Over 1,5 week.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 20:27 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Oh, dat is het voornaamste.Wanneer begin je?
Nee, dat zou de Zolder kunnen zijn (al is dat meer koffieshop).quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 20:20 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Mwoh't Kon beter. Volgens mij heb ik nog wat later liggen. Maar goed, eerst maar even kijken hoe het loopt.
Het land van Belofte, is dat kroegje op de eerste verdieping?
Once more, with feelingquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 20:30 schreef sigme het volgende:
[..]
Maria, bedankt voor je gevoelige gedicht.
Ik ga tandenpoetsen & naar bed.
quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 20:30 schreef sigme het volgende:
[..]
Nee, dat zou de Zolder kunnen zijn (al is dat meer koffieshop).
Land van Belofte is een kroeg met hoeren, pooiers en schorum.
Oh, da's al snel. Nouja, dan weet je ook snel of het bevalt. Ik ben benieuwd!quote:
Deze viel eigenlijk best tegenquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 20:40 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Oh, da's al snel. Nouja, dan weet je ook snel of het bevalt. Ik ben benieuwd!
Maria: hoe kom je erop?
Bel hem op en zeg dat jij en hij dat beter kunnenquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 20:38 schreef Syrena het volgende:
Oja en de "sextape" van McSteamy valt enorm tegen
En ik drink niet en doe geen coke. Of andere droksquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 20:50 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Bel hem op en zeg dat jij en hij dat beter kunnen![]()
En ook, dat jij geen mensen doodrijdt.
Maria, je bent geniaalquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 20:27 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
En dan kom je even het topic binnenvallen, is dit het eerste wat je leest![]()
Je zou er een verhaal van kunnen maken![]()
Ik ging ooit uit onder een laag plamuur;
het kroegje waarin ik eindigde was vrij obscuur
en na genoeg drank was ik tuureluur.
Na een avond bij twee lesbische vriendinnen in bed,
waggelde ik naar huis met wankele tred.
Na deze treurnis
schrok ik me thuis de pleuris
vanwege de staat van mijn plamuur.
All alonequote:Op dinsdag 18 augustus 2009 20:53 schreef Syrena het volgende:
[..]
En ik drink niet en doe geen coke. Of andere droksEn ik mot geen mannen die dat wel doen....duuuus blijft alleen McDreamy
Die doet zoiets vast niet
En hij gaat vast ook nooit vreemd. So it's me, all alone again
Damn you, Muizel! You made me LoL and sing this out loud en toen keek mn vriend me heel raar aanquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 20:56 schreef Muis006 het volgende:
[..]
All alone
no-one here beside me
all my problems they are gone
no-one to deride me
But you gotta have frieeeeeeeeeeends
[ afbeelding ]
Terugkijken!!quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 20:58 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Damn you, Muizel! You made me LoL and sing this out loud en toen keek mn vriend me heel raar aan
Muchas maracassssss!*tsjik tsjik*
Ja! Lekkerquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 20:59 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Terugkijken!!
Syrena, ik heb festini's, wil je er eentje?
Ik wou eigenlijk nog doorrijmen met 'het weer was onaangenaam ende onguur' en het was aanzienlijk makkelijker geweest als de lesbische buddies in een schuur hadden gewoondquote:
quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 20:27 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
En dan kom je even het topic binnenvallen, is dit het eerste wat je leest![]()
Je zou er een verhaal van kunnen maken![]()
Ik ging ooit uit onder een laag plamuur;
het kroegje waarin ik eindigde was vrij obscuur
en na genoeg drank was ik tuureluur.
Na een avond bij twee lesbische vriendinnen in bed,
waggelde ik naar huis met wankele tred.
Na deze treurnis
schrok ik me thuis de pleuris
vanwege de staat van mijn plamuur.
quote:IJskoffie
2 kopjes espresso
200 ml. volle melk (maar ik ga 't proberen met halfvolle)
1 klontje rietsuiker (maak ik gewone suiker van wegens geen rietsuiker in huis)
1 theelepel cacao
Zet twee kopjes espresso (sterk, elk 2 cm. vol). Los hierin de suiker en het cacao op.
Klop de melk op en laat dit even afkoelen.
Schenk de afgekoelde espresso in een glas, schenk er de melk op, maar laat nog wat schuim in het pannetje zitten. Laat de ijskoffie goed koud worden in de koelkast, eventueel zet je het nog even in de vriezer. Schenk voor het opdrinken nog het resterende schuim erop en bestrooi met cacao.
Hahahahaquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 21:02 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Ik wou eigenlijk nog doorrijmen met 'het weer was onaangenaam ende onguur' en het was aanzienlijk makkelijker geweest als de lesbische buddies in een schuur hadden gewoondBut one can't complain
nee, het ziet er gewoon uit als koffie. dit is per 100 gr he en je gebruikt voor een mok 1 koffielepelquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 19:10 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Holy shit, wat een berg vezelsWordt het dan niet heel drabberig?
quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 21:02 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Ik wou eigenlijk nog doorrijmen met 'het weer was onaangenaam ende onguur' en het was aanzienlijk makkelijker geweest als de lesbische buddies in een schuur hadden gewoondBut one can't complain
Pilates is leuk! Het lijkt niet echt op yoga, het is echt een stuk pittiger en je kweekt er fab buikspieren meequote:Op dinsdag 18 augustus 2009 19:52 schreef shinydiscoball het volgende:
En CF, is pilates leuk, en in hoeverre lijkt het op yoga of kun je het niet met elkaar vergelijken?
quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 21:09 schreef Belana het volgende:
Tink, gefeliciteerd met je baan dan denk ik? toch? Ben jij zo moeilijk in de omgang?
Optimeleuro's; dat zijn codes die onder op de optimel drinkyoghurt en yoghurt staanquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 21:26 schreef ColdFeet het volgende:
Daph_, wat spaar je?
En hoe gaat het nou met je kilo's en je gesport, zo naast een fulltime baan? Vandaag een uitzondering, of snoep je sowieso teveel?
Doe als ikquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 21:30 schreef Daph_ het volgende:Nou met mijn kilo's gaat het op zich redelijk (ben nog geen kilo aangekomen van 11 dagen ijsjes eten) maar ik ben minder strak dan ik was (ik voel het én ik zie het). Ik wil zo graag weer sporten, maar ik ben zó moe als ik thuiskom! Ik moet even een manier vinden waarop ik nog de energie heb om door de weeks te gaan sporten want dit werkt niet
Wat valt er onder "licht sporten" en wat onder "stevig"?quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 21:32 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Doe als ik![]()
Maandagavond licht sporten (een uurtje), vrijdagavond stevig (1,5 uur) en als ik het fut heb nog een een keertje extra. De maandagavond is precies goed om de eerste werkstress van me af te laten vallen en de vrijdagavond (ondanks vermoeidheid) een goede kickstart voor het weekend.
Precies, door de overgang van studeren naar werken ben ik het afgelopen schooljaar weer boven de 80 kilo gekomen, het is gewoon zo'n ander ritme en kan zo uitputtend zijn.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 21:35 schreef ColdFeet het volgende:
Daph_, het is ook best een pittige overgang, van student naar loonslaaf! Je moet denk ik even doorbijten met sporten. Als het eenmaal weer in je 'schema' zit, gaat het min of meer vanzelf, moe of niet. Merk ik bij mezelf, iig.
En hup, dat snoepen kan wel weer wat minder! Maar als je regelmatig sport kan het wel af en toe, natuurlijk
True, dat zegt iedereen op m'n werk ookquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 21:35 schreef ColdFeet het volgende:
Daph_, het is ook best een pittige overgang, van student naar loonslaaf! Je moet denk ik even doorbijten met sporten. Als het eenmaal weer in je 'schema' zit, gaat het min of meer vanzelf, moe of niet. Merk ik bij mezelf, iig.
En hup, dat snoepen kan wel weer wat minder! Maar als je regelmatig sport kan het wel af en toe, natuurlijk
LIcht: half uurtje bodypump, half uurtje lichaamsoefeningenquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 21:34 schreef Daph_ het volgende:
[..]
Wat valt er onder "licht sporten" en wat onder "stevig"?
Ik moet stoppen met snoepen, dat geeft al meer energie. En dan weer sporten, dan ben ik weer helemaal hyper.. Alleen ben ik nu dus steeds te moe om de eerste stap te zetten
Truequote:Op dinsdag 18 augustus 2009 21:39 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
LIcht: half uurtje bodypump, half uurtje lichaamsoefeningen
Zwaar: half uurtje bodypump, half uurtje steps met gewichten, half uurtje lichaamsoefeningen
En je went er vast wel aan
ff zodat ik het snap en wat leer, is dat niet goed dan?quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 21:24 schreef ColdFeet het volgende:
Belana, snap ik, maar een aandeel van 30% vezels is best fors.
Da's echt niet heel veel hoor, ik vind 't een keurig lijstje!quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 21:46 schreef DevilsAndDust het volgende:
Lijstje:
O: Brinta
L: 2 geroosterde volkoren boterhammen met appelstroop, gekookt eitje
T: Solero
T: halve verse ananas
T: 250 gr kwark
D: koolvisfilet met knoflook, peterselie, olijfolie, citroenschijfjes uit de oven, geroosterde tomaten, aardappelpuree met mosterd
't Voelt als heel veel.. Morgen weer sporten!
. Volgens m'n vriendje zie ik er al wat strakker uit, maar volgens mij zegt 'ie dat om van 't gezeur af te zijn.
.
quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 22:12 schreef Merel het volgende:
Ik heb veel te weinig gegeten vandaag, maar ik heb echt geen honger meer. Komt door het lowcarben zeker?
Jawel! Vezels zijnquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 22:06 schreef Belana het volgende:
[..]
ff zodat ik het snap en wat leer, is dat niet goed dan?
Ohhhhhhhhhhhhhhhhhhh the Mask!quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 22:15 schreef MariaEtcetera het volgende:
Iedere keer als ik die maracas-reclame zie moet ik denken aan:
They call me Cuban Pete
I'm the king of the rumba beat
When I play the maracas I go chick-chicky-boom, chick-chicky boom
Ik ga op bed liggen met een boeksi, slaap lekker!
ah ok thanks. maar nee dus, absoluut geen drabquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 22:20 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Jawel! Vezels zijnMaar omdat ze nogal water opnemen klinkt het mij in de oren alsof je drab-koffie krijgt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |