Niets tegen aardrijkskunde héquote:Op dinsdag 15 september 2009 17:27 schreef thomaster het volgende:
alle aardrijkskunde helden zitten blijkbaar naar de bbc te kijken...
ik zou niet durvenquote:Op dinsdag 15 september 2009 17:27 schreef banaantjeEE het volgende:
[..]
Niets tegen aardrijkskunde hé
Wel tegen topografie.....quote:Op dinsdag 15 september 2009 17:27 schreef banaantjeEE het volgende:
[..]
Niets tegen aardrijkskunde hé
Dat is dus niet de bedoeling.....quote:
Nee Isabel Allende maar Tombola had nog een vraag open staan dus deze vervalt.....quote:Op dinsdag 15 september 2009 17:50 schreef Neleos het volgende:
Goeiemiddag.
Geen idee, Stephen King?
quote:Op dinsdag 15 september 2009 17:52 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Nee Isabel Allende maar Tombola had nog een vraag open staan dus deze vervalt.....
Carry Sleequote:Op dinsdag 15 september 2009 17:53 schreef tombolafan het volgende:
[..]
![]()
Maar kennelijk is hij te moeilijk... andere vraag dan maar:
Wie schreef boeken als:
Afblijven! Kappen! en Radeloos?
quote:
Ik denk dat dan de pleuris uitbreekt......quote:Op dinsdag 15 september 2009 17:55 schreef tombolafan het volgende:
[..]
![]()
dus nu die vraag van isabel allende en die heb ik goed dus nu mag ik weer toch?
eigenlijk niet, want de vraag was gesteld en zij gaf het goede antwoord...quote:Op dinsdag 15 september 2009 17:56 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Ik denk dat dan de pleuris uitbreekt......
quote:
was van mij maar een grapje hoor, ik hoef de punten niet (blijft een spelletje he...) Maar wel lief dat je t voor me op neemt!quote:Op dinsdag 15 september 2009 17:58 schreef thomaster het volgende:
[..]
eigenlijk niet, want de vraag was gesteld en zij gaf het goede antwoord...
[..]
Is ook maar een spelletje, maar wel zo eerlijkquote:Op dinsdag 15 september 2009 18:00 schreef tombolafan het volgende:
[..]
was van mij maar een grapje hoor, ik hoef de punten niet (blijft een spelletje he...) Maar wel lief dat je t voor me op neemt!
die vraag was gesteld ivm afwezigheid van de vraagsteller. Het is niet netjes als die vraagsteller dan weer een punt scoort zonder zelf een punt uitgedeeld te hebben.quote:Op dinsdag 15 september 2009 17:58 schreef thomaster het volgende:
[..]
eigenlijk niet, want de vraag was gesteld en zij gaf het goede antwoord...
[..]
dat is ook weer zo...quote:Op dinsdag 15 september 2009 18:01 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
die vraag was gesteld ivm afwezigheid van de vraagsteller. Het is niet netjes als die vraagsteller dan weer een punt scoort zonder zelf een punt uitgedeeld te hebben.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |