Scoort anders een hoop goals voor een verdediger, dus voor ajax mooi.quote:Op zondag 30 augustus 2009 21:12 schreef toma het volgende:
[..]
Toch maar goed dat Waswibillevski niet mee doet. Ik scheet vrijdag al 7 kleuren stront toen de loting bekend werd.
Thanx Toma!quote:
Ik heb werkelijk waar nog nooit van Wasbilimankilevski gehoord.quote:Op zondag 30 augustus 2009 21:16 schreef Tvduijn het volgende:
[..]
Scoort anders een hoop goals voor een verdediger, dus voor ajax mooi.
Wel kut voor Anderlecht, vooral omdat ze ondanks een rode kaart nu alsnog 1-0 achter staan.
Belgische Jupiler Pro League 2009/10 #1quote:Op zondag 30 augustus 2009 21:22 schreef toma het volgende:
[..]
Ik heb werkelijk waar nog nooit van Wasbilimankilevski gehoord.
Waren jullie nou met eigen vervoer? Er kwam me een zwik personenauto's uit de uitvakparkeerplaats rijden toen ik daar voor het stoplicht stond.quote:Op zondag 30 augustus 2009 21:36 schreef Jasza het volgende:
Was wel weer lachen in Almelo, de 1e helft was de slechtste helft die ik de afgelopen jaren heb gezien van Ajax. Tweede helft was wel ok, het zegt wel wat dat je Dario nodig had, die na de 2-0 wel een heel uitdagend gebaar naar Jol maakte
Kevin ook nog ff gesproken, werd ook wel is tijd, nu Silenus nog
Met Silenus moet ik ook nog steeds een biertje drinkenquote:Op zondag 30 augustus 2009 21:36 schreef Jasza het volgende:
Was wel weer lachen in Almelo, de 1e helft was de slechtste helft die ik de afgelopen jaren heb gezien van Ajax. Tweede helft was wel ok, het zegt wel wat dat je Dario nodig had, die na de 2-0 wel een heel uitdagend gebaar naar Jol maakte
Kevin ook nog ff gesproken, werd ook wel is tijd, nu Silenus nog
Ik had het idee dat hij elk moment dood zou kunnen neervallen, wel respect dat hij dit kan zeg. Ik zou normaal al een dag niet eten niet vol houdenquote:Op zondag 30 augustus 2009 21:27 schreef toma het volgende:
Viel iemand de wallen onder de ogen van Aissati ook op tijdens z'n interview na de wedstrijd?
Lijkt me niet 1 jarig dus.quote:Pantelić kijkt uit naar nieuwe uitdaging bij Ajax
30 augustus 2009 RvN Focus
Marko Pantelić ziet Ajax wel zitten, zo blijkt uit zijn uitlatingen in de Berlijnse krant BZ. 'Ik kijk echt uit naar deze nieuwe uitdaging. Ajax is een grote club. Ik hoop dat ik de club de komende jaren verder kan helpen' aldus de 30-jarige aanvaller.
50 auto's ja, was ook nog lekker aan het eind toen er 1 tegen een stilstaande aanknaldequote:Op zondag 30 augustus 2009 21:37 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Waren jullie nou met eigen vervoer? Er kwam me een zwik personenauto's uit de uitvakparkeerplaats rijden toen ik daar voor het stoplicht stond.
Opzich jammer want als je Suarez tegen die Wasilewski laat spelen heb je zomaar kans op drie pingels in één wedstrijd, die gozer is zo ongelofelijk lomp in de duels.quote:Op zondag 30 augustus 2009 21:06 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Nou Wasilewsky van Anderlecht doet niet mee tegen ons. Speler van Luik schijnt net met een smerige overtreding zijn been gebroken te hebben
Lol.quote:Op zondag 30 augustus 2009 21:36 schreef Jasza het volgende:
Was wel weer lachen in Almelo, de 1e helft was de slechtste helft die ik de afgelopen jaren heb gezien van Ajax. Tweede helft was wel ok, het zegt wel wat dat je Dario nodig had, die na de 2-0 wel een heel uitdagend gebaar naar Jol maakte
Kevin ook nog ff gesproken, werd ook wel is tijd, nu Silenus nog
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
Als hij ons naar de CL schiet en zelf na 30 goals naar Barca verkast heeft hij ons ook flink geholpen.quote:
quote:Op zondag 30 augustus 2009 21:43 schreef denthemen het volgende:
Verschrikkelijke overtreding net bij Anderlecht. onder de spoiler een gifjeDe tering.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op zondag 30 augustus 2009 21:43 schreef denthemen het volgende:
Verschrikkelijke overtreding net bij Anderlecht. onder de spoiler een gifjeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
AFC Ajax
quote:Op zondag 30 augustus 2009 21:43 schreef denthemen het volgende:
Verschrikkelijke overtreding net bij Anderlecht. onder de spoiler een gifjeHoly crapSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Damn dat gaat lekker voor Anderlechtquote:Op zondag 30 augustus 2009 21:56 schreef Jasza het volgende:
Polak ze kruisbanden afgescheurd en Biglia is ook uitgevallen, dus die doen misschien ook niet mee.
Maargoed dit is het Ajax topic.
Polak ook vandaag?quote:Op zondag 30 augustus 2009 21:56 schreef Jasza het volgende:
Polak ze kruisbanden afgescheurd en Biglia is ook uitgevallen, dus die doen misschien ook niet mee.
Maargoed dit is het Ajax topic.
Alsof we van jou gewend zijn dat jij hier iets van meerwaarde postquote:Op zondag 30 augustus 2009 21:56 schreef Jasza het volgende:
Polak ze kruisbanden afgescheurd en Biglia is ook uitgevallen, dus die doen misschien ook niet mee.
Maargoed dit is het Ajax topic.
quote:Op zondag 30 augustus 2009 21:43 schreef denthemen het volgende:
Verschrikkelijke overtreding net bij Anderlecht. onder de spoiler een gifjeDamnSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal
quote:Jol wil eerste helft vergeten
zondag 30 augustus, door Ajaxfan18, Bemmel, 21:40u, Voetbalzone
Overtuigend was het opnieuw niet, maar de punten zijn op het moment heilig voor Ajax. De Amsterdammers kwamen zondag moeizaam op gang tegen Heracles Almelo en konden pas tegen tien Tukkers bouwen aan een goede overwinning: 0-3. Coach Martin Jol vond dat zijn ploeg het ‘goed had opgelost’. De hoofdtrainer zag zijn ploeg een bijzonder zwakke eerste helft afwerken en een betere tweede helft. ''De eerste vijfenveertig minuten moeten we maar gauw vergeten'', zei de coach tegen het ANP. ''Heracles gaf het initiatief aan ons en maakte het moeilijk. In de tweede helft hebben we het goed opgelost. We waren toen een stuk beter. Wat ook meehielp was de tweede gele kaart voor Quansah. Daarna konden we de punten vrij gemakkelijk naar ons toetrekken.”
Verliezend coach Gertjan Verbeek had de nederlaag niet nodig gevonden. ''Een uur waren wij een waardige tegenstander voor Ajax”, vond hij. ''Toen hadden we weinig problemen en kregen we bovendien een paar mogelijkheden. Na de rust was het een andere wedstrijd en moesten we veel te veel achteruit. Ajax bezit dan wel de klasse om het af te maken. Je zag dat aankomen.''
''Toen de 0-1 viel en Quansah moest vertrekken met rood konden we kiezen”, vervolgde Verbeek. “Met 0-1 eervol verliezen of nog wat proberen te forceren. Dat laatste hebben we geprobeerd, maar Ajax strafte dat meedogenloos af. Jammer, 0-3 was niet helemaal verdiend. Maar ach, met 0-1 of met 0-3 verliezen maakt niet uit.”
Ze eten na zonsondergang wel gewoon he. Daardoor misschien ook wat minder slaap voor hem, hij zit de hele nacht te bunkeren. Wel een mooie goal trouwens, hopelijk gaat Jol dat belonen met meer speeltijd.quote:Op zondag 30 augustus 2009 21:38 schreef Wooldoor het volgende:
[..]
Ik had het idee dat hij elk moment dood zou kunnen neervallen, wel respect dat hij dit kan zeg. Ik zou normaal al een dag niet eten niet vol houden
Ik vind hem ook prima bruikbaar. Jol wil alleen een goalmachine en dat is Cvita nog niet. Cvita lekker een seizoen speelminuten op laten doen en dan kan ie volgend jaar zo de plek van Suarez innemen. Das langere termijn planning en das primaquote:Op zondag 30 augustus 2009 22:27 schreef keeper het volgende:
Ik snap niet waarom Dario Cvitanich nou per se wegmoet.
Ik postte het omdat Anderlecht een tegenstander is van Ajaxquote:Op zondag 30 augustus 2009 22:03 schreef sjimz het volgende:
Mensen, zullen we de overtreding hier bespreken:
Het gemene, nare, vieze, vuile overtredingen topic #4.
of
Belgische Jupiler Pro League 2009/10 #1
Het is namelijk niet zo eng om buiten een ander topic dan het Ajax topic te komen hoor.
Anders ga ik weer berichten verwijderen en worden jullie boos en ga ik huilen.
Ik weet het maar zo krijg je straks 2 pagina's over deze overtreding terwijl die discussie ook al loopt in de topics waar ze nog meer raakvlak hebben.quote:Op zondag 30 augustus 2009 22:32 schreef denthemen het volgende:
[..]
Ik postte het omdat Anderlecht een tegenstander is van Ajax
Dit doe je alleen omdat je straks geen mod meer bent, je móét mij gewoon hebben vanwege mijn handicapquote:Op zondag 30 augustus 2009 22:33 schreef sjimz het volgende:
[..]
Ik weet het maar zo krijg je straks 2 pagina's over deze overtreding terwijl die discussie ook al loopt in de topics waar ze nog meer raakvlak hebben.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |