quote:Sywert Haagsche bron, werkzaam bij TK; minister Verburg bij kennis gebleven. Mogelijke combinatie vermoeidheid en gebrek aan vocht.
Ik vrees dat haar vrije tijd voornamelijk in haar kapsel gaat zitten.quote:Op donderdag 3 september 2009 22:11 schreef detulp050 het volgende:
Als zo'n iemand al niet voor zichzelf kan zorgen
Kom op Wilders, waar blijft die motie van wantrouwen!quote:Op donderdag 3 september 2009 22:19 schreef detulp050 het volgende:
En dat is ook al geen succes...
Mwah, het is de regering geweest die ineens een streep door het ontpolderen haalde, als dat niet was gebeurt mocht er van de Raad van State gewoon gebaggerd worden. En zo was ook de afspraak met de Belgen gemaakt. Het is de regering/Balkenende die nu het probleem gemaakt hebben.quote:Op vrijdag 4 september 2009 00:28 schreef Fastmatti het volgende:
Het is volstrekt ridicuul om land onder water te laten lopen. Ik mag hopen de regering eindelijk eens een keer de Raad van State trotseert en gewoon doorgaat.
Aan de ander kant is 99.9% van de uitspraken/acties van het CDA een leugen/verdraaiing van de waarheid/ het opwerpen van een rookgordijn etc..quote:Op vrijdag 4 september 2009 06:55 schreef OvulatiePeilStation het volgende:
Gelukkig had Boris van Ham vrij snel in de gaten dat het onsamenhangend antwoord op zijn vraag niet afkomstig was van de kant van de Socialistische Partij en dat er dus serieus iets aan de hand moest zijn.
Ben ik het wel mee eens, ook eerder heeft ze al eens laten zien dat ze de weg aardig kwijt is toen ze als (enige?) CDA'er stemde voor het homohuwelijkquote:Op vrijdag 4 september 2009 08:41 schreef attila_de_hun het volgende:
Aan de ander kant is 99.9% van de uitspraken/acties van het CDA een leugen/verdraaiing van de waarheid/ het opwerpen van een rookgordijn etc..
Maar goed in dit geval zou het best wel eens een keer " echt" kunnen zijn; ze werd zo zwaar onder uur genomen met terecht kritische vragen dat het flauwvallen eigenlijk eerder een redding was..
ik denk dat kwintessens en quintessens beide mogen (maar ik weet het ook niet zeker, ik gebruik die woorden niet vaak)quote:Op vrijdag 4 september 2009 09:19 schreef OvulatiePeilStation het volgende:
[..]
Ben ik het wel mee eens, ook eerder heeft ze al eens laten zien dat ze de weg aardig kwijt is toen ze als (enige?) CDA'er stemde voor het homohuwelijk![]()
Maar 90% van de tijd is het wel een degelijke boerentrien die je zeker te weten om een boodschap kunt sturen.
Wel een lastig woord: "Kwintessenses" of schrijf je dat met een Q?
Van der Ham zat goed op te letten, hij had snel door dat er iets mis was. In tegenstelling tot Verbeet.quote:Op vrijdag 4 september 2009 09:36 schreef MinderMutsig het volgende:
Ze ziet er inderdaad niet lekker uit. Goede beslissing om de vergadering te schorsen.
http://www.nos.nl/nosjour(...)/040909_verburg.html
Dat vind ik niet zo verwonderlijk voor een lesbienne. Ik zie trouwens dat er nieuw dieptepunt is bereikt qua username en bijbehorende usericon.quote:Op vrijdag 4 september 2009 09:19 schreef OvulatiePeilStation het volgende:
Ben ik het wel mee eens, ook eerder heeft ze al eens laten zien dat ze de weg aardig kwijt is toen ze als (enige?) CDA'er stemde voor het homohuwelijk
Verbeet kijkt ook de zaal in, Van der Ham krijgt 'antwoord' op zijn vraag.quote:Op vrijdag 4 september 2009 09:52 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
Van der Ham zat goed op te letten, hij had snel door dat er iets mis was. In tegenstelling tot Verbeet.
Dat weet ik, het was een observatie, niet een verwijt. Ook zonder te kijken was er trouwens wel te horen dat Verburg niet goed uit haar woorden kwam.quote:Op vrijdag 4 september 2009 12:35 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Verbeet kijkt ook de zaal in, Van der Ham krijgt 'antwoord' op zijn vraag.
Hmm.. dat is eigenlijk wel een leuk idee. Ga ik ook eens doen.quote:Op vrijdag 4 september 2009 23:28 schreef Lkw het volgende:
Ik heb ooit eens een vraag naar tientallen politici gestuurd en zij was de enige die antwoordde. Nog persoonlijk ook.
Veel succesquote:Op vrijdag 4 september 2009 23:30 schreef waht het volgende:
[..]
Hmm.. dat is eigenlijk wel een leuk idee. Ga ik ook eens doen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |