quote:Op woensdag 2 september 2009 02:08 schreef MoneyTalks het volgende:
Wat ben ik blij dat ik een jaar geleden een deposito van 2 jaar afgesloten heb bij Fortis voor 5,6% rente per jaar
Ik neem aan dat je wel minimaal over 25k beschiktquote:Op woensdag 2 september 2009 06:38 schreef Essebes het volgende:
en zakelijk sparen?
Ik zag MoneYou op 3,0% staan. Weten jullie alternatieven die qua rente en voorwaarden in die buurt komen?
tot 0%quote:Op woensdag 2 september 2009 09:56 schreef loqdawq het volgende:
WAUW ik zit nu op een rente van 2.0 % bij ATbank terwijl hen destijds toch 1 van de hoogste rentes aanboden..
Hoelaag kan de rente zakken? ;-)
zit er idd over om kosteloos daar naar toe te gaan aangezien ik nu die top spaarrekening heb maar je daar opnamekosten hebt (nooit geweten!)quote:Op woensdag 2 september 2009 08:42 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je wel minimaal over 25k beschiktdan is dit wel een leuke:
http://www.dsbbank.nl/sparen/zakelijk/internetsparen-extra/
Dat krijg ik nog 1 keer.... Maar dan is dat grapje bij Centraal Beheer ook over..... Tijd voor een nieuwe actie van Centraal Beheer of een andere bank........quote:Op woensdag 2 september 2009 11:27 schreef MikeyMo het volgende:
ik vond het wel leuk om te zien hoe ik (voorheen dus) elke maand 100+ euro rente gestort kreeg... maar ja, da;'s nu ook over
Insgelijksquote:Op woensdag 2 september 2009 11:27 schreef MikeyMo het volgende:
ik vond het wel leuk om te zien hoe ik (voorheen dus) elke maand 100+ euro rente gestort kreeg... maar ja, da;'s nu ook over
Topic titel veranderde eigenlijk nooit, dus waarom een nieuwe?quote:Op woensdag 2 september 2009 08:51 schreef MakuMaku het volgende:
Geen nieuwe topic titel?![]()
OT: Als moneyou richting 3% gaat, dan is het weer tijd om een nieuwe bank te gaan zoeken...
Omdat het kanquote:Op woensdag 2 september 2009 13:00 schreef MoneyTalks het volgende:
[..]
Topic titel veranderde eigenlijk nooit, dus waarom een nieuwe?
Tot 2011 hou ik alleen nog maar rekening met dalende (of hooguit gelijk blijvende) rentes eerlijk gezegd...quote:Op woensdag 2 september 2009 12:52 schreef MrBadGuy het volgende:
Hopelijk vanaf het volgende topic weer stijgende rentes, maar dat zal de komende tijd denk ik nog niet gaan gebeuren
Maar het verschil tussen rente & inflatie is nog immer prima.quote:Op woensdag 2 september 2009 09:44 schreef TeleluvR het volgende:
3,5% maximaal zonder beperkende voorwaarden...
Nee hoor, het kan lagerquote:
http://www.sendspace.com/file/ps8is6quote:Op donderdag 3 september 2009 14:28 schreef Keffo het volgende:
Heeft iemand al een sheetje gemaakt waarin je de optimale "afspraken" kan bepalen per beschikbaar inleg bedrag bij Aegon? Komt deze week weer wat geld beschikbaar namelijk....
Inflatie 0.3% dus, gemiddeld uiteraard, afhangend van je eigen bestedingsmandjequote:Op woensdag 2 september 2009 19:48 schreef DIGGER het volgende:
[..]
Maar het verschil tussen rente & inflatie is nog immer prima.
Voor die 0,25% doe ik geen moeite...quote:Op vrijdag 4 september 2009 12:15 schreef Zwieber_de_Vos het volgende:
Mijn Aegonpassword is ook binnen.
Zag dat Moneyou in mijn vakantie naar de 3,25 is gegaan, dus maar snel overboeken naar mijn nieuwe rekening.
Nogmaals, je kan meer krijgen met een aantal voorwaarden. 3,80% is bijv. helemaal niet lastig om te halen en dat is toch alweer 0,55% meer.quote:Op vrijdag 4 september 2009 12:20 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Voor die 0,25% doe ik geen moeite...
Ik doe niet aan voorwaarden... Ik wil te allen tijde bij mijn geld kunnen, indien nodig.quote:Op vrijdag 4 september 2009 13:14 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Nogmaals, je kan meer krijgen met een aantal voorwaarden. 3,80% is bijv. helemaal niet lastig om te halen en dat is toch alweer 0,55% meer.
Dat kan ook, maar dan krijg je dat extra rente percentage die maand gewoon niet. Heb je überhaupt wel gelezen hoe het daar werkt? Als je totaal bedrag al boven de 10.000 is, dan krijg je al 0,12% (ofzo) erbij. Je kan alsnog gewoon altijd bij je geld (zonder extra kosten).quote:Op vrijdag 4 september 2009 13:17 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Ik doe niet aan voorwaarden... Ik wil te allen tijde bij mijn geld kunnen, indien nodig.
3,5 maar? Pas geleden was het nog 4%, en voordat je overgestapt bent zal het wel 3% zijn, kan ik net zo goed bij Rabo blijven.quote:Op vrijdag 4 september 2009 13:49 schreef YoshiBignose het volgende:
Als je er niet aan hebt voldaan krijg je gewoon de basisrente van 3,5%.
Ja, want Rabo daalt nooit met z'n rentesquote:Op vrijdag 4 september 2009 18:07 schreef Rosbief het volgende:
[..]
3,5 maar? Pas geleden was het nog 4%, en voordat je overgestapt bent zal het wel 3% zijn, kan ik net zo goed bij Rabo blijven.
Inderdaad en dat zie je niet alleen bij de banken maar aan alles. De gewone man wordt weer net als in het verre verleden beperkt in zijn mogelijkheden. Inderdaad te zot voor woorden en de politiek denk maar aan een ding en dat is bezuinigen en afbraak van sociale voorzieningen en ze praten wel over de banken maar tot op heden hebben de banken nog steeds vrijspel en kunnen ze doen en laten wat ze willen.quote:Op maandag 7 september 2009 10:34 schreef EchtGaaf het volgende:
Terug naar af. Banken maken woekerwinsten, maar weigeren een fatsoenlijke rentevergoeding te geven. Te walgelijk voor woorden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |