Dat is een kinderlijk argument die we al zoveel hebben gehoord van mensen die (geforceerd) appels met peren willen vergelijken. De wetenschap is oprecht op zoek naar data en de waarheid en controleert zichzelf en elkaar voortdurend.. Eeuwenoude boeken zonder bewijs ermee vergelijken is simpelweg bullshit.quote:Op woensdag 9 september 2009 00:01 schreef loni55 het volgende:
[..]
en die dingen die naar voren komen vanuit de wetenschap haal je uit een boek/medium neem ik aan ? Heb je die zelf allemaal geverifieerd dan of geloof je dat het toch zo is zoals ze (wetenschappers) het zegen ?
maar als er iets is na de dood, moet het wel heel gezellig zijn daar ergens. Ligt natuurlijk er aan welke lichting je komt. Op sommige momenten, bijvoorbeeld aan het eind van de tweede wereldoorlog, kwam je met allemaal duiters aan de hemelpoort, dat lijkt me toch wat minder.quote:Op woensdag 9 september 2009 00:20 schreef Strawberryjuice het volgende:
De wetenschap kan het aardse dan wel beschrijven maar zij zal nooit zeker kunnen zeggen over hoe de dood ervaren wordt.
Als er een ziel zou zijn, zou deze uit het lichaam treden en dus apart van het lichaam leven. Daardoor zou er niks te meten zijn in een lichaam na de dood?quote:Op woensdag 9 september 2009 01:29 schreef Dirty-Little-Monkey het volgende:
[..]
maar als er iets is na de dood, moet het wel heel gezellig zijn daar ergens. Ligt natuurlijk er aan welke lichting je komt. Op sommige momenten, bijvoorbeeld aan het eind van de tweede wereldoorlog, kwam je met allemaal duiters aan de hemelpoort, dat lijkt me toch wat minder.
Overigens kunnen wetenschappers wel weten of er iets na de dood is, tenzij er zwaar bovennatuurlijke dingen in de hoofden (of wat er van over is) van mensen gebeuren. Die lijken blijven gewoon liggen en er is ook geen hersenactiviteit waar te nemen, dus probeer mij maar eens te overtuigen waarom je desondanks toch iets zou merken als je dood bent. Of heb je soms teveel naar Dead Like Me gekeken?
quote:Op dinsdag 8 september 2009 17:26 schreef Strawberryjuice het volgende:
Randstad is gevaarlijker want er wonen meer mensen dus meer gekken...
Maargoed...
Heb je er wel eens met een professional over gepraat? Lijkt me geen slecht ideequote:Op woensdag 9 september 2009 17:01 schreef Strawberryjuice het volgende:
Ik word steeds elke dag banger:(
Nee ik kijk er ontzettend naar uit want ik wil weer normaal kunnen leven.quote:Op woensdag 9 september 2009 17:08 schreef Pannenkoeken het volgende:
[..]
Wat goed! Zie je er tegenop?
Ik weet niet, ik hou van het leven en er afscheid van nemen valt me zwaar.quote:Op woensdag 9 september 2009 18:54 schreef Min-e het volgende:
Bang om ziek te worden, of zelfs misschien wel invalide, of om op een pijnlijke manier dood te gaan, daar kan ik me wel iets bij voorstellen. Maar de angst voor de dood zelf? Lijkt mij juist een verademing, leven is, denk ik, vast veel lastiger. Als het over is, kun je er niets meer aan doen, dus ook geen foutenmarge.
Ik woonde in de randstad.quote:Op zondag 6 september 2009 15:21 schreef Strawberryjuice het volgende:
Een tijd geleden heb ik een verkeersongeluk gezien en nu ben ik steeds bang voor de dood. Het gevoel dat 'ik'op een dag eindig beangstigt me enorm. Ik ben zelf als atheist opgevoed en nu vind ik dat echt een kwelling, want als ik een christen was geweest dan had ik tenminste het idee van een hiernamaals om me te sussen. Nu rest me niets anders dan erop te hopen.
Om me heen zie ik overal mensen sterven. Van mijn opa, tot een jongen die laatst zelfmoord pleegde uit mijn oude school. Ik ben bang om mijn dierbaren te verliezen, en bang om zelf voortijdig te sterven. Een ongeluk zit in een klein hoekje en gezien ik in de randstad woon is de kans op een gek als Karst T ook niet minimaal...
Wie heeft deze angstgedachtes nog meer en hoe ga je hiermee om?
Hoezo afscheid nemen? Misschien ben je van de ene op de andere dag dood, dan is afscheid nemen niet van toepassing.quote:Op woensdag 9 september 2009 19:43 schreef Strawberryjuice het volgende:
[..]
Ik weet niet, ik hou van het leven en er afscheid van nemen valt me zwaar.
En heb je dit alleen op het gebied van de dood? Verder geen angsten in het verkeer of voor mijn part qua inbrekers enz..quote:Op donderdag 10 september 2009 00:09 schreef Strawberryjuice het volgende:
Zal ik eens proberen. Ik voel me iets beter nu, ik zie het maar als iets wat ik nooit echt bewust meemaak. Ik ben alleen bang voor het moment supreme...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |