Als een peuter gaat zitten drammen om een kroketje heeft ie wel erg jong al kroketten "gevoerd" gekregenquote:Op vrijdag 4 september 2009 18:47 schreef Marjonne het volgende:
Mijn oudste zoon is nu 25 en als peuter was hij altijd onder zijn gewicht
En ik kon geen febo voorbij komen en hij ging in zijn buggy zitten drammen om een kroketje kreeg hij niet altijd hoor maar soms wel eens
Ik kwam een keer met hem bij de peuterzorg en hij was onder zijn gewicht ,en toen zeiden ze je mag hem gerust een soepstengel geven tussen door.
Net alsof ik dat kind geen eten gaf
Ik zei toen hij heeft net een kroketje op nou je had ze moeten horen vreselijk ongezond vonden ze dat
Nu is hij 25 en het is een heerlijk joch ,leuke baan eigen huisje en hij kookt heel gezond hoor voor zichzelf
Dus hij is niet uitgegroeid tot een patat freak
Ik zeg altijd alles met mate kijk ik gaf hem niet alle dagen kroketten maar een dagje in de week moet kunnen toch?
Ieder kind ontwikkeld zijn smaak naar wat ie aangeboden krijgt van z'n ouders.Als opa's en oma's/kennissen vrienden mijn peuter,kleuter cola of slok bierquote:Op vrijdag 4 september 2009 19:08 schreef Marjonne het volgende:
Nou elk kind heeft dingen die hij lekker vind bij de een is dat een kroketje bij de andere is dat een snoepje
Wie beslist wat er nu eigenlijk wel of niet goed is? iederkind ontwikkeld zijn eigen smaak
Ik heb ook vrienden die drinken zelf elke avond bier en als hun kind een cola wil dan vinden ze dat vreselijk.Maarwel heel stoer hun kind een slokje bier geven . En dan zeggen van ach het is maar een slokje
Dan denk ik wat is nu slechter??
Ik vind dit is een programma over financiele schulden ,en dan maakt het helemaal niet uit of zo een jochie nu een patatje krijgt als ze maar rond komen met hun geld toch??
Nee!quote:Op vrijdag 4 september 2009 20:09 schreef kissaa het volgende:
Debbie heeft DWDD ook gehaald![]()
(ze werd gevraagd om aan te geven waarom ze geschikt zou zijn voor een baan. Met de verbaasde blik van echtgenoot bij haar antwoord)
Ongeveer halverwege de uitzending (opmerkelijke tv-fragmenten)quote:Op vrijdag 4 september 2009 20:09 schreef kissaa het volgende:
Debbie heeft DWDD ook gehaald![]()
(ze werd gevraagd om aan te geven waarom ze geschikt zou zijn voor een baan. Met de verbaasde blik van echtgenoot bij haar antwoord)
Wat is dat nou weer voor een onzinnig statement!quote:Op vrijdag 4 september 2009 18:01 schreef Marjonne het volgende:
Ja maar niemand kan zo maar van het ene op het andere moment opeens stoppen ,dat moet wel gellijdelijk aan gaan.
Om vervolgens op 2 januari weer op de bank tv te gaan kijken, onder het genot van een sigaretje en een frikadelquote:Op vrijdag 4 september 2009 20:55 schreef computergirl het volgende:
[..]
Wat is dat nou weer voor een onzinnig statement!
Iedereen kan zomaar van het ene op het andere moment opeens stoppen met roken! Duizenden doen het, op 1 januari bijvoorbeed.....stoppen met roken, gezond gaan leven, op dieet, naar de sportschool.
Het gaat erom dat het kind wordt aangevoerd als excuus om toch maar elke week friet te eten. Dat argument werd doorgeprikt, en terecht natuurlijk.quote:Op vrijdag 4 september 2009 18:03 schreef THEFXR het volgende:
[..]
nee, want het gaat erom dat je met een buget kan rondkomen, niet wat je er van koopt en ik ken genoeg gezinnen die een vaste frietendag hebben, daar is niks vreemd aan, van 1x in de week frieten wordt je niet dik van.
En waarom mag een 2-jarige niet aan de frieten? das ook irrelevant tov van de financiën
daar ben ik het met je eens, een kind van 2 jaar onthoudt dat nl niet.quote:Op vrijdag 4 september 2009 20:58 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Het gaat erom dat het kind wordt aangevoerd als excuus om toch maar elke week friet te eten. Dat argument werd doorgeprikt, en terecht natuurlijk.
Van vandaag dus, ga ik eerst die aflevering kijken en dan DWDD. Kan ik volgens mij nog even lachen.quote:Op vrijdag 4 september 2009 20:56 schreef kissaa het volgende:
@Karina, vandaag, halverwege de uitzending (opmerkelijke tv-fragmenten)
Ik weet niet of je het programma hebt gezien, maar Debbie beweerde slechts 2 keer in de week gezond te eten, maximaal. Tel daarbij die repen chocola en zakken chips op, het daardoor ontstane overgewicht, daardoor de verminderde lust om te werken en je hebt een prachtig rond cirkeltje. Dan de peuken er nog bij en je zit al zo aan een tientje onnodige meuk per dag (en dan ben ik nog voorzichtig en tel ik niet eens de gederfde inkomsten mee!).quote:Op vrijdag 4 september 2009 19:24 schreef Marjonne het volgende:
En wij eten zelf altijd gezond maar een dagje patat in de week is niks mis mee zolang het maar met mate blijft.Ik denk niet dat iemand daardoor heel diep in de schulden zal komen.
Er zijn ook mensen die het tot 2 februari volhouden.quote:Op vrijdag 4 september 2009 20:57 schreef Papabear het volgende:
[..]
Om vervolgens op 2 januari weer op de bank tv te gaan kijken, onder het genot van een sigaretje en een frikadel
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |