Dat dus inderdaad ook...heel herkenbaar!quote:Op woensdag 16 september 2009 13:42 schreef mefke79 het volgende:
ik ben gewoon te nuchter ofzo. Iemand had mijn moeder gevraagd of ik bang was voor de bevalling. Waarop mijn moeder antwoorde: nuh, ze weet niet wat er te wachten staat, dus ze kan er niet bang voor zijn. En dat is inderdaad precies hoe het voelt. Ik ben super nieuwsgierig, maar echt onzeker, nuh. Komt vast nog wel.
Dat wist ik niet, ik ga even zoeken. Bedankt voor de tipquote:Op woensdag 16 september 2009 14:15 schreef DaviniaHR het volgende:
Xenia, er is trouwens een keizersnede-topic. Mss is het handig als je die even doorkijkt.
ik vind het anders niet zo stom dat ze je niet onnodig aan infectiegevaar blootstellen. het is gewoon een medische handeling die zonder goede reden ook z'n risico's, hoe klein dan ook, kent.quote:Op woensdag 16 september 2009 13:42 schreef mefke79 het volgende:
Tan, ze doen hier niet aan inwendig onderzoek zolang je geen weeen hebt of geen 41 weken bent. Stom he.
Stiemie, ja er is iets bezig! Zo moet ie. Als je em nou nog een uurtje of 11 binnenhoudt hoor je bij de 4% die op de uitgerekende datum bevalt (al kan ik me zo voorstellen dat je dat nu geen klap meer uitmaakt.).
En ongesteldheidspijn, check. It's back again. Voor de afwisseling nu echt onder in mijn buik, terwijl het vanacht eerder vanuit zijkant en rug kwam. Ik verwacht er gewoon helemaal niks meer van...dat lijkt me het verstandigste...
Oja en onzekerheid... de vorige keer (toen het dus mis was) was ik zo onzeker over echt alles dat het gewoon vervelend was. En deze keer is het echt zoveel minder dat het tegen onverschillig aan zit ja. ik ben gewoon te nuchter ofzo. Iemand had mijn moeder gevraagd of ik bang was voor de bevalling. Waarop mijn moeder antwoorde: nuh, ze weet niet wat er te wachten staat, dus ze kan er niet bang voor zijn. En dat is inderdaad precies hoe het voelt. Ik ben super nieuwsgierig, maar echt onzeker, nuh. Komt vast nog wel.
maar waarom een extra echo, als de 20wk echo al gepland is? duurt nog maar een weekje toch?? snap het niet zo goed denk ik???quote:Op woensdag 16 september 2009 16:15 schreef happyme28 het volgende:
Wat een goed nieuws lees ik allemaal!! Positieve dag (overwegend) vandaag dus dat is erg fijn om te lezen.
Ymme had vanavond bezoek aan de VK en ging vragen of ze een echo kon krijgen om het gelacht te weten. De 20 weken echo was pas volgende week ergens geloof ik.
Hier zo lekker afsluiten. Werkdagje zit er al weer bijna op. Tot laterzzzz
Ik ben gewoon heel nieuwschierig.quote:Op woensdag 16 september 2009 16:43 schreef mefke79 het volgende:
Rocka, goed zo! Je kan jezelf wel gaan dwingen om B. toch te gaan halen, maar ja, daar heb je alleen jezelf mee. Tis ook niet leuk om hulp te moeten vragen (daar ben ik inmiddels ook achter).
Ymme, jij hebt echt geluk met je VK. Hier krijg je niet zomaar een extra echo, ook niet als je er voor betaald. Maar eerlijk gezegd zie ik het nut er ook niet echt van in, die twee weken. Ik had tussen week 13 (nekplooi) en de 20 weken echo ook geen echo's.
Ik heb nog even zitten nadenken...ik merk dat ik me gewoon begin te ergeren aan mijn eigen vk's. Ergens hangt er gewoon irritatie. Ik heb gewoon niet het gevoel dat ik serieus genomen wordt. Ik ben geen zeur, heb tijdens die hele periode maar 3 keer gebeld, waarvan 1 keer naar de spoedlijn (want weekend en gemerkt dat je kunt wachten tot je een ons weegt als je inspreekt op het antwoordapparaat) en toch schepen ze je elke keer af met: hoort erbij, maakt niet uit. Joh, al zouden ze maar een keer zeggen: kom maar effe langs of we komen effe langs, kijken we even. Dat zou al veel verschil maken. Ik moet dit effe goed onthouden voor mezelf voor een eventuele volgende keer, lijkt me wel verstandig.
Dank je, en dat plezier zal wel lukkenquote:Op woensdag 16 september 2009 16:48 schreef DuchessX het volgende:
Xenia-beeb wordt op 2 oktober gehaald!Wow dat is al zó snel!
Spannend Xenia!
Ymme veel plezier vanaaf
Stiemie aan het rommelen...oeh spannend!!!
Ik ben niet veel op internet, vandaar dat ik ook maar heel weinig hier ben. Maar ik probeer wel een beetje te volgen hoe het met jullie gaat hoor![]()
Ter aanmoediging:
Evispam
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Jaaaah hier doen jullie het voor ladies!
Zet 'm op dames!
Evi, ze kijkt zo gelukkig <3quote:Ymme, misschien eens de search gebruiken of google voor geboorteplan? Vandaag is al eerder een link langsgekomen waar veel info op staat. Misschien heb je er overheen gelezen?
Heb em al gevonden: http://www.cicli.nl/
Ik had ook zo'n plan, ook wel bevallingsplan genoemd. Daar kan je inzetten wat je wel en niet wilt, wat je wensen zijn.quote:Op woensdag 16 september 2009 16:38 schreef ymme het volgende:
Geboorteplan. Wat is dit eigenlijk?
Je kunt zoiets toch niet 'plannen'
Ik ben erg benieuwd, je gaat toch wel pics plaatsen hé?quote:Op woensdag 16 september 2009 16:50 schreef ymme het volgende:
[..]
Dank je, en dat plezier zal wel lukken![]()
Wat een mooi meisje is Evi tochl.
Gelukkig maar dat ie weer aan het bubbelen isquote:Op woensdag 16 september 2009 16:52 schreef RockabeIIa het volgende:
Nah, denk je net dat je er goed aan hebt gedaan te bellen omdat je em al de hele dag bijna niet voelt blubberen en bubbelen begint ie weer![]()
Eigenzinnig pruttelke
Ymme voor je er weer overheen leest
[..]
Ik ga zeker met de camera foto's van de foto's makenquote:Op woensdag 16 september 2009 16:54 schreef DuchessX het volgende:
[..]
Ik ben erg benieuwd, je gaat toch wel pics plaatsen hé?
Jeutje wat een hippe vk's heb jij zeg.. hier hebben ze niet eens een echo-apparaatquote:Op woensdag 16 september 2009 17:08 schreef ymme het volgende:
[..]
Ik ga zeker met de camera foto's van de foto's maken
En volgens mij zetten ze ook op usb-stick dat zou nog makkelijk zijn.
Maar moet ik straks even navragen.
Ik wou ook niet ingeknipt worden maar ben dat beide keren wel. Ik had er op dat moment niks over te vertellen.quote:Op woensdag 16 september 2009 16:53 schreef DuchessX het volgende:
[..]
Ik had ook zo'n plan, ook wel bevallingsplan genoemd. Daar kan je inzetten wat je wel en niet wilt, wat je wensen zijn.
bv dat je op de baarkruk wilt bevallen, of dat je niet ingeknipt wil worden, of dat je wil kunnen rondlopen om je weeën op te vangen, wie de navelstreng doorknipt, dingen mbt pijnstilling, dingen mbt sfeer (sommige vrouwen willen rustgevende muziek of zo'n rustgevend olietje ofzo). Hoe een bevalling uiteindelijk verloopt weet je van te voren niet, maar waar mogelijk wordt er wel rekening gehouden met eventuele wensen/verzoeken. Plan bespreek je vantevoren met je gyn, dan gaat het in je dossier en bij de bevalling weet men er van af.
quote:Op woensdag 16 september 2009 16:48 schreef DuchessX het volgende:
Ter aanmoediging:
Evispam
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Jaaaah hier doen jullie het voor ladies!
Zet 'm op dames!
oe, dat bedacht ik me straks ook, maar ik durfde het niet echt te zeggen....quote:Op woensdag 16 september 2009 18:14 schreef amaranta het volgende:
Ymme ik hoop voor je dat de vk de echo wil maken en dat je niet van een koude kermis thuis komt.
Hou je ook ergens in je achterhoofd rekening met dat het niet kan gebeuren? Zou zo zonde zijn.
Linda, af! In het mandje!quote:Op woensdag 16 september 2009 18:41 schreef Linda2205 het volgende:
Oh god....H&M katalogus in de busMet leeeeuuuuke babydingskes
Kan iemand me tegenhouden?
quote:Op woensdag 16 september 2009 19:41 schreef Stiemie het volgende:
"Winnie de Koe" (zoals Linde 'm noemt)
Die asperine is minder, maar de rest klinkt me heel aantrekkelijk in de orenquote:Op woensdag 16 september 2009 20:07 schreef RockabeIIa het volgende:
nice guus!
Jullie raden het nooooit!
Ik ga zo naar bed. Met aspirine, kruik en Iphone. Bah zeg...![]()
(ohja en vanmiddag ruim 2 uur gerust/geslapen ook!)
Nou en, ik woon in brabant en ben midden in carnaval uitgerekend!quote:Op woensdag 16 september 2009 21:19 schreef RockabeIIa het volgende:
Oh en weet je wat ik ook lelijk vind? Als we dan toch bezig zijndie vreselijk mallote berenpakjes! Gats! Zo niet grappig mits het carnaval is...
*snel weer weg gaatdaar zijn het er vast niet veel mee eens haha!*
Net of ik de honden en katten in de kinderwagen laten slapen.quote:Op woensdag 16 september 2009 18:47 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
Jaaaaaaaaaaaaaaaa, een lekker poepescheetekakkedrolletje!!!!!![]()
![]()
Wat is ze prachtig Duch en Juup©!! Wat een ongelooflijke rijkdom toch, geniet er met volle teugen van jullie!!! Oh, ennuh, vooral foto's blijven spammen zo nu en dan hoor!!
Xenia, wat fijn dat je iets hebt om naar uit te kijken nu, en dat in ieder geval de zorgen om de 'verkeerde ligging ' van jouw poepescheetekakkedrolletje nu weggenomen zijn. 2 Oktober is al snel, wat heerlijk zeg!! En je zult eens zien hoezeer die ruggenprik mee gaat vallen. Veel sterkte met de voorbereidingen op je bevalling meis!
Ymme, 20 euro maar voor een echo op eigen verzoek? Is jouw VK al schathemeltjerijk ofzo? Dat kost normaal gesproken zo rond het dubbele, minstens! Dat is wel erge mazzel dan, net als met die kinderwagen. Ik zou er toch niet aan moeten denken dat mijn kinderwagen twee maanden bij iemand in huis heeft gestaan die een bende huisdieren heeft, met alle harige gevolgen van dien. Vind het ook raar van Babydump dat ze dit akkoord vinden. In ieder geval veel plezier bij de echo.
was niet specifiek naar jou bedoelt. Het lijkt wel of iedereen de kolder in de kop heeft voor die dingen!!!quote:Op woensdag 16 september 2009 21:21 schreef DJRandall het volgende:
[..]
Nou en, ik woon in brabant en ben midden in carnaval uitgerekend!
Jeej, een stickerquote:Op woensdag 16 september 2009 21:21 schreef ymme het volgende:
Hier ben ik weer. Met een stickertje.
Hartje klopte mooi, bloeddruk was goed. 1,2 kilo aangekomen (dat is dus nu het totale van de 18 weken zwangerschap) eerste paar keer viel ik af.
quote:Op woensdag 16 september 2009 21:26 schreef RockabeIIa het volgende:
[..]
was niet specifiek naar jou bedoelt. Het lijkt wel of iedereen de kolder in de kop heeft voor die dingen!!!
Bekkenklachten.quote:Op woensdag 16 september 2009 21:40 schreef DJRandall het volgende:
Davinia, volgens mij heb ik gemist waarom je moet stoppen. Balen voor je zeg!
Dat zij de VK straks ook. Dat ik over 4 weken niet moet schrikken.quote:Op woensdag 16 september 2009 21:43 schreef mefke79 het volgende:
Ymme, niet naar jou bedoeld hoor, maar ik vind het ook maar raar van baby-dump. Dat ding verkopen ze daarna echt niet als tweedehands, kan me niet voorstellen. En sowieso slordig dat ze de verkeerde kleur leveren. Tis niet dat het er niet heel groot op staat ofzo. Oooo en goedgekeurd! Fijn!![]()
(ehm, ymme, kijk wel uit...er schijnt een vrij algemene groeispurt te zijn ergens tussen week 20 en 24, toen ging het hier ook hard...daarna dan weer helemaal niet)
En dat berenpak, ik mag dan Brabantse zijn, maar ik vind em ook niet zo mooi. En met carnaval gaat die van ons als konijn (past ie mooi bij zijn ouders en de rest van het huishouden).
Davina, ik heb effe gemist waarom je ging stoppen met werken. Je bekken? En tijd genoeg om te lezen en te reageren, dat is het voordeel ja.
Ah had Johan Cruijf dus toch gelijk: Elk nadeel heb z'n voordeelquote:Op woensdag 16 september 2009 21:46 schreef DaviniaHR het volgende:
Maarreh, Stiemie, dan heb ik wel weer tijd om af te spreken![]()
Na je kraamweek, uiteraard
Geluk bij een ongeluk inderdaad. Super dat hij er morgen bij kan zijn!quote:Op woensdag 16 september 2009 22:56 schreef ymme het volgende:
Inderdaad Amaranta.
Mijn lieffie is vrachtwagenchauffeur en kan tegenwoordig niet meer zeggen wanneer hij precies thuis is.
Dit is maar tot dec a.s. maar wel erg lastig. Maar we hebben het er goed over gehad. En soms moet je keuzes maken. Maar toevallig (een geluk bij een ongeluk) komt hij vanacht thuis en hoeft hij morgenavond 22.00 uur pas weer te gaan. Dus hij kan erbij zijn nu!
jeujjjjquote:Op donderdag 17 september 2009 07:43 schreef Linda2205 het volgende:
Even heel ego, 40 weken vandaag
En nu ga ik naar het ziekenhuis... Tot later! Met of zonder baby
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |