Ik had een helm + revit handschoenen voor 190, wel met wat korting (via rijschool). Ben nu nog driftig op zoek naar een leren pak, al dan niet met een textielen jas.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 21:44 schreef TPS het volgende:
[..]
Ik weet niet het fijne er van. Ik heb zelf een textiel pak, gewoon helemaal in het zwart en geen gekke kleurtjes ofzo. Het pak heeft mij in totaal 150 euro gekost (broek + jas). Zitten allemaal (uitneembare) pads in die echt keihard zijn en prima zitten!Ach, ik ben arme student he die voor de hobby er bij wil gaan rijden.. Mijn laarzen waren 150 euro en mijn handschoenen 85 euro (zijn echt HELE relaxte handschoenen). Oja en mijn helm leen ik eerst van mijn schoonpa, totdat ik ooit een keer genoeg geld heb en zin heb om een nieuwe te kopen ghehehe (of totdat het uit is)
Probleem opgelost, heb nu op een andere motor gelest waarbij ik wel overal bij kan met mijn handjes.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 12:02 schreef Miriampje het volgende:
Dat hoef ik niet te weten... dat mag mijn instructeur ook opmerken.
Volgens mij zei hij dat de rem niet verder kon worden afgesteld ivm uhhh iets?
quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 20:42 schreef Miriampje het volgende:
[..]
Probleem opgelost, heb nu op een andere motor gelest waarbij ik wel overal bij kan met mijn handjes.
Hebben jullie niet dat je je donders goed vast moet houden? of komt omdat ik niet zo groot benquote:Op zaterdag 10 oktober 2009 13:02 schreef Gauner het volgende:
Net weer lekker uurtje gereden. Autosnelweg was weer heerlijk.
Dat heb ik dus ook! Vooral met mijn naked lesmotor vind ik het niet echt heel erg relaxed rijden ofzoquote:Op zaterdag 10 oktober 2009 13:24 schreef Panzerknacker666 het volgende:
[..]
Hebben jullie niet dat je je donders goed vast moet houden? of komt omdat ik niet zo groot ben
Als ik boven de 100 kom moet ik me inderdaad erg goed vasthouden, helemaal als er een beetje zijwind is zoals vandaag was.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 13:24 schreef Panzerknacker666 het volgende:
[..]
Hebben jullie niet dat je je donders goed vast moet houden? of komt omdat ik niet zo groot ben
ik ben 185 ofzo, maar <70 kgquote:Op zaterdag 10 oktober 2009 15:42 schreef Gauner het volgende:
[..]
Als ik boven de 100 kom moet ik me inderdaad erg goed vasthouden, helemaal als er een beetje zijwind is zoals vandaag was.![]()
Ben zelf met mijn 1,76 ook niet de grootste.
Moet je voorstellen wat gebeurt als je even loslaat, beter niet..
Ja oke dan trekt mijn 83 kg het weer een beetje recht.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 16:31 schreef Panzerknacker666 het volgende:
[..]
ik ben 185 ofzo, maar <70 kg
Vriend van mij heeft ook zo'n (rag) machinequote:Op zaterdag 10 oktober 2009 21:43 schreef tongytongylickylicky het volgende:
Morgen naar een transalp kijken. Pekel/winter machine!
Sorry ik was t weekend weg om te zeilenquote:Op zaterdag 10 oktober 2009 16:17 schreef Robin__ het volgende:
Het kan nooit lang duren voor bigguy langskomt om te zeggen dat jullie watjes zijn
zzr 600, ook zo'n 4 in lijn schreewlelijkquote:Op woensdag 7 oktober 2009 23:08 schreef PeeJie_ het volgende:
[..]
Ah ok, eigen motor, wat voor motor heb je ? Zal vast wel ergens in het topic staan .. Heb ook wel erg zin om op mijn eigen motor te rijden (4cil. 750cc)
, maarja nog ff een paar weken wachtten..
Edit: Met windschermpje btw![]()
Je mag toch ook een donker vizier dragen ivm zonlicht?quote:Op maandag 12 oktober 2009 19:18 schreef Gauner het volgende:
Vanmiddag een mooi spiegelend zilveren viziertje gekocht voor mijn Shark.
Is het nu strikt genomen eigenlijk verboden? In verband met geen oogcontact kunnen maken?
Succes !quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 07:18 schreef sanger het volgende:
Gisteren de proefles gehad. Schakelen was wel wennen, had ik ook nog nooit eerder gedaan of gezien. De rest ging eigenlijk best goed
Advies:6 uur AVB 6 uur Verkeersdeelneming
Dank jequote:
Is weinig, 6 uur avb met geen ervaring.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 07:18 schreef sanger het volgende:
Gisteren de proefles gehad. Schakelen was wel wennen, had ik ook nog nooit eerder gedaan of gezien. De rest ging eigenlijk best goed
Advies:6 uur AVB 6 uur Verkeersdeelneming
Het minimale wat ze doen daarquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 11:01 schreef Gauner het volgende:
[..]
Is weinig, 6 uur avb met geen ervaring.![]()
Succes!
Als het kan... nu beginnen! Heb je al lekker je rijbewijs en kan je zo nu en dan nog een mooi dagje meepakken! Plus je leert meteen met (klote) weer rijden, kan alleen maar in je voordeel werken..quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 08:03 schreef sanger het volgende:
[..]
Dank je![]()
Denk dat ik pas in het voorjaar ga beginnen, maar misschien ook toch wel eerder
Het kan, maar ik doe het toch nietquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 15:36 schreef PeeJie_ het volgende:
[..]
Als het kan... nu beginnen! Heb je al lekker je rijbewijs en kan je zo nu en dan nog een mooi dagje meepakken! Plus je leert meteen met (klote) weer rijden, kan alleen maar in je voordeel werken..
Ondanks dat het probleem nu opgelost is wil ik hier toch wel even op terugkomen, het is wel degelijk zo dat jij dient te weten wat voor mogelijkheden jij hebt om je motor zo in te stellen dat je er veilig mee de weg op kan. Natuurlijk moet de instructeur je hier op wijzen maar loop eens voor de lol met hem de motor na zodat je wat bekend raakt met alle techniek, is alleen maar goed om te weten.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 12:02 schreef Miriampje het volgende:
Dat hoef ik niet te weten... dat mag mijn instructeur ook opmerken.
Volgens mij zei hij dat de rem niet verder kon worden afgesteld ivm uhhh iets?
Juist daarom niet wachten! In de winter doe je meer ervaring op met weersomstandigheden, zijn er minder lessers dus hoef je minder lang overal op te wachten, zweet je niet je pak uit met speciale verrichtingen en ben je klaar voor de zomer....quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 16:19 schreef sanger het volgende:
[..]
Het kan, maar ik doe het toch niet
Ik ben druk met mijn studie, tot januari 2010. Daarna heb ik tijd zat. En in de winter zal ik vrijwel geen motor rijden, en in het voorjaar juist wel. Vandaar het wachten.
Klopt helemaal wat je zegt hoor. Ik moet inderdaad voor de toekomst ook voor mijzelf weten wat ik kan afstellen en hoe. Ik zal nogmaals vragen aan mijn instructeur hoe dat nou allemaal zat met de rem afstellen etc. Bedankt voor je reactie.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 16:37 schreef retuow82 het volgende:
[..]
Ondanks dat het probleem nu opgelost is wil ik hier toch wel even op terugkomen, het is wel degelijk zo dat jij dient te weten wat voor mogelijkheden jij hebt om je motor zo in te stellen dat je er veilig mee de weg op kan. Natuurlijk moet de instructeur je hier op wijzen maar loop eens voor de lol met hem de motor na zodat je wat bekend raakt met alle techniek, is alleen maar goed om te weten.
[..]
Als je er nu al last van krijgt kun je dat bij andere motoren ook krijgen dus waarom nu niet even vragen wat mogelijk is zodat je dadelijk bij de aankoop van een motor gelijk kunt nagaan of hij goed in te stellen is zodat je er optimaal plezier aan kan belevenquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 16:49 schreef Miriampje het volgende:
[..]
Klopt helemaal wat je zegt hoor. Ik moet inderdaad voor de toekomst ook voor mijzelf weten wat ik kan afstellen en hoe. Ik zal nogmaals vragen aan mijn instructeur hoe dat nou allemaal zat met de rem afstellen etc. Bedankt voor je reactie.
Ik ga in februari beginnen is de planningquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 16:37 schreef retuow82 het volgende:
Juist daarom niet wachten! In de winter doe je meer ervaring op met weersomstandigheden, zijn er minder lessers dus hoef je minder lang overal op te wachten, zweet je niet je pak uit met speciale verrichtingen en ben je klaar voor de zomer....
Na januari gelijk beginnen is wat ik zou doen, pik je nog mooi wat verschillende weersomstandigheden mee!
Reken gemiddeld maar denk ik rond de 900 euro voor het rijbewijs zelf, + kleding (helm etc), dit kun je zo duur maken als je zelf wil. En je kunt natuurlijk ook enkele maanden na het behalen van je rijbewijs een motor halen, volgens mij verleer je het niet zo snel.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 18:31 schreef Frank79 het volgende:
Hi allen,
Afgelopen zaterdag in Utrecht "Try the Bike" gedaan; een 2 uur durende kennismaking met motorrijden. Erg gaaf. Nu zit ik dus te twijfelen of ik het ga doen. Ene reden vanwege de kosten, andere reden dat ik na het behalen van het rijbewijs bang ben dat ik hem niet ga gebruiken, doordat ik geen eigen motor heb.
Is het wellicht een idee om bij diegenen die het rijbewijs hebben gehaald het aantal uur dat ze gelest hebben erbij te zetten? Dat geeft me namelijk een beter idee.
Klopt, en het is toch niet erg als je niet meteen een motor hebt? Het is ook een investering voor later waar je altijd veel plezier van kunt hebben. Gewoon doen.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 18:48 schreef Panzerknacker666 het volgende:
[..]
Reken gemiddeld maar denk ik rond de 900 euro voor het rijbewijs zelf, + kleding (helm etc), dit kun je zo duur maken als je zelf wil. En je kunt natuurlijk ook enkele maanden na het behalen van je rijbewijs een motor halen, volgens mij verleer je het niet zo snel.
Is ook helemaal waar. Kunnen jullie / en anderen aangeven in hoeveel uur jullie je rijbewijs hebben gehaald?quote:Op woensdag 14 oktober 2009 19:25 schreef Gauner het volgende:
[..]
Klopt, en het is toch niet erg als je niet meteen een motor hebt? Het is ook een investering voor later waar je altijd veel plezier van kunt hebben. Gewoon doen.
Is voor iedereen verschillend. Ik heb nu 19 lessen gehad en met er nog 3 tot mijn laatste examen op 6 november. Daarna ben ik (ga ik wel vanuit) klaar.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 19:28 schreef Frank79 het volgende:
[..]
Is ook helemaal waar. Kunnen jullie / en anderen aangeven in hoeveel uur jullie je rijbewijs hebben gehaald?
Avb 3x een dagdeel a 3 1/2 uur, dus ongeveer 11 uur , avd heb ik nu ook ongeveer 11 u ingepland, maandag examen. Kosten: ik meende iets van 900, exclusief kleding, ik ben nog op zoek naar een broek en jas. Helm en handschoenen kun (uit de oude collectie vaak) al wel oppikken voor 100 als je wat geduld hebt en goed zoekt.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 19:28 schreef Frank79 het volgende:
[..]
Is ook helemaal waar. Kunnen jullie / en anderen aangeven in hoeveel uur jullie je rijbewijs hebben gehaald?
Hoe bedoel je dat?quote:Op woensdag 14 oktober 2009 19:47 schreef Panzerknacker666 het volgende:
[..]
Oja, je gaat ook anders in de auto zitten vind ik zelf, dat is ook niet verkeerd.
je zit constant te balen dat je niet op de motor zit.quote:
Suc6quote:Op donderdag 15 oktober 2009 12:49 schreef crossover het volgende:
Over een uur nog ff les en dan om 15.20 AVB examen!!![]()
![]()
![]()
![]()
Ik ben nu al onrustig.
Die heb ik thuis ook nog liggen maar ik ben er achter gekomen dat mijn jas goed beschermd en ik toch voorover zit gebogen waardoor het niet in mijn nek waait. Daarnaast als het echt te koud wordt ga ik niet meer rijden dus het colletje ligt nog netjes in de verpakking naast de handschoenen die ik 10 keer aan heb gehad met koud weer. Ik heb 8 jaar lang een bijbaantje gehad in een diepvries met -25 graden, er moet heel wat gebeuren voordat ik het koud hebquote:Op donderdag 15 oktober 2009 00:25 schreef -Menn0- het volgende:
Inderdaad! Moet van de week maar even zo'n colletje dinges halen. Heb nu zo'n dun doekje maar wordt echt te koud
Feliquote:Op donderdag 15 oktober 2009 16:35 schreef crossover het volgende:
Net dus AVB gehad
Ik was best zenuwachtig.
Langzame slalom 1 keer verneukt, tweede keer nog slordig. Bij lopen met de motor stond ie nog in de versnelling, snelle slalom moest ik veel corrigeren omdat ik te snel ging aan het eind. Ik kreeg de opdracht om noodstop te doen en toen vergat ik onderweg welke remproef ik ook al weer moest doen, dus ik deed maar precisiestop. Dat was dus verkeerd.
Conclusie:!
Maar wel geslaagdGewoon zeggen dat je zenuwachtig bent
(Disclaimer: Van te voren nog in een half uur alle oefeningen gedaan, en die gingen allemaal prima)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |