we zijn al de 1e hit hoorquote:Op donderdag 27 augustus 2009 13:55 schreef wise het volgende:
HDVA
Oplichting
Nep
Geen geld terug
geen product gezien
opgelicht
0900
duur
Dat hoop je ja, maar dat is niet zeker nogquote:Op donderdag 27 augustus 2009 14:53 schreef vak-z4 het volgende:
Ben maar 80 cent kwijt.
Dus dan ga je ook ff langs in Nijmegen waar hun hoofdkantoor moet staan, toch?quote:Ik ben eenmaal zo'n type die altijd alles tot de bodem onderzoekt.
Je hebt gebeld, je bent er wel ingetraptquote:Op donderdag 27 augustus 2009 14:53 schreef vak-z4 het volgende:
Ik ben er niet ingetrapt, wist allang al dat het oplichterij was. Als je mij kent dan weet je dat ik zulke acties uithaal ( Bellen ). Het is gewoon typies 'IK'. En zo wil ik het ook graag houden. Ben maar 80 cent kwijt. Omdat ik alleen maar wilde weten wat er gezegd zou worden als je belde. Als ik er zogenaamd ingetrapt was zou ik niet mijn nummer gegeven hebben waar 0,30 cent beltegoed in zit.
En dit zal niet mijn laatste actie zijn, er zullen veel meer volgen. Heb ook nooit spijt gehad, nu ook niet.
Ik ben eenmaal zo'n type die altijd alles tot de bodem onderzoekt. En niet naar een of ander forum kijkt. het blijft inmiddels : Geen Woorden Maar Daden!
Hij kijkt niet naar een of ander forum, dus dit zal ie wel niet lezen.quote:Op donderdag 27 augustus 2009 14:55 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Dat hoop je ja, maar dat is niet zeker nog
[..]
Dus dan ga je ook ff langs in Nijmegen waar hun hoofdkantoor moet staan, toch?
just in casequote:
Ook al beltegoed, joshua ook al.quote:Op donderdag 27 augustus 2009 15:00 schreef vak-z4 het volgende:
@Dragorius
Het zal niet te hoog uitvallen aangezien ik toch bijna een nieuwe belkaart moet kopen ( dus heb weinig BTG)
Gastquote:Op donderdag 27 augustus 2009 15:12 schreef vak-z4 het volgende:
@gr8w8
daarmee bedoel ik dat ik een forum niet serieus neem. Niet dat ik er naar kijk...
80 cent is weg... H the fuck is 80 cent??
En nee ik ga niet naar nijmegen, omdat ik weet dat het bedrijf niet bestaat. En mischien bel ik straks weer naar het nummer om te kijken wat er dan gezegd word.
Maargoed ik ga nu werken en heb dat geld binnen 5 minuten al terug verdient;)
Rood-Witte groet
Een Feyenoorder in hart en nieren
Ja ...die gozer is zo doorzichtig als de pest. Wat een humor.quote:Op donderdag 27 augustus 2009 15:13 schreef Dionysiou het volgende:
Dragorius neem je die vak-z4 nou echt serieus?
Dit is gewoon die oplichter zelf
Wat denk je zelf?quote:Op donderdag 27 augustus 2009 15:13 schreef Dionysiou het volgende:
Dragorius neem je die vak-z4 nou echt serieus?
Dit is gewoon die oplichter zelf
quote:Op donderdag 27 augustus 2009 15:23 schreef marco_sire het volgende:
ik hat die volder voorig week al gehat. hat geleik gebelt en telefoon achtergelaaten. teruggebel door menier en bestelling opgegeeft. gister kwam iphone voor 50 euro bij mij huis aan. ikke blij. jullie niet.
groen oranje paars geel zwart witte kusjes van mij
------------------------------------------------------------------------------
trap er toch niet in mensen!!
Ik ben een Nijmegenaar en ik verkoop niks. Ik constateer enkel vreemde zaken.quote:Omdat ik een Rotterdammer ben en jij loempia's verkoopt??
Of omdat ik een eerlijk en oprecht mens ben en jij snot verkoopt??
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |