quote:Op vrijdag 18 september 2009 04:01 schreef Breuls het volgende:
Interessante aflevering, goeie opener van het seizoen.
Observer niet gezien trouwens.
quote:
quote:Op vrijdag 18 september 2009 11:41 schreef husq het volgende:
Goeie aflevering. Toch jammer dat Charlie er uit moet.
quote:Op vrijdag 18 september 2009 12:12 schreef Breuls het volgende:
[..]
Ja, of hij blijft het hele seizoen rondhangen en dus een constante spion zijn.
Ah, ik zag de observer ook helemaal niet. Toch nog iemand die opletquote:Op vrijdag 18 september 2009 12:31 schreef Rainesz het volgende:
Wat een goed begin! Olivia die door het raam kwam
Walter gewoon Walter
Observer wel gespot trouwens zat weer goed verstopt,maar hij zat precies waar je hem zou moeten verwachten.
[ afbeelding ]
Ook leuk dat er een kort moment van The X-Files inzat,op het scherm waar de shapeshifter in die kale knikker veranderde.
Belooft een leuk seizoen te worden denk ik!!
Ja, leuk. Ben alleen wel bang dat ze een grote wijsneusrol gaat krijgen. (En flink genomen gaat worden door Peter)quote:Op vrijdag 18 september 2009 23:24 schreef WeirdlyWired het volgende:
Wat vonden jullie trouwens van de nieuwe aanvulling. Die FBI- agente? In het begin had ik echt iets van: wat moet zij nou.
Omdat ze bij het ontwaken Griekse woorden uitsprak, dezelfde die Peters moeder uitsprak voor voordat hij ging slapen. Misschien dat Olivia eens keer een zin uitspreekt die Walter herinnert als: "That's what my wife used to say". Tja, en dan is de spreekwoordelijke kogel door de kerk.quote:Op zaterdag 19 september 2009 00:39 schreef sbientje het volgende:
hoe kom je erbij, met die moeder? waarom denk je dat?
Dat zou dan weer te makkelijk zijn imo.quote:Op zaterdag 19 september 2009 01:21 schreef Rainesz het volgende:
Denk eerder dat Olivia is gezegd dat de Huidige Peter niet de Peter is van die dimensie.
En dat Bell heeft gezegd waar ze het graf kan vinden.
quote:Of Bell heeft iets gezegd over het Patroon
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |