Ja waarom ?quote:Op maandag 21 september 2009 19:11 schreef SCH het volgende:
'Moslims niet zoenen na ramadan' II
Waarom is dit nog open?
Dit is wel erg op de man!quote:Op maandag 21 september 2009 21:28 schreef vijfhonderd het volgende:
[..]
Wat ben jij een kortzichtig mens.
Niet meer onterecht dan dat modje dat uit vooroordelen ageert.quote:Op maandag 21 september 2009 21:30 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Dit is wel erg op de man!
Beetje onterecht!
Geef je weer een eigen draai aan mijn opmerking, waar lees je dat van mij dat ik anderen het recht ontzeg? Als je dat kan quoten neem ik het onderstaande terug.quote:Op maandag 21 september 2009 19:12 schreef SCH het volgende:
[..]
Waarom ontzeg je anderen dan het recht om dat soort dingen over vrouwen te zeggen?
Daarom kunnen moderators toch de OP aanpassen, in plaats van dichtgooien? Of zit er wellicht meer achter het dichtgooien van het topic dan de OP.. ik denk van wel hèquote:Op dinsdag 22 september 2009 15:25 schreef sp3c het volgende:
nee
ik word doodmoe van malloten die debiele OP's maken
blijf niet bezig ...
Geeft niet, heb al een nieuwe aangemaakt met andere OP, ik doe het werk wel voor jequote:Op dinsdag 22 september 2009 15:28 schreef sp3c het volgende:
tuurlijk kan dat
maar ... zie de laatste regel in die quote
Zo, een nieuw topic met knuffelige TT, inhoudelijke OP en een vraagstelling.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |