Zeker in een uitzending, ze zijn zich meer nog dan een ander wellicht bewust van de aanwezigheid van camera's. Ik ben dan ook geen voorstander van acteurs in Zomergasten.quote:Op zondag 16 augustus 2009 23:42 schreef Fappie het volgende:
[..]
Actrices die zichzelf bloot kunnen geven zijn er maar weinig, denk ik.
Dat was ik al veel langer. Met de schoonheid van Carice valt niet te spotten.quote:Op zondag 16 augustus 2009 23:41 schreef Verlicht het volgende:
[..]
Je bent tijdens de uitzending verliefd op haar geworden. Dan word je sowieso blind.
quote:Op zondag 16 augustus 2009 23:33 schreef Mister1977 het volgende:
Die piepjonge Jeff -The Dude- Bridges.
Saampies doen?quote:
Nee ze snapt het niet, het levert geen interessante tv op, ze heeft teveel nagedacht over hoe zij en haar keuzes over kunnen komen. En dat zag je ook, het was weinig echt.quote:Op zondag 16 augustus 2009 23:43 schreef Ringo het volgende:
[..]
Ze heeft zichzelf toch aardig blootgelegd. Al verloor ze nooit de controle en wist ze precies wanneer ze met haar ogen moest knipperen.
Je snapt je vak of niet. Zij snapt het.
In Taxidriver is ze niet te versmaden.quote:Op zondag 16 augustus 2009 23:49 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
ik heb een zwak voor hem geloof ik..
moet zeggen dat ik Cybill ook erg sympathiek over vind komen, kende haar verder eigenlijk alleen van Moonlightning met een zeer jonge Bruce Willis.. ook leuk![]()
Ik bedoelde meer dat ik jóu begreep.quote:
1. Het was interessante tvquote:Op zondag 16 augustus 2009 23:51 schreef MOVO het volgende:
[..]
Nee ze snapt het niet, het levert geen interessante tv op, ze heeft teveel nagedacht over hoe zij en haar keuzes over kunnen komen. En dat zag je ook, het was weinig echt.
Ik ga een schokkende bekentenis afleggen: ik heb Taxidriver nog nooit gezienquote:Op zondag 16 augustus 2009 23:53 schreef cultheld het volgende:
[..]
In Taxidriver is ze niet te versmaden.
Vooral met Jodie Fosterquote:Op zondag 16 augustus 2009 23:58 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Ik ga een schokkende bekentenis afleggen: ik heb Taxidriver nog nooit gezienafgezien van fragmenten die her en der in tv programma's voorbij komen..
Dit soort opmerkingen vind ik dus zoooo absurd Dat zei iemand hier een paar jaar geleden toevallig ook bij Halina Reijn (haar hartsvriendin). Dit programma gaat over de gasten ZELF en een kijkje in hun levens aan de hand van tv-fragmenten. Dan is het niet meer dan logisch om heel erg veel over jezelf te praten.quote:Op zondag 16 augustus 2009 22:08 schreef Reya het volgende:
Carice mag wel iets minder over zichzelf praten.
Het was veilige tv, met veilige keuzes en veilige verhalen.quote:
Van wat ze in haar jeugd zag, via paul de Leeuw naar de kleinkunst, naar het actrice zijn, met als truukje beginnen en eindigen met een orkest. Een bio-tje zonder moeilijke verhalen zullen we maar zeggen.quote:2. Ze heeft inderdaad nagedacht over de rode draad van de avond
Ik heb geen waarachtig verhaal gehoord alleen wat vaag aanstippen en vaag filosoferen.quote:3. Echtheid?? Waarachtige verhalen willen we. En die hebben we gekregen.
Lijkt mij ook wel leuk, ja.quote:Op zondag 16 augustus 2009 23:55 schreef conleche het volgende:
Ik bedoelde meer dat ik jóu begreep.Zelf laat ik deze beker dan graag aan mij voorbij gaan. Maar misschien kan je Halina voor erbij vragen?!
Volgende week een slechtgemetseld leugendier uit de politiek om de wereld kapot te analyseren.quote:Op maandag 17 augustus 2009 00:06 schreef JeanVe het volgende:
[..]
Dit soort opmerkingen vind ik dus zoooo absurd Dat zei iemand hier een paar jaar geleden toevallig ook bij Halina Reijn (haar hartsvriendin). Dit programma gaat over de gasten ZELF en een kijkje in hun levens aan de hand van tv-fragmenten. Dan is het niet meer dan logisch om heel erg veel over jezelf te praten.
Ik wil ook niet generaliseren...quote:Op zondag 16 augustus 2009 23:48 schreef MOVO het volgende:
[..]
Zeker in een uitzending, ze zijn zich meer nog dan een ander wellicht bewust van de aanwezigheid van camera's. Ik ben dan ook geen voorstander van acteurs in Zomergasten.
quote:Op maandag 17 augustus 2009 00:11 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
Weet iemand de naam van die zanger die ze in het laatste half uur lieten horen?
Hoofdredacteur.quote:Op maandag 17 augustus 2009 00:11 schreef Fappie het volgende:
Anyway, ik ben benieuwd hoe de Opzij-directrice Pechtold gaat interviewen.
Mmm gewoon iets naturels met een glittertje...quote:Op zondag 16 augustus 2009 23:07 schreef rhubarbje het volgende:
Wat is ze mooi Carice
ik zou echt een moord doen voor die oogschaduw die ze op heeft
iemand enig verstand van make up die mij zo van beeld af kan vertellen welke het is?
Dank je!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |