Deel 20.. Wat een reeks!quote:Op woensdag 9 september 2009 10:53 schreef Roccolife het volgende:
Iedereen (in ieder gavel de haters) gaan nu dat zeil incidentje wat in australië gebeurt is, betrekken op Laura enz.
Zelfde als er in china een ongeluk gebeurt dat gaan betrekken op mogelijke doemscenario's in NL.
Nu kunnen de 'haters' zeggen:
"Kijk" dat kan ook gebeuren met Laura, zie je bla bla bla.
Verder veel plezier met redeneren waarom wel en waarom niet.
Dat denk ik ook, en ze laat daarmee ook duidelijk de werkelijke bedoeling zien:quote:Op dinsdag 8 september 2009 17:33 schreef Gia het volgende:
[..]
Maar we kunnen er wel vanuit gaan dat Laura niet 'onzedelijk' bedoelde, maar eerder 'vrij en ongebonden'. Oftewel, ze gebruikte een woord waarvan ze de betekenis niet kende, maar wat haar zaak geen goed deed.
Ook, maar dat niet alleen. Lijkt me dat haar houding ook wijst op een afzetten tegen gezag in het algemeen. Ik weet niet hoe het op school gaat, maar zij, en haar vader, wensen zich ook al niet te houden aan de leerplichtwet. Opmerkingen als "ik ga toch" getuigen hier wel van. Dit kind zal nooit onder een baas kunnen werken.quote:Op woensdag 9 september 2009 12:46 schreef ValseNoot het volgende:
Aan het ongeluk van Jessica kan je wel zien, dat je de "waterauthoritieten" soms bitterhard nodig kan hebben.
In het geval van Laura vind ik de negatieve houding tav dit soort authoriteiten ook wijzen op een gebrek aan zeilervaring.
Klopt. Vraag me ook af hoe het op school gaat. Ik heb ook nergens kunnen vinden dat ze lid is van een zeilclub of zo.quote:Op woensdag 9 september 2009 12:53 schreef Gia het volgende:
[..]
Ook, maar dat niet alleen. Lijkt me dat haar houding ook wijst op een afzetten tegen gezag in het algemeen. Ik weet niet hoe het op school gaat, maar zij, en haar vader, wensen zich ook al niet te houden aan de leerplichtwet. Opmerkingen als "ik ga toch" getuigen hier wel van. Dit kind zal nooit onder een baas kunnen werken.
Ik vond al veel eerder dat ze een verbitterde indruk maakte.. Ze komt niet uit een al te warm nest, althans daar lijkt het op. Dus keert ze zich maar van iedereen af, wat tevens weleens een roep om aandacht kan zijn.quote:Op woensdag 9 september 2009 12:53 schreef Gia het volgende:
[..]
Ook, maar dat niet alleen. Lijkt me dat haar houding ook wijst op een afzetten tegen gezag in het algemeen. Ik weet niet hoe het op school gaat, maar zij, en haar vader, wensen zich ook al niet te houden aan de leerplichtwet. Opmerkingen als "ik ga toch" getuigen hier wel van. Dit kind zal nooit onder een baas kunnen werken.
Dus omdat ze dit plan 3 jaar voorbereidde, en er nog niet eens een website klaar was, een maand voordat ze zou vertrekken, bewijst dat ze (of haar pappie) niet mediageil is? Volgens jou dan..quote:Op dinsdag 8 september 2009 22:14 schreef moussie het volgende:
[..]
Goh, ineens was er al die media-aandacht, en er was nog geen site online .. tjeemig, kan je zien hoe slecht ze voorbereid zijn ..
de site is idd opgezet om onderweg erop te bloggen, reisverslagen, en hij stond nog niet online, ze waren totaal verrast door de plotselinge media-aandacht ..
en tja, een op dat moment nog 13-jarige meid die al 3 jaar aan dat plan werkt, zelfs moeder had het zien aankomen en had dus meer dan genoeg tijd om zich voor te bereiden, heeft in haar eentje alle door Pa opgeworpen barrières geslecht (behalve alleen thuis komen vanuit Engeland en dat had een wake-up call moeten zijn!) .. dat maakt haar toch echt wel bijzonder, niet alleen in mijn ogen .. en tja, het is een slimme meid, ook dat kan niet ontkent worden, al vinden sommigen het niet zo slim dat je voor een lagere opleiding kiest om twee doelen tegelijkertijd te kunnen halen. Maar een wonderkind heb ik haar dus nooit genoemd, nog niet eens hoogbegaafd trouwens, gek genoeg worden mijn uitspraken wel zo uitgelegd om deze toch wel uitzonderlijke meid daarna te kunnen downplayen naar 'doodordinaire puber die zichzelf schromelijk overschat'.
on a sidenote .. iik kreeg vandaag een persbericht onder ogen van kinderen jonger dan Laura die iedere dag voor minder dan niets de kleren voor een aantal kledingwinkels in elkaar stikken, oa de C&A, ik moest er ineens aan denken hoe die kinderen zich moeten voelen als zij toevallig een krantenartikel over Laura onder hun snufferd krijgen .. of moet ik zeggen gzd dat ze die niet kunnen lezen?
as je bewust de media opzoekt en je bent mediageil, dan zorg je dat je die site wel klaar hebt .. volgens mij dan ..quote:Op woensdag 9 september 2009 15:16 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Dus omdat ze dit plan 3 jaar voorbereidde, en er nog niet eens een website klaar was, een maand voordat ze zou vertrekken, bewijst dat ze (of haar pappie) niet mediageil is? Volgens jou dan..
Volgens mij ging die offline omdat de kritiek juist was dat er zo weinig opstond, en dat werd uitgelegd als slechte voorbereiding ..quote:Die site was er dus al iets eerder, werd op 'under construction' gezet toen ze negatief in het nieuws kwam.
welke tweede site ? Je bedoelt die twitter waarvan niemand weet of die echt is?quote:Maar als Dicky en dochter niet mediageil zijn, waarom werd er dan een tweede site gelanceerd?
nee, ik bedoelde meer dat we allemaal weten dat een boel van de (merk)kleren die wij dragen ergens ver weg door kinderen jonger dan Laura in elkaar worden gezet voor een loontje dat te weinig is om van te leven en teveel om te kunnen verhongeren .. maar dat zal bijna niemand tegen houden om toch weer dat merk, of in die winkel, te kopen ..quote:Wat wil je eigenlijk zeggen met die laatste alinea? Dat andere kinderen het beroerder hebben is een excuus om Laura te laten gaan?
Of bedoel je dat je blij bent dat dat soort praktijken godzijdank in NL. verboden is we en onze kinderen gewoon naar school sturen?
Dan geldt dat toch het meest voor jou? Jij hebt je niet-aflatend hard gemaakt voor een kind dat nota bene het geluk heeft in het rijke westen te wonen waar scholing godzijdank verplicht is, maar er de voorkeur aan geeft een lagere opleiding te kiezen en zich twee jaar aan het reguliere onderwijs te onttrekken. Juist jij maakt je ook sterk voor gevaarlijke situaties voor een kind, iets waar menig derde-wereldkind zich niet aan kan onttrekken.quote:Op woensdag 9 september 2009 18:52 schreef moussie het volgende:
[..]
hoe dan ook, het was een sidenote, food for thought, over verantwoordelijkheden en hoe scheef die soms liggen ..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |