Ik snap dat nooit zoquote:Op donderdag 10 september 2009 09:41 schreef RockabeIIa het volgende:
Het enige summiere contact dat we nog hebben is op facebook hoor. Hij's een buitenlandert![]()
Ik heb gezegd dat het kindje Jesus gaat heten...
quote:Op donderdag 10 september 2009 09:58 schreef Pvoesss het volgende:
[ afbeelding ]
Hahahah ik irriteerde me ook al
Nou dat inderdaad. Je hebt een keuze gemaakt om geen contact meer te zoeken en ga dan niet als een of andere lamlul met de staart tussen de benen via een internetsite (!!!) een berichtje sturen omdat er wat aan je geweten knaagtquote:Op donderdag 10 september 2009 09:58 schreef Ticootje het volgende:
ik vind het ook maar net hoe je met je ex bent geeindigd. Ik heb mijn ex gewoon echt niets meer te melden, ook geen berichtje op hyves....
Ik zag trouwens wel bij M. op zn hyves dat iemand weer contact met hem probeert te zoeken die in de tijd dat wij bij elkaar kwamen de vriendschap met M. had verbroken omdat zijn vriendin het er niet mee eens was![]()
Hij feliciteerde M. wel aardig met de kleine meid, ach dat is ook maar 1,5 jaar te laat. Dat soort mensen, echt... Alsof je daar ooit nog contact mee zou willen....
Misschien is ze wel heel aardigquote:Op donderdag 10 september 2009 10:03 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Mijn ex is tegenwoordig getrouwd met het meisje waarvan hij toen zei dat hij niet snapte hoe mensen zo iemand aantrekkelijk konden vinden.
Vlak nadat het tussen ons uitging heeft hij een vrij ernstig ongeluk gehad en in coma gelegen enzo..heeft er zeker ook hersenbeschadiging aan overgehouden
of misschien kan ze hét wel goed!quote:Op donderdag 10 september 2009 10:04 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Misschien is ze wel heel aardig
quote:Op donderdag 10 september 2009 10:03 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Mijn ex is tegenwoordig getrouwd met het meisje waarvan hij toen zei dat hij niet snapte hoe mensen zo iemand aantrekkelijk konden vinden.
Vlak nadat het tussen ons uitging heeft hij een vrij ernstig ongeluk gehad en in coma gelegen enzo..heeft er zeker ook hersenbeschadiging aan overgehouden
De beste man is zeker doof en blind?quote:Op donderdag 10 september 2009 10:05 schreef k_i_m het volgende:
Overigens hoorde ik van mijn wederhelft dat de baas van Z@ppelin erg content was met de nieuwe vormgeving. Misschien moeten we een handtekeningenactie starten om dat mens van de buis te krijgen. Want ik krijg een rolberoerte bij het idee dat ik nog een jaar tegen die kop aan moet kijken.
Dan neem ik de teletubbies wel op, en is het verder geen tv meer 's ochtends.
maar dat is toch ook anders dan iemand waarmee je veel meer gedeeld hebt dan een kalverliefdequote:Op donderdag 10 september 2009 10:01 schreef Ticootje het volgende:
Ach, ik had laatst nog een exvriendje opgezocht van de middelbare school. Hij is laatst getrouwd met een zusje van een toenmalige wederzijdse vriendin. Dat vond ik toch wel leuk om te lezen.
quote:Op donderdag 10 september 2009 10:03 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Mijn ex is tegenwoordig getrouwd met het meisje waarvan hij toen zei dat hij niet snapte hoe mensen zo iemand aantrekkelijk konden vinden.
Vlak nadat het tussen ons uitging heeft hij een vrij ernstig ongeluk gehad en in coma gelegen enzo..heeft er zeker ook hersenbeschadiging aan overgehouden
alle 365?quote:Op donderdag 10 september 2009 10:05 schreef Ticootje het volgende:
Post hier de hyves van je ex:!!!!!!
Gewoon met een D. Vervang maar eens dor een ander werkwoord (stompen oid) dan wordt het gestompt. voltooid deelwoord dusquote:Op donderdag 10 september 2009 09:54 schreef _evenstar_ het volgende:
ik bedenk me net is ontrafeld wel met een D of met een t![]()
![]()
![]()
Cursus nederlandse grammatica volgen gaat
Waarschijnlijk kijkt ze er gewoon nooit naar, en al helemaal niet dagelijks. Maar heeft ze bij de lancering één keer het nieuwe filmpje gezien wat met luid gejuich en champagne werd gebrachtquote:Op donderdag 10 september 2009 10:06 schreef De_Taartjesfee het volgende:
[..]
De beste man vrouw is zeker doof en blind?
Op dat moment was het de liefde van mn levenquote:Op donderdag 10 september 2009 10:06 schreef Ynske het volgende:
[..]
maar dat is toch ook anders dan iemand waarmee je veel meer gedeeld hebt dan een kalverliefde
Nu niet meer dan?quote:Op donderdag 10 september 2009 10:08 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Oh die leeftijd.... wat was toen alles nog lekker simpel.
ah oke thanksquote:Op donderdag 10 september 2009 10:08 schreef freecell het volgende:
[..]
Gewoon met een D. Vervang maar eens dor een ander werkwoord (stompen oid) dan wordt het gestompt. voltooid deelwoord dus
Dat!quote:Op donderdag 10 september 2009 09:59 schreef k_i_m het volgende:
Ik heb geen hyves, dus ook geen exen die me volgen. En om heel eerlijk te zijn interesseert het me ook geen bal wat ze uitspoken en of ze goed terecht zijn gekomen.
Mijn relatie is nu véél makkelijker dan vroeger in ieder gevalquote:Op donderdag 10 september 2009 10:09 schreef MeNicole2 het volgende:
[..]
Nu niet meer dan?
Ik vind het nu makkelijker dan vroeger![]()
Ik heb voor geen enkele ex meer warme gevoelens... Inderdaad niet voor niets een ex.quote:Op donderdag 10 september 2009 10:10 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat!
Het boeit me gewoon niet, het zijn mijn exen niet voor niks.
Iemand zei laatst dat je altijd een beetje van je exen blijft houden, want je hebt er toch neit voor niets iets mee gehad. Nou, nee, maar het is ook niet voor niets een ex.
Ik heb wel 1 ex op mijn hyves, omdat hij zich meldde en ik het ook weer stom vond om hem te weigeren. Maar inmiddels staat die al dik 2 jaar bij mijn vrienden en hebben we nooit contact. Beetje onnodig dus.
Dat ja. Oh die onzekerheid of iemand je wel echt leuk vindt en je ook echt wel gaat bellen.quote:Op donderdag 10 september 2009 10:12 schreef freecell het volgende:
[..]
Mijn relatie is nu véél makkelijker dan vroeger in ieder geval
Ja dat ja, én om te zien of ik wel beter terecht ben gekomen dan zijquote:Op donderdag 10 september 2009 10:01 schreef She-Wolf het volgende:
Het interesseer me ook niet zozeer of ze goed terecht komen. Ik vind het vooral leuk om te zien dat zijn nieuwe vriendin lelijker is dan ik.![]()
Pinq.rar?quote:Op donderdag 10 september 2009 10:15 schreef Vivi het volgende:
En een JEUJvoor de tetten van Pinq.
Is het RAR-mysterie al ontrafeld?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |