Kinderen gebouwd?quote:Op vrijdag 4 september 2009 22:20 schreef Tha_Duck het volgende:
Ik wil ook 1800 euro subsidie!!!!!
Wij werken ons de tering, komen makkelijk rond en heb geen schulden buiten de hypotheek.
Wat doen wij fout??
quote:Sta je altijd rood? Of is jouw salaris na een week alweer op? In een nieuwe serie van het programma willen we mensen die in geldproblemen zitten helpen om hun financiėn op orde te krijgen.
GEEF JE NU OP!
Wegens het enorme aantal aanmeldingen kan het even duren alvorens u een reactie van ons krijgt.
Nee het lijkt ook net alsof ze 3800 euro aan inkomsten hebben, je moet goed opletten om op te merken dat dat in het gunstigste geval is (dus als zij gaat werken).quote:Op vrijdag 4 september 2009 22:49 schreef MikeyMo het volgende:
ik heb helemaal niet meegekregen dat ze zoveel subisidie kregen...
Was de aflevering van vorige week ook zo'n drama want dan moet ik die ook zeker ff tjekken.
Echt, ze hebben altijd wel een excuus maar ook hieruit blijkt meer dat echte armoe niet bestaat in Nederland maar dat je je dat hooguit zelf aandoet.
quote:Op vrijdag 4 september 2009 22:51 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Nee, maar ik neuk me het schompes!
Dan ook even goed vertellen dat ze dat pas zou gaan verdienen als ze ging werken (dus nadat ze dat thuiswerk had gevonden).quote:Op vrijdag 4 september 2009 23:03 schreef nelisb het volgende:
Hij 1400¤ loon
zij 650¤ loon
toeslagen 900¤
dit zal kinderbijslag zijn , teruggave belasting per maand en de rest kan ik niet plaatsen. Subsidies heb ik niet gehoord en zeker geen 1800¤. Feiten wel goed vertellen ;-)
Maar hoe kansloos. Dan krijgt ze 100¤ voor boodschappen en houdt ze 50¤ over en die andere 50¤ gaat bijna helemAl op aan frikandellen en patat hAhahaha.
Niet meer te helpen dat "soort" mensen, ze wil het zelf niet eens.
Nee dat is niet waar. Als zij een vaste baan zou krijgen zou er ongeveer 500¤ bijkomen bij haar Huidige loon, want ze werkte al wel soms bij de thuiszorg. Minus de telefoonrekeningen zouden ze daardoor 130¤ per maand in de plus komen. 3800-400=3400 lasten. 3000 euro loon + haar 500¤ extra loon is ¤3500.quote:Op vrijdag 4 september 2009 23:06 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Dan ook even goed vertellen dat ze dat pas zou gaan verdienen als ze ging werken (dus nadat ze dat thuiswerk had gevonden).
ik geef spullen gewoon weg aan mensen die het nodig hebbenquote:Op vrijdag 4 september 2009 23:26 schreef MikeyMo het volgende:
Begrijpelijk en tegelijkertijd ook wel weer onbegrijpelijk dat ze zo moeilijk doen over spullen waar ze afstand van moeten nemen
Ik verkoop zelf namelijk ook nooit wat van mijn oude rommel en ik gooi het ook vrijwel nooit weg
Nee. de kip werkte al part-time. Vandaar ook de subsidie voor kinderopvang. (die is flink aangezien kinderopvang veel kost)quote:Op vrijdag 4 september 2009 23:06 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Dan ook even goed vertellen dat ze dat pas zou gaan verdienen als ze ging werken (dus nadat ze dat thuiswerk had gevonden).
je kan gewoon bij rtl de afleveringen terug kijkenquote:Op zaterdag 5 september 2009 00:54 schreef hilliebillie het volgende:
is dit nog ergens terug te kijken op uitzending gemist ofzo?
zo jij ga ik van het weekend ff checken..
Ik vind het iemands eigen zaak te bepalen wat je met je toeslagen, belastingteruggaves gaat doen. Al breng je je voorlopige teruggave voor je eigen huis naar het casino, dat moet je lekker zelf weten maar is geen reden om dit stop te zetten.quote:Op vrijdag 4 september 2009 20:23 schreef draaijer het volgende:
Klinkt lullig, maar is het ook niet (zeker niet altijd) een eigen verantwoordelijkheid? Waarom niet de subsidie stekker eruit trekken?
Wat vinden jullie?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |