Oh, d'r is een interview met NSP geweest. Dus niet tijdens de persconferentie zelf. Dan is het correct.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 22:00 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=84374
Barca 2quote:Op woensdag 19 augustus 2009 22:00 schreef gimme.shelter het volgende:
Jol is een redelijk kansloos figuur. Die persconferentie vanmiddag was echt erg. Hij kan niet praten en ziet er in zijn trainingspak belachelijk uit... Ajax is geen AJAX meer!!
Silenus weet dat meestal wel goed.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 21:54 schreef PLAE@ het volgende:
Toch maar even een kaartje gekocht voor volgende week. Het is nog niet geheel zeker dat ik kan maar voor die 11 euro wil ik de gok wel wagen
Iemand een idee hoeveel kaarten er verkocht zijn?
Jol is een baas 1e klas.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 22:00 schreef gimme.shelter het volgende:
Jol is een redelijk kansloos figuur. Die persconferentie vanmiddag was echt erg. Hij kan niet praten en ziet er in zijn trainingspak belachelijk uit... Ajax is geen AJAX meer!!
Het is relatief dichtbij, het is goedkoop, erheen reizen is ook relatief goedkoop en makkelijk, dikke kans op lekker weer en de vrouwen zijn mooi.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 22:51 schreef denthemen het volgende:
Ik snap overigens ook niet waarom mensen nu wel klagen over dat het te ver is en zo, maar als we tegen Marseille spelen is het opeens niet te ver?
Dat dusquote:
Hoeveel komen er dan?quote:Op woensdag 19 augustus 2009 22:58 schreef Aanvoerder het volgende:
Ik ben bang dat er meer van Slovan naar Amsterdam komen dan andersom.
Volgens mij komt de helft alleen al omdat het Amsterdam is.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 22:58 schreef Aanvoerder het volgende:
Ik ben bang dat er meer van Slovan naar Amsterdam komen dan andersom.
Minimaal 700 denk ik, maar verwacht zelfs wel 1000. Sowieso 400 man per trein, er is een volgeboekte vlucht, per auto nog, losse vluchten, komen nog wat bussen. Uit Tsjechie zullen ook nog wel wat van hun matties van 1. FC Brno komen. Dan schiet het wel op.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 23:00 schreef denthemen het volgende:
[..]
Dat dus
[..]
Hoeveel komen er dan?
Dat sowieso en het feit dat ze al in geen 10 jaar een mooie Europese uitwedstrijd hebben gehad tegen een tegenstander met de allure van Ajax.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 23:01 schreef sjimz het volgende:
[..]
Volgens mij komt de helft alleen al omdat het Amsterdam is.
Drugs, Hoeren etc.
No way dus dat ik de metro in gaquote:Op woensdag 19 augustus 2009 23:03 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
Minimaal 700 denk ik, maar verwacht zelfs wel 1000. Sowieso 400 man per trein, er is een volgeboekte vlucht, per auto nog, losse vluchten, komen nog wat bussen. Uit Tsjechie zullen ook nog wel wat van hun matties van 1. FC Brno komen. Dan schiet het wel op.
Tering moet je na gaan hoe het bij zo'n club gaat.quote:Akkoord Real-Inter over Sneijder
Het vertrek van Wesley Sneijder bij Real Madrid lijkt nabij. De Spaanse club heeft met Internazionale een akkoord bereikt over een transfer van Sneijder en heeft de 25-jarige international dringend aangeraden de onderhandelingen met de Italiaanse kampioen te openen.
Real kocht deze zomer voor miljoenen aan nieuwe spelers, onder wie Cristiano Ronaldo, Kaka, Benzema en Xabi Alonso. Het gevolg was dat er spelers weg moesten; zo ging Klaas-Jan Huntelaar naar Milan.
Real-trainer Pellegrini wilde graag met Sneijder verder, maar het bestuur hoopt nog wat aan hem te verdienen. Dat geldt ook voor Rafael v.d.Vaart;Arjen Robben en Royston Drenthe mogen blijven.
Hopelijk is dit een wijze les voor alle Nederlandse voetballers om daar nooit meer heen te gaan. Geen Nederlanders meer naar Real. Nooit meer.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 23:37 schreef bloodysunday het volgende:
[..]
Tering moet je na gaan hoe het bij zo'n club gaat.![]()
te triest voor woorden dat de trainer niet mag beslissen of een speler blijft of gaat.
Zuid kant was als eerste de philips weg, ik neem aan dat daar dan ook de eerste nieuwe Sony is neer gehangen.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 23:29 schreef GieJay het volgende:
Weet iemand aan welke kant ze het 1e sony hd scherm geplaatst hebben? Ik zit morgen in vak 119, heb ik geluk?
Het nieuwe scherm hangt nu boven zuid-1, hij is echt 2,5 keer zo groot als die oude blauwe schermen van Philips. Dus je moet er wel gewoon op kunnen kijken ja.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 23:29 schreef GieJay het volgende:
Weet iemand aan welke kant ze het 1e sony hd scherm geplaatst hebben? Ik zit morgen in vak 119, heb ik geluk?
Hardstikke mooi, 10 bij 6.5 volgens mij ja, en het scherm zou veel scherper moeten zijn..quote:Op donderdag 20 augustus 2009 01:23 schreef Silenus het volgende:
[..]
Het nieuwe scherm hangt nu boven zuid-1, hij is echt 2,5 keer zo groot als die oude blauwe schermen van Philips. Dus je moet er wel gewoon op kunnen kijken ja.
Waren er tegen borac geen 20k kaarten verkocht? Nog een beetje magertjes..quote:Er waren dinsdagochtend 14.000 kaarten verkocht, dus inclusief de verkoop op morgen zal het rond de 17/18.000 uitkomen denk ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |