Die blauwe is mooi!!quote:Op woensdag 16 september 2009 17:11 schreef Noek het volgende:
[..]
En gedaan. Wat een toestand. Nog nat op de foto maar het zijn 4 verschillende kleuren op één hand en dat moest er dus weer snel af want ik moest weg. Eén foto en toen was de batterij leeg.Vanavond echt even tutten met één kleur en dan netjes.
Kleuren zijn ook helemaal uitgebeten. Faal faler faalst.
[ afbeelding ]
Eigenlijk op Ebay maar voor ik het wist hadden ze een shop:quote:Op woensdag 16 september 2009 17:41 schreef MinderMutsig het volgende:
Oh, is die op je ringvinger zo'n holografische?![]()
Leuke kleurtjes. Waar heb je die besteld?
Ik lak meestal in de reclame van een serie of film. Kan het tussendoor mooi drogen.![]()
Ik lak die witte rand gewoon net zoals ik normaal mijn nagels lak, in de richting van nagelriem tot nageltip dus zeg maar. En dan het kwastje iets voor het stickertje op je nagel zetten, een klein stukje terugduwen tot het randje van de sticker en dan in een beweging aflakken.quote:Op woensdag 16 september 2009 17:56 schreef zoeperzazke het volgende:
MinderMutsig: superbedankt!!!! Ik heb vandaag stickertjes gekocht bij de Hema, kan ik daar nog mee stoeien. Mijn ring komt om de linkerhand en ik ben rechts, dus dat is fijnIk heb nog wel 1 vraagje: als je de witte rand lakt, lak je dan van links naar rechts, van boven naar beneden of een andere beweging? Ik weet niet zo goed wat het beste resultaat geeft....
Ik ga morgenavond nog maar eens goed stoeien. Ik had trouwens eerst twee kleurtjes bijd e Etos gekocht als roze-kleur en die dekken me toch slecht!!! Trek alleen maar strepen, was onmogelijk egaal te krijgen, echt balen. Toen bleek ik in mijn tussen mijn oudere lakjes nog een andere roze te hebben die een heel subtiel laagje met parelmoerglittertjes geeft, dus die ga ik mooi gebruiken
Ja, ik zou het graag willen laten zien, maar de kabel voor mijn mobiele telefoon doet het niet, in ieder geval hij wilt niet installeren. Plus de vraag of ik het wel durf, mijnes zijn niet zo mooi net als die van jullie. Daar zit meer het probleem eigenlijk in.quote:Op woensdag 16 september 2009 17:41 schreef MinderMutsig het volgende:
Oh, is die op je ringvinger zo'n holografische?![]()
Leuke kleurtjes. Waar heb je die besteld?
@Lub_ya: fotoooooooooos![]()
Ik lak meestal in de reclame van een serie of film. Kan het tussendoor mooi drogen.![]()
die van mij zijn ook lang niet zo mooi, maar als er lak op zit, kom ik ook showen hoor.quote:Op woensdag 16 september 2009 18:28 schreef Lub_ya het volgende:
[..]
Ja, ik zou het graag willen laten zien, maar de kabel voor mijn mobiele telefoon doet het niet, in ieder geval hij wilt niet installeren. Plus de vraag of ik het wel durf, mijnes zijn niet zo mooi net als die van jullie. Daar zit meer het probleem eigenlijk in.![]()
Ik kom hier graag, meestal krijg ik dan wel zin om te lakken. Bedankt eigenlijk.![]()
Ohja, dat kan ook, tussendoor in de reclame lakken.
Maar ook de gewone lak is meer dan de helft er gewoon niet meer,nou laat dan maar zittenquote:Op donderdag 17 september 2009 00:37 schreef MinderMutsig het volgende:
Konad verkopen ze helemaal niet meer. Stom dat het nog op de site staat inderdaad.![]()
Ik zou ze als eerste meer in 1 lengte vijlen, vind de enorm verschillende lengtes nou niet echt bepaald stijlvol, zeker niet voor een bruiloft, contrast is zo groot, maar goed dat is mijn meningquote:Op woensdag 16 september 2009 10:43 schreef zoeperzazke het volgende:
Can i has sum advice plz?
Dit zijn mijn nagels..... met een redelijk slap glanslaagje eroverheen, weinig bijzonders. Vrijdag ga ik trouwen en ik móét er iets mee oden maar het lukt me niet! Nepnagels (opplakdingen) staan heel erg lelijk en niet natuurlijk, en ik krijg het niet voor elkaar om een nette french manicure te doen zonder typ-ex randjes. Wie geeft een goed advies? French manicure is wel de bedoeling, en ik kan evt nog wel wat kopen in de winkels maar ik weet niet wat.... heb geen erg grote winkels in de buurt....
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik ben ook wel benieuwd!quote:Op donderdag 17 september 2009 14:27 schreef MinderMutsig het volgende:
Hoe gaat het eigenlijk met de french van zoeperzazke? Kunnen we al foto's bewonderen?
Deze heb ik ook! Vind 'm altijd erg leuk en makkelijk voor tussendoor! In het zonnetje is ie helemaalquote:Op woensdag 16 september 2009 12:02 schreef Lindytje het volgende:
[ afbeelding ]
GOSH 064, Frou-Frou
Zit er verschrikkelijk lelijk op (droogde iets langzamer dan ik dacht..) maar ik vind het kleurtje wel leuk!
Is dat de 010? Die moet ik nog steeds proberen, als ik de jouwe zo zie wil ik meteen gaan lakkenquote:Op donderdag 17 september 2009 15:58 schreef Lindytje het volgende:
[ afbeelding ]
Etos 'effect nails'
hier?quote:Op donderdag 17 september 2009 17:31 schreef Puckzzz het volgende:
iemand heeft een heuele grote foto geplaatst, de pagina is al 5 minuten aan het laden
de kleur op je nagels is heel anders dan de kleur in het potjequote:Op donderdag 17 september 2009 18:48 schreef Puckzzz het volgende:
Nou ik heb mijn best gedaan om de diepte van de glitters vast te leggen. Het is echt héél erg mooi, bijna holografisch. Maar bijna niet te fotograferen zoals het werkelijk is, vandaar een beetje schaduw en een beetje zon
[ afbeelding ]
Oh en dat flesje is dus die zilveren van de Kruidvat
quote:Op donderdag 17 september 2009 18:49 schreef Mirjam het volgende:
[..]
de kleur op je nagels is heel anders dan de kleur in het potje
ik ken die niet, oudere lak al?
of is het gewoon een heul ander flesje dan wat op je nagels zit?
Coole foto met die sparkle op je ringvingerquote:Op donderdag 17 september 2009 18:48 schreef Puckzzz het volgende:
Nou ik heb mijn best gedaan om de diepte van de glitters vast te leggen. Het is echt héél erg mooi, bijna holografisch. Maar bijna niet te fotograferen zoals het werkelijk is, vandaar een beetje schaduw en een beetje zon
[ afbeelding ]
Oh en dat flesje is dus die zilveren van de Kruidvat
Wat een mooie lak en foto!!quote:Op donderdag 17 september 2009 18:48 schreef Puckzzz het volgende:
Nou ik heb mijn best gedaan om de diepte van de glitters vast te leggen. Het is echt héél erg mooi, bijna holografisch. Maar bijna niet te fotograferen zoals het werkelijk is, vandaar een beetje schaduw en een beetje zon
[ afbeelding ]
Oh en dat flesje is dus die zilveren van de Kruidvat
Oke, is alleen remover niet genoeg? nee geen glittersquote:Op donderdag 17 september 2009 20:27 schreef MinderMutsig het volgende:
@Ek-Mei: meestal komt dat doordat de nagel niet goed vetvrij is. Je zou kunnen proberen om voor het lakken je nagels af te nemen met een watje met alcohol of azijn.
Jammer dat het kleurtje tegenvalt. Is dat die met die glittertjes erin?
Hihihihi... same here...quote:Op donderdag 17 september 2009 20:57 schreef Mirjam het volgende:
ik heb door dit topic een nagellakjes-tic ontwikkeld, heb deze week al 7 potjes gekocht![]()
bij de hema krijg je nu trouwens 20% korting op alle nagellak
Ow hou op,ik was al erg maar dit topic maakt het nog veel erger!!quote:Op donderdag 17 september 2009 20:57 schreef Mirjam het volgende:
ik heb door dit topic een nagellakjes-tic ontwikkeld, heb deze week al 7 potjes gekocht![]()
bij de hema krijg je nu trouwens 20% korting op alle nagellak
Nagellakremover zou op zich ook wel genoeg moeten zijn ja. Misschien combineren de ridgefiller en de topcoat niet zo goed met elkaar? Anders zou ik het ook niet weten.quote:Op donderdag 17 september 2009 21:01 schreef Ek-Mei het volgende:
[..]
Oke, is alleen remover niet genoeg? nee geen glitters
detailsquote:Op donderdag 17 september 2009 22:33 schreef MinderMutsig het volgende:
En ik doe geen uitspraken over mijn nagellakaankopen van de laatste tijd.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |