Achter de spoiler.quote:
Ohwjaquote:
Met dank aan Pheno voor het maken van deze videoquote:
Vooral dat Let op de spoiler tags op het laatstquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 20:18 schreef MPG het volgende:
[..]
Met dank aan Pheno voor het maken van deze video.
quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 20:18 schreef JortK het volgende:
[..]
Vooral dat Let op de spoiler tags op het laatst
Dat sowiesoquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 20:18 schreef MPG het volgende:
[..]
Met dank aan Pheno voor het maken van deze video.
woohooquote:
Ik gok dat Fles nu liever met een mitrailleur bij prorail binnenstaptquote:
Smijten met een BBQ heeft misschien ook wel effectquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 20:33 schreef MPG het volgende:
[..]
Ik gok dat Fles nu liever met een mitrailleur bij rorail binnenstapt.
He, je kunt photoshoppen of je kunt het niet. Er stond in het orgineel titsquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 20:18 schreef JortK het volgende:
[..]
Vooral dat Let op de spoiler tags op het laatst
Word ik maar moe vanquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 20:33 schreef MPG het volgende:
[..]
Ik gok dat Fles nu liever met een mitrailleur bij prorail binnenstapt.
Mjahquote:
Ohw dat is ook goed jaquote:
Nog een jaartjequote:Op dinsdag 18 augustus 2009 22:05 schreef Fha het volgende:
Aaahw arme jijMaar ik wil wel delen hoor
Please do!quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 20:25 schreef Sjowhan het volgende:
Ik zou eigenlijk de TT moeten wijzigen.
Ik gooi t wel in de vriezerquote:
Met een labeltje "Bewaren voor Fles, 21-8-2010"quote:
Jaquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 22:17 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Met een labeltje "Bewaren voor Fles, 21-8-2010"
Goeie datumquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 22:17 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Met een labeltje "Bewaren voor Fles, 21-8-2010"
Jep, de 4e verjaardag van Rondje Nederlandquote:
quote:
quote:Studentenhuisvester DUWO heeft dinsdag de noodklok geluid over het stijgende tekort aan studentenwoningen. ''Het woningtekort is dramatisch; het is nog nooit zo erg geweest als nu'', aldus DUWO-directeur Jan Benschop. Volgens de laatste cijfers van DUWO, dat voorziet in studentenkamers in onder meer Amsterdam, Leiden, Delft en Den Haag, komen die steden 18.000 woningen tekort.
Mja, ik denk dat het komt omdat het ouerwetse studentenhuis "uit de mode is". Iedereen wil tegenwoordig een kamer in een complex van een grote woonstichting ofzo.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 22:46 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]dat staat zo'n beetje haaks op het beeld in Utrecht. Wij moeten zo'n beetje smeken of er alsjeblieft iemand wil komen hospiteren
Over dat soort kamers praat ik dusquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 22:51 schreef MPG het volgende:
[..]
Mja, ik denk dat het komt omdat het ouerwetse studentenhuis "uit de mode is". Iedereen wil tegenwoordig een kamer in een complex van een grote woonstichting ofzo.
Dan is het met recht vreemd te noemenquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 22:57 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Over dat soort kamers praat ik dus
quote:Top 20 in de KoffieSC-reeks op 18-08-2009
![]()
Plaats / aantal berichten / gebruiker
01. 031 Muck
02. 024 Fha
03. 024 MPG
04. 024 Pheno
05. 022 Dr_Flash
06. 021 DaMart
07. 017 goldfinger1963
08. 009 JortK
09. 009 Sjowhan
10. 009 marcb1974
11. 007 MaleDuck
12. 007 OA
13. 004 dndiek
14. 002 Pien85
15. 002 Aarti
16. 001 NanKing
17. 001 indahnesia.com
Reeks-statistieken!
Ach, kijken kost ten minste géén geldquote:Op woensdag 19 augustus 2009 07:13 schreef Pheno het volgende:
Ik heb andere dingen gedaan met tetten gisteren.
het zijn ook altijd die medewerkers van het schoonmaakbedrijfquote:Op woensdag 19 augustus 2009 09:13 schreef Dr_Flash het volgende:
vuile kutmoslims medewerkers van het schoonmaakbedrijf![]()
Vannacht ALWEER een bak tomaten "verdwenen" uit het keukentje
het zou verboden moeten wordenquote:Op woensdag 19 augustus 2009 09:36 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
het zijn ook altijd die medewerkers van het schoonmaakbedrijf![]()
camera plaatsen om ze te betrappenquote:Op woensdag 19 augustus 2009 09:13 schreef Dr_Flash het volgende:
vuile kutmoslims medewerkers van het schoonmaakbedrijf![]()
Vannacht ALWEER een bak tomaten "verdwenen" uit het keukentje
Wat voor adv?quote:Op woensdag 19 augustus 2009 10:02 schreef goldfinger1963 het volgende:
zo advertentie ook weer geplaatst
dat is een lang zwembadquote:Op woensdag 19 augustus 2009 10:14 schreef Dr_Flash het volgende:
Ik heb wel even lekker 400 meter gezwommen vanochtend trouwens![]()
Hoezo zwembad? Hij neemt als stoere man gewoon het kanaal hequote:
Noem je mijn vrouw een hoer!?quote:Op woensdag 19 augustus 2009 08:55 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ach, kijken kost ten minste géén geld.
Daar lijkt het wel op.quote:
Nee, zie onderquote:
Ik weet dat die mogelijkheid bestaat, ik maak er alleen geen gebruik van...quote:Op woensdag 19 augustus 2009 11:47 schreef MPG het volgende:
[..]
Daar lijkt het wel op.
Ķf Mart is alleen bekend met betaalde lust, dat kan natuurlijk ook...
Het gaat wel weer lekker de laatste maanden met de vliegtuigenquote:Op woensdag 19 augustus 2009 12:19 schreef Frutsel het volgende:
Dan zat het topic vast in die Boeing 737 die net voor de kust van Sulawesi is neergestort
Dat komt allemaal door de crisisquote:Op woensdag 19 augustus 2009 12:31 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Het gaat wel weer lekker de laatste maanden met de vliegtuigen
Friezen of Belgen, daar zit weinig verschil tussen he, je hebt er toch niets aanquote:Op woensdag 19 augustus 2009 10:43 schreef goldfinger1963 het volgende:
Fries dorp viert nu al kerst
wij zijn niet de enigste die kerst vieren
wie wat waar wanneer?quote:Op woensdag 19 augustus 2009 12:19 schreef Frutsel het volgende:
Dan zat het topic vast in die Boeing 737 die net voor de kust van Sulawesi is neergestort
Twitter meldt net dat de autoriteiten nu melding maken vanquote:
Eigen schuldquote:Een man is zwaargewond geraakt toen hij in Rotterdam een koperkabel uit een transformatorhuisje probeerde te stelen. De kabel bleek onder stroom te staan. De man kreeg een flinke stroomstoot en vatte vlam, meldt de politie woensdag. [..] Na het ongeval werd de man overgebracht naar het ziekenhuis. Hij bleek op zijn lichaam voor 21 procent derdegraads brandwonden te hebben.
Ah, ik weet hoe die fout de wereld in geholpen is. Een week of twee geleden was er ook zo'n drill en toen waren de koppen op sommige Indonesische sites ook "Reddingsploegen op weg naar wrak vliegtuig". Ik schoot uit mijn stoel.. maar mij het lezen werd me in de tweede alinea duidelijk dat het een oefening is. Erg slechte hoernalistiek.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 13:38 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Twitter meldt net dat de autoriteiten nu melding maken van
"Possible plane crash was rescue drill for plane survivors - apologies made for inconvenience"
Oefening dus
Mijn zorgpremie gaat er van omhoog, daar hij het overleefd heeft. Nog eventjes en ik schrijf me uit in Nederland. Moet nog wat formaliteiten afronden hier.quote:
Had je deze nou al trouwens?quote:Op woensdag 19 augustus 2009 10:25 schreef Dr_Flash het volgende:
Indah?
http://www.nu.nl/algemeen(...)eluk-kalimantan.html HierNieuws voor op je site
jeps, boeiend nieuws.. morgen wellicht een update, want als die rommelt, dan komt het regelmatig tot een uitbarsting.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 15:35 schreef Frutsel het volgende:
Mt Talang is wakker zag ik net op indahnesia.com
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |