graag zwanger willen worden en hier soms even komen spiekenquote:Op maandag 21 september 2009 16:02 schreef Troel het volgende:
[..]
PreciesEn nu weer ontopic wmb
Geboortekaartjes hebben een eigen topic
Dit topic is voor ons zwangeren
Nou ik niet hoor. De leeft nog.quote:Op maandag 21 september 2009 15:58 schreef Troel het volgende:
[..]
Nouja, ik vind het ook wat minder leuk voor andere opa zeg maar
Als je zwanger bent mag je 1/8 van je werkdag als extra pauze opnemen. In overleg kan dit gedurende de dag of aan het begin/einde van je dag. Ik mag 'm vrij opnemen en doe het zeker niet elke dag. Toevallig vorige week 1x een uur en 1x een half uurtje eerder weg gegaan.quote:
't Hoofd blijft even lelijk hoorquote:Op maandag 21 september 2009 16:13 schreef lily het volgende:
Fijn Troel, het nieuws van de gyn en het blijere hoofd alvast(dat is al heel wat waard)
quote:Op maandag 21 september 2009 16:01 schreef amaranta het volgende:
[..]
ben bang dat bij mij op het werk die vlieger niet op gaat
sta voor de klas. Zo kinders, jullie maken les 5 som 1 t/m 10 de juf gaat even pauze houden. Houdoe!
Hmm, ik kende deze regel wel, maar de toepassing zoals je hem hier noemt snap ik niet... Als je een uur extra pauze neemt, maar die aan het einde op neemt dan ga je toch nog steeds op hetzelfde tijdstip naar huis? Ik begrijp hem nie...quote:Op maandag 21 september 2009 16:12 schreef happyme28 het volgende:
[..]
Als je zwanger bent mag je 1/8 van je werkdag als extra pauze opnemen. In overleg kan dit gedurende de dag of aan het begin/einde van je dag. Ik mag 'm vrij opnemen en doe het zeker niet elke dag. Toevallig vorige week 1x een uur en 1x een half uurtje eerder weg gegaan.
Nu gewoon normale dag gedraaid, maar soms heb ik gewoon een mindere dag en dan is het wel lekker als je wat rustiger aan kunt doen
spuit 11 zie ik alweer![]()
Edit; trouwens wel raar inderdaad dat er ook beroepen zijn waar je die extra pauze niet kunt nemen. Docenten hebben toch meestal geen werkdag van 8 uur en ook meer dan een half uurtje pauze per dag toch![]()
![]()
Lucky youquote:Op maandag 21 september 2009 16:13 schreef lily het volgende:
Snurken doe ik nog niet maar dat komt vast nog wel want dat deed ik bij mijn vorige zwangerschappen ook. Mijnsnurkt ook vaak dus ik hoef me niet schuldig te voelen
![]()
sorry, kwartje valt nog steeds niet... Als je 8 uur per dag werkt normaal en je hebt nog eens een uur pauze dan ben je toch in feite 9 uur op je werk? (althans ik neem even aan dat de extra pauze net als gewone lunch pauze bij mij niet betaald is en dus extra tijd is die je daar besteed naast de 8 werkuren)... Dus dan kun je die extra pauze wel aan het eind doen maar dan moet je nog steeds 8 uur werken eerst. Dan snap ik niet hoe je eerder weg kan:?quote:Op maandag 21 september 2009 16:35 schreef Troel het volgende:
Als je de pauze aan het einde van je dag pakt, kun je dus eerder naar huis
Normaal moet je 8 uur werken en krijg je een half uur pauze, dus zit je 8,5 uur op je werk. Het extra uur waar je nu recht op hebt, mag je ook aan het einde van de dag opnemen, waardoor je dus maar 7 uur hoeft te werken. Je hoeft tijdens die pauze niet aanwezig te zijnquote:Op maandag 21 september 2009 17:00 schreef Lijnloos het volgende:
[..]
sorry, kwartje valt nog steeds niet... Als je 8 uur per dag werkt normaal en je hebt nog eens een uur pauze dan ben je toch in feite 9 uur op je werk? (althans ik neem even aan dat de extra pauze net als gewone lunch pauze bij mij niet betaald is en dus extra tijd is die je daar besteed naast de 8 werkuren)... Dus dan kun je die extra pauze wel aan het eind doen maar dan moet je nog steeds 8 uur werken eerst. Dan snap ik niet hoe je eerder weg kan:?
Maar wellicht zit het bij jullie werk anders, ik ben dus nu al 8,5 uur op werk omdat ik tussendor een half uurtje heb/neem om te lunchen.
quote:Op maandag 21 september 2009 17:18 schreef mefke79 het volgende:
hmm het bloedverlies van het onderzoek van gisteren lijkt hier iets minder 'oud' te worden. Zou het dan toch iets in gang gezet hebben...ik reken nergens meer op, maar 't zou wel gaaf zijn.
Oeh ik hoop het voor jullie! Spannend hoorquote:Op maandag 21 september 2009 17:18 schreef mefke79 het volgende:
hmm het bloedverlies van het onderzoek van gisteren lijkt hier iets minder 'oud' te worden. Zou het dan toch iets in gang gezet hebben...ik reken nergens meer op, maar 't zou wel gaaf zijn.
Mijn werkgever heeft meer aan mij als ik 7 uur werk dan dat ik me straks ziek moet melden omdat ik teveel van mezelf gevraagd heb. Soms neem ik ook gedurende de dag een kwartiertje pauze of een langere lunchpauze.quote:Op maandag 21 september 2009 17:11 schreef amaranta het volgende:
Wel handig die wetgeving, zijn er hier dames die er gebruik van maken?
ho ho ho waar ga jiquote:Op maandag 21 september 2009 19:01 schreef Beessie-Jen het volgende:
duimt voor Mefke! zet hem op!!!![]()
*gaat richting sporthal*
tot straks
jquote:Op maandag 21 september 2009 19:01 schreef Beessie-Jen het volgende:
duimt voor Mefke! zet hem op!!!![]()
*gaat richting sporthal*
tot straks
vergeet de stabiele zijligging niet! Die is erg belangrijk en wellicht levensreddend!quote:Op maandag 21 september 2009 18:15 schreef Poppejans het volgende:
Ymme, ik vind het gedichtje persoonlijk ook een beetje zwaar voor op een geboortekaartje, de rest van de teksten leuk!
Lekker gevoel toch als je er zelf tevreden mee bent?
Rocka ook kaarten goedgekeurd las ik ergens, fijn! Ben erg benieuwd! Het was dezelfde man die voor B. ook ontworpen had toch? Die heb ik nog wel zien zitten toen op die beurs in Amsterdam geloof ik
Hier heb ik toevallig net een proefdruk aangevraagd van het geboortekaartje zoals wij het gemaakt hebben, ben erg benieuwd!!!![]()
Oja aan vernoemen doen wij niet, hij krijgt gewoon simpel 1 naam
en ben net terug van de BHVcursus, dusse ik kan weer reanimeren,brandjes blussen, eerste hulp verlenen e.d
Als het in je systeem zit, kan sporten heel ontspannend zijn. Júist een uitlaatklep.quote:Op maandag 21 september 2009 19:15 schreef amaranta het volgende:
[..]
ho ho ho waar ga ji
[..]
j
ho ho ho waar ga jij heen??? toch niet sporten? Ik neem aan dat je in de kantine een kop thee gaat drinken?
Jij gaat toch niet sporten! Je werkt jezelf uit de naad en je moet echt aan jezelf denken hoor.
Als je (logisch) wat aan beweging wilt doen dan ga je maar een kwartier wandelen of op buikengym! Maar je gaat niet sporten.
Capiesj?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |