Volgens klanten is dat wel te doen met een primer, maar heb zelf nooit het resultaat gezienquote:Op zondag 30 augustus 2009 20:44 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
Wordt dat mooi over een spaanplaat-met-fineer-kast?
En ik zoek 2 nachtkastjes in die kleurquote:Op zondag 30 augustus 2009 20:32 schreef BBQ-kip het volgende:
Da's volgens mij de kleur "middenbruin" van IKEA. Geloof dat die kleur eruit gegaan is...
Wel balen, want ik moet nog een paar Billy-planken en -deuren in die kleur voor mijn grande-boekenmuur die ik wil maken...
quote:Op zondag 30 augustus 2009 22:26 schreef Cyan het volgende:
Zijn de paarse hoezen van de Kramfors bank uit het assortiment?
Jammer want paars is het helemaal dit najaar! Snappen ze dat dan niet bij Ikea?quote:Op zondag 30 augustus 2009 22:27 schreef styliste het volgende:
[..]
Al heel lang, precies op het moment dat wij m wilden bestellen gingen ze uit het assortiment. Als we een dag eerder waren geweest had het nog gekund
Paars was de kleur van vorig jaar, zwart is nu het nieuwe paars.quote:Op zondag 30 augustus 2009 22:31 schreef Cyan het volgende:
[..]
Jammer want paars is het helemaal dit najaar! Snappen ze dat dan niet bij Ikea?
Jawel, maar dat boeit ze nietquote:Op zondag 30 augustus 2009 22:31 schreef Cyan het volgende:
[..]
Jammer want paars is het helemaal dit najaar! Snappen ze dat dan niet bij Ikea?
Malm 2 ladekast heb je nog in het middenbruin, die is heel smal (40cm) en laag (weet ik niet uit mijn hoofd), wordt dus ook vaak als nachtkastje gebruiktquote:Op zondag 30 augustus 2009 21:36 schreef Anne het volgende:
[..]
En ik zoek 2 nachtkastjes in die kleur.
Ik zal eerst eens voor je kijken of we ze nog hebben liggen, als we ze nog hebben mag je ze wat mij betreft zo komen ophalenquote:Op zondag 30 augustus 2009 16:37 schreef Nero22 het volgende:
[..]
Serieus?
In het zilver? Wat wil je ervoor hebben?
Ik zoek ook nog extra planken voor m'n BILLYquote:Op zondag 30 augustus 2009 21:36 schreef Anne het volgende:
[..]
En ik zoek 2 nachtkastjes in die kleur.
Dankjewelquote:Op zondag 30 augustus 2009 23:44 schreef KWi2288 het volgende:
[..]
Malm 2 ladekast heb je nog in het middenbruin, die is heel smal (40cm) en laag (weet ik niet uit mijn hoofd), wordt dus ook vaak als nachtkastje gebruikt
nog maar een keer,iemand?quote:Op zondag 30 augustus 2009 09:46 schreef scrub_nurse het volgende:
ik wil graag de kramfors bank kopen,op de site staat dat je deze moet bestellen,iemand n idee wat de levertijd is?
Een garderobekast met schuifdeuren van 1.50m breed wordt altijd samengesteld door 2 kasten van 75cm breed. Een kast van 100cm en 50cm breed gaan niet samen omdat je dan nooit goed bij die kast van 100cm kunt (zit altijd een deel van de deur voor).quote:Op maandag 31 augustus 2009 16:57 schreef Roachie het volgende:
aah oke ! ik dacht dat je dan een kast van 75 en 75 moest hebben.. dat de naad in het midden moest, maar uit jou woorden kan dus ook 3x 50dat is perfect !!!!
Ik geloof dat wij in de winkel aangeven dat je rekening moet houden met 4 tot 6 weken. Maar in praktijk blijkt dit meende ik 3 weken te zijn.quote:
dat moet ik dan maar voor lief nemen, krijg anders geen kast in mekaar die 150 breed is en 35 diep.quote:Op maandag 31 augustus 2009 21:51 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Een garderobekast met schuifdeuren van 1.50m breed wordt altijd samengesteld door 2 kasten van 75cm breed. Een kast van 100cm en 50cm breed gaan niet samen omdat je dan nooit goed bij die kast van 100cm kunt (zit altijd een deel van de deur voor).
Hmm, dat is niet wat ze mij vertelden, maar ok, het klinkt wel logisch natuurlijkquote:Op maandag 31 augustus 2009 21:51 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Een garderobekast met schuifdeuren van 1.50m breed wordt altijd samengesteld door 2 kasten van 75cm breed. Een kast van 100cm en 50cm breed gaan niet samen omdat je dan nooit goed bij die kast van 100cm kunt (zit altijd een deel van de deur voor).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |